|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 16 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit Dames 2 Hockeyclub VVV D12
13:00 Thuis Heren 2 Pinoké H10
Standen
Junioren 
  Jongens O12-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JO12-5 4 12 4 0 0 33 3 0
2 Bloemendaal JO12-5 4 10 3 1 0 14 6 0
3 Alkmaar JO12-2 4 9 3 0 1 19 7 0
4 Alliance JO12-3 4 7 2 1 1 13 9 0
5 Rood-Wit JO12-4 4 4 1 1 2 6 24 0
6 Haarlem JO12-2 4 3 1 0 3 3 19 0
7 HBS JO12-4 4 1 0 1 3 8 19 0
8 Kikkers JO12-1 4 0 0 0 4 3 12 0
   
  Jongens O14-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JO14-4 4 12 4 0 0 15 4 0
2 Kikkers JO14-1 4 9 3 0 1 14 2 0
3 Castricum JO14-1 4 9 3 0 1 15 5 0
4 Amsterdam JO14-5 4 3 1 0 3 10 23 0
5 Abcoude JO14-2 4 3 1 0 3 7 20 0
6 Bloemendaal JO14-4 4 0 0 0 4 2 9 0
   
  Jongens O16-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JO16-2 4 12 4 0 0 9 1 0
2 Qui Vive JO16-1 4 9 3 0 1 8 4 0
3 Kikkers JO16-1 4 5 1 2 1 4 7 0
4 Haarlem JO16-1 4 4 1 1 2 7 9 0
5 Westerpark JO16-1 4 4 1 1 2 5 7 0
6 Bloemendaal JO16-3 4 0 0 0 4 3 8 0
   
  Jongens O16-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Magnus JO16-1 4 12 4 0 0 32 8 0
2 Alliance JO16-4 4 9 3 0 1 31 9 0
3 Bloemendaal JO16-5 4 7 2 1 1 18 12 0
4 AthenA JO16-5 4 4 1 1 2 11 10 0
5 Myra JO16-3 4 3 1 0 3 4 26 0
6 Kikkers JO16-2 4 0 0 0 4 0 31 0
   
  Jongens O18-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers JO18-1 4 12 4 0 0 24 4 0
2 Bloemendaal JO18-2 4 7 2 1 1 10 8 0
3 Kikkers JO18-1 4 6 2 0 2 15 8 0
4 Hisalis JO18-1 4 6 2 0 2 12 19 0
5 HBS JO18-2 4 3 1 0 3 9 24 0
6 Mijdrecht JO18-1 4 1 0 1 3 5 12 0
   
  Jongens O18-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JO18-3 4 12 4 0 0 12 3 0
2 Kikkers JO18-2 4 9 3 0 1 10 3 0
3 AthenA JO18-3 4 7 2 1 1 10 11 0
4 Myra JO18-3 3 4 1 1 1 7 8 0
5 Overbos JO18-2 4 0 0 0 4 3 10 0
6 Rood-Wit JO18-4 3 0 0 0 3 1 8 0
   
  Meisjes O12-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO12-1 3 9 3 0 0 22 1 0
2 Xenios MO12-3 4 7 2 1 1 14 7 0
3 Alliance MO12-4 3 4 1 1 1 9 8 0
4 Hurley MO12-4 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Westerpark MO12-4 3 3 1 0 2 4 15 0
6 Bennebroek MO12-3 4 0 0 0 4 2 21 0
   
  Meisjes O12-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MO12-1 4 9 3 0 1 17 4 0
2 Hisalis MO12-2 4 7 2 1 1 10 8 0
3 Kikkers MO12-2 4 6 2 0 2 9 6 0
4 Saxenburg MO12-3 4 6 2 0 2 6 7 0
5 Alliance MO12-7 4 4 1 1 2 7 18 0
6 Rood-Wit MO12-5 4 3 1 0 3 5 11 0
   
  Meisjes O12-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MO12-7 4 9 3 0 1 13 8 0
2 Zandvoort MO12-2 4 6 2 0 2 11 7 0
3 Kikkers MO12-3 4 5 1 2 1 9 7 0
4 HBS MO12-6 4 5 1 2 1 10 12 0
5 Alliance MO12-11 4 4 1 1 2 8 12 0
6 Bennebroek MO12-4 4 4 1 1 2 7 12 0
   
  Meisjes O12-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MO12-3 4 12 4 0 0 31 4 0
2 Mijdrecht MO12-2 4 9 3 0 1 26 5 0
3 Qui Vive MO12-3 4 9 3 0 1 17 8 0
4 VVV MO12-7 4 3 1 0 3 12 13 0
5 Kikkers MO12-4 4 3 1 0 3 2 20 0
6 Alliance MO12-10 4 0 0 0 4 1 39 0
   
  Meisjes O14-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MO14-1 4 12 4 0 0 18 5 0
2 Kikkers MO14-1 4 7 2 1 1 8 7 0
3 Pinoké MO14-2 4 6 2 0 2 15 14 0
4 Alliance MO14-2 4 5 1 2 1 7 8 0
5 Rood-Wit MO14-2 4 2 0 2 2 2 6 0
6 VVV MO14-1 4 1 0 1 3 2 12 0
   
  Meisjes O14-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MO14-1 4 12 4 0 0 28 0 0
2 Kikkers MO14-2 4 9 3 0 1 12 9 0
3 Hisalis MO14-1 4 6 2 0 2 15 14 0
4 Bloemendaal MO14-3 4 6 2 0 2 12 18 0
5 Reigers MO14-2 4 3 1 0 3 4 13 0
6 Westerpark MO14-2 4 0 0 0 4 2 19 0
   
  Meisjes O14-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MO14-1 4 9 3 0 1 9 2 0
2 Abcoude MO14-2 4 9 3 0 1 7 4 0
3 Alliance MO14-6 4 7 2 1 1 10 8 0
4 Kikkers MO14-3 4 6 2 0 2 11 14 0
5 Uitgeest MO14-2 4 4 1 1 2 7 7 0
6 AMVJ MO14-3 4 0 0 0 4 5 14 0
   
  Meisjes O14-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark MO14-6 4 12 4 0 0 12 6 0
2 Kikkers MO14-4 4 7 2 1 1 6 6 0
3 Myra MO14-5 4 5 1 2 1 10 5 0
4 Bennebroek MO14-4 4 5 1 2 1 5 4 0
5 Uitgeest MO14-4 4 2 0 2 2 6 9 0
6 Hoorn (WFHC) MO14-3 4 1 0 1 3 9 18 0
   
  Meisjes O14-5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MO14-4 4 12 4 0 0 25 1 0
2 Hurley MO14-4 4 10 3 1 0 13 2 0
3 HIC MO14-4 4 6 2 0 2 7 9 0
4 Pinoké MO14-5 4 5 1 2 1 11 10 0
5 Alkmaar MO14-5 4 1 0 1 3 3 7 0
6 Kikkers MO14-5 4 0 0 0 4 2 32 0
   
  Meisjes O14-6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MO14-5 4 12 4 0 0 32 0 0
2 Alliance MO14-10 4 9 3 0 1 26 3 0
3 Abcoude MO14-4 4 6 2 0 2 11 11 0
4 Westerpark MO14-5 4 6 2 0 2 10 17 0
5 Kikkers MO14-6 4 1 0 1 3 2 14 0
6 Overbos MO14-4 4 1 0 1 3 1 37 0
   
  Meisjes O16-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MO16-1 5 11 3 2 0 15 6 0
2 Kikkers MO16-1 5 8 2 2 1 7 8 0
3 Haarlem MO16-1 5 7 2 1 2 11 12 0
4 Pinoké MO16-2 5 6 2 0 3 9 12 0
5 AMVJ MO16-1 5 5 1 2 2 7 12 0
6 Loenen MO16-1 5 4 1 1 3 9 8 0
   
  Meisjes O16-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MO16-2 4 12 4 0 0 15 2 0
2 Kikkers MO16-2 4 9 3 0 1 16 7 0
3 Haarlem MO16-2 4 6 2 0 2 13 9 0
4 FIT MO16-3 4 6 2 0 2 8 9 0
5 AthenA MO16-3 4 3 1 0 3 8 12 0
6 Strawberries MO16-2 4 0 0 0 4 0 21 0
   
  Meisjes O16-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MO16-1 4 12 4 0 0 21 8 0
2 Castricum MO16-2 4 9 3 0 1 13 7 0
3 IJburg MO16-2 4 5 1 2 1 14 10 0
4 Kikkers MO16-3 4 4 1 1 2 12 10 0
5 Myra MO16-2 4 4 1 1 2 11 11 0
6 Zandvoort MO16-1 4 0 0 0 4 0 25 0
   
  Meisjes O16-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MO16-6 4 12 4 0 0 30 2 0
2 Purmerend MO16-2 4 9 3 0 1 17 7 0
3 Saxenburg MO16-6 4 6 2 0 2 16 12 0
4 VVV MO16-5 4 4 1 1 2 8 16 0
5 Kikkers MO16-4 4 3 1 0 3 9 23 0
6 Amsterdam MO16-6 4 1 0 1 3 4 24 0
   
  Meisjes O18-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Craeyenhout MO18-1 5 11 3 2 0 11 6 0
2 HBS MO18-1 5 8 2 2 1 9 6 0
3 Kikkers MO18-1 5 6 1 3 1 4 4 0
4 Saxenburg MO18-1 5 1 0 1 4 4 12 0
   
  Meisjes O18-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO18-2 4 12 4 0 0 19 4 0
2 Amstelveen MO18-2 4 9 3 0 1 9 7 0
3 Alliance MO18-4 4 6 2 0 2 10 9 0
4 Overbos MO18-4 4 5 1 2 1 9 11 0
5 Spaarndam MO18-1 4 1 0 1 3 9 14 0
6 Bloemendaal MO18-3 4 1 0 1 3 5 16 0
   
  Meisjes O18-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MO18-3 4 10 3 1 0 12 6 0
2 Bloemendaal MO18-2 4 9 3 0 1 17 8 0
3 Alliance MO18-5 4 6 2 0 2 11 13 0
4 HIC MO18-3 4 4 1 1 2 10 12 0
5 Hoorn (WFHC) MO18-2 4 4 1 1 2 10 14 0
6 Kikkers MO18-3 4 1 0 1 3 7 14 0
   
  Meisjes O18-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MO18-4 4 12 4 0 0 24 5 0
2 Bloemendaal MO18-4 4 9 3 0 1 24 9 0
3 Terriërs MO18-3 4 9 3 0 1 9 11 0
4 Kikkers MO18-4 4 3 1 0 3 9 12 0
5 Hermes MO18-1 4 3 1 0 3 7 20 0
6 Xenios MO18-3 4 0 0 0 4 8 24 0
   
  Meisjes O18-5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MO18-3 4 10 3 1 0 22 6 0
2 Terriërs MO18-4 4 8 2 2 0 8 5 0
3 Pinoké MO18-4 4 7 2 1 1 11 6 0
4 HBS MO18-3 4 4 1 1 2 9 4 0
5 Kikkers MO18-5 4 4 1 1 2 11 10 0
6 AthenA MO18-5 4 0 0 0 4 1 31 0
   
Sponsors
za 24 September  00:00 - 00:00
Grote Clubactie 2022
do 13 Oktober  19:30 - 22:00
bijscholing KNHB scheidsrechters
za 22 Oktober  09:30 - 19:45
G-Hockey toernooi
vr 28 Oktober  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
Get it on Google Play