|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter   |   LISA   |  
Standen
Junioren 
  Jongens A1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar JA1 4 10 3 1 0 15 10 0
2 Alliance JA1 4 9 3 0 1 22 7 0
3 Castricum JA1 5 9 3 0 2 14 20 0
4 AthenA JA1 5 8 2 2 1 14 9 0
5 Amsterdam JA2 5 7 2 1 2 18 18 0
6 Overbos JA1 5 6 2 0 3 9 16 0
7 FIT JA1 4 3 1 0 3 9 10 0
8 Kikkers JA1 4 0 0 0 4 4 15 0
  Topklasse 
  Jongens A2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Saxenburg JA1 4 10 3 1 0 15 8 0
2 Xenios JA2 4 8 2 2 0 18 7 0
3 Kikkers JA2 4 7 2 1 1 23 12 0
4 Rood-Wit JA4 4 5 1 2 1 16 14 0
5 Alliance JA3 4 4 2 1 1 17 10 3
6 AthenA JA3 5 4 1 1 3 13 22 0
7 Terriërs JA2 4 3 1 0 3 10 16 0
8 HBS JA3 5 3 1 0 4 9 32 0
  1e klasse 
  Jongens B1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar JB1 4 12 4 0 0 18 4 0
2 Kikkers JB1 5 8 2 2 1 15 16 0
3 Xenios JB1 4 7 2 1 1 11 6 0
4 Pinoké JB2 4 6 2 0 2 11 14 0
5 Reigers JB1 4 5 1 2 1 8 7 0
6 Bennebroek JB1 4 4 1 1 2 10 13 0
7 HIC JB1 4 4 1 1 2 6 10 0
8 Bloemendaal JB2 5 1 0 1 4 7 16 0
  Topklasse 
  Jongens B2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA JB5 4 12 4 0 0 21 5 0
2 Mijdrecht JB2 4 9 3 0 1 18 9 0
3 Qui Vive JB3 4 9 3 0 1 11 5 0
4 Kikkers JB2 4 6 2 0 2 8 10 0
5 Uitgeest JB1 4 4 1 1 2 7 11 0
6 Bennebroek JB3 4 1 0 1 3 8 13 0
7 HBS JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terriërs JB2 4 0 0 0 4 2 22 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Haarlem JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hurley JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Jongens C2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens C3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA JC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Myra JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Xenios JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zandvoort JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Jongens D2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 FIT JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoorn (WFHC) JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hurley JD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Jongens D3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heerhugowaard JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Purmerend JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kraaien MA1 3 9 3 0 0 12 4 0
2 Kikkers MA1 4 9 3 0 1 12 6 0
3 Purmerend MA1 4 7 2 1 1 8 8 0
4 AthenA MA2 4 6 2 0 2 10 7 0
5 Myra MA2 4 6 2 0 2 6 8 0
6 IJburg MA1 4 2 0 2 2 6 9 0
7 Abcoude MA2 5 1 0 1 4 6 18 0
8 Amstelveen MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers MA2 5 13 4 1 0 21 9 0
2 Amstelveen MA2 4 9 3 0 1 13 10 0
3 Hurley MA3 4 9 3 0 1 8 5 0
4 VVV MA1 4 6 2 0 2 12 9 0
5 Hoorn (WFHC) MA2 4 6 2 0 2 12 11 0
6 Zandvoort MA1 4 4 1 1 2 14 11 0
7 Mijdrecht MA3 5 2 0 2 3 9 14 0
8 Abcoude MA3 4 0 0 0 4 3 23 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HIC MA2 5 15 5 0 0 17 5 0
2 Xenios MA2 4 7 2 1 1 8 9 0
3 Hurley MA2 5 7 2 1 2 8 11 0
4 Mijdrecht MA2 4 5 1 2 1 10 10 0
5 Uitgeest MA1 5 5 1 2 2 9 10 0
6 Kikkers MA3 4 4 1 1 2 9 11 0
7 Strawberries MA2 5 4 1 1 3 9 12 0
8 Purmerend MA2 4 3 1 0 3 8 10 0
  1e klasse 
  Meisjes A4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Castricum MA2 5 15 5 0 0 24 9 0
2 Hermes MA1 4 10 3 1 0 12 5 0
3 Myra MA3 4 7 2 1 1 16 6 0
4 Reigers MA2 4 7 2 1 1 12 8 0
5 Kikkers ma4 4 5 1 2 1 12 14 0
6 Rood-Wit MA4 5 3 1 0 4 9 18 0
7 Hurley MA4 4 1 0 1 3 7 14 0
8 Alkmaar MA4 4 0 0 0 4 9 27 0
  2e klasse 
  Meisjes A5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MA5 4 10 3 1 0 11 6 0
2 Qui Vive MA3 5 10 3 1 1 12 9 0
3 Xenios MA3 4 9 3 0 1 11 5 0
4 Amsterdam MA5 4 6 2 0 2 5 5 0
5 AthenA MA4 4 6 2 0 2 6 7 0
6 Kikkers MA5 4 4 1 1 2 14 14 0
7 Haarlem MA4 4 4 1 1 2 10 12 0
8 Alkmaar MA3 5 0 0 0 5 2 13 0
  2e klasse 
  Meisjes A6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hurley MA5 4 12 4 0 0 18 3 0
2 Rood-Wit MA5 4 10 3 1 0 14 4 0
3 Alliance MA7 4 10 3 1 0 13 4 0
4 Kikkers MA6 4 4 1 1 2 7 8 0
5 Westerpark MA2 4 4 1 1 2 5 19 0
6 Heerhugowaard MA2 4 3 1 0 3 7 6 0
7 IJburg ma2 4 3 1 0 3 3 14 0
8 Alkmaar MA5 4 0 0 0 4 2 11 0
  3e klasse 
  Meisjes B1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MB1 4 12 4 0 0 23 8 0
2 Pinoké MB2 4 9 3 0 1 14 7 0
3 HBS MB2 5 8 2 2 1 10 6 0
4 IJburg MB1 4 6 2 0 2 6 5 0
5 Bloemendaal MB2 4 6 2 0 2 4 7 0
6 Kikkers MB1 5 5 1 2 2 7 13 0
7 Myra MB2 5 4 1 1 3 8 13 0
8 Westerpark MB1 5 1 0 1 4 6 19 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes B2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Terriërs MB2 5 13 4 1 0 15 4 0
2 Strawberries MB1 5 12 4 0 1 12 5 0
3 Kikkers MB2 5 12 4 0 1 11 6 0
4 Mijdrecht MB1 5 9 3 0 2 8 7 0
5 Amsterdam MB3 5 8 2 2 1 9 8 0
6 Rood-Wit MB2 5 3 1 0 4 9 16 0
7 Pinoké MB3 5 1 0 1 4 5 12 0
8 Purmerend MB2 5 0 0 0 5 4 15 0
  1e klasse 
  Meisjes B3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Overbos MB3 5 10 3 1 1 13 4 0
2 Xenios MB3 4 9 3 0 1 10 6 0
3 Strawberries MB2 4 7 2 1 1 6 4 0
4 Bloemendaal MB3 4 7 2 1 1 8 8 0
5 Zandvoort MB1 4 5 1 2 1 4 4 0
6 Haarlem MB3 5 4 1 1 3 7 15 0
7 Kikkers MB3 4 3 1 0 3 4 7 0
8 Alliance MB7 4 3 1 0 3 6 10 0
  2e klasse 
  Meisjes B4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Heerhugowaard MB1 4 9 3 0 1 12 5 0
2 Saxenburg MB1 5 9 3 0 2 8 7 0
3 AthenA MB3 5 9 2 3 0 12 8 0
4 Qui Vive MB2 5 7 2 1 2 13 9 0
5 Castricum MB2 4 5 1 2 1 15 10 0
6 Alliance MB3 4 5 1 2 1 9 10 0
7 HBS MB3 4 4 1 1 2 7 10 0
8 Kikkers MB4 5 1 0 1 4 5 22 0
  2e klasse 
  Meisjes B5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Heerhugowaard MB2 4 12 4 0 0 13 4 0
2 Bennebroek MB6 4 9 3 0 1 14 4 0
3 Hurley MB4 4 9 3 0 1 14 8 0
4 Reigers MB3 4 9 3 0 1 10 7 0
5 Myra MB4 4 6 2 0 2 7 9 0
6 FIT MB5 4 3 1 0 3 9 11 0
7 Xenios MB5 4 0 0 0 4 4 14 0
8 Kikkers MB5 4 0 0 0 4 3 17 0
  3e klasse 
  Meisjes B6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hoorn (WFHC) MB3 4 10 3 1 0 19 8 0
2 Bloemendaal MB5 5 9 3 0 2 12 10 0
3 Kikkers MB6 4 8 2 2 0 18 10 0
4 Pinoké MB6 4 6 2 0 2 8 11 0
5 AMVJ MB4 4 5 1 2 1 12 7 0
6 Westerpark MB3 4 5 1 2 1 11 7 0
7 Qui Vive MB4 4 4 1 1 2 11 12 0
8 Waterland MB2 5 0 0 0 5 1 27 0
  3e klasse 
  Meisjes B7 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Uitgeest MB3 5 13 4 1 0 17 5 0
2 Westerpark MB5 5 12 4 0 1 28 8 0
3 Bloemendaal MB7 5 10 3 1 1 18 12 0
4 IJburg MB8 5 5 1 2 2 7 8 0
5 Reigers MB6 4 4 1 1 2 7 10 0
6 Alliance MB11 4 3 1 0 3 3 15 0
7 Kikkers MB7 4 2 0 2 2 5 10 0
8 Myra MB5 4 1 0 1 3 3 20 0
  4e klasse 
  Meisjes B8 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hoorn (WFHC) MB4 5 15 5 0 0 25 5 0
2 Bloemendaal MB6 5 12 4 0 1 20 9 0
3 Saxenburg MB3 5 12 4 0 1 15 7 0
4 Terriërs MB5 5 9 3 0 2 10 16 0
5 Haarlem MB7 4 4 1 1 2 14 15 0
6 Alliance MB10 4 1 0 1 3 1 8 0
7 Kikkers MB8 4 0 0 0 4 6 13 0
8 Hisalis MB5 4 0 0 0 4 2 20 0
  4e klasse 
  Meisjes C1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Castricum MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kikkers MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mijdrecht MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Strawberries MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Castricum MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HBS MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes C4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hurley MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reigers MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes C5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FIT MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heerhugowaard MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Haarlem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbos MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zandvoort MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes C7 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MC10 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amstelveen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C8 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkmaar MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AthenA MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Topklasse 
  Meisjes D2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AMVJ MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kraaien MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bennebroek MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Strawberries MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D5 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJburg MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alliance MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbos MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Strawberries MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D7 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amstelveen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJburg MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mijdrecht MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Sponsors
 
za 10 Maart  20:00 - 23:00
C-feest voor alle C-teams!
zo 11 Maart  14:00 - 15:00
Huldiging zaalkampioenen
wo 14 Maart  20:00 - 22:00
Materiaalcommissie -voorbereiden seizoensovergang
do 15 Maart  20:00 - 23:00
Coachavond
Vandaag jarig
Indya Schoenmaker
Get it on Google Play