|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Heren 30-1



Teamondersteuning
Trainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Wouter Bernsen Email
Manager Edgar Groen Email
Manager Rick Michels Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt HC Athena H30-1
24
uit route
19 mrt HV Victoria H30-1
thuis
26 mrt Ring Pass Delft H30-1
0
uit route
2 apr V.M.H.C. CARTOUCHE H30-1
thuis
16 apr LOHC H30-1
thuis
23 apr hdm H30-1
45
uit route
14 mei HIC H30-1
thuis
21 mei A.M.H.C. Rood-Wit H30-1
27
uit route
4 jun De Kieviten H30-1
thuis
11 jun hdm H30-2
45
uit route
18 jun HC Schiedam H30-1
thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H30-1 11 31 10 1 0 52 10 0
2 Leiden H30-1 10 24 8 0 2 37 17 0
3 AthenA H30-1 11 22 7 1 3 36 17 0
4 Kieviten H30-1 10 19 6 1 3 32 28 0
5 HIC H30-1 11 15 4 3 4 32 35 0
6 Ring Pass Delft H30-1 11 13 3 4 4 29 35 0
7 HDM H30-2 11 12 4 0 7 19 21 0
8 Victoria H30-1 11 11 3 2 6 20 25 0
9 HDM H30-1 11 10 3 1 7 17 32 0
10 Cartouche H30-1 11 10 2 4 5 18 28 0
11 Schiedam H30-1 11 9 2 3 6 17 37 0
12 Kikkers H30-1 11 8 2 2 7 15 39 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H30-1 Cartouche H30-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-1 HDM H30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H30-1 Schiedam H30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H30-1 Victoria H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H30-1 AthenA H30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. HIC H30-1 Kieviten H30-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. AthenA H30-1 Leiden H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 HIC H30-1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 HDM H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kieviten H30-1 Rood-Wit H30-1 (0-9)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H30-1 HDM H30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HIC H30-1 Schiedam H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (3-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kieviten H30-1 Cartouche H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H30-1 Victoria H30-1 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-1 AthenA H30-1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. AthenA H30-1 HIC H30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 Kieviten H30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H30-1 Leiden H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-1 HDM H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-1 Kikkers H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 Rood-Wit H30-1 (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Rood-Wit H30-1 AthenA H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H30-1 Kikkers H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 Cartouche H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kieviten H30-1 Schiedam H30-1 (6-3)final Nog niet bevestigd.
.. HIC H30-1 Victoria H30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Cartouche H30-1 Leiden H30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 HDM H30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H30-1 HDM H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H30-1 Kieviten H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-1 Rood-Wit H30-1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H30-1 HIC H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Victoria H30-1 Kikkers H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Rood-Wit H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. HIC H30-1 Kikkers H30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kieviten H30-1 Victoria H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 Cartouche H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-1 Leiden H30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 AthenA H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Leiden H30-1 HIC H30-1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H30-1 Schiedam H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H30-1 Rood-Wit H30-1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-1 HDM H30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-1 HDM H30-1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H30-1 Kieviten H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Kieviten H30-1 Kikkers H30-1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H30-1 Cartouche H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit H30-1 Leiden H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. HIC H30-1 HDM H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 Ring Pass Delft H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 Victoria H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Victoria H30-1 AthenA H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H30-1 Schiedam H30-1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-1 Rood-Wit H30-1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. AthenA H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (7-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kieviten H30-1 HDM H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 Kikkers H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit H30-1 HIC H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-1 Victoria H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 Leiden H30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Kikkers H30-1 HDM H30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. HIC H30-1 Cartouche H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Victoria H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Leiden H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 HDM H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 HIC H30-1 0:00 De Schulpweide
  Cartouche H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 19 MAART 2023
  Rood-Wit H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 HDM H30-2 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Victoria H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Ring Pass Delft H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Leiden H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 HDM H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Cartouche H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Rood-Wit H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 AthenA H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Victoria H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Kieviten H30-1 HDM H30-2 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kikkers H30-1 Leiden H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 HDM H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Cartouche H30-1 HDM H30-2 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Rood-Wit H30-1 Victoria H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  HDM H30-2 Schiedam H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 AthenA H30-1 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 14 MEI 2023
  Leiden H30-1 HDM H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 HIC H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 HDM H30-2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Cartouche H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 21 MEI 2023
  Rood-Wit H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 Leiden H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Schiedam H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Victoria H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 4 JUNI 2023
  HDM H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 HDM H30-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Cartouche H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Rood-Wit H30-1 HDM H30-1 0:00 Marienweide
  AthenA H30-1 Victoria H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Kikkers H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 Leiden H30-1 0:00 De Schulpweide
  Cartouche H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 18 JUNI 2023
  HIC H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 HDM H30-2 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)

Sponsors
ma 12 December  20:00 - 22:00
Algemene Ledenvergadering
za 11 Februari  18:00 - 23:45
Diner om de Wereld
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "the final & last edition"
Get it on Google Play