|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 16 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit Dames 2 Hockeyclub VVV D12
13:00 Thuis Heren 2 Pinoké H10
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D1 4 12 4 0 0 16 7 0
2 Rijnvliet D1 4 12 4 0 0 12 4 0
3 Voorhout D1 4 9 3 0 1 13 10 0
4 Heerhugowaard D1 4 9 3 0 1 10 8 0
5 Waddinxveen D1 4 8 2 2 0 14 7 0
6 Saxenburg D1 4 6 2 0 2 11 9 0
7 Scoop Delft D1 4 6 2 0 2 9 9 0
8 Buitenhout D1 4 4 1 1 2 7 9 0
9 Thor D1 4 3 1 0 3 7 12 0
10 HCRB D1 4 1 0 1 3 6 10 0
11 Kraaien D1 4 0 0 0 4 5 11 0
12 Nieuwkoop D1 4 0 0 0 4 4 18 0
   
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D12 4 9 3 0 1 12 3 0
2 Hurley D16 4 7 2 1 1 9 7 0
3 Kikkers D2 3 6 2 0 1 12 5 0
4 VVV D12 3 6 2 0 1 8 1 0
5 Pinoké D12 4 3 1 0 3 5 19 0
6 Alliance D3 4 1 0 1 3 3 14 0
   
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D15 4 10 3 1 0 10 4 0
2 Myra D6 4 9 3 0 1 13 3 0
3 Hurley D18 4 5 1 2 1 7 8 0
4 AMVJ D14 4 3 0 3 1 7 9 0
5 Kikkers D3 4 3 0 3 1 7 10 0
6 Abcoude D2 4 1 0 1 3 6 16 0
   
  Dames 30-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen D30-1 5 13 4 1 0 21 3 0
2 Pinoké D30-3 4 10 3 1 0 14 1 0
3 Bennebroek D30-1 4 9 3 0 1 24 7 0
4 Qui Vive D30-1 3 9 3 0 0 19 2 0
5 Kikkers D30-1 5 9 2 3 0 14 5 0
6 Klein Zwitserland D30-2 4 6 2 0 2 14 7 0
7 HGC D30-1 4 4 1 1 2 5 11 0
8 HDM D30-3 4 3 1 0 3 6 9 0
9 Forescate D30-1 4 3 1 0 3 6 25 0
10 Roomburg D30-1 4 2 0 2 2 1 3 0
11 Kieviten D30-1 3 0 0 0 3 0 22 0
12 Rood-Wit D30-2 4 0 0 0 4 0 29 0
   
  Dames 30-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley D30-1 4 12 4 0 0 17 4 0
2 FIT D30-1 4 9 3 0 1 12 3 0
3 Kikkers D30-2 4 9 3 0 1 12 6 0
4 Alliance D30-2 4 6 2 0 2 12 7 0
5 Bloemendaal D30-4 4 6 2 0 2 13 15 0
6 Amstelveen D30-1 4 3 1 0 3 8 12 0
7 Rood-Wit D30-3 4 3 1 0 3 4 8 0
8 Amsterdam D30-4 4 0 0 0 4 2 25 0
   
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ D15 3 9 3 0 0 15 0 0
2 AMVJ D17 4 7 2 1 1 14 8 0
3 Overbos D4 3 5 1 2 0 8 7 0
4 Pinoké D15 3 4 1 1 1 10 13 0
5 Kikkers D4 4 4 1 1 2 5 17 0
6 Saxenburg D2 3 3 1 0 2 6 7 0
7 Westerpark D13 4 1 0 1 3 7 13 0
   
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DDA 3 9 3 0 0 24 3 0
2 Roomburg DDA 3 9 3 0 0 12 3 0
3 Berkel-Rodenrijs DDA 4 6 2 0 2 5 9 0
4 Leiden DDA 4 5 1 2 1 10 8 0
5 Nieuwkoop DDA 4 5 1 2 1 6 10 0
6 Hurley DDA 3 4 1 1 1 7 4 0
7 Forescate DDA 2 3 1 0 1 6 7 0
8 Leonidas DDA 3 3 1 0 2 3 8 0
9 Voorhout DDA 4 3 1 0 3 5 22 0
10 Ring Pass Delft DDA 4 1 0 1 3 4 8 0
   
  Dames Onder 25-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV DO25-2 4 9 3 0 1 16 9 0
2 Westerpark DO25-1 4 9 3 0 1 13 8 0
3 Pinoké DO25-2 4 7 2 1 1 16 12 0
4 Amsterdam DO25-5 4 7 2 1 1 10 14 0
5 Kikkers DO25-1 4 3 1 0 3 5 7 0
6 HIC DO25-1 4 0 0 0 4 12 22 0
   
  Dames Onder 25-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DO25-2 4 12 4 0 0 11 2 0
2 Amsterdam DO25-3 4 10 3 1 0 29 4 0
3 Myra DO25-1 4 7 2 1 1 5 4 0
4 Alliance DO25-1 4 5 1 2 1 8 9 0
5 Pinoké DO25-3 4 4 1 1 2 6 17 0
6 AthenA DO25-4 4 3 0 3 1 3 5 0
7 Amsterdam DO25-7 4 1 0 1 3 7 17 0
8 AMVJ DO25-1 4 1 0 1 3 4 15 0
   
  Dames Onder 25-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios DO25-9 4 12 4 0 0 26 6 0
2 Terriërs DO25-1 4 7 2 1 1 14 8 0
3 AthenA DO25-6 4 7 2 1 1 13 10 0
4 Kikkers DO25-3 4 6 2 0 2 9 13 0
5 Haarlem DO25-2 4 3 1 0 3 6 8 0
6 Amsterdam DO25-11 4 0 0 0 4 6 29 0
   
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek H3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hurley H9 3 6 2 0 1 10 5 0
3 Terriërs H2 2 6 2 0 0 7 4 0
4 AthenA H2 3 3 1 0 2 19 4 0
5 Kikkers H2 2 3 1 0 1 3 4 0
6 Pinoké H10 2 -3 0 0 2 0 22 3
   
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV H14 4 12 4 0 0 16 4 0
2 Qui Vive H3 4 9 3 0 1 29 4 0
3 Kikkers H3 4 9 3 0 1 14 7 0
4 Overbos H6 4 6 2 0 2 5 8 0
5 AMVJ H14 4 0 0 0 4 4 21 0
6 Haarlem H4 4 0 0 0 4 4 28 0
   
  Heren 30-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H30-1 4 12 4 0 0 23 3 0
2 AthenA H30-1 4 12 4 0 0 19 2 0
3 Leiden H30-1 4 9 3 0 1 13 8 0
4 Kieviten H30-1 4 7 2 1 1 9 15 0
5 HDM H30-1 4 6 2 0 2 6 12 0
6 Ring Pass Delft H30-1 4 5 1 2 1 11 10 0
7 Victoria H30-1 3 4 1 1 1 8 6 0
8 Cartouche H30-1 4 4 1 1 2 8 10 0
9 HIC H30-1 4 4 1 1 2 10 17 0
10 HDM H30-2 4 3 1 0 3 8 8 0
11 Kikkers H30-1 3 0 0 0 3 3 10 0
12 Schiedam H30-1 4 0 0 0 4 2 19 0
   
  Heren 45-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS H45-1 4 12 4 0 0 19 1 0
2 Xenios H45-1 4 9 3 0 1 7 5 0
3 Alliance H45-1 4 6 2 0 2 9 5 0
4 AthenA H45-2 4 4 1 1 2 8 13 0
5 Kikkers H45-1 4 4 1 1 2 5 12 0
6 Bloemendaal H45-2 4 0 0 0 4 1 13 0
   
Sponsors
za 24 September  00:00 - 00:00
Grote Clubactie 2022
do 13 Oktober  19:30 - 22:00
bijscholing KNHB scheidsrechters
za 22 Oktober  09:30 - 19:45
G-Hockey toernooi
vr 28 Oktober  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
Get it on Google Play