|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter   |   LISA   |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Abcoude D1 8 20 6 2 0 19 6 0
2 Heerhugowaard D1 8 18 6 0 2 26 12 0
3 Nieuwkoop D1 7 16 5 1 1 19 11 0
4 FIT D1 9 15 5 0 4 23 15 0
5 IJburg D1 8 13 4 1 3 17 15 0
6 Thor D1 8 13 3 4 1 22 15 0
7 Kikkers D1 9 13 3 4 2 20 19 0
8 Alkemade D1 8 9 2 3 3 20 17 0
9 Waddinxveen D1 8 3 1 0 7 5 30 0
10 Uitgeest D1 7 2 0 2 5 9 24 0
11 HCRB D1 8 1 0 1 7 6 22 0
  4e klasse 
  Dames 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AMVJ D7 7 15 5 0 2 21 8 0
2 Westerpark D5 7 15 5 0 2 24 13 0
3 Westerpark D4 7 10 3 1 3 13 12 0
4 Kikkers D2 7 10 3 1 3 19 20 0
5 VVV D13 7 8 2 2 3 9 16 0
6 Alliance D3 7 3 1 0 6 8 25 0
  Res. 3e klasse 
  Dames A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal DA 9 25 8 1 0 35 7 0
2 Cartouche DA 9 19 6 1 2 29 8 0
3 Terriërs DA 9 19 6 1 2 22 10 0
4 Alphen DA 9 17 5 2 2 18 15 0
5 Kikkers DA 9 14 4 2 3 22 14 0
6 Rood-Wit DA 9 14 4 2 3 23 23 0
7 HBS DA 9 12 4 0 5 19 14 0
8 Kieviten DA 9 12 4 0 5 22 25 0
9 Myra DA 9 12 3 3 3 16 21 0
10 Bennebroek DA 9 10 3 1 5 11 18 0
11 Leiden DA 9 1 0 1 8 6 32 0
12 HUDITO DA 9 0 0 0 9 6 42 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames B 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Craeyenhout DA 9 27 9 0 0 48 8 0
2 Schiedam DA 9 25 8 1 0 30 7 0
3 hdm DB 9 20 6 2 1 26 13 0
4 Rijswijk DA 9 14 4 2 3 25 18 0
5 Alliance DA 9 13 4 1 4 18 16 0
6 Klein Zwitserland DA 9 13 3 4 2 17 13 0
7 Forescate DA 9 12 4 0 5 28 22 0
8 hdm DC 9 10 3 1 5 14 18 0
9 Roomburg DB 9 9 3 0 6 15 16 0
10 Rood-Wit DB 9 9 3 0 6 18 33 0
11 Cartouche DB 9 4 1 1 7 6 42 0
12 Kikkers DB 9 0 0 0 9 3 42 0
  Veteranen 1e klasse 
  Dames Dinsdag 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers DDA 9 21 7 0 2 30 13 0
2 Hurley DDA 9 21 7 0 2 23 6 0
3 Alkmaar DDB 8 15 5 0 3 21 13 0
4 Haarlem DDA 8 15 5 0 3 19 16 0
5 HIC DDA 8 3 1 0 7 8 22 0
6 Amstelveen DDA 8 0 0 0 8 4 35 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AMVJ DJ1 7 19 6 1 0 42 3 0
2 Qui Vive DJ1 6 13 4 1 1 30 8 0
3 Kikkers DJ1 6 9 3 0 3 11 14 0
4 AthenA DJ2 7 9 3 0 4 20 28 0
5 Hurley DJ3 7 6 2 0 5 12 24 0
6 Myra DJ2 7 0 1 0 6 8 46 3
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerpark DJ2 7 21 7 0 0 59 10 0
2 AthenA DJ5 7 18 6 0 1 44 7 0
3 Kikkers DJ2 7 10 3 1 3 15 18 0
4 IJburg DJ1 7 9 3 0 4 10 35 0
5 Xenios DJ2 7 7 2 1 4 14 36 0
6 HIC DJ2 7 6 2 0 5 7 22 0
7 AMVJ DJ3 6 6 2 0 4 10 26 0
8 Qui Vive DJ2 6 3 1 0 5 12 17 0
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong 3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Castricum DJ1 7 18 6 0 1 24 11 0
2 HBS DJ3 7 15 5 0 2 29 13 0
3 Overbos DJ2 7 13 4 1 2 22 9 0
4 Kikkers DJ3 7 13 4 1 2 25 18 0
5 Zandvoort DJ1 7 11 3 2 2 25 21 0
6 Kraaien DJ3 7 6 2 0 5 23 24 0
7 Uitgeest DJ1 7 6 2 0 5 8 20 0
8 Reigers DJ2 7 0 0 0 7 2 42 0
  Jong 4e klasse 
  Heren 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Overbos H1 9 20 6 2 1 42 21 0
2 Terriërs H1 9 19 6 1 2 28 17 0
3 Forescate H1 9 18 6 0 3 26 10 0
4 Amstelveen H1 9 18 6 0 3 29 24 0
5 Alphen H1 9 15 5 0 4 26 20 0
6 Westerpark H1 9 11 3 2 4 21 24 0
7 Kikkers H1 9 11 3 2 4 23 29 0
8 Purmerend H1 9 11 3 2 4 14 22 0
9 Haarlem H1 9 11 3 2 4 22 34 0
10 AMVJ H1 9 10 2 4 3 18 18 0
11 AthenA H1 9 7 2 1 6 16 26 0
12 Maarssen H1 9 3 1 0 8 20 40 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers H1 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Kraaien H1 1 0 0 0 1 2 3 0
  Silvercup - KO64 
  Heren 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 VVV H7 7 19 6 1 0 38 13 0
2 HIC H8 7 19 6 1 0 31 9 0
3 Overbos H5 7 9 3 0 4 19 25 0
4 Kikkers H2 7 7 2 1 4 23 26 0
5 VVV H8 7 7 2 1 4 12 15 0
6 HBS H5 7 0 0 0 7 9 44 0
  Res. 4e klasse 
  Heren A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Forescate HA 9 25 8 1 0 39 12 0
2 Bloemendaal HE 9 21 6 3 0 35 13 0
3 Kieviten HA 9 20 6 2 1 37 12 0
4 Bloemendaal HC 9 18 5 3 1 32 14 0
5 Schiedam HA 9 17 5 2 2 31 16 0
6 Kikkers HA 9 17 5 2 2 39 26 0
7 Roomburg HB 9 10 3 1 5 30 24 0
8 Rood-Wit HC 9 9 3 0 6 20 30 0
9 Leiden HB 9 7 2 1 6 21 26 0
10 Rood-Wit HB 9 6 2 0 7 14 40 0
11 Qui Vive HA 9 4 1 1 7 22 41 0
12 Haarlem HA 9 0 0 0 9 12 78 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren B 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HBS HD 7 16 5 1 1 29 6 0
2 Kikkers HB 7 15 5 0 2 24 23 0
3 Alkmaar HB 7 9 2 3 2 19 18 0
4 Rood-Wit HF 7 7 2 1 4 15 29 0
5 Bennebroek HB 7 6 1 3 3 16 20 0
6 Bloemendaal HJ 7 5 1 2 4 13 20 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren C 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis HA 7 15 5 0 2 14 11 0
2 Hurley HD 7 14 4 2 1 29 12 0
3 AMVJ HA 7 14 4 2 1 29 13 0
4 Abcoude HC 7 9 2 3 2 16 17 0
5 Kikkers HC 7 7 2 1 4 15 16 0
6 HBS HE 7 0 0 0 7 7 41 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren Jong 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Huizen HJ2 7 18 6 0 1 52 11 0
2 Kraaien HJ1 6 18 6 0 0 34 5 0
3 AthenA HJ3 6 18 6 0 0 29 8 0
4 AMVJ HJ3 6 9 3 0 3 20 17 0
5 Pinoké HJ2 5 6 2 0 3 9 20 0
6 AMVJ HJ2 5 3 2 0 3 17 14 3
7 FIT HJ2 6 3 1 0 5 7 29 0
8 HBS HJ1 6 3 1 0 5 7 32 0
9 Kikkers HJ2 7 0 0 0 7 6 45 0
  Jong 3e klasse 
Sponsors
 
za 18 November  18:30 - 20:00
E-feest
za 18 November  20:30 - 22:00
D-feest
di 21 November  20:00 - 22:00
Vergadering Jeugd Evenementen Commissie
do 23 November  18:00 - 23:00
Reanimatie/AED training
Get it on Google Play