|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

30 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 18013 AHC IJburg MA1 17:00 17:45 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes A2 17962 H.C. HISALIS MA3 12 15:15 16:00 uit -   info
Meisjes A3 17997 HC Bloemendaal MA3 34 14:40 15:45 uit -   info
Meisjes A4 17956 A.M.H.C. Rood-Wit MA6 17:15 17:45 Veld 3  info
Fluiten: Wouter Bernsen (Heren A) en Sander Rothert (Heren A)
Meisjes A5 17407 HIC MA4 17:15 17:45 Veld 4  info
Fluiten: Gwenny van 't Loo (Dames 2) en Carmen Keers (Dames 2)
Meisjes A6 17411 AMHC Westerpark MA3 24 15:50 16:45 uit -   info
Meisjes B1 19210 AH & BC MB2 13:30 14:15 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes B2 19134 Alkmaarsche M.H.C. MB2 38 12:20 13:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B3 19201 M.H.C. Purmerend MB2 15:30 16:00 Veld 3  info
Meisjes B4 19198 Alkmaarsche M.H.C. MB5 13:45 14:15 Veld 4  info
Fluiten: Roland Wagener (Heren B) en Bram Mey (Heren Vet Midwinter)
Meisjes B5 19131 MHC de Reigers MB3 13 13:15 14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B6 19156 MHC Castricum MB3 35 09:40 10:45 uit -   info
Meisjes B7 19133 A.M.H.C. Rood-Wit MB4 27 16:45 17:45 uit -   info
Meisjes B8 19171 MHC Amstelveen MB3 15:30 16:00 Veld 4  info
Fluiten: Danitsa van Campen (Dames A) en Frederique Vermeij (Meisjes A5 Zaal)
Meisjes C1 39260 HC Athena MC2 11:45 12:30 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes C2 39222 Hockeyclub VVV MC1 10:00 10:45 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Robert Leverink (Heren B) en Lotta Roos (Meisjes A1)
Meisjes C3 39226 A.M.H.C. Rood-Wit MC4 27 11:30 12:30 uit -   info
Meisjes C4 39246 Pinoké MC5 12:00 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Marieke van Helden (Meisjes A4) en Amélie Couvreur (Meisjes B3 Zaal)
CSB: Sjaak Sijm
Meisjes C5 39223 A.M.H.C. Rood-Wit MC6 27 13:00 14:00 uit -   info
Meisjes C6 39195 AH & BC MC6 23 12:50 13:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C7 39178 H.C. Haarlem MC6 25 13:05 14:00 uit -   info
Meisjes D1 40339 A.M.H.C. F.I.T. MD1 08:15 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes D2 40257 THC Hurley MD3 25 10:35 11:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 40239 AMHC Westerpark MD3 24 12:20 13:30 uit -   info
Meisjes D4 40314 A.M.H.C. F.I.T. MD2 10:15 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Jeroen Mars en Eva Curiel (Meisjes B4 Zaal)
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes D5 40277 MHC Alliance MD9 10:15 10:45 Veld 4  info
Fluiten: Zoë van Nobelen (Meisjes A5 Zaal) en Noor Baas (Meisjes B8)
CSB: Rob Schellingerhout
Meisjes D6 40313 HC Athena MD6 24 09:50 10:45 uit -   info
Jongens A1 16566 H.C. Haarlem JA1 25 16:10 17:30 uit -   info
Jongens A2 16545 A.M.H.C. Rood-Wit JA3 15:20 16:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Yannick Schrama (Heren 1 Beker) en Alexander Enthoven (Heren 1)
Jongens B1 17171 AH & BC JB2 23 14:50 16:00 uit -   info
Jongens B2 33140 Alkmaarsche M.H.C. JB4 38 15:20 16:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C1 37855 MHCHBS JC1 35 10:55 12:15 uit -   info
Jongens C2 37881 THC Hurley JC4 13:45 14:15 Veld 3  info
Fluiten: Sterre Parree (Meisjes A1) en Sophie Goldschmeding (Meisjes A1)
Jongens C3 37858 Zandvoortsche Hockey Club JC1 12:00 12:30 Veld 4  info
Fluiten: Floris Mey (Jongens A2) en Mees van Nieuwmegen (Jongens A2)
Jongens D1 38448 MHC Alliance JD3 20 13:40 14:45 uit -   info
Jongens D2 38475 THC Hurley JD6 10:30 11:00 Veld 1  info
Fluiten: Jonna Berg (Meisjes A6)
CSB: Sjaak Sijm


Sponsors
 
ma 8 April  18:00 - 23:00
AED/EHBPO training
ma 15 April  19:00 - 23:00
Informatie bijeenkomst nieuwe leden
ma 15 April  20:00 - 23:00
Bestuursvergadering
zo 9 Juni  08:00 - 20:00
Kikkers Open - het familie en vriendentoernooi
Vandaag jarig
Eline Gerrits
Get it on Google Play