|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JA3 2 4 1 1 0 8 2 0
2 Kikkers JA1 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Kraaien JA1 2 3 1 0 1 8 2 0
4 Alliance JA2 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Terriërs JA2 1 1 0 1 0 1 1 0
6 AthenA JA3 2 0 0 0 2 1 14 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JB3 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Kikkers JB1 2 4 1 1 0 7 1 0
3 Abcoude JB2 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Pinoké JB4 2 3 1 0 1 10 6 0
5 Kraaien JB1 2 0 0 0 2 5 13 0
6 Myra JB3 2 0 0 0 2 1 10 0
  2e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht JB1 2 6 2 0 0 14 3 0
2 Overbos JB2 2 3 1 0 1 19 8 0
3 AthenA JB4 2 3 1 0 1 9 4 0
4 Amsterdam JB4 2 3 1 0 1 8 12 0
5 Kikkers JB2 2 3 1 0 1 5 9 0
6 Uitgeest JB1 2 0 0 0 2 2 21 0
  3e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JC3 2 6 2 0 0 21 0 0
2 Kikkers JC1 2 4 1 1 0 5 0 0
3 Westerpark JC2 2 3 1 0 1 7 3 0
4 Abcoude JC2 2 3 1 0 1 2 11 0
5 AMVJ JC2 2 1 0 1 1 0 11 0
6 Pinoké JC4 2 0 0 0 2 1 11 0
  2e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JC4 2 6 2 0 0 16 3 0
2 Reigers JC2 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Heerhugowaard JC2 1 3 1 0 0 5 2 0
4 FIT JC3 2 3 1 0 1 7 6 0
5 Overbos JC2 2 3 1 0 1 5 5 0
6 Kraaien JC2 2 3 1 0 1 7 12 0
7 AthenA JC6 2 0 0 0 2 7 11 0
8 Kikkers JC2 1 0 0 0 1 1 5 0
9 Amsterdam JC6 2 0 0 0 2 2 16 0
  4e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JD1 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Amsterdam JD5 2 4 1 1 0 7 6 0
3 AMVJ JD3 2 3 1 0 1 11 4 0
4 Alliance JD3 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Westerpark JD3 1 0 0 0 1 4 5 0
6 Saxenburg JD1 2 0 0 0 2 0 11 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP MA1 3 5 1 2 0 7 5 0
2 Xenios MA1 3 5 1 2 0 9 8 0
3 Kikkers MA1 3 4 1 1 1 8 8 0
4 Oss MA1 3 1 0 1 2 4 7 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MA2 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Hermes MA1 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Amstelveen MA2 2 4 1 1 0 5 3 0
4 FIT MA3 2 3 1 0 1 7 5 0
5 Rood-Wit MA5 2 0 0 0 2 3 10 0
6 Uitgeest MA2 2 0 0 0 2 1 12 0
  5e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MA6 2 6 2 0 0 4 1 0
2 Reigers MA4 2 3 1 0 1 8 6 0
3 Kikkers MA3 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Rood-Wit MA3 2 3 1 0 1 2 3 0
5 HBS MA5 2 3 1 0 1 5 7 0
6 Haarlem MA4 2 0 0 0 2 1 4 0
  5e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers ma4 2 6 2 0 0 12 1 0
2 Alkmaar MA4 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Overbos MA5 2 4 1 1 0 8 4 0
4 Amsterdam MA7 2 1 0 1 1 4 7 0
5 Hisalis MA4 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Westerpark MA3 2 0 0 0 2 2 11 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MB2 3 7 2 1 0 5 2 0
2 Leiden MB1 3 6 2 0 1 7 4 0
3 Craeyenhout MB1 3 6 2 0 1 7 5 0
4 AMVJ MB1 3 4 1 1 1 4 4 0
5 hdm MB2 3 1 0 1 2 4 8 0
6 Kikkers MB1 3 1 0 1 2 2 6 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend MB1 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Overbos MB2 2 6 2 0 0 11 8 0
3 Pinoké MB3 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Kikkers MB2 2 1 0 1 1 9 11 0
5 Spaarndam MB1 2 1 0 1 1 5 8 0
6 FIT MB2 2 0 0 0 2 1 8 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB3 2 6 2 0 0 18 0 0
2 Hoorn (WFHC) MB3 2 6 2 0 0 10 4 0
3 FIT MB5 2 3 1 0 1 4 6 0
4 Zandvoort MB1 2 3 1 0 1 7 15 0
5 Hurley MB5 2 0 0 0 2 3 9 0
6 AthenA MB5 2 0 0 0 2 4 12 0
  5e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB3 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Saxenburg MB2 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Strawberries MB1 1 3 1 0 0 5 0 0
4 Kikkers MB4 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Rood-Wit MB3 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Overbos MB3 2 0 0 0 2 0 11 0
  2e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB5 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Reigers MB4 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Haarlem MB6 2 3 1 0 1 11 3 0
4 Xenios MB4 2 3 1 0 1 7 4 0
5 IJburg MB6 2 0 0 0 2 2 8 0
6 Rood-Wit MB8 2 0 0 0 2 1 16 0
  5e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MB5 2 6 2 0 0 12 8 0
2 Kraaien MB3 2 6 2 0 0 7 3 0
3 AMVJ MB5 2 3 1 0 1 8 3 0
4 Overbos MB5 2 3 1 0 1 11 8 0
5 IJburg MB7 2 3 1 0 1 9 8 0
6 Amsterdam MB7 2 3 1 0 1 10 11 0
7 FIT MB6 2 3 1 0 1 6 8 0
8 Hurley MB6 2 3 1 0 1 6 9 0
9 Kikkers MB6 2 0 0 0 2 4 8 0
10 Diemen MB1 2 0 0 0 2 8 15 0
  7e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC1 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Reigers MC1 2 4 1 1 0 3 2 0
3 VVV MC1 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Overbos MC1 2 2 0 2 0 2 2 0
5 Hurley MC2 2 1 0 1 1 1 5 0
6 Kikkers MC1 2 0 0 0 2 0 6 0
  Subtopklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC2 2 4 1 1 0 6 2 0
2 Myra MC1 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Bennebroek MC1 2 3 1 0 1 3 1 0
4 Alkmaar MC2 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Kikkers MC2 2 3 1 0 1 3 4 0
6 Reigers MC3 2 0 0 0 2 1 8 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC5 2 4 1 1 0 7 3 0
2 IJburg MC5 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Kikkers MC3 1 3 1 0 0 10 1 0
4 VVV MC4 2 3 1 0 1 3 11 0
5 Mijdrecht MC3 1 1 0 1 0 0 0 0
6 Strawberries MC3 2 1 0 1 1 1 5 0
7 Rood-Wit MC6 2 0 0 0 2 2 7 0
  4e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MC1 2 6 2 0 0 9 4 0
2 Kikkers MC4 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Hoorn (WFHC) MC2 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Hisalis MC2 2 1 0 1 1 3 6 0
5 IJburg MC8 2 1 0 1 1 4 9 0
6 Alliance MC10 2 0 0 0 2 4 7 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC8 2 6 2 0 0 13 2 0
2 HBS MC5 2 6 2 0 0 12 4 0
3 Kikkers MC5 2 3 1 0 1 10 6 0
4 Alkmaar MC4 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Castricum MC4 2 0 0 0 2 1 9 0
6 Heerhugowaard MC2 2 0 0 0 2 0 14 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MC2 2 6 2 0 0 7 1 0
2 VVV MC6 2 4 1 1 0 13 3 0
3 Alkmaar MC6 2 4 1 1 0 11 5 0
4 IJburg MC6 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Westerpark MC5 2 0 0 0 2 2 12 0
6 Kikkers MC6 2 0 0 0 2 1 14 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD1 2 6 2 0 0 13 3 0
2 Bloemendaal MD3 2 6 2 0 0 8 3 0
3 Reigers MD2 2 3 1 0 1 9 7 0
4 Bennebroek MD3 2 3 1 0 1 4 7 0
5 Saxenburg MD2 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Alliance MD4 2 0 0 0 2 2 13 0
  2e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MD2 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Hisalis MD2 2 6 2 0 0 8 0 0
3 Kikkers MD2 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Alliance MD7 2 3 1 0 1 7 9 0
5 Reigers MD3 2 0 0 0 2 1 10 0
6 Qui Vive MD3 2 0 0 0 2 0 11 0
  3e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MD5 2 6 2 0 0 14 4 0
2 VVV MD4 1 3 1 0 0 7 0 0
3 IJburg MD6 1 3 1 0 0 8 2 0
4 Kikkers MD3 2 3 1 0 1 3 9 0
5 Hisalis MD3 2 0 0 0 2 5 13 0
6 Hurley MD6 2 0 0 0 2 0 9 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MD4 2 6 2 0 0 18 2 0
2 Kikkers MD4 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Bennebroek MD4 2 3 1 0 1 23 6 0
4 Zandvoort MD3 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Alliance MD8 2 1 0 1 1 1 13 0
6 Hisalis MD4 2 0 0 0 2 2 26 0
  4e klasse 
Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
za 25 September  10:00 - 14:30
Bitje happen op de club
wo 29 September  08:00 - 13:00
Sportdag OPMAAT
Get it on Google Play