|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Organisatie
Bestuur Email sturen naar Bestuur
Paul Nooren  Voorzitter   
Henk Menks  Profiel bekijken Penningmeester   
Frank Keessen  Bestuurslid  Algemene Zaken 
Bart Govers  Bestuurslid  Evenementen 
Joost van der Meij  Bestuurslid  Facilitaire zaken 
Herma Martina  Bestuurslid  TC Algemene Zaken 
Patrick Loeps  Profiel bekijken Foto aanwezig Bestuurslid  TC Junioren & Sponsoring 
Arie van Dijke  Bestuurslid  TC Senioren 
Commissie van beroep
Reinier Willems  Commissielid   
Jean de Boo  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Marcella van der Hoorn  Commissielid   
Kas Commissie
Ton Brabander  Commissielid   
Sandor van Rijn  Commissielid   
Secretaris Email sturen naar Secretaris
Sonja Hohle  VOG Coordinator   
Communicatie commissie  Email sturen naar Communicatie commissie  
Sanne van der Pluym  Commissielid   
Davina Verkuyl  Commissielid   
Pauline Soer  Commissielid   
Aldwin Langeveld  Fotograaf  Beeld 
Anne Roos van Stapele  Foto aanwezig Fotograaf  Beeld 
Manuela Bazen  Redacteur  Redactie 
[email protected]  Email sturen naar Kikkers@work  
Maaike Leendertse  Coordinator  Bardienstplanning 
Esther Hart  Coordinator  Oud papier 
Ledenadministratie  Email sturen naar Ledenadministratie  
Barbara Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig Beheerder   
Willemijn van Trijen  Coordinator  Nieuwe leden 
Sportiviteit & Respect commissie  Email sturen naar Sportiviteit & Respect commissie  
Penningmeester Email sturen naar Penningmeester
Incasso & Betalingen  Email sturen naar Incasso & Betalingen  
Jan Willem Mijnlieff  Beheerder  Betalingen 
e-mail
Roeland van Stapele  Coordinator  Incasso 
TC Junioren Email sturen naar TC Junioren
Lijncoordinatoren  Email sturen naar Lijncoordinatoren  
Barbara Kors  Coordinator  Jongens A 
Barbara Kors  Coordinator  Jongens B 
Lisette Lange  Coordinator  Jongens C 
Lisette Lange  Coordinator  Jongens D 
Vanessa Roubos   Coordinator  Jongens E 1e jr 
Peter Gijzenberg  Coordinator  Jongens E 2e jr 
Tamara de Munk  Coordinator  Jongens F 
Manon Schipper  Coordinator  Meisjes C 
Mireya Bonevacia  Coordinator  Meisjes C 
Susanne Ketting  Coordinator  Meisjes D 
Kim Lorijnen  Coordinator  Meisjes D 
Vanessa Roubos   Coordinator  Meisjes E 1e jr 
Peter Gijzenberg  Coordinator  Meisjes E 2e jr 
Tamara de Munk  Coordinator  Meisjes F 
Trainings Coördinatie   
Luc van Vliet  TCO Selectie  11ABCD 
Jip Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig TCO Selectie  11ABCD 
Marc Helmink  TCO Breedtesport  11ABCD 
Dana Poole  TCO  Benjamins 
Dana Poole  TCO  Funkey 
Saskia Govers  Manager  Jeugd 
Saskia Govers  TCO  Jongere Jeugd 
Felice Veereschild  TCO Breedtesport  Keepers 
Kiki Luk  TCO Selectie  Keepers 
Wedstrijd secretariaat   
Mariette Bronkhorst  Wedstrijdsecretaris  11ABCD 
e-mail
Mariette Bronkhorst  Wedstrijdsecretaris  8DEF 
e-mail
TC Senioren Email sturen naar TC Senioren
Technische commissie senioren  Email sturen naar Technische commissie senioren  
Ruby Hillegers  Profiel bekijken Foto aanwezig TCO  Jong Senioren 
Carlijn Priester  Doorstroming Jeugd  Senioren 
Rob van lonkhuijzen  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid  Trimhockey 
e-mail
Jeroen Mars  Voorzitter en Selectie teams  Veteranen (DA, DD, HA, HB) 
Wedstrijd secretariaat   
Barbara Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris  Senioren 
e-mail
Zaalhockey commissie  Email sturen naar Zaalhockey commissie  
Simran Singh  Commissielid   
Mariette Bronkhorst  Wedstrijdsecretaris  Jeugd 
e-mail
Barbara Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris  Senioren 
e-mail
Facilitaire zaken Email sturen naar Facilitaire zaken
Accommodatie & Veld beheer  Email sturen naar Accommodatie & Veld beheer  
Djim Bakker  klusser   
Edwin Vielvoye  Coordinator  Onderhoud 
e-mail
Erik de Moor  Beheerder  Onderhoud 
Simran Singh  Coordinator  Sleutels & Toegang 
e-mail
Materiaal commissie  Email sturen naar Materiaal commissie  
Mariesther Zuilekom  Commissielid   
Remco Moolenaar  Commissielid   
Daan Pernot  Profiel bekijken Commissielid   
Marcel Boontjes  Commissielid   
Ruud van Essen  Commissielid   
Tim Olijerhoek  Commissielid   
Commerciële Zaken
Arbitrage commissie  Email sturen naar Arbitrage commissie  
Joop van der Burg  Voorzitter   
Vincent van Rijn  Commissielid   
Maaike Leendertse  Commissielid   
Manuela Bazen  Commissielid   
Chanel van Rijn  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Herma Martina  Commissielid   
EHBO commissie  Email sturen naar EHBO commissie  
Michel van der Hoven  Voorzitter   
Ingeborg Langeveld  Commissielid   
Sigrid Joosten  Commissielid   
Marleen Outshoorn  Commissielid   
G-Hockey   
Johan Lap  Commissielid   
Heleen Peters-eduard  Commissielid  G-Hockeytoernooi organisatie 
ICT commissie  Email sturen naar ICT commissie  
Marco de Mol  Beheerder   
Tamas Csabina  Commissielid   
Aniko Nagy  Commissielid   
Jeffrey Koppenol  Beheerder   
Jeffrey Koppenol  Webmaster/analyst   
e-mail
Sponsoring   
Patrick Loeps  Profiel bekijken Foto aanwezig Voorzitter   
Anneloes Frese  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Bianca van der Wilk  Commissielid   
Perry Privé  Commissielid   
Sanne van der Pluym  Commissielid   
Robert Leverink  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Evenementen
Evenementen commissie  Email sturen naar Evenementen commissie  
Stephanie van Keimpema  Commissielid  Senioren 
Stephanie de Breuk  Commissielid  Senioren 
Jeugd evenementen commissie  Email sturen naar Jeugd evenementen commissie  
Debby Libochant  Commissielid   
Danielle Jansen Schipper  Commissielid   
Marie-claire Beere  Commissielid   
Ilse Griekspoor  Commissielid   
Karin Privé  Commissielid   
Toernooi commissie  Email sturen naar Toernooi commissie  
Heleen Peters-eduard  Commissielid   
Astrid van der Lans  Commissielid   
Carola Tefeij  Commissielid   
Aletta van Hoven  Commissielid   
Anouk van Rijn  Commissielid   
Voorzitter
Vrijwilligers commissie  Email sturen naar Vrijwilligers commissie  
Aldwin Langeveld  Commissielid  Vrijwilligers 
Patrick Loeps  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid  Vrijwilligers 
Werving en Behoud   
Ingrid Brabander  Profiel bekijken Commissielid   
Petra Roos  Commissielid   
Wouter Stolp  Commissielid   
Jorien Kruse  Commissielid   
Fenna van de Moolen  Commissielid   
Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
za 25 September  10:00 - 14:30
Bitje happen op de club
wo 29 September  08:00 - 13:00
Sportdag OPMAAT
Get it on Google Play