|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkemade D1 3 9 3 0 0 22 0 0
2 Scoop Delft D1 3 7 2 1 0 10 2 0
3 Heerhugowaard D1 3 6 2 0 1 6 6 0
4 Mijdrecht D1 3 6 2 0 1 3 3 0
5 Kraaien D1 2 3 1 0 1 11 4 0
6 Voorhout D1 3 3 1 0 2 7 4 0
7 Kikkers D1 2 3 1 0 1 4 4 0
8 Wateringse veld D1 3 3 0 3 0 5 5 0
9 Saxenburg D1 2 1 0 1 1 1 6 0
10 Zandvoort D1 3 1 0 1 2 3 19 0
11 Thor D1 3 0 0 0 3 0 19 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwkoop D1 1 3 1 0 0 4 3 0
2 Rijnvliet D1 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Voorhout D1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Montfoort D1 1 3 1 0 0 1 0 0
5 Kraaien D1 1 1 0 1 0 4 4 0
6 Woerden D1 1 1 0 1 0 4 4 0
7 Kikkers D1 1 0 0 0 1 3 4 0
8 Culemborg D1 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Doorn D1 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Mijdrecht D1 1 0 0 0 1 0 1 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers D3 3 9 3 0 0 13 0 0
2 AMVJ D9 3 6 2 0 1 10 4 0
3 Pinoké D12 3 6 2 0 1 6 6 0
4 Hurley D13 3 3 1 0 2 8 7 0
5 Kikkers D2 3 3 1 0 2 3 13 0
6 VVV D11 3 0 0 0 3 3 13 0
  4e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D3 3 7 2 1 0 13 9 0
2 VVV D19 3 7 2 1 0 8 5 0
3 AthenA D13 3 4 1 1 1 3 4 0
4 Pinoké D14 3 3 1 0 2 11 10 0
5 AMVJ D12 3 3 0 3 0 5 5 0
6 Saxenburg D2 3 0 0 0 3 9 16 0
  6e klasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland D30A 3 9 3 0 0 21 0 0
2 Craeyenhout D30A 3 9 3 0 0 12 2 0
3 Victoria D30A 3 7 2 1 0 9 3 0
4 Terriërs D30A 3 6 2 0 1 11 4 0
5 Rood-Wit D30A 3 3 1 0 2 3 7 0
6 HIC D30A 3 1 0 1 2 0 11 0
7 HBS D30A 3 0 0 0 3 2 9 0
8 Kikkers D30A 3 0 0 0 3 1 23 0
  Overgangsklasse 
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC DDB 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Loenen DDA 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Forescate DDA 2 6 2 0 0 10 3 0
4 Alkmaar DDB 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Kikkers DDA 2 3 1 0 1 3 4 0
6 Leiden DDA 2 1 0 1 1 2 4 0
7 Roomburg DDA 2 1 0 1 1 3 6 0
8 Amstelveen DDA 2 1 0 1 1 1 6 0
9 Nieuwkoop DDA 2 1 0 1 1 1 8 0
10 Hurley DDA 2 0 0 0 2 1 12 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen DJ1 3 9 3 0 0 13 5 0
2 Kikkers DJ1 3 6 2 0 1 14 6 0
3 AMVJ DJ2 3 6 2 0 1 11 6 0
4 Spire DJ1 3 4 1 1 1 12 13 0
5 Pinoké DJ4 3 1 0 1 2 9 11 0
6 AthenA DJ3 3 0 0 0 3 1 19 0
  3e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT DJ1 3 9 3 0 0 16 1 0
2 Rood-Wit DJ1 3 7 2 1 0 14 4 0
3 Kikkers DJ2 3 6 2 0 1 9 5 0
4 Saxenburg DJ1 3 6 2 0 1 7 6 0
5 HIC DJ2 3 4 1 1 1 6 8 0
6 Amsterdam DJ7 3 3 1 0 2 7 14 0
7 Kraaien DJ2 3 0 0 0 3 3 12 0
8 AthenA DJ5 3 0 0 0 3 2 14 0
  3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ3 3 9 3 0 0 11 2 0
2 Castricum DJ1 3 9 3 0 0 12 4 0
3 Amsterdam DJ8 3 4 1 1 1 8 7 0
4 Terriërs DJ2 3 3 1 0 2 4 12 0
5 AthenA DJ6 3 1 0 1 2 5 7 0
6 Kraaien DJ1 3 0 0 0 3 5 13 0
  3e klasse 
  Dames Jong 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem DJ2 3 9 3 0 0 8 3 0
2 Westerpark DJ2 2 6 2 0 0 7 4 0
3 VVV DJ2 2 3 1 0 1 6 5 0
4 FIT DJ2 3 3 1 0 2 5 6 0
5 Kikkers DJ4 3 3 1 0 2 9 11 0
6 Waterland DJ1 3 0 0 0 3 2 8 0
  4e klasse 
  Dames Jong 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios DJ6 3 7 2 1 0 11 7 0
2 Kikkers DJ5 3 6 2 0 1 16 14 0
3 Amsterdam dJ12 3 4 1 1 1 10 9 0
4 HIC DJ4 3 3 1 0 2 8 9 0
5 Strawberries DJ1 3 3 1 0 2 7 9 0
6 Reigers DJ3 3 3 1 0 2 6 10 0
  5e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen H1 3 9 3 0 0 13 6 0
2 FIT H1 3 6 2 0 1 11 8 0
3 Weesp H1 3 6 2 0 1 8 6 0
4 Westerpark H1 3 6 2 0 1 7 5 0
5 Spandersbosch H1 3 6 2 0 1 5 3 0
6 Haarlem H1 3 4 1 1 1 9 9 0
7 Purmerend H1 3 4 1 1 1 6 6 0
8 Hoorn (WFHC) H1 3 3 1 0 2 13 14 0
9 Maarssen H1 3 3 1 0 2 9 11 0
10 Abcoude H1 3 3 1 0 2 7 10 0
11 Kikkers H1 3 3 1 0 2 6 9 0
12 Noordwijk H1 3 0 0 0 3 1 8 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV H12 3 9 3 0 0 19 1 0
2 Kikkers H2 3 6 2 0 1 13 5 0
3 Myra H6 3 6 2 0 1 10 8 0
4 Westerpark H12 3 6 2 0 1 8 6 0
5 HBS H7 3 0 0 0 3 3 18 0
6 AMVJ h13 3 0 0 0 3 1 16 0
  8e klasse 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden H35A 3 9 3 0 0 16 2 0
2 Kikkers H35A 3 9 3 0 0 9 4 0
3 hdm H35A 3 6 2 0 1 9 7 0
4 Roomburg H35A 3 4 1 1 1 8 4 0
5 hdm H35B 3 4 1 1 1 5 3 0
6 Victoria H35A 3 4 1 1 1 6 7 0
7 Bloemendaal H35B 3 4 1 1 1 6 8 0
8 Cartouche H35A 3 3 1 0 2 6 7 0
9 Amsterdam H35B 3 3 1 0 2 5 7 0
10 Ring Pass Delft H35A 3 3 1 0 2 6 11 0
11 Schiedam H35A 3 2 0 2 1 7 8 0
12 Klein Zwitserland H35B 3 0 0 0 3 2 17 0
  Overgangsklasse 
  Heren B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude H35C 3 9 3 0 0 7 3 0
2 Bloemendaal H35J 2 6 2 0 0 12 2 0
3 Qui Vive H35B 2 6 2 0 0 6 1 0
4 Kikkers H35B 3 6 2 0 1 6 5 0
5 Alkmaar H35C 3 3 1 0 2 3 3 0
6 Noordwijk H35B 3 3 1 0 2 4 6 0
7 Bloemendaal H35K 3 3 1 0 2 5 9 0
8 Amsterdam H35F 2 0 0 0 2 2 5 0
9 Bennebroek H35B 3 0 0 0 3 4 15 0
  4e klasse 
Sponsors
 
Get it on Google Play