|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter   |   LISA   |  
Organisatie
Bestuur Email sturen naar Bestuur
Paul Nooren  Voorzitter   
Henk Menks  Profiel bekijken Penningmeester   
Gerard Lindeboom  Secretaris   
Vincent Ziel  Profiel bekijken Foto aanwezig Bestuurslid  Commerciele Zaken 
Frank Keessen  Bestuurslid  Facilitaire zaken 
Jim Easton  Bestuurslid  Technische zaken 
Herma Martina  Bestuurslid  Technische zaken 
Commissie van beroep
Hanneke Slingerland  Commissielid   
Jeroen Tan  Commissielid   
Marcella van der Hoorn  Commissielid   
Kas Commissie
Ton Brabander  Commissielid   
Jeroen Tan  Commissielid   
Secretaris Email sturen naar Secretaris
Communicatie commissie  Email sturen naar Communicatie commissie  
Aldwin Langeveld  Fotograaf  Beeld 
Jean de Boo  Profiel bekijken Foto aanwezig Fotograaf  Beeld 
Ilse van der Giessen  Redacteur  Redactie 
Manuela Bazen  Redacteur  Redactie 
[email protected]   
Mireya Bonevacia  Coordinator  Oud papier 
Gerard Lindeboom  Coordinator  Vrijwilligers 
Carol-ann Bendter  Coordinator  Vrijwilligers 
Astrid van der Lans  Coordinator  Vrijwilligers 
Ledenadministratie  Email sturen naar Ledenadministratie  
Barbara Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig Beheerder   
Annette Kimmel  Coordinator  Nieuwe leden 
Sportiviteit & Respect commissie  Email sturen naar Sportiviteit & Respect commissie  
Dante van Scheppingen  Commissielid   
Jeroen Tan  Commissielid  Afgevaardigde KNHB 
Penningmeester Email sturen naar Penningmeester
Incasso & Betalingen  Email sturen naar Incasso & Betalingen  
Jan Willem Mijnlieff  Beheerder  Betalingen 
e-mail
Roeland van Stapele  Coordinator  Incasso 
Technische zaken Email sturen naar Technische zaken
Arbitrage commissie  Email sturen naar Arbitrage commissie  
Rob Schellingerhout  Profiel bekijken Foto aanwezig Voorzitter   
Vincent van Rijn  Commissielid   
Christa Wijnands  Commissielid   
Manuela Bazen  Commissielid   
EHBO commissie  Email sturen naar EHBO commissie  
Christa van Kan  Voorzitter   
Ingeborg Langeveld  Commissielid   
Liesbeth Easton  Commissielid   
Marleen Outshoorn  Commissielid   
Jacqueline Verhoeven  Commissielid   
Lijncoordinatoren  Email sturen naar Lijncoordinatoren  
Herma Martina  Voorzitter  Jeugd 
Laura Werkendam  Coordinator  Jongens A 
Laura Werkendam  Coordinator  Jongens B 
Mariesther Zuilekom  Coordinator  Jongens C 
Harriet Span  Coordinator  Jongens D 
Neville Harteloh  Coordinator  Jongens E 1e jr 
Mireya Bonevacia  Coordinator  Jongens E 2e jr 
Susanne Ketting  Coordinator  Jongens F 
Petra Roos  Voorzitter  Jongere Jeugd 
Marlis van Seventer  Coordinator  Meisjes A 
Marlis van Seventer  Coordinator  Meisjes B 
Frank Jegers  Coordinator  Meisjes C 
Harriet Span  Coordinator  Meisjes D 
Neville Harteloh  Coordinator  Meisjes E 1e jr 
Mireya Bonevacia  Coordinator  Meisjes E 2e jr 
Susanne Ketting  Coordinator  Meisjes F 
Technische commissie senioren  Email sturen naar Technische commissie senioren  
Laura Bakker  Voorzitter  Senioren 
Willem Keessen  Foto aanwezig Commissielid  Senioren 
Helen Fluitman  Commissielid  Senioren 
Rob van lonkhuijzen  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid  Trimhockey 
e-mail
Trainings Coördinatie   
Wouter Mijnsbergen  Keepers trainer   
Pieter Pannekeet  Voorzitter  Jeugd 
Sander van den Broek  Profiel bekijken Coordinator  Jeugd 
Elmar Vermeiden  Coordinator  Jeugd 
Saskia Govers  Coordinator  Jeugd 
Ingrid Brabander  Profiel bekijken Coordinator  Jeugd 
Marcella van der Hoorn  Commissielid  Training schema 
Wedstrijd secretariaat   
Joke Keessen  Wedstrijdsecretaris  11ABCD 
e-mail
Joke Keessen  Wedstrijdsecretaris  8DEF 
e-mail
Barbara Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris  Senioren 
e-mail
Zaalhockey commissie  Email sturen naar Zaalhockey commissie  
Helen Fluitman  Wedstrijdsecretaris  Jeugd 
e-mail
Barbara Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig Wedstrijdsecretaris  Senioren 
e-mail
Facilitaire zaken Email sturen naar Facilitaire zaken
Accommodatie & Veld beheer  Email sturen naar Accommodatie & Veld beheer  
Edwin Vielvoye  Coordinator  Onderhoud 
e-mail
Erik de Moor  Beheerder  Onderhoud 
Susan Stroombergen  Coordinator  Sleutels & Toegang 
e-mail
Marcella van der Hoorn  Coordinator  Veld planning 
e-mail
Evenementen commissie  Email sturen naar Evenementen commissie  
Stephanie van Keimpema  Commissielid  Senioren 
Stephanie de Breuk  Commissielid  Senioren 
Horeca commissie  Email sturen naar Horeca commissie  
Monique Vermeiden  Voorzitter   
Charlotte Parree  Commissielid   
Stefan Flederus  Commissielid   
ICT commissie  Email sturen naar ICT commissie  
Marco de Mol  Beheerder   
Jeffrey Koppenol  Webmaster/analyst   
e-mail
Jeffrey Koppenol  Beheerder   
Jeugd evenementen commissie  Email sturen naar Jeugd evenementen commissie  
Karin Privé  Commissielid   
Danielle Jansen Schipper  Commissielid   
Marie-claire Beere  Commissielid   
Ellen Osendarp  Commissielid   
Ilse Griekspoor  Commissielid   
Materiaal commissie  Email sturen naar Materiaal commissie  
Mariesther Zuilekom  Commissielid   
Remco Moolenaar  Commissielid   
Peter Jurjens  Commissielid   
Daan Pernot  Profiel bekijken Commissielid   
Heleen Peters-eduard  Commissielid   
Ruud van Essen  Commissielid   
Tim Olijerhoek  Commissielid   
Toernooi commissie  Email sturen naar Toernooi commissie  
Corinne Lindeboom  Commissielid   
Annemieke Nooren Beerman  Commissielid   
Anouk van Rijn  Commissielid   
Aletta van Hoven  Commissielid   
Astrid van der Lans  Commissielid   
Commerciële Zaken
Commerciële Zaken  Email sturen naar Commerciële Zaken  
Patrick Loeps  Profiel bekijken Foto aanwezig Voorzitter   
Bob Wolters  Foto aanwezig Commissielid   
Anneloes Frese  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Perry Privé  Commissielid   
Robert Leverink  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Corne Zwart  Commissielid   
Bianca van der Wilk  Commissielid   
Gideon Bazen  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Jerome Könst  Profiel bekijken Foto aanwezig Commissielid   
Voorzitter
Vrijwilligers commissie  Email sturen naar Vrijwilligers commissie  
Patrick Loeps  Profiel bekijken Foto aanwezig Beheerder  Vrijwilligers 
Aldwin Langeveld  Beheerder  Vrijwilligers 
Sponsors
 
wo 25 Oktober  09:00 - 17:00
Scholentoernooi
za 28 Oktober  08:00 - 16:00
G-hockeytoernooi 2017
zo 5 November  18:00 - 23:00
Train de trainer JJ
do 16 November  19:30 - 22:00
Informatieavond zaalhockey
Vandaag jarig
Thomas Bles
Amelie Giliam
Karin de Ru
Get it on Google Play