|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Zaalhockey Junioren 
  JONGENS A1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland JA1 4 8 2 2 0 10 6 0
2 Purmerend JA1 4 7 2 1 1 19 9 0
3 Hurley JA3 4 7 2 1 1 14 12 0
4 Pinoké JA4 2 6 2 0 0 10 4 0
5 Kikkers JA1 4 6 2 0 2 14 12 0
6 Westerpark JA2 2 0 0 0 2 0 8 0
7 HIC JA3 4 0 0 0 4 12 28 0
  1e klasse 
  JONGENS B1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JB3 4 12 4 0 0 17 6 0
2 Kikkers JB1 4 6 2 0 2 22 9 0
3 Qui Vive JB1 2 6 2 0 0 11 0 0
4 FIT JB2 4 6 2 0 2 8 11 0
5 Hoorn (WFHC) JB1 4 3 1 0 3 8 16 0
6 Mijdrecht JB1 4 3 1 0 3 3 25 0
7 Strawberries JB1 2 0 0 0 2 3 5 0
  1e klasse 
  JONGENS B2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos JB1 2 6 2 0 0 14 3 0
2 Rood-Wit JB3 2 6 2 0 0 11 5 0
3 Kikkers JB2 2 3 1 0 1 9 9 0
4 Spaarndam JB1 2 3 1 0 1 8 10 0
5 Bennebroek JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alliance JB3 2 0 0 0 2 6 10 0
7 Reigers JB2 2 0 0 0 2 5 16 0
  2e klasse 
  JONGENS C1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers JC1 4 10 3 1 0 22 14 0
2 Kikkers JC1 4 7 2 1 1 17 11 0
3 Alliance JC2 4 6 2 0 2 10 17 0
4 IJburg JC1 2 4 1 1 0 13 11 0
5 Rood-Wit JC2 4 4 1 1 2 14 14 0
6 Abcoude JC12 4 2 0 2 2 11 13 0
7 Spaarndam JC1 2 0 0 0 2 7 14 0
  Sub-topklasse 
  JONGENS C2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT JC1 4 12 4 0 0 31 5 0
2 Westerpark JC2 4 9 3 0 1 20 21 0
3 Amsterdam JC5 2 6 2 0 0 12 2 0
4 Overbos JC1 2 3 1 0 1 5 8 0
5 HIC JC1 4 3 1 0 3 11 15 0
6 Kikkers JC2 4 3 1 0 3 12 22 0
7 Rood-Wit JC4 4 0 0 0 4 10 28 0
  1e klasse 
  JONGENS C3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive JC12 2 6 2 0 0 13 3 0
2 VVV JC1 2 6 2 0 0 16 8 0
3 Pinoké JC4 2 3 1 0 1 9 7 0
4 AthenA JC3 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Amsterdam JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios JC3 2 0 0 0 2 4 14 0
7 Kikkers JC3 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  JONGENS D1 ZAAL` 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JD3 4 10 3 1 0 15 3 0
2 Bloemendaal JD3 4 9 3 0 1 11 5 0
3 HBS JD2 2 6 2 0 0 9 3 0
4 Haarlem JD2 4 5 1 2 1 6 3 0
5 IJburg JD3 2 3 1 0 1 8 10 0
6 Xenios JD2 4 1 0 1 3 2 10 0
7 Kikkers JD1 4 0 0 0 4 6 23 0
  1e klasse 
  JONGENS D12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JD12 4 12 4 0 0 19 2 0
2 Westerpark JD2 4 9 3 0 1 15 9 0
3 FIT JD3 4 9 3 0 1 9 7 0
4 Castricum JD1 4 3 1 0 3 9 12 0
5 IJburg JD4 4 3 1 0 3 7 17 0
6 IJburg JD2 2 0 0 0 2 3 7 0
7 Diemen JD1 2 0 0 0 2 0 8 0
  3e klasse 
  JONGENS D2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JD5 2 6 2 0 0 9 4 0
2 HIC JD3 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Rood-Wit JD6 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Bloemendaal JD6 2 3 1 0 1 7 7 0
5 Qui Vive JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers JD2 2 0 0 0 2 2 7 0
7 Alkmaar JD3 2 0 0 0 2 2 8 0
  4e klasse 
  MEISJES A1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MA2 4 10 3 1 0 17 4 0
2 Qui Vive MA3 2 4 1 1 0 6 4 0
3 VVV MA1 2 4 1 1 0 7 6 0
4 Alliance MA2 2 3 1 0 1 2 4 0
5 Haarlem MA2 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Westerpark MA1 3 0 0 0 3 7 13 0
7 Kikkers MA1 2 0 0 0 2 0 8 0
  1e klasse 
  MEISJES A2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MA1 3 6 2 0 1 10 4 0
2 Saxenburg MA1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 HBS MA2 2 4 1 1 0 8 5 0
4 AthenA MA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Kikkers MA2 2 3 1 0 1 6 9 0
6 Rood-Wit MA2 3 1 0 1 2 6 11 0
7 IJburg MA2 2 0 0 0 2 1 7 0
  1e klasse 
  MEISJES A3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MA2 2 6 2 0 0 15 1 0
2 Amstelveen MA12 2 6 2 0 0 13 4 0
3 Zandvoort MA1 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Kikkers MA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Reigers MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MA2 2 0 0 0 2 5 13 0
7 HBS MA4 2 0 0 0 2 3 19 0
  2e klasse 
  MEISJES A4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MA2 4 7 2 1 1 23 6 0
2 AMVJ MA3 4 7 2 1 1 9 8 0
3 Terriërs MA2 2 6 2 0 0 6 3 0
4 AthenA MA6 4 6 2 0 2 12 21 0
5 IJburg MA6 2 3 1 0 1 8 8 0
6 Alliance MA4 2 0 0 0 2 1 6 0
7 Kikkers MA4 2 0 0 0 2 3 10 0
  3e klasse 
  MEISJES A5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MA2 4 9 3 0 1 19 11 0
2 Kikkers MA5 4 7 2 1 1 12 10 0
3 Magnus MA1 4 7 2 1 1 14 13 0
4 Hermes MA2 4 4 1 1 2 14 16 0
5 Spaarndam MA1 4 4 1 1 2 10 16 0
6 Haarlem MA3 2 3 1 0 1 6 6 0
7 Amsterdam MA7 2 0 0 0 2 5 8 0
  3e klasse 
  MEISJES B1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MB1 2 6 2 0 0 10 6 0
2 Kikkers MB1 2 3 1 0 1 9 8 0
3 Alliance MB1 2 3 1 0 1 6 6 0
4 IJburg MB1 2 3 1 0 1 6 6 0
5 HBS MB1 2 3 1 0 1 5 6 0
6 Amsterdam MB2 2 0 0 0 2 5 9 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES B12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB12 2 6 2 0 0 8 2 0
2 Alkmaar MB12C 2 4 1 1 0 10 7 0
3 Bloemendaal MB12 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Terriërs MB12 2 2 0 2 0 8 8 0
5 HIC MB12 2 1 0 1 1 7 10 0
6 Alliance MB12C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers MB12 2 0 0 0 2 3 13 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES B2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MB1 4 8 2 2 0 8 4 0
2 Westerpark MB1 4 7 2 1 1 19 11 0
3 Hoorn (WFHC) MB1 4 6 2 0 2 13 8 0
4 Qui Vive MB2 2 6 2 0 0 8 4 0
5 HBS MB2 2 6 2 0 0 10 7 0
6 Kikkers MB2 4 1 0 1 3 7 14 0
7 Saxenburg MB2 4 0 0 0 4 8 25 0
  1e klasse 
  MEISJES B3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam MB1 4 9 3 0 1 14 10 0
2 IJburg MB4 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Mijdrecht MB2 2 6 2 0 0 11 4 0
4 Kikkers MB3 2 3 1 0 1 10 5 0
5 Amsterdam MB5 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Pinoké MB5 2 0 0 0 2 4 10 0
7 Abcoude MB2 4 0 0 0 4 4 25 0
  3e klasse 
  MEISJES B4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MB4 4 10 3 1 0 14 7 0
2 Kraaien MB3 4 6 2 0 2 14 13 0
3 Xenios MB3 2 4 1 1 0 14 11 0
4 Kikkers MB4 4 4 1 1 2 13 16 0
5 FIT MB4 2 1 0 1 1 7 10 0
6 Waterland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 IJburg MB3 2 0 0 0 2 2 7 0
  3e klasse 
  MEISJES B5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB5 4 9 3 0 1 26 10 0
2 Zandvoort MB12C 4 9 3 0 1 19 14 0
3 Alliance MB6 2 6 2 0 0 13 2 0
4 Bennebroek MB3 2 3 1 0 1 5 8 0
5 Saxenburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit MB4 2 0 0 0 2 2 11 0
7 Spire (WFHC) MB2 4 0 0 0 4 5 25 0
  3e klasse 
  MEISJES B6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MB3 2 6 2 0 0 12 4 0
2 Xenios MB4 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Alliance MB8 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Kikkers MB6 2 2 0 2 0 6 6 0
5 Pinoké MB4 2 1 0 1 1 6 7 0
6 Rood-Wit MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Amsterdam MB6 2 0 0 0 2 2 10 0
  3e klasse 
  MEISJES B7 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB7 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Bennebroek MB4 2 6 2 0 0 9 6 0
3 Myra MB5 2 3 1 0 1 8 8 0
4 Reigers MB5 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Saxenburg MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alliance MB7 2 0 0 0 2 5 8 0
7 Zandvoort MB2 2 0 0 0 2 1 8 0
  4e klasse 
  MEISJES B8 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB4 4 12 4 0 0 24 3 0
2 HIC MB6 4 12 4 0 0 24 7 0
3 Myra MB4 4 6 2 0 2 22 6 0
4 Bloemendaal MB6 2 3 1 0 1 11 13 0
5 Qui Vive MB4 2 3 1 0 1 3 6 0
6 Alliance MB10 4 0 0 0 4 9 21 0
7 Kikkers MB8 4 0 0 0 4 1 38 0
  4e klasse 
  MEISJES C1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MC1 4 12 4 0 0 24 3 0
2 Myra MC1 2 6 2 0 0 9 2 0
3 AthenA MC2 4 6 2 0 2 9 7 0
4 Alkmaar MC1 2 3 1 0 1 6 8 0
5 Kikkers MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarlem MC1 2 0 0 0 2 4 12 0
7 Rood-Wit MC3 4 0 0 0 4 1 21 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES C12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC12C 2 6 2 0 0 9 0 0
2 Qui Vive MC12 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Abcoude MC12 4 6 2 0 2 9 12 0
4 Xenios MC12 4 6 2 0 2 15 19 0
5 Saxenburg MC12 2 3 1 0 1 9 6 0
6 Kikkers MC12 2 0 0 0 2 4 7 0
7 Amstelveen MC12 2 0 0 0 2 2 9 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES C2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MC2 4 12 4 0 0 16 4 0
2 HBS MC2 4 10 3 1 0 17 6 0
3 Uitgeest MC4 4 6 2 0 2 13 15 0
4 Kikkers MC2 2 3 1 0 1 6 4 0
5 Overbos MC1 4 3 1 0 3 10 20 0
6 Reigers MC2 4 1 0 1 3 4 12 0
7 Haarlem MC2 2 0 0 0 2 5 10 0
  1e klasse 
  MEISJES C3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC4 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Kikkers MC3 2 4 1 1 0 6 3 0
3 IJburg MC4 2 3 1 0 1 5 6 0
4 Zandvoort MC2 2 3 1 0 1 3 9 0
5 FIT MC3 2 1 0 1 1 6 8 0
6 Rood-Wit MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alliance MC6 2 0 0 0 2 2 9 0
  2e klasse 
  MEISJES C4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC4 2 6 2 0 0 16 5 0
2 AMVJ MC3 2 6 2 0 0 13 2 0
3 AthenA MC4 2 3 1 0 1 11 7 0
4 Myra MC3 2 3 1 0 1 4 7 0
5 VVV MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pinoké MC7 2 0 0 0 2 5 13 0
7 IJburg MC7 2 0 0 0 2 3 18 0
  3e klasse 
  MEISJES C5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC5 4 12 4 0 0 12 6 0
2 Mijdrecht MC2 4 6 2 0 2 20 10 0
3 Alkmaar MC7 3 6 2 0 1 9 5 0
4 FIT MC6 1 3 1 0 0 5 1 0
5 Kraaien MC3 4 3 1 0 3 10 18 0
6 Hermes MC2 4 3 1 0 3 6 18 0
7 Magnus MC1 2 0 0 0 2 3 7 0
  4e klasse 
  MEISJES C6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MC7 2 6 2 0 0 16 2 0
2 Xenios MC6 2 6 2 0 0 6 4 0
3 Kikkers MC6 2 3 1 0 1 9 7 0
4 Alkmaar MC3 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Reigers MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HBS MC5 2 0 0 0 2 4 7 0
7 Myra MC4 2 0 0 0 2 2 18 0
  4e klasse 
  MEISJES C7 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MC6 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Alliance MC10 2 6 2 0 0 8 4 0
3 HIC MC7 2 6 2 0 0 7 4 0
4 Reigers MC5 4 4 1 1 2 12 11 0
5 Uitgeest MC3 2 3 1 0 1 12 7 0
6 Kikkers MC7 4 1 0 1 3 9 25 0
7 Amstelveen MC31 2 0 0 0 2 5 11 0
  5e klasse 
  MEISJES D1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MD1 2 6 2 0 0 8 6 0
2 Westerpark MD1 4 5 1 2 1 18 12 0
3 Kikkers MD1 4 5 1 2 1 14 12 0
4 Overbos MD1 2 4 1 1 0 8 5 0
5 Amsterdam MD4 2 4 1 1 0 9 7 0
6 Qui Vive MD1 2 0 0 0 2 2 6 0
7 Rood-Wit MD3 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  MEISJES D2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MD1 4 9 3 0 1 16 7 0
2 Saxenburg MD2 4 7 2 1 1 12 15 0
3 Kikkers MD2 2 6 2 0 0 12 1 0
4 Myra MD3 4 6 2 0 2 13 15 0
5 HBS MD3 1 3 1 0 0 7 1 0
6 Xenios MD4 4 1 0 1 3 5 18 0
7 Uitgeest MD2 3 0 0 0 3 5 13 0
  2e klasse 
  MEISJES D3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MD2 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Kikkers MD3 2 6 2 0 0 10 2 0
3 Rood-Wit MD5 4 6 2 0 2 9 9 0
4 AMVJ MD3 1 3 1 0 0 2 1 0
5 HIC MD4 4 3 1 0 3 9 18 0
6 Hoorn (WFHC) MD2 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Qui Vive MD3 2 0 0 0 2 2 10 0
  2e klasse 
  MEISJES D4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MD3 2 4 1 1 0 5 2 0
2 IJburg MD5 3 4 1 1 1 6 5 0
3 HIC MD5 2 4 1 1 0 3 2 0
4 Alliance MD9 3 4 1 1 1 3 4 0
5 Myra MD4 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Kikkers MD4 4 3 1 0 3 5 9 0
7 Zandvoort MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MEISJES D5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MD6 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Bennebroek MD4 2 4 1 1 0 9 5 0
3 FIT MD4 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Alliance MD10 2 3 1 0 1 4 7 0
5 Kikkers MD5 2 1 0 1 1 4 5 0
6 VVV MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kraaien MD3 2 0 0 0 2 1 7 0
  4e klasse 
  MEISJES D6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen MD3 4 12 4 0 0 14 6 0
2 Bloemendaal MD7 4 9 3 0 1 16 9 0
3 Kikkers MD6 2 6 2 0 0 8 4 0
4 Alliance MD13 4 4 1 1 2 11 15 0
5 HBS MD6 2 3 1 0 1 9 4 0
6 Alkmaar MD4 4 1 0 1 3 7 13 0
7 Heerhugowaard MD2 4 0 0 0 4 5 19 0
  5e klasse 
Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Rick Keereweer
Get it on Google Play