|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Heren 45-1



Teamondersteuning
Trainer Marc Helmink Email
Manager Pieter Pannekeet Email
Manager Bart Govers Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt A.M.H.C. Rood-Wit H45-3
thuis
19 mrt HC Ypenburg H45-1
0
uit route
26 mrt HC Pijnacker H45-2
thuis
2 apr MHC Voorhout H45-1
thuis
16 apr U.H.C.QUI VIVE H45-1
22
uit route
23 apr A.M.H.C. Rood-Wit H45-3
27
uit route
14 mei HC Ypenburg H45-1
thuis
21 mei HC Pijnacker H45-2
39
uit route
4 jun MHC Voorhout H45-1
22
uit route
11 jun U.H.C.QUI VIVE H45-1
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorhout H45-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ypenburg H45-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers H45-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit H45-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pijnacker H45-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive H45-1 0 0 0 0 0 0 0 0



Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Qui Vive H45-1 Voorhout H45-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Pijnacker H45-2 Ypenburg H45-1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Kikkers H45-1 Rood-Wit H45-3 0:00 Getsewoud-Noord
ZONDAG 19 MAART 2023
  Rood-Wit H45-3 Qui Vive H45-1 0:00 Marienweide
  Ypenburg H45-1 Kikkers H45-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Voorhout H45-1 Pijnacker H45-2 0:00 Sportpark Elsgeest
ZONDAG 26 MAART 2023
  Rood-Wit H45-3 Voorhout H45-1 0:00 Marienweide
  Kikkers H45-1 Pijnacker H45-2 0:00 Getsewoud-Noord
  Qui Vive H45-1 Ypenburg H45-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Pijnacker H45-2 Qui Vive H45-1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Kikkers H45-1 Voorhout H45-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ypenburg H45-1 Rood-Wit H45-3 0:00 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Voorhout H45-1 Ypenburg H45-1 0:00 Sportpark Elsgeest
  Rood-Wit H45-3 Pijnacker H45-2 0:00 Marienweide
  Qui Vive H45-1 Kikkers H45-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Voorhout H45-1 Qui Vive H45-1 0:00 Sportpark Elsgeest
  Rood-Wit H45-3 Kikkers H45-1 0:00 Marienweide
  Ypenburg H45-1 Pijnacker H45-2 0:00 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 14 MEI 2023
  Qui Vive H45-1 Rood-Wit H45-3 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Pijnacker H45-2 Voorhout H45-1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Kikkers H45-1 Ypenburg H45-1 0:00 Getsewoud-Noord
ZONDAG 21 MEI 2023
  Ypenburg H45-1 Qui Vive H45-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Pijnacker H45-2 Kikkers H45-1 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'
  Voorhout H45-1 Rood-Wit H45-3 0:00 Sportpark Elsgeest
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Voorhout H45-1 Kikkers H45-1 0:00 Sportpark Elsgeest
  Rood-Wit H45-3 Ypenburg H45-1 0:00 Marienweide
  Qui Vive H45-1 Pijnacker H45-2 0:00 Sportpark Noorddammerweg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Kikkers H45-1 Qui Vive H45-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ypenburg H45-1 Voorhout H45-1 0:00 Sportcomplex "De Bras"
  Pijnacker H45-2 Rood-Wit H45-3 0:00 Sportpark 'De Groene Wijdte'

Sponsors
wo 15 Februari  20:00 - 23:00
Ouderavond Jongenslijn
za 18 Februari  17:00 - 23:45
Nieuwjaars diner HB
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "not the final & last edition"
Get it on Google Play