|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uitgeest D1 6 16 5 1 0 23 12 0
2 Voorhout D1 6 15 5 0 1 15 10 0
3 Wateringse veld D1 6 13 4 1 1 20 9 0
4 Kikkers D1 6 12 4 0 2 14 12 0
5 Scoop Delft D1 6 10 3 1 2 26 9 0
6 Saxenburg D1 6 10 3 1 2 12 8 0
7 Alkemade D1 6 8 2 2 2 23 11 0
8 Kraaien D1 6 6 2 0 4 16 13 0
9 Thor D1 6 6 2 0 4 12 21 0
10 Heerhugowaard D1 6 6 2 0 4 7 24 0
11 Zandvoort D1 6 3 1 0 5 9 14 0
12 Evergreen D1 6 0 0 0 6 2 36 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baarn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Castricum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilversum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hisalis D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hoorn (WFHC) D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kikkers D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Loenen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Montfoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Nieuwegein D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Noordwijk D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Purmerend D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Shinty D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ D15 6 15 5 0 1 19 7 0
2 Haarlem D5 6 13 4 1 1 16 6 0
3 Kikkers D2 6 9 3 0 3 11 9 0
4 AthenA D12 5 6 2 0 3 8 16 0
5 Overbos D5 5 4 1 1 3 5 10 0
6 Rood-Wit D3 6 3 1 0 5 13 24 0
  Res. 6e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D4 6 15 5 0 1 26 6 0
2 Amsterdam D11 6 11 3 2 1 12 8 0
3 Kikkers D3 6 11 3 2 1 10 6 0
4 VVV D8 6 10 3 1 2 13 8 0
5 AMVJ D6 6 4 1 1 4 7 15 0
6 Haarlem D4 6 0 0 0 6 2 27 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 45+ Masters 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort D45A 5 13 4 1 0 27 8 0
2 Bloemendaal D45A 6 12 4 0 2 20 9 0
3 AthenA D45A 5 12 4 0 1 10 7 0
4 Hilversum D45A 5 10 3 1 1 14 6 0
5 Pinoké D45A 6 7 2 1 3 9 14 0
6 Schaerweijde D45A 4 6 2 0 2 9 11 0
7 Muiderberg D45A 6 4 1 1 4 8 13 0
8 Kikkers D45A 5 3 1 0 4 3 15 0
9 SCHC D45A 4 0 0 0 4 2 19 0
  45+ Hoofdklasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DA 5 15 5 0 0 20 6 0
2 Terriërs DA 5 9 3 0 2 23 14 0
3 HBS DA 6 9 3 0 3 12 9 0
4 HIC DA 6 9 3 0 3 11 18 0
5 Rood-Wit DA 6 9 2 3 1 11 8 0
6 Craeyenhout DA 5 8 2 2 1 23 16 0
7 Kikkers DA 6 8 2 2 2 17 18 0
8 Victoria DA 5 6 1 3 1 12 12 0
9 Amsterdam DB 5 5 1 2 2 8 9 0
10 Kieviten DA 6 4 1 1 4 11 17 0
11 Alphen DA 5 1 0 1 4 4 25 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DDA 6 14 4 2 0 20 2 0
2 Hurley DDA 7 11 3 2 2 19 9 0
3 Voorhout DDA 6 10 3 1 2 13 15 0
4 Leiden DDA 6 8 2 2 2 11 10 0
5 Alkmaar DDB 5 7 2 1 2 8 10 0
6 Amstelveen DDA 6 0 0 0 6 4 29 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis DJ1 6 12 4 0 2 22 14 0
2 Amstelveen DJ1 6 12 4 0 2 19 13 0
3 Xenios DJ2 6 11 3 2 1 21 16 0
4 Amsterdam DJ4 5 7 2 1 2 7 10 0
5 Hurley DJ2 5 4 1 1 3 14 18 0
6 Kikkers DJ1 6 3 1 0 5 7 19 0
  Jong 2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DJ2 6 18 6 0 0 46 4 0
2 Muiderberg DJ1 6 15 5 0 1 40 6 0
3 HIC DJ2 6 10 3 1 2 21 19 0
4 Hisalis DJ2 6 6 2 0 4 9 25 0
5 Kikkers DJ2 6 3 1 0 5 7 38 0
6 AthenA DJ3 6 1 0 1 5 5 36 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ3 6 16 5 1 0 24 7 0
2 VVV DJ2 6 13 4 1 1 25 9 0
3 Bennebroek DJ1 6 10 3 1 2 21 11 0
4 Xenios DJ4 6 7 2 1 3 13 16 0
5 AthenA DJ6 6 6 2 0 4 10 21 0
6 Strawberries DJ1 6 0 0 0 6 4 33 0
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ DJ5 5 13 4 1 0 22 9 0
2 Amsterdam DJ11 5 12 4 0 1 19 8 0
3 Myra DJ4 5 7 2 1 2 12 11 0
4 Reigers DJ2 5 3 1 0 4 9 16 0
5 HIC DJ4 5 3 1 0 4 9 18 0
6 Kikkers DJ4 1 0 0 0 1 0 9 0
  Jong 5e klasse 
  Dames Jong 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT DJ1 5 15 5 0 0 30 4 0
2 Hoorn (WFHC) DJ2 5 10 3 1 1 16 14 0
3 Overbos DJ2 5 6 2 0 3 9 16 0
4 Amsterdam DJ7 4 2 0 2 2 6 12 0
5 Castricum DJ1 5 1 0 1 4 1 16 0
  Jong 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H1 6 16 5 1 0 33 15 0
2 Noordwijk H1 6 12 4 0 2 16 11 0
3 FIT H1 6 12 3 3 0 17 8 0
4 Spandersbosch H1 6 11 3 2 1 25 18 0
5 Weesp H1 6 10 3 1 2 16 13 0
6 Haarlem H1 6 10 3 1 2 23 21 0
7 Abcoude H1 6 10 3 1 2 14 12 0
8 Hoorn (WFHC) H1 6 8 2 2 2 16 20 0
9 Purmerend H1 6 5 1 2 3 15 16 0
10 Maarssen H1 6 5 1 2 3 12 17 0
11 Kikkers H1 6 1 0 1 5 8 24 0
12 Amstelveen H1 6 0 0 0 6 11 31 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries H5 6 15 5 0 1 24 12 0
2 VVV H12 6 12 4 0 2 29 6 0
3 Reigers H4 6 12 4 0 2 18 12 0
4 AthenA H9 6 7 2 1 3 15 13 0
5 Terriërs H4 6 7 2 1 3 14 15 0
6 Kikkers H2 6 0 0 0 6 5 47 0
  Res. 7e klasse 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm HA 6 15 5 0 1 18 5 0
2 Amsterdam HB 6 15 5 0 1 25 16 0
3 Kikkers HA 6 11 3 2 1 15 11 0
4 Schiedam HA 6 10 3 1 2 18 14 0
5 Leiden HA 6 10 3 1 2 12 9 0
6 Bloemendaal HB 6 10 3 1 2 11 12 0
7 Victoria HA 6 9 3 0 3 9 7 0
8 Roomburg HA 6 9 3 0 3 9 14 0
9 Cartouche HA 6 7 2 1 3 8 11 0
10 Ring Pass Delft HA 6 6 2 0 4 11 16 0
11 hdm HB 6 3 1 0 5 7 12 0
12 Klein Zwitserland HB 6 0 0 0 6 5 21 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance HB 5 15 5 0 0 20 3 0
2 VVV HA 5 10 3 1 1 17 8 0
3 Abcoude HC 6 10 3 1 2 13 10 0
4 Noordwijk HB 6 10 3 1 2 15 18 0
5 Kikkers HB 5 1 0 1 4 2 18 0
6 IJburg HB 5 0 0 0 5 4 14 0
  Veteranen 4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten HJ1 6 13 4 1 1 13 7 0
2 Voordaan HJ1 6 11 3 2 1 17 11 0
3 Phoenix HJ1 6 10 3 1 2 20 12 0
4 Kikkers HJ1 6 8 2 2 2 15 14 0
5 AMVJ HJ2 6 4 1 1 4 12 19 0
6 Alliance HJ1 6 4 1 1 4 8 22 0
  Jong 1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JA2 5 15 5 0 0 52 5 0
2 HIC JA2 5 9 3 0 2 21 10 0
3 Alkmaar JA2 5 9 3 0 2 22 21 0
4 IJburg JA1 5 6 2 0 3 18 17 0
5 Bloemendaal JA3 5 6 2 0 3 12 23 0
6 Kikkers JA1 5 0 0 0 5 4 53 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JB1 5 12 4 0 1 23 8 0
2 HBS JB1 5 12 4 0 1 23 8 0
3 Kikkers JB1 5 9 3 0 2 16 13 0
4 Castricum JB1 5 9 3 0 2 16 13 0
5 AthenA JB2 5 3 1 0 4 7 12 0
6 AMVJ JB1 5 0 0 0 5 2 33 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JB4 5 12 4 0 1 18 7 0
2 AthenA JB3 5 12 4 0 1 23 16 0
3 VVV JB1 5 10 3 1 1 21 9 0
4 Haarlem JB2 5 5 1 2 2 13 18 0
5 Kikkers JB2 5 4 1 1 3 20 28 0
6 Myra JB2 5 0 0 0 5 9 26 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JC2 5 13 4 1 0 25 7 0
2 Kikkers JC1 5 13 4 1 0 26 10 0
3 HBS JC2 5 7 2 1 2 14 15 0
4 Amsterdam JC4 5 6 2 0 3 14 11 0
5 HIC JC1 5 4 1 1 3 11 12 0
6 IJburg JC2 5 0 0 0 5 6 41 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum JC1 5 12 4 0 1 19 4 0
2 Kikkers JC2 5 12 4 0 1 21 11 0
3 Waterland JC1 5 12 4 0 1 14 7 0
4 Uitgeest JC1 5 4 1 1 3 4 10 0
5 VVV JC2 5 3 1 0 4 5 16 0
6 Alliance JC3 5 1 0 1 4 4 19 0
  3e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT JC2 5 11 3 2 0 21 4 0
2 Kikkers JC3 5 11 3 2 0 12 4 0
3 Rood-Wit JC4 5 10 3 1 1 13 4 0
4 HBS JC3 5 7 2 1 2 17 10 0
5 Heerhugowaard JC1 5 3 1 0 4 10 21 0
6 Amsterdam JC6 5 0 0 0 5 5 35 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra JD2 5 15 5 0 0 36 2 0
2 Kikkers JD1 5 10 3 1 1 16 9 0
3 Haarlem JD2 5 10 3 1 1 17 17 0
4 FIT JD2 5 6 2 0 3 10 17 0
5 AthenA JD3 5 3 1 0 4 11 14 0
6 VVV JD2 5 0 0 0 5 1 32 0
  2e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JD6 5 12 4 0 1 20 6 0
2 HBS JD4 5 10 3 1 1 15 6 0
3 Bloemendaal JD5 5 10 3 1 1 13 5 0
4 Westerpark JD5 5 5 1 2 2 9 12 0
5 Kikkers JD2 5 3 1 0 4 3 21 0
6 Rood-Wit JD6 5 2 0 2 3 6 16 0
  5e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MA2 5 15 5 0 0 23 0 0
2 Kikkers MA1 5 12 4 0 1 12 8 0
3 Xenios MA2 5 9 3 0 2 15 15 0
4 Overbos MA2 5 6 2 0 3 5 8 0
5 Alliance MA2 5 3 1 0 4 4 12 0
6 AthenA MA3 5 0 0 0 5 1 17 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MA1 5 15 5 0 0 15 4 0
2 Strawberries MA1 5 10 3 1 1 19 7 0
3 Uitgeest MA1 5 10 3 1 1 14 4 0
4 Kikkers MA2 5 6 2 0 3 8 8 0
5 HBS MA2 5 3 1 0 4 6 17 0
6 Terriërs MA2 5 0 0 0 5 5 27 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MA2 5 12 4 0 1 13 4 0
2 Mijdrecht MA1 5 12 4 0 1 14 8 0
3 Haarlem MA2 5 10 3 1 1 10 2 0
4 Amsterdam MA4 5 5 1 2 2 5 4 0
5 Kikkers MA3 5 4 1 1 3 8 16 0
6 Hurley MA3 5 0 0 0 5 5 21 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MA6 5 12 4 0 1 17 6 0
2 IJburg MA5 5 10 3 1 1 22 12 0
3 Alkmaar MA5 5 7 2 1 2 13 18 0
4 Terriërs MA4 5 6 2 0 3 13 12 0
5 Kikkers ma4 5 6 1 3 1 9 13 0
6 Haarlem MA6 5 1 0 1 4 9 22 0
  6e klasse 
  Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA4 5 13 4 1 0 25 10 0
2 AMVJ MA3 5 13 4 1 0 18 4 0
3 Hoorn (WFHC) MA3 5 5 1 2 2 13 23 0
4 HBS MA5 5 4 1 1 3 7 13 0
5 Kikkers MA5 5 4 1 1 3 11 18 0
6 Hisalis MA3 5 3 1 0 4 7 13 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB1 5 12 4 0 1 24 9 0
2 Bennebroek MB1 5 10 3 1 1 19 8 0
3 Hisalis MB1 5 8 2 2 1 16 8 0
4 Rood-Wit MB2 5 7 2 1 2 14 11 0
5 Saxenburg MB1 5 6 2 0 3 10 16 0
6 Uitgeest MB1 5 0 0 0 5 2 33 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MB1 5 15 5 0 0 29 3 0
2 Kikkers MB2 5 10 3 1 1 21 10 0
3 Hisalis MB2 5 7 2 1 2 12 8 0
4 Qui Vive MB2 5 6 2 0 3 6 12 0
5 Overbos MB2 5 3 1 0 4 5 18 0
6 Myra MB3 5 3 1 0 4 5 27 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MB2 5 15 5 0 0 20 2 0
2 Bennebroek MB2 5 10 3 1 1 17 9 0
3 HBS MB4 5 9 3 0 2 11 9 0
4 Reigers MB3 5 7 2 1 2 7 6 0
5 HIC MB3 5 1 0 1 4 5 13 0
6 Kikkers MB3 5 1 0 1 4 5 26 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MB4 5 13 4 1 0 20 5 0
2 Rood-Wit MB5 5 9 3 0 2 12 7 0
3 Magnus MB1 5 9 3 0 2 13 10 0
4 Pinoké MB5 5 7 2 1 2 10 11 0
5 Kikkers MB4 5 6 2 0 3 18 14 0
6 Strawberries MB3 5 0 0 0 5 2 28 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Magnus MB2 5 11 3 2 0 16 6 0
2 Kikkers MB5 5 7 2 1 2 14 13 0
3 Kraaien MB3 5 7 2 1 2 7 7 0
4 Spaarndam MB1 5 7 2 1 2 7 12 0
5 Alkmaar MB6 5 6 2 0 3 13 11 0
6 Alliance MB7 5 3 0 3 2 8 16 0
  4e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MB4 5 12 4 0 1 20 12 0
2 Abcoude MB2 5 10 3 1 1 16 14 0
3 Terriërs MB6 5 7 2 1 2 15 17 0
4 Overbos MB5 5 5 1 2 2 10 10 0
5 Kikkers MB6 5 4 1 1 3 9 11 0
6 Haarlem MB4 5 4 1 1 3 11 17 0
  4e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht MB2 5 13 4 1 0 21 8 0
2 VVV MB3 5 10 3 1 1 17 4 0
3 Kikkers MB7 5 7 2 1 2 10 8 0
4 Terriërs MB7 5 7 2 1 2 13 17 0
5 Haarlem MB6 5 6 2 0 3 8 10 0
6 Kraaien MB4 5 0 0 0 5 3 25 0
  5e klasse 
  Meisjes B8 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MB4 5 15 5 0 0 27 7 0
2 Hoorn (WFHC) MB3 5 10 3 1 1 22 4 0
3 Heerhugowaard MB1 5 8 2 2 1 16 5 0
4 Rood-Wit MB6 5 7 2 1 2 10 17 0
5 Kikkers MB8 5 3 1 0 4 7 28 0
6 Castricum MB5 5 0 0 0 5 2 23 0
  6e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC1 6 16 5 1 0 23 3 0
2 Amsterdam MC1 6 12 4 0 2 14 12 0
3 Alliance MC1 6 8 2 2 2 12 8 0
4 Rood-Wit MC1 6 8 2 2 2 14 12 0
5 Xenios MC1 6 7 2 1 3 12 13 0
6 Kikkers MC1 6 0 0 0 6 2 29 0
  Topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC2 5 13 4 1 0 19 3 0
2 Purmerend MC1 5 12 4 0 1 16 5 0
3 Abcoude MC1 5 10 3 1 1 11 7 0
4 Bloemendaal MC2 5 6 2 0 3 7 12 0
5 AthenA MC3 5 1 0 1 4 2 13 0
6 Kikkers MC2 5 1 0 1 4 3 18 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MC5 5 13 4 1 0 17 8 0
2 Kikkers MC3 5 10 3 1 1 12 5 0
3 Bloemendaal MC4 5 9 3 0 2 26 12 0
4 HIC MC6 5 7 2 1 2 13 21 0
5 Alliance MC7 5 2 0 2 3 8 15 0
6 IJburg MC7 5 1 0 1 4 6 21 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MC5 5 15 5 0 0 46 3 0
2 HIC MC4 5 12 4 0 1 30 10 0
3 Kikkers MC4 5 9 3 0 2 23 12 0
4 Castricum MC3 5 4 1 1 3 19 21 0
5 Pinoké MC6 5 4 1 1 3 12 28 0
6 Hermes MC2 5 0 0 0 5 5 61 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC3 5 15 5 0 0 24 5 0
2 Waterland MC1 5 12 4 0 1 13 7 0
3 Xenios MC5 5 7 2 1 2 6 6 0
4 Spaarndam MC2 5 6 2 0 3 17 17 0
5 Terriërs MC5 5 4 1 1 3 5 16 0
6 Kikkers MC5 5 0 0 0 5 6 20 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC10 5 15 5 0 0 20 6 0
2 Kikkers MC6 5 12 4 0 1 29 8 0
3 Saxenburg MC6 5 6 2 0 3 9 10 0
4 Haarlem MC6 5 6 2 0 3 12 16 0
5 Kraaien MC5 5 3 1 0 4 9 21 0
6 Overbos MC5 5 3 1 0 4 7 25 0
  6e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC5 4 9 3 0 1 41 13 0
2 Xenios MC7 4 7 2 1 1 21 12 0
3 FIT MC8 4 6 2 0 2 13 23 0
4 Kikkers MC7 4 4 1 1 2 13 13 0
5 Diemen MC1 4 3 1 0 3 10 37 0
  7e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD1 5 13 4 1 0 25 4 0
2 Saxenburg MD1 5 12 4 0 1 25 6 0
3 Bloemendaal MD2 5 10 3 1 1 15 4 0
4 Amsterdam MD2 5 4 1 1 3 11 20 0
5 Alliance MD4 5 2 0 2 3 8 19 0
6 Rood-Wit MD4 5 1 0 1 4 5 36 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien MD1 5 13 4 1 0 19 3 0
2 Bennebroek MD2 5 11 3 2 0 9 2 0
3 Strawberries MD1 5 7 2 1 2 9 11 0
4 Kikkers MD2 5 6 1 3 1 6 10 0
5 Reigers MD2 5 4 1 1 3 6 9 0
6 Abcoude MD3 5 0 0 0 5 3 17 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD3 5 15 5 0 0 25 3 0
2 Bloemendaal MD4 5 12 4 0 1 19 6 0
3 AthenA MD4 5 7 2 1 2 10 12 0
4 Qui Vive MD4 4 3 1 0 3 7 13 0
5 IJburg MD5 4 2 0 2 2 7 13 0
6 Amsterdam MD6 5 1 0 1 4 5 26 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MD5 5 13 4 1 0 42 4 0
2 Alliance MD8 5 13 4 1 0 40 2 0
3 Spaarndam MD2 5 7 2 1 2 14 13 0
4 Kikkers MD4 5 7 2 1 2 13 12 0
5 Mijdrecht MD3 5 3 1 0 4 9 43 0
6 IJburg MD9 5 0 0 0 5 2 46 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MD4 5 15 5 0 0 28 10 0
2 Saxenburg MD5 5 12 4 0 1 31 13 0
3 Kikkers MD5 5 9 3 0 2 15 9 0
4 AthenA MD5 5 4 1 1 3 7 14 0
5 Hurley MD6 4 1 0 1 3 3 20 0
6 IJburg MD8 4 0 0 0 4 4 22 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MD5 5 15 5 0 0 22 5 0
2 Kikkers MD6 5 12 4 0 1 22 13 0
3 Myra MD5 5 9 3 0 2 14 10 0
4 VVV MD5 5 6 2 0 3 14 14 0
5 Strawberries MD4 5 3 1 0 4 7 23 0
6 Westerpark MD5 5 0 0 0 5 7 21 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 3 
  Jongens 8E1 
    Niveau 3 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 3 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 5 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
Sponsors
 
za 26 Oktober  08:00 - 23:00
G-hocketoernooi
ma 4 November  19:00 - 21:30
Informatie avond nieuwe leden
di 12 November  19:00 - 21:30
e-learning Club-Scheidsrechter (CS) terugkomavond
wo 20 November  19:00 - 21:30
Examen Club-Scheidsrechter (CS)
Vandaag jarig
Lone Cramer
Jeanette Gort
Chanel van Rijn
Get it on Google Play