|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter   |   LISA   |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

18 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 20997 HV Myra MA2 20 15:55 17:00 uit -   info
Meisjes A2 21004 WFHC MA2 46 13:29 14:45 uit -   info
Meisjes A3 21491 Xenios MA2 17:15 17:45 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Cindy Kienhorst (Dames 2) en Karen Groen (Dames 2 Zaal)
Meisjes A4 21102 MHC de Reigers MA2 15:00 15:30 Veld 4  info
Fluiten: Demi van Es (Dames Jong 1) en Tobias Roquas (Heren 2 Zaal)
Meisjes A5 21804 MHC Alliance MA5 20 16:40 17:30 uit -   info
Meisjes A6 21130 A.M.H.C. Rood-Wit MA5 16:45 17:15 Veld 1  info
Fluiten: Cecile Leinarts (Dames B) en Carlijne Piet (Dames B)
Meisjes B1 19680 MHCHBS MB2 35 16:25 17:45 uit -   info
Meisjes B2 19995 M.H.C. Purmerend MB2 14:30 15:00 Veld 3  info
Fluiten: Anna Witzel (Dames A) en Reinier Willems (Heren B)
Meisjes B3 20058 Zandvoortsche Hockey Club MB1 16:15 16:45 Veld 3  info
Fluiten: Sasan Issabiglou en Richard Bordes
Meisjes B4 17387 MHC Castricum MB2 35 13:10 14:15 uit -   info
  Let op tijd verandert!  
Meisjes B5 17471 A.M.H.C. F.I.T. MB5 30 14:45 15:45 uit -   info
Meisjes B6 17583 WFHC MB3 46 11:44 13:00 uit -   info
Meisjes B7 17464 HV Myra MB5 13:15 13:45 Veld 1  info
Fluiten: Eline Boerekamp (Meisjes A6) en Julia Hooiveld (Meisjes A6)
Meisjes B8 20226 HMHC Saxenburg MB3 15:00 15:30 Veld 1  info
Fluiten: Myrthe van der Vegt (Meisjes A3 Zaal) en Charlotte de Ranitz (Meisjes A3 Zaal)
Meisjes C1 22942 Xenios MC1 25 11:20 12:30 uit -   info
  Let op! Adres veld KG 13 op Sportpartk Sloten Oost is Sloterweg 1045, 1066 CD in Amsterdam.  
Meisjes C2 23062 H.C. Haarlem MC2 11:15 12:00 Veld 4  info
Fluiten: Felice Veereschild (Meisjes B2) en Robertien Bazen
Meisjes C3 23227 THC Hurley MC5 25 15:05 16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 23217 U.H.C.QUI VIVE MC3 22 15:08 16:00 uit -   info
Meisjes C5 23302 MHCHBS MC5 35 16:40 17:45 uit -   info
Meisjes C6 22552 Alkmaarsche M.H.C. MC5 38 13:07 14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C7 22832 Hockeyclub AMVJ MC5 11:45 12:15 Veld 1  info
Fluiten: Donna Kepel (Meisjes A3 Zaal) en Sophie Issabiglou (Meisjes B3)
CS begeleider: Sasan Issabiglou
Meisjes C8 22827 Hockeyclub AMVJ MC6 30 14:30 15:30 uit -   info
Meisjes D1 18351 Xenios MD1 08:15 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Felice Veereschild (Meisjes B2) en Danique van Rijn (Meisjes C4 Zaal)
Meisjes D2 18093 AH & BC MD2 23 07:52 09:00 uit -   info
Meisjes D3 18578 Hockey Vereniging Abcoude MD2 30 12:45 14:00 uit -   info
Meisjes D4 18208 MHC Amstelveen MD4 10:00 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Lysanne Bronkhorst (Meisjes C3 Zaal) en Sammy Chan (Meisjes A4 Zaal)
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes D5 18737 Hockey Vereniging Abcoude MD3 10:00 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Danique De Jong (Meisjes B8) en Aliyah Conijn (Meisjes A4 Zaal)
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes D6 18278 HMHC Saxenburg MD4 20 09:25 10:15 uit -   info
Meisjes D7 18312 A.M.H.C. Rood-Wit MD9 10:00 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Indy Hartman (Meisjes A3 Zaal) en Jonna Berg (Meisjes B8)
CS begeleider: Sjaak Sijm
Jongens A1 23731 BHC Overbos JA1 30 16:00 17:15 uit -   info
Jongens A2 23887 Xenios JA2 15:20 16:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Fred Baas (Trim 1 ma) en Laura Bakker (Dames A)
Jongens B1 20608 Xenios JB1 13:30 14:15 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Rob Schellingerhout en Jasper van Gennip
res.Rob Sch
Jongens B2 24040 Hockey Vereniging Mijdrecht JB2 12:00 12:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Richard Bordes en Sjaak Sijm
Jongens C1 17696 AH & BC JC3 23 12:22 13:30 uit -   info
Jongens C2 17904 Xenios JC4 13:00 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Stefan Schoof (Jongens A2) en Menno Angenent (Jongens A2)
Jongens C3 17850 THC Hurley JC5 13:15 13:45 Veld 4  info
Fluiten: George Jansen Schipper en Fred Baas (Trim 1 ma)
Jongens D1 22319 HC Athena JD2 09:45 10:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Richard Bordes en Marit Boerop (Meisjes A2 Zaal)
Jongens D2 22179 A.M.H.C. F.I.T. JD2 11:30 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Peter van den Heuvel en Tim Olijerhoek (Heren C)
Jongens D3 22442 Alkmaarsche M.H.C. JD3 38 08:52 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   


Sponsors
 
za 18 November  18:30 - 20:00
E-feest
za 18 November  20:30 - 22:00
D-feest
di 21 November  20:00 - 22:00
Vergadering Jeugd Evenementen Commissie
do 23 November  18:00 - 23:00
Reanimatie/AED training
Get it on Google Play