|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg D1 17 48 16 0 1 72 19 0
2 FIT D1 17 46 15 1 1 90 14 0
3 Alkemade D1 17 40 13 1 3 72 19 0
4 Voorhout D1 17 32 10 2 5 42 26 0
5 Zandvoort D1 18 27 8 3 7 33 38 0
6 Uitgeest D1 18 25 8 1 9 30 61 0
7 Thor D1 17 22 7 1 9 37 45 0
8 Nieuwkoop D1 17 19 6 1 10 29 47 0
9 Kraaien D1 17 19 5 4 8 32 45 0
10 HCRB D1 17 15 5 0 12 22 57 0
11 Kikkers D1 17 6 2 0 15 15 58 0
12 Saxenburg D1 17 2 0 2 15 9 54 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 FIT D1 1 3 1 0 0 9 2 0
2 Alkemade D1 1 3 1 0 0 7 0 0
3 IJburg D1 1 3 1 0 0 6 0 0
4 Eemvallei D1 1 0 0 0 1 0 6 0
5 Kikkers D1 1 0 0 0 1 2 9 0
6 Kraaien D1 1 0 0 0 1 0 7 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké D11 6 15 5 0 1 13 9 0
2 Myra D7 6 12 4 0 2 12 7 0
3 AthenA D9 6 7 2 1 3 13 13 0
4 Westerpark D8 6 7 2 1 3 11 12 0
5 VVV D13 6 6 2 0 4 11 13 0
6 Kikkers D2 6 6 2 0 4 12 18 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 45+ Masters 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers D45A 6 18 6 0 0 19 3 0
2 SCHC SCHC/Schaerweijde D45A 6 15 5 0 1 20 4 0
3 Muiderberg D45A 6 9 3 0 3 12 13 0
4 Gooische D45A 6 6 2 0 4 12 11 0
5 AthenA D45B 6 6 2 0 4 10 12 0
6 Leusden D45A 6 0 0 0 6 0 30 0
  Masters 45+ Hoofdklasse 
  Dames A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Cartouche DA 17 49 16 1 0 68 9 0
2 Terriërs DA 17 40 13 1 3 59 18 0
3 Craeyenhout DA 17 39 12 3 2 50 20 0
4 Kieviten DA 17 26 8 2 7 33 35 0
5 Alphen DA 17 25 8 1 8 35 48 0
6 Roomburg DA 17 23 7 2 8 28 32 0
7 HBS DA 17 22 7 1 9 37 36 0
8 Rood-Wit DA 17 19 5 4 8 31 34 0
9 Kikkers DA 17 16 5 1 11 30 58 0
10 Victoria DA 17 14 3 5 9 25 45 0
11 Qui Vive DA 17 11 3 2 12 21 48 0
12 Leiden DA 17 9 2 3 12 14 48 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames Dinsdag 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers DDA 18 49 16 1 1 81 23 0
2 Haarlem DDA 17 36 12 0 5 57 30 0
3 Alkmaar DDB 17 34 11 1 5 47 32 0
4 Leiden DDA 17 17 5 2 10 31 47 0
5 Hurley DDA 18 7 1 4 13 20 53 0
6 Amstelveen DDA 15 4 0 4 11 14 65 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Haarlem DJ1 6 15 5 0 1 20 9 0
2 Xenios DJ3 6 12 4 0 2 20 12 0
3 Overbos DJ1 6 9 3 0 3 13 8 0
4 Kikkers DJ1 6 7 2 1 3 11 14 0
5 HBS DJ2 6 7 2 1 3 13 17 0
6 Kraaien DJ2 6 3 1 0 5 9 26 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers DJ2 6 16 5 1 0 27 7 0
2 AMVJ DJ3 6 13 4 1 1 24 11 0
3 HIC DJ2 6 12 4 0 2 26 18 0
4 Hurley DJ4 6 6 2 0 4 16 26 0
5 Reigers DJ1 6 6 2 0 4 12 27 0
6 Amsterdam DJ3 6 0 0 0 6 8 24 0
  Jong 3e klasse 
  Heren 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alphen H1 17 41 13 2 2 56 26 0
2 AMVJ H1 17 38 12 2 3 64 28 0
3 Maarssen H1 17 30 8 6 3 38 31 0
4 Haarlem H1 17 25 7 4 6 41 46 0
5 Abcoude H1 17 24 7 3 7 47 39 0
6 FIT H1 17 24 6 6 5 40 35 0
7 Kikkers H1 17 22 7 1 9 33 52 0
8 Noordwijk H1 17 20 6 2 9 40 45 0
9 Purmerend H1 17 19 4 7 6 35 31 0
10 Westerpark H1 17 18 4 6 7 32 41 0
11 Strawberries H1 17 13 3 4 10 31 55 0
12 AthenA H1 17 9 2 3 12 29 57 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek H1 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Myra H1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Rood-Wit H1 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Alkmaar H1 1 3 1 0 0 5 3 0
5 Westerpark H1 1 3 1 0 0 4 2 0
6 AMVJ H1 1 3 1 0 0 3 2 0
7 Reigers H1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 VVV H1 1 3 1 0 0 2 1 0
9 Spandersbosch H1 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Fletiomare H1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 Terriërs H1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Overbos H1 1 0 0 0 1 3 5 0
13 Alliance H1 1 0 0 0 1 2 4 0
14 Abcoude H1 1 0 0 0 1 2 5 0
15 Baarn H1 1 0 0 0 1 2 5 0
16 Kikkers H1 1 0 0 0 1 0 3 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hurley H20 6 16 5 1 0 18 7 0
2 Hisalis H2 5 10 3 1 1 23 9 0
3 AMVJ H9 6 8 2 2 2 15 17 0
4 Kikkers H2 6 5 1 2 3 16 20 0
5 Overbos H5 5 3 2 0 3 11 13 3
6 Westerpark H6 6 3 1 0 5 6 23 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Purmerend H3 6 18 6 0 0 35 9 0
2 Bennebroek H3 6 12 4 0 2 23 13 0
3 Myra H8 6 9 3 0 3 12 5 0
4 Kikkers H3 6 9 3 0 3 17 15 0
5 Rood-Wit H6 6 4 1 1 4 18 26 0
6 HBS H6 6 1 0 1 5 7 44 0
  Res. 5e klasse 
  Heren A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers HA 17 42 14 0 3 72 22 0
2 hdm HB 17 41 13 2 2 51 21 0
3 HGC HA 17 40 13 1 3 73 42 0
4 Bloemendaal HC 17 38 12 2 3 56 26 0
5 Bloemendaal HE 17 26 7 5 5 34 37 0
6 Roomburg HB 17 24 7 3 7 34 30 0
7 Alliance HA 17 19 6 1 10 19 44 0
8 Kieviten HA 17 18 5 3 9 33 46 0
9 Rood-Wit HB 17 17 5 2 10 44 53 0
10 Forescate HA 17 14 4 2 11 32 52 0
11 Groen-Geel HA 17 13 4 1 12 36 58 0
12 Leiden HB 17 2 0 2 15 12 65 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren B 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerpark HA 6 15 5 0 1 22 7 0
2 Alliance HC 6 10 3 1 2 11 12 0
3 VVV HB 6 8 2 2 2 9 11 0
4 Kikkers HB 6 7 2 1 3 7 9 0
5 AthenA HF 6 6 1 3 2 12 16 0
6 Hurley HD 6 4 1 1 4 8 14 0
  Veteranen 3e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar JA1 11 28 9 1 1 37 11 0
2 Hoorn (WFHC) JA1 11 21 7 0 4 42 27 0
3 Xenios JA1 11 21 6 3 2 34 23 0
4 Reigers JA1 11 18 5 3 3 27 16 0
5 Kikkers JA1 11 15 5 0 6 23 30 0
6 FIT JA1 11 13 4 1 6 18 24 0
7 Terriërs JA1 11 8 2 2 7 25 44 0
8 Haarlem JA1 11 3 1 0 10 12 43 0
  Subtopklasse 
  Jongens A2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rood-Wit JA3 11 30 10 0 1 67 19 0
2 Bloemendaal JA3 11 26 8 2 1 45 17 0
3 Reigers JA2 11 24 7 3 1 37 19 0
4 Zandvoort JA1 11 19 6 1 4 35 28 0
5 Waterland JA1 11 15 5 0 6 42 27 0
6 HBS JA3 11 9 3 0 8 18 64 0
7 Kikkers JA2 11 6 2 0 9 28 48 0
8 Alliance JA3 11 0 0 0 11 10 60 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké JB2 11 27 9 0 2 49 19 0
2 Bloemendaal JB2 11 22 7 1 3 46 20 0
3 Amsterdam JB2 11 20 6 2 3 35 18 0
4 Rood-Wit JB2 11 20 6 2 3 26 24 0
5 Hurley JB2 11 16 5 1 5 20 30 0
6 Haarlem JB1 11 15 5 0 6 32 31 0
7 Kikkers JB1 11 6 2 0 9 9 49 0
8 Terriërs JB1 11 3 1 0 10 12 38 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 FIT JB2 11 25 8 1 2 40 14 0
2 Xenios JB4 10 24 7 3 0 41 9 0
3 Hisalis JB2 10 22 7 1 2 51 18 0
4 Kikkers JB2 11 22 7 1 3 31 21 0
5 AthenA JB5 10 16 5 1 4 15 19 0
6 Hurley JB6 11 12 3 3 5 16 22 0
7 HBS JB4 10 12 3 3 4 25 39 0
8 Westerpark JB2 11 7 2 1 8 11 28 0
9 Alkmaar JB4 7 5 1 2 4 9 23 0
10 Amsterdam JB5 11 0 0 0 11 4 50 0
  4e klasse 
  Jongens C1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerpark JC1 5 13 4 1 0 23 4 0
2 IJburg JC2 6 10 3 1 2 21 23 0
3 Hisalis JC1 6 8 2 2 2 12 12 0
4 Alliance JC2 6 6 2 0 4 18 23 0
5 Kikkers JC1 1 3 1 0 0 4 1 0
6 HBS JC2 6 3 1 0 5 12 27 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers JC2 7 15 5 0 2 29 14 0
2 Kikkers JC2 7 13 4 1 2 28 19 0
3 Qui Vive JC2 7 12 4 0 3 17 15 0
4 Hurley JC4 7 12 4 0 3 14 28 0
5 Zandvoort JC1 7 5 1 2 4 20 25 0
6 Kikkers JC3 7 4 1 1 5 14 21 0
  3e klasse 
  Jongens C3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers JC2 7 15 5 0 2 29 14 0
2 Kikkers JC2 7 13 4 1 2 28 19 0
3 Qui Vive JC2 7 12 4 0 3 17 15 0
4 Hurley JC4 7 12 4 0 3 14 28 0
5 Zandvoort JC1 7 5 1 2 4 20 25 0
6 Kikkers JC3 7 4 1 1 5 14 21 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers JD1 6 13 4 1 1 14 11 0
2 Amsterdam JD5 6 11 3 2 1 22 7 0
3 Myra JD2 6 11 3 2 1 14 5 0
4 FIT JD1 6 7 1 4 1 12 9 0
5 Uitgeest JD1 6 1 0 1 5 2 23 0
6 Heerhugowaard JD1 2 0 0 0 2 1 10 0
  1e klasse 
  Jongens D2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Haarlem JD4 7 18 6 0 1 28 14 0
2 Kikkers JD2 7 15 5 0 2 22 13 0
3 Hurley JD6 7 12 4 0 3 39 15 0
4 Alliance JD6 7 12 4 0 3 20 17 0
5 VVV JD3 7 4 1 1 5 9 20 0
6 Bloemendaal JD5 7 1 0 1 6 9 48 0
  4e klasse 
  Meisjes A1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Overbos MA1 11 30 10 0 1 39 16 0
2 Mijdrecht MA1 11 26 8 2 1 23 9 0
3 Strawberries MA1 11 20 6 2 3 19 12 0
4 Saxenburg MA1 11 17 5 2 4 26 20 0
5 IJburg MA1 11 11 3 2 6 15 17 0
6 Alliance MA2 11 9 2 3 6 16 26 0
7 Kikkers MA1 11 7 2 1 8 16 26 0
8 Rood-Wit MA2 11 6 2 0 9 4 32 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA MA3 11 26 8 2 1 36 15 0
2 Hoorn (WFHC) MA2 11 24 7 3 1 37 12 0
3 AMVJ MA2 11 21 6 3 2 29 22 0
4 Kikkers MA2 12 20 5 5 2 29 16 0
5 Myra MA2 12 14 4 2 6 20 31 0
6 Bennebroek MA2 11 13 4 1 6 27 21 0
7 Alliance MA4 11 6 2 0 9 16 37 0
8 Hisalis MA3 11 3 1 0 10 3 43 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Castricum MA2 12 29 9 2 1 50 27 0
2 Kikkers MA3 11 23 7 2 2 30 23 0
3 Abcoude MA2 12 22 7 1 4 33 26 0
4 Kraaien MA2 11 14 4 2 5 31 23 0
5 Hurley MA3 11 12 3 3 5 23 27 0
6 Bloemendaal MA3 11 11 2 5 4 23 27 0
7 Purmerend MA2 11 7 2 1 8 18 39 0
8 Amsterdam MA3 11 7 1 4 6 21 37 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MA3 11 31 10 1 0 65 9 0
2 AthenA MA4 11 23 7 2 2 43 18 0
3 Reigers MA2 11 20 6 2 3 34 20 0
4 Amsterdam MA4 11 19 6 1 4 46 28 0
5 Haarlem MA2 11 14 4 2 5 27 20 0
6 Kikkers ma4 11 14 4 2 5 38 43 0
7 HBS MA3 11 6 2 0 9 14 58 0
8 Rood-Wit MA6 11 0 0 0 11 6 77 0
  3e klasse 
  Meisjes A5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MA4 10 28 9 1 0 35 12 0
2 Qui Vive MA3 9 19 6 1 2 21 12 0
3 HIC MA4 9 18 6 0 3 27 18 0
4 Hurley MA4 10 15 5 0 5 22 27 0
5 Bennebroek MA5 10 15 4 3 3 30 30 0
6 Alliance MA5 10 14 4 2 4 32 26 0
7 IJburg MA3 10 7 2 1 7 19 32 0
8 Kikkers MA5 10 7 1 4 5 26 34 0
9 Reigers MA3 10 2 0 2 8 18 39 0
  4e klasse 
  Meisjes A6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MA5 11 26 8 2 1 33 10 0
2 Kikkers MA6 11 25 8 1 2 51 13 0
3 Uitgeest MA2 11 22 6 4 1 22 15 0
4 Mijdrecht MA3 11 20 6 2 3 45 23 0
5 Kraaien MA5 11 19 5 4 2 28 21 0
6 Westerpark MA3 11 15 4 3 4 25 20 0
7 AMVJ MA4 11 13 4 1 6 17 21 0
8 Overbos MA5 11 7 2 1 8 11 47 0
9 Haarlem MA5 11 6 2 0 9 11 30 0
10 Amsterdam MA5 11 3 1 0 10 12 55 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra MB1 11 28 9 1 1 45 20 0
2 Amstelveen MB1 11 19 5 4 2 34 27 0
3 Amsterdam MB2 11 17 5 2 4 25 23 0
4 Westerpark MB1 11 14 3 5 3 18 25 0
5 Bloemendaal MB2 11 13 3 4 4 19 20 0
6 AthenA MB2 11 12 3 3 5 18 26 0
7 Kikkers MB1 11 9 3 0 8 17 27 0
8 VVV MB1 11 9 2 3 6 23 31 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MB2 11 30 10 0 1 49 12 0
2 Terriërs MB2 11 27 9 0 2 41 13 0
3 Amsterdam MB4 11 24 8 0 3 33 13 0
4 Kikkers MB2 11 21 7 0 4 45 20 0
5 Amstelveen MB2 11 13 4 1 6 14 35 0
6 Alkmaar MB2 11 7 2 1 8 14 38 0
7 Myra MB3 11 6 1 3 7 15 37 0
8 AMVJ MB2 11 1 0 1 10 6 49 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis MB2 11 29 9 2 0 36 6 0
2 Kikkers MB3 11 24 8 0 3 17 9 0
3 Alliance MB3 11 22 7 1 3 33 14 0
4 Purmerend MB2 11 16 5 1 5 24 22 0
5 Reigers MB2 11 13 3 4 4 27 17 0
6 Hoorn (WFHC) MB2 11 10 3 1 7 21 24 0
7 FIT MB2 11 10 2 4 5 6 11 0
8 Haarlem MB3 11 1 0 1 10 3 64 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Strawberries MB3 10 24 8 0 2 30 13 0
2 Kikkers MB4 10 18 6 0 4 32 28 0
3 HIC MB4 10 16 5 1 4 29 25 0
4 Westerpark MB3 10 13 4 1 5 25 34 0
5 Alkmaar MB5 10 11 3 2 5 29 35 0
6 Rood-Wit MB5 10 11 3 2 5 15 26 0
7 Amsterdam MB6 4 9 3 0 1 20 10 0
8 Saxenburg MB3 10 6 2 0 8 19 28 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MB3 11 30 10 0 1 51 10 0
2 Bennebroek MB2 11 26 8 2 1 35 11 0
3 Qui Vive MB3 11 20 6 2 3 36 17 0
4 Reigers MB3 11 14 4 2 5 20 22 0
5 Alliance MB6 11 11 3 2 6 23 25 0
6 Bloemendaal MB4 11 11 3 2 6 18 44 0
7 Kikkers MB5 11 6 1 3 7 10 33 0
8 HBS MB4 11 6 1 3 7 7 38 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké MB4 11 25 8 1 2 42 11 0
2 Castricum MB3 11 22 7 1 3 38 22 0
3 VVV MB2 11 21 6 3 2 46 23 0
4 Westerpark MB2 11 17 5 2 4 20 27 0
5 Kraaien MB2 11 16 5 1 5 32 25 0
6 Reigers MB4 11 8 3 2 6 25 40 3
7 Kikkers MB6 11 7 2 1 8 13 48 0
8 Abcoude MB2 11 6 1 3 7 6 26 0
  3e klasse 
  Meisjes B7 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Heerhugowaard MB2 10 24 7 3 0 31 9 0
2 Alliance MB7 10 22 7 1 2 24 11 0
3 Hurley MB4 10 19 6 1 3 37 27 0
4 Rood-Wit MB4 10 19 6 1 3 24 17 0
5 Zandvoort MB3 10 15 5 0 5 30 15 0
6 Kikkers MB7 10 4 1 1 8 8 39 0
7 Xenios MB4 4 3 1 0 3 6 16 0
8 HBS MB5 10 1 0 1 9 11 37 0
  3e klasse 
  Meisjes B8 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Haarlem MB4 11 28 9 1 1 51 14 0
2 Qui Vive MB4 11 25 8 1 2 66 16 0
3 Amsterdam MB5 11 25 8 1 2 60 18 0
4 Hisalis MB3 11 19 6 1 4 47 16 0
5 Kikkers MB8 11 15 5 0 6 44 51 0
6 Enkhuizen (WFHC) MB1 11 9 4 0 7 22 57 3
7 Abcoude MB3 11 6 2 0 9 15 58 0
8 Amstelveen MB3 11 0 0 0 11 7 82 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MC1 7 19 6 1 0 24 8 0
2 Kikkers MC1 7 17 5 2 0 27 6 0
3 Reigers MC1 7 9 3 0 4 13 22 0
4 Hurley MC2 7 6 1 3 3 9 18 0
5 AthenA MC2 7 5 1 2 4 7 13 0
6 Amstelveen MC1 7 2 0 2 5 6 19 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 VVV MC1 7 21 7 0 0 26 5 0
2 FIT MC1 7 18 6 0 1 29 3 0
3 Hisalis MC2 7 9 3 0 4 7 12 0
4 Myra MC2 7 9 3 0 4 6 26 0
5 AMVJ MC3 7 3 1 0 6 5 15 0
6 Kikkers MC2 7 3 1 0 6 5 17 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers MC2 7 18 6 0 1 27 8 0
2 Kikkers MC3 7 15 5 0 2 17 11 0
3 Strawberries MC3 7 11 3 2 2 12 12 0
4 FIT MC3 7 6 1 3 3 7 19 0
5 Rood-Wit MC4 7 5 1 2 4 11 16 0
6 VVV MC3 7 3 0 3 4 12 20 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Terriërs MC4 7 19 6 1 0 24 11 0
2 Pinoké MC5 7 15 5 0 2 20 13 0
3 Kikkers MC4 7 11 3 2 2 17 17 0
4 Alliance MC7 7 10 3 1 3 16 16 0
5 Alkmaar MC5 7 3 1 0 6 17 24 0
6 AMVJ MC5 7 2 0 2 5 16 29 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kraaien MC3 7 21 7 0 0 26 2 0
2 Rood-Wit MC6 7 11 3 2 2 10 11 0
3 Zandvoort MC1 7 10 4 1 2 16 5 3
4 VVV MC4 7 7 2 1 4 12 20 0
5 Pinoké MC7 7 6 2 0 5 10 23 0
6 Kikkers MC5 7 3 1 0 6 7 20 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis MC4 7 18 6 0 1 29 6 0
2 Kikkers MC6 7 16 5 1 1 29 14 0
3 Amsterdam MC6 7 13 4 1 2 26 20 0
4 HBS MC6 7 7 2 1 4 20 32 0
5 Myra MC4 7 5 1 2 4 16 18 0
6 Rood-Wit MC8 7 1 0 1 6 11 41 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MC5 7 21 7 0 0 37 6 0
2 Overbos MC5 7 15 5 0 2 26 10 0
3 Kikkers MC7 7 9 3 0 4 10 17 0
4 Haarlem MC6 7 9 3 0 4 14 24 0
5 Bloemendaal MC7 7 4 1 1 5 6 19 0
6 Westerpark MC4 7 4 1 1 5 10 27 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MD1 7 21 7 0 0 36 4 0
2 Alliance MD1 7 16 5 1 1 33 7 0
3 Hisalis MD1 7 11 3 2 2 14 20 0
4 FIT MD1 7 10 3 1 3 18 11 0
5 VVV MD1 7 3 1 0 6 14 36 0
6 Qui Vive MD2 7 0 0 0 7 2 39 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MD2 7 19 6 1 0 23 7 0
2 Hisalis MD2 7 13 4 1 2 20 15 0
3 Hurley MD3 7 10 3 1 3 8 18 0
4 AMVJ MD3 7 9 2 3 2 22 13 0
5 Alliance MD5 7 8 2 2 3 19 19 0
6 Xenios MD4 7 0 0 0 7 1 21 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HIC MD6 7 19 6 1 0 24 6 0
2 Westerpark MD3 7 17 5 2 0 20 6 0
3 Kikkers MD3 7 10 3 1 3 11 13 0
4 Spaarndam MD2 7 7 2 1 4 16 16 0
5 Terriërs MD3 7 5 1 2 4 5 13 0
6 Hurley MD4 7 1 0 1 6 6 28 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 FIT MD2 7 15 5 0 2 36 11 0
2 Alkmaar MD3 7 15 5 0 2 21 8 0
3 Myra MD3 7 9 3 0 4 12 15 0
4 AMVJ MD4 7 9 3 0 4 15 19 0
5 Kikkers MD4 7 7 2 1 4 14 27 0
6 Alliance MD8 7 7 2 1 4 9 27 0
  3e klasse 
  Meisjes D5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amstelveen MD2 7 19 6 1 0 23 5 0
2 Alliance MD9 7 13 4 1 2 19 12 0
3 VVV MD5 7 12 3 3 1 20 11 0
4 Kikkers MD5 7 6 2 0 5 15 22 0
5 Amsterdam MD5 7 6 2 0 5 15 31 0
6 Waterland MD1 7 4 1 1 5 16 27 0
  3e klasse 
  Meisjes D6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 VVV MD6 7 14 5 2 0 34 12 3
2 Kikkers MD6 7 13 4 1 2 36 14 0
3 Haarlem MD7 7 12 4 0 3 30 12 0
4 AthenA MD6 7 12 3 3 1 23 14 0
5 Xenios MD7 7 6 2 0 5 18 36 0
6 FIT MD7 7 0 0 0 7 3 56 0
  6e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 3 
  Jongens 8E1 
    Niveau 2 
  Jongens 8E2 
    Niveau 4 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 2 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 4 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 5 
  Meisjes 6E4 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 2 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E5 
    Niveau 4 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
  Meisjes F3 
    Niveau 1 
Zaalhockey Senioren 
  Dames 1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AMVJ D1 12 34 11 1 0 60 13 0
2 Myra D1 12 28 9 1 2 55 21 0
3 Hisalis D1 12 25 8 1 3 37 29 0
4 Abcoude D1 12 16 5 1 6 26 34 0
5 Purmerend D1 12 15 5 0 7 32 36 0
6 IJburg D1 12 3 1 0 11 20 47 0
7 Kikkers D1 12 3 1 0 11 15 65 0
  1e klasse 
  Dames 2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam D4 12 28 9 1 2 43 17 0
2 Kikkers D2 12 26 8 2 2 57 26 0
3 AthenA D9 12 25 8 1 3 43 22 0
4 HIC D11 12 22 7 1 4 44 27 0
5 Zandvoort D2 12 15 5 0 7 56 58 0
6 Overbos D3 12 7 2 1 9 40 66 0
7 AMVJ DJ4 12 0 0 0 12 26 93 0
  3e klasse 
  Dames A Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Abcoude DA 12 29 9 2 1 59 18 0
2 AthenA DA 12 28 9 1 2 49 17 0
3 Amstelveen DA 12 23 7 2 3 33 17 0
4 Kikkers DA 12 22 7 1 4 45 22 0
5 Haarlem DA 12 12 3 3 6 27 41 0
6 Alliance DA 12 5 1 2 9 20 39 0
7 Castricum DA 12 1 0 1 11 8 87 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AMVJ DJ1 12 28 9 1 2 71 26 0
2 Amsterdam DJ1 12 27 9 0 3 67 27 0
3 HBS DJ1 12 25 8 1 3 50 26 0
4 Xenios DJ1 12 19 6 1 5 43 32 0
5 Strawberries DJ1 12 19 6 1 5 39 32 0
6 Kikkers DJ1 12 6 2 0 10 36 74 0
7 Reigers DJ1 12 0 0 0 12 17 106 0
  Topklasse 
  Dames Jong 2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké DJ1 12 29 9 2 1 54 25 0
2 Alliance DJ1 12 28 9 1 2 56 22 0
3 Qui Vive DJ1 12 23 7 2 3 46 32 0
4 Kikkers DJ4 12 16 5 1 6 30 36 0
5 Haarlem DJ1 12 14 4 2 6 24 38 0
6 Overbos DJ1 12 6 2 0 10 17 44 0
7 Kikkers DJ2 12 6 2 0 10 15 45 0
  Subtopklasse 
  Dames jong 3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hurley DJ1 12 28 9 1 2 54 18 0
2 Uitgeest DJ1 12 27 9 0 3 49 32 0
3 HIC DJ4 12 25 8 1 3 52 30 0
4 Hoorn (WFHC) DJ1 12 20 6 2 4 49 41 0
5 Overbos DJ2 12 9 3 0 9 35 48 0
6 Kikkers DJ3 12 9 3 0 9 29 45 0
7 Reigers DJ2 12 6 2 0 10 28 82 0
  1e klasse 
  Dames jong 4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké DJ1 12 29 9 2 1 54 25 0
2 Alliance DJ1 12 28 9 1 2 56 22 0
3 Qui Vive DJ1 12 23 7 2 3 46 32 0
4 Kikkers DJ4 12 16 5 1 6 30 36 0
5 Haarlem DJ1 12 14 4 2 6 24 38 0
6 Overbos DJ1 12 6 2 0 10 17 44 0
7 Kikkers DJ2 12 6 2 0 10 15 45 0
  Subtopklasse 
  Heren 1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Abcoude H1 12 26 7 5 0 80 28 0
2 FIT H1 12 25 8 1 3 78 55 0
3 Purmerend H1 12 24 7 3 2 54 34 0
4 Kikkers H1 12 19 6 1 5 51 53 0
5 AMVJ H1 12 18 5 3 4 61 57 0
6 Saxenburg H1 12 4 1 1 10 41 91 0
7 Heerhugowaard H1 12 3 1 0 11 24 71 0
  1e klasse 
  Heren 2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios H3 10 28 9 1 0 83 30 0
2 Bennebroek H2 10 21 7 0 3 35 30 0
3 Overbos H3 10 19 6 1 3 61 39 0
4 Amsterdam H4 10 12 4 0 6 41 53 0
5 Kikkers H2 10 6 2 0 8 33 67 0
6 AthenA H2 10 3 1 0 9 30 64 0
  Subtopklasse 
  Heren 3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Strawberries H1 10 30 10 0 0 89 22 0
2 Kikkers H3 10 16 5 1 4 38 61 0
3 AthenA HJ2 10 15 5 0 5 50 40 0
4 Hermes H1 10 15 5 0 5 38 38 0
5 Xenios HJ2 10 12 4 0 6 25 38 0
6 Spire (WFHC) HJ1 10 1 0 1 9 22 63 0
  1e klasse 
Zaalhockey Junioren 
  Jongens A1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké JA2 12 27 8 3 1 60 33 0
2 Haarlem JA1 12 22 7 1 4 53 38 0
3 Rood-Wit JA12 11 20 6 2 3 51 43 0
4 Kikkers JA1 12 17 4 5 3 57 46 0
5 FIT JA1 12 16 5 1 6 37 42 0
6 Bloemendaal JA2 11 9 3 0 8 36 60 0
7 Hurley JA12C 12 5 1 2 9 33 65 0
  Sub-topklasse 
  Jongens A2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zandvoort JA1 10 30 10 0 0 54 16 0
2 Amsterdam JA3 10 21 7 0 3 39 26 0
3 Waterland JA1 10 17 5 2 3 36 38 0
4 AthenA JA3 10 8 2 2 6 22 31 0
5 Pinoké JA4 10 7 2 1 7 20 43 0
6 Kikkers JA2 10 3 0 3 7 22 39 0
  1e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rood-Wit JB2 12 32 10 2 0 54 21 0
2 AthenA JB2 12 24 8 0 4 44 21 0
3 Haarlem JB1 12 24 7 3 2 59 36 0
4 Hurley JB2 12 20 6 2 4 56 30 0
5 Kikkers JB1 12 12 4 0 8 42 40 0
6 Terriërs JB1 12 8 2 2 8 32 50 0
7 Castricum JB1 12 1 0 1 11 14 103 0
  1e klasse 
  Jongens B2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra JB1 12 32 10 2 0 67 21 0
2 FIT JB2 12 21 7 0 5 48 33 0
3 Kikkers JB2 12 19 6 1 5 48 46 0
4 Hurley JB6 12 16 5 1 6 37 41 0
5 AthenA JB5 12 16 5 1 6 29 40 0
6 Amsterdam JB5 12 13 4 1 7 28 42 0
7 Westerpark JB2 12 6 2 0 10 19 53 0
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Qui Vive JC1 12 29 9 2 1 58 25 0
2 Haarlem JC1 12 25 8 1 3 49 32 0
3 Terriërs JC1 12 20 6 2 4 44 38 0
4 Hurley JC3 12 17 5 2 5 38 39 0
5 HIC JC1 12 14 4 2 6 49 44 0
6 Kikkers JC1 12 11 3 2 7 33 56 0
7 Rood-Wit JC2 12 4 1 1 10 27 64 0
  Sub-topklasse 
  Jongens C2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Mijdrecht JC12 12 31 10 1 1 87 25 0
2 FIT JC3 12 25 8 1 3 50 28 0
3 Hurley JC4 12 24 8 0 4 52 30 0
4 Kikkers JC2 12 22 7 1 4 60 53 0
5 Myra JC3 12 12 4 0 8 26 64 0
6 Zandvoort JC1 12 8 2 2 8 47 69 0
7 HIC JC2 12 1 0 1 11 17 70 0
  2e klasse 
  Jongens C3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Waterland JC1 12 24 8 0 4 74 34 0
2 Kikkers JC3 12 24 7 3 2 47 26 0
3 Amsterdam JC6 12 22 7 1 4 35 37 0
4 AthenA JC5 12 19 6 1 5 37 39 0
5 Xenios JC4 12 18 6 0 6 42 52 0
6 Hurley JC5 12 8 2 2 8 32 56 0
7 IJburg JC4 12 7 2 1 9 27 50 0
  2e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AMVJ JD1 12 30 10 0 2 70 19 0
2 Myra JD2 12 28 9 1 2 66 20 0
3 Kikkers JD1 12 25 8 1 3 55 24 0
4 Purmerend JD1 12 19 6 1 5 46 35 0
5 Kraaien JD1 12 13 4 1 7 26 47 0
6 Mijdrecht JD1 12 4 1 1 10 17 62 0
7 FIT JD2 12 4 1 1 10 18 91 0
  1e klasse 
  Jongens D2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kraaien JD2 12 26 8 2 2 65 34 0
2 Castricum JD1 12 25 8 1 3 75 41 0
3 Kikkers JD2 12 24 7 3 2 44 34 0
4 AthenA JD6 12 20 6 2 4 58 46 0
5 VVV JD3 12 12 3 3 6 31 47 0
6 Westerpark JD5 12 10 3 1 8 34 55 0
7 Myra JD5 12 3 1 0 11 24 74 0
  3e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Mijdrecht MA1 12 33 11 0 1 55 16 0
2 HIC MA2 12 18 5 3 4 30 27 0
3 Pinoké MA3 12 17 5 2 5 38 52 0
4 Strawberries MA1 12 15 4 3 5 23 26 0
5 AMVJ MA12 12 13 4 1 7 24 26 0
6 Alliance MA2 12 13 4 1 7 32 47 0
7 Kikkers MA1 12 11 3 2 7 24 32 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MA2 12 28 8 4 0 46 20 0
2 Westerpark MA1 12 20 6 2 4 51 32 0
3 AthenA MA3 12 20 6 2 4 32 30 0
4 Kraaien MA2 12 17 5 2 5 37 39 0
5 Saxenburg MA11C 12 13 4 1 7 29 39 0
6 HBS MA2 12 13 4 1 7 27 40 0
7 Kikkers MA2 12 9 3 0 9 21 43 0
  1e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MA3 12 33 11 0 1 55 26 0
2 Myra MA2 12 24 8 0 4 41 40 0
3 Bennebroek MA2 12 22 7 1 4 38 17 0
4 Kikkers MA3 12 17 5 2 5 33 29 0
5 Zandvoort MA1 12 11 3 2 7 37 50 0
6 Saxenburg MA2 12 10 3 1 8 20 47 0
7 HBS MA4 12 6 2 0 10 31 46 0
  2e klasse 
  Meisjes A4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Xenios MA3 12 33 11 0 1 52 20 0
2 Mijdrecht MA2 12 27 9 0 3 65 27 0
3 FIT MA3 12 21 7 0 5 69 34 0
4 Pinoké MA5 12 16 5 1 6 55 39 0
5 Alkmaar MA4 12 14 4 2 6 37 45 0
6 Kikkers MA4 12 13 4 1 7 45 49 0
7 Amsterdam MA5 12 0 0 0 12 3 112 0
  2e klasse 
  Meisjes A5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers MA4 12 30 9 3 0 75 25 0
2 Alliance MA5 12 24 7 3 2 44 27 0
3 AMVJ MA3 12 22 7 1 4 46 44 0
4 Alkmaar MA6 12 20 6 2 4 41 37 0
5 Kikkers MA5 12 11 3 2 7 44 54 0
6 Bennebroek MA5 12 7 2 1 9 32 60 0
7 HBS MA3 12 6 2 0 10 23 58 0
  3e klasse 
  Meisjes A6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Qui Vive MA3 12 34 11 1 0 55 14 0
2 Hurley MA4 12 23 7 2 3 45 30 0
3 Bennebroek MA4 12 22 7 1 4 41 41 0
4 Reigers MA3 11 14 4 2 5 30 34 0
5 Alliance MA6 12 10 2 4 6 30 46 0
6 Kikkers MA6 10 5 1 2 7 22 31 0
7 IJburg MA4 11 5 1 2 8 24 51 0
  3e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Myra MB1 12 33 11 0 1 57 15 0
2 Bloemendaal MB2 12 26 8 2 2 37 20 0
3 Hurley MB2 12 19 5 4 3 40 40 0
4 Bennebroek MB1 12 12 3 3 6 31 40 0
5 Kikkers MB1 12 12 3 3 6 24 39 0
6 Haarlem MB1 12 9 2 3 7 23 38 0
7 Westerpark MB1 12 5 0 5 7 21 41 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Uitgeest MB1 12 29 9 2 1 52 31 0
2 Amstelveen MB12 12 24 7 3 2 40 29 0
3 Kikkers MB2 12 24 7 3 2 36 28 0
4 Rood-Wit MB2 12 15 4 3 5 32 29 0
5 Strawberries MB1 12 12 4 0 8 21 33 0
6 Myra MB2 12 10 3 1 8 35 41 0
7 Haarlem MB2 12 6 2 0 10 30 55 0
  1e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MB3 10 25 8 1 1 27 12 0
2 Zandvoort MB1 10 17 5 2 3 36 20 0
3 Qui Vive MB3 10 16 5 1 4 25 27 0
4 Kikkers MB3 10 14 4 2 4 21 21 0
5 Bennebroek MB2 10 9 2 3 5 17 20 0
6 Reigers MB3 10 4 1 1 8 17 43 0
  2e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spaarndam MB1 12 29 9 2 1 57 19 0
2 Qui Vive MB6 12 27 9 0 3 56 26 0
3 AMVJ MB3 12 25 8 1 3 47 33 0
4 Kikkers MB4 12 23 7 2 3 66 31 0
5 Reigers MB6 12 7 2 1 9 25 51 0
6 Xenios MB6 12 7 2 1 9 21 61 0
7 VVV MB3 12 4 1 1 10 15 66 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zandvoort MB3 12 28 9 1 2 41 29 0
2 Alliance MB7 12 25 8 1 3 41 26 0
3 Reigers MB4 12 24 7 3 2 47 30 0
4 Kikkers MB5 12 15 5 0 7 34 28 0
5 Rood-Wit MB5 12 11 3 2 7 33 44 0
6 HBS MB5 12 11 3 2 7 31 51 0
7 Xenios MB4 12 7 2 1 9 23 42 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pinoké MB4 12 27 8 3 1 44 16 0
2 Qui Vive MB4 12 22 7 1 4 36 27 0
3 Strawberries MB3 12 21 6 3 3 31 19 0
4 Myra MB4 12 20 6 2 4 25 23 0
5 Alliance MB8 12 18 5 3 4 30 20 0
6 HIC MB5 12 7 2 1 9 26 58 0
7 Kikkers MB6 12 4 1 1 10 26 55 0
  3e klasse 
  Meisjes B7 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MB5 12 26 8 2 2 38 24 0
2 Kikkers MB7 12 24 7 3 2 41 33 0
3 HIC MB4 12 22 7 1 4 41 30 0
4 Hurley MB4 12 18 6 0 6 48 44 0
5 Pinoké MB5 12 13 4 1 7 24 42 0
6 Abcoude MB2 12 11 3 2 7 31 37 0
7 AthenA MB5 12 7 2 1 9 31 44 0
  3e klasse 
  Meisjes B8 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zandvoort MB4 12 36 12 0 0 108 14 0
2 Alliance MB10 12 20 6 2 4 32 31 0
3 Rood-Wit MB7 12 20 6 2 4 39 58 0
4 Xenios MB5 12 17 5 2 5 39 32 0
5 Kikkers MB8 12 14 4 2 6 52 54 0
6 Reigers MB5 12 9 3 0 9 34 53 0
7 Haarlem MB7 12 6 2 0 10 24 86 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Terriërs MC1 12 34 11 1 0 55 20 0
2 AMVJ MC1 12 26 8 2 2 73 38 0
3 HIC MC1 12 25 8 1 3 48 34 0
4 Xenios MC1 12 12 4 0 8 22 39 0
5 Kikkers MC1 12 10 3 1 8 40 61 0
6 Alkmaar MC1 12 8 2 2 8 23 42 0
7 Bennebroek MC1 12 7 2 1 9 22 49 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C12 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Terriërs MC12 12 31 10 1 1 57 20 0
2 HIC MC12 12 26 8 2 2 31 24 0
3 Xenios MC12 12 21 6 3 3 32 28 0
4 Kikkers MC12 12 15 4 3 5 29 38 0
5 AMVJ MC13C 12 12 3 3 6 32 32 0
6 Saxenburg MC12 12 10 2 4 6 22 33 0
7 Qui Vive MC12 12 2 0 2 10 20 48 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Abcoude MC1 12 31 10 1 1 55 18 0
2 Hoorn (WFHC) MC1 12 25 8 1 3 32 17 0
3 AMVJ MC2 12 14 4 2 6 26 24 0
4 Alliance MC3 12 14 4 2 6 26 27 0
5 Castricum MC12 12 13 3 4 5 18 31 0
6 Terriërs MC2 12 12 3 3 6 25 46 0
7 Kikkers MC2 12 10 3 1 8 25 44 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MC3 12 33 11 0 1 66 24 0
2 Kikkers MC3 12 27 9 0 3 56 24 0
3 Alliance MC7 12 17 5 2 5 39 43 0
4 Rood-Wit MC7 12 15 4 3 5 29 32 0
5 Zandvoort MC1 12 14 4 2 6 34 39 0
6 Spaarndam MC1 12 10 3 1 8 37 63 0
7 Westerpark MC3 12 6 2 0 10 26 62 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC4 12 36 12 0 0 87 21 0
2 Reigers MC4 12 30 10 0 2 58 14 0
3 Alliance MC8 12 22 7 1 4 43 29 0
4 Amstelveen MC4 12 16 5 1 6 24 34 0
5 Xenios MC5 12 9 3 0 9 23 56 0
6 Kraaien MC4 11 9 3 0 8 25 60 0
7 Waterland MC2 11 0 0 0 11 12 58 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC5 10 27 9 0 1 47 13 0
2 HBS MC6 10 23 7 2 1 37 23 0
3 Rood-Wit MC8 10 19 6 1 3 39 35 0
4 Haarlem MC6 10 9 3 0 7 29 36 0
5 Hoorn (WFHC) MC4 10 9 3 0 7 11 33 0
6 Terriërs MC5 10 1 0 1 9 16 39 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MC6 12 36 12 0 0 102 21 0
2 Qui Vive MC4 12 27 9 0 3 54 35 0
3 Terriërs MC6 12 27 9 0 3 47 31 0
4 Alliance MC9 12 16 5 1 6 37 49 0
5 Reigers MC5 12 9 3 0 9 38 73 0
6 Saxenburg MC5 12 7 2 1 9 23 55 0
7 Haarlem MC5 12 3 1 0 11 13 50 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJburg MC7 12 33 11 0 1 74 20 0
2 Kikkers MC7 12 25 8 1 3 45 32 0
3 Xenios MC6 12 18 6 0 6 32 36 0
4 VVV MC5 12 16 5 1 6 41 54 0
5 Myra MC5 12 13 4 1 7 35 38 0
6 AthenA MC7 12 11 3 2 7 20 48 0
7 FIT MC6 12 7 2 1 9 23 42 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MD1 12 33 11 0 1 56 8 0
2 Haarlem MD1 12 30 10 0 2 40 15 0
3 Terriërs MD1 12 21 7 0 5 45 34 0
4 AthenA MD2 12 21 7 0 5 34 37 0
5 Alliance MD2 11 7 2 1 8 21 39 0
6 Amsterdam MD4 11 5 1 2 8 18 47 0
7 Bloemendaal MD2 12 4 1 1 10 15 49 0
  1e klasse 
  Meisjes D12 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amstelveen MD12 12 31 10 1 1 45 22 0
2 Saxenburg MD12 12 24 7 3 2 40 28 0
3 Kikkers MD12 12 19 5 4 3 39 33 0
4 Myra MD12 12 15 4 3 5 38 37 0
5 Qui Vive MD12 12 12 4 0 8 36 40 0
6 Castricum MD12 12 12 3 3 6 32 39 0
7 VVV MD12C 12 5 1 2 9 24 55 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Reigers MD3 12 32 10 2 0 42 15 0
2 Bennebroek MD2 12 29 9 2 1 49 22 0
3 Kikkers MD2 12 20 6 2 4 43 20 0
4 Alliance MD3 12 19 5 4 3 39 30 0
5 Xenios MD4 12 8 2 2 8 23 36 0
6 Amsterdam MD5 12 7 2 1 9 19 58 0
7 Rood-Wit MD5 12 4 1 1 10 17 51 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MD3 12 36 12 0 0 62 15 0
2 Alkmaar MD3 12 25 8 1 3 47 31 0
3 Alliance MD6 12 19 6 1 5 34 37 0
4 Reigers MD4 12 18 6 0 6 35 33 0
5 HBS MD4 12 15 5 0 7 49 43 0
6 Kikkers MD3 12 12 4 0 8 37 47 0
7 Strawberries MD3 12 0 0 0 12 9 67 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MD4 12 27 9 0 3 44 24 0
2 IJburg MD6 12 26 8 2 2 54 25 0
3 Bennebroek MD4 12 22 7 1 4 37 29 0
4 Waterland MD2 12 18 5 3 4 34 32 0
5 Alliance MD7 12 13 4 1 7 40 51 0
6 Reigers MD5 12 9 3 0 9 22 38 0
7 Myra MD4 12 7 2 1 9 23 55 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spaarndam MD2 12 36 12 0 0 77 22 0
2 Castricum MD4 12 24 7 3 2 51 32 0
3 Kikkers MD5 12 20 5 5 2 54 25 0
4 Rood-Wit MD6 11 18 5 3 3 23 25 0
5 Qui Vive MD4 12 11 3 2 7 21 41 0
6 HBS MD6 12 5 1 2 9 18 56 0
7 Alliance MD10 11 1 0 1 10 15 58 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 Zaal 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zandvoort MD2 12 33 11 0 1 60 23 0
2 Bloemendaal MD7 12 31 10 1 1 69 19 0
3 Rood-Wit MD7 11 19 6 1 4 52 33 0
4 Kikkers MD6 12 16 5 1 6 25 44 0
5 Haarlem MD6 12 12 4 0 8 35 56 0
6 Bennebroek MD5 12 8 2 2 8 29 46 0
7 Alliance MD12 11 -2 0 1 10 12 61 3
  5e klasse 
Zaalhockey Jongste Jeugd 
  Jongens 8E1 Zaal 
    Niveau 3 
  Jongens 8E2 Zaal 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E1Zaal 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 Zaal 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E3 Zaal 
    Niveau 2 
  Meisjes 8E4 Zaal 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E5 Zaal 
    Niveau 4 
Sponsors
 
ma 13 Mei  19:00 - 22:00
Opleiding coaches/trainers door de bond
ma 20 Mei  19:00 - 22:00
Opleiding coaches/trainers door de bond
ma 27 Mei  19:00 - 22:00
Opleiding coaches/trainers door de bond
vr 31 Mei  09:00 - 17:00
Scholentoernooi
Vandaag jarig
Maureen Nieuwenhuis
Vera Rooijakkers
Robin Schönhuth
Get it on Google Play