|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkemade D1 5 15 5 0 0 37 2 0
2 Saxenburg D1 6 12 4 0 2 21 8 0
3 Heerhugowaard D1 5 12 4 0 1 13 6 0
4 Kraaien D1 6 9 3 0 3 10 5 0
5 Mijdrecht D1 5 9 3 0 2 8 6 0
6 Nieuwkoop D1 5 9 3 0 2 7 5 0
7 Kikkers D1 5 8 2 2 1 7 17 0
8 Voorhout D1 6 7 2 1 3 11 11 0
9 Buitenhout D1 6 7 2 1 3 8 10 0
10 Thor D1 6 0 0 0 6 1 26 0
11 Zandvoort D1 5 0 0 0 5 0 27 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dopie D1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Castricum D1 1 3 1 0 0 6 0 0
3 Groen-Geel D1 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Hisalis D1 1 3 1 0 0 2 0 0
5 FIT D1 1 3 1 0 0 2 2 0
6 Kieviten D1 1 3 1 0 0 1 1 0
7 Ypenburg D1 1 0 0 0 1 2 2 0
8 Pijnacker D1 1 0 0 0 1 1 1 0
9 HDS D1 1 0 0 0 1 0 2 0
10 Ommoord D1 1 0 0 0 1 0 2 0
11 Kikkers D1 1 0 0 0 1 1 7 0
12 Noordwijk D1 1 0 0 0 1 0 6 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ D9 5 13 4 1 0 22 6 0
2 Pinoké D11 5 10 3 1 1 22 6 0
3 Kikkers D2 5 9 3 0 2 13 14 0
4 Amsterdam D11 5 9 3 0 2 7 10 0
5 HIC D10 5 3 1 0 4 8 16 0
6 VVV D10 5 0 0 0 5 2 22 0
  4e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D13 5 13 4 1 0 15 0 0
2 AthenA D11 5 9 3 0 2 7 8 0
3 Hurley D15 5 8 2 2 1 8 5 0
4 Amsterdam D13 5 6 2 0 3 7 13 0
5 IJburg D2 5 5 1 2 2 3 5 0
6 Kikkers D3 5 1 0 1 4 4 13 0
  5e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA D17 5 9 3 0 2 10 14 0
2 Kikkers D4 5 8 2 2 1 19 14 0
3 Myra D6 5 8 2 2 1 10 8 0
4 AMVJ D16 5 7 2 1 2 15 15 0
5 Abcoude D2 5 6 2 0 3 19 14 0
6 IJburg D3 5 3 0 3 2 6 14 0
  6e klasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA D30A 6 15 5 0 1 20 8 0
2 Victoria D30A 6 13 4 1 1 19 9 0
3 Terriërs D30A 5 12 4 0 1 23 7 0
4 HBS D30A 6 10 3 1 2 11 11 0
5 Craeyenhout D30A 5 7 2 1 2 6 8 0
6 Amsterdam D30B 5 7 2 1 2 9 13 0
7 Loenen D30A 5 6 2 0 3 4 13 0
8 Rood-Wit D30A 5 6 1 3 1 6 7 0
9 Abcoude D30A 5 5 1 2 2 9 9 0
10 HIC D30A 6 4 1 1 4 3 7 0
11 Kikkers D30A 6 0 0 0 6 3 21 0
  Overgangsklasse 30+ 
  Dames B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam D30D 5 13 4 1 0 15 6 0
2 Kikkers D30B 5 11 3 2 0 11 5 0
3 Amstelveen D30A 5 10 3 1 1 18 7 0
4 Qui Vive D30B 5 4 1 1 3 14 17 0
5 Overbos D30A 5 4 1 1 3 4 15 0
6 Pinoké D30D 5 0 0 0 5 2 14 0
  3e klasse 
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DDA 6 16 5 1 0 22 5 0
2 Forescate DDA 5 12 4 0 1 20 8 0
3 Nieuwkoop DDA 6 10 3 1 2 16 8 0
4 Alkmaar DDB 6 7 2 1 3 7 10 0
5 Hurley DDA 6 4 1 1 4 8 17 0
6 Leiden DDA 5 0 0 0 5 1 26 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ1 5 12 4 0 1 21 7 0
2 Uitgeest DJ1 5 12 4 0 1 16 4 0
3 Kikkers DJ1 5 12 4 0 1 16 6 0
4 Myra DJ3 5 6 2 0 3 10 12 0
5 Pinoké DJ3 5 3 1 0 4 5 19 0
6 VVV DJ2 5 0 0 0 5 1 21 0
  2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA DJ4 5 15 5 0 0 23 2 0
2 Kikkers DJ2 5 10 3 1 1 30 8 0
3 Rood-Wit DJ1 5 10 3 1 1 25 6 0
4 Amsterdam DJ6 5 4 1 1 3 9 13 0
5 Bloemendaal DJ1 5 4 1 1 3 13 35 0
6 Xenios DJ7 5 0 0 0 5 2 38 0
  3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios DJ8 5 12 4 0 1 15 6 0
2 Castricum DJ1 5 9 3 0 2 30 11 0
3 Amsterdam DJ4 5 9 3 0 2 13 11 0
4 Kikkers DJ3 5 6 2 0 3 18 29 0
5 Qui Vive DJ1 5 6 2 0 3 15 31 0
6 HIC DJ3 5 3 1 0 4 8 11 0
  3e klasse 
  Dames Jong 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum DJ2 4 12 4 0 0 24 3 0
2 Xenios DJ12 5 10 3 1 1 22 16 0
3 Xenios DJ10 5 8 2 2 1 19 12 0
4 Kikkers DJ4 5 5 1 2 2 25 23 0
5 HIC DJ5 4 3 1 0 3 5 24 0
6 AthenA DJ9 5 1 0 1 4 4 21 0
  4e klasse 
  Dames Jong 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA DJ7 4 9 3 0 1 20 10 0
2 Westerpark DJ6 3 9 3 0 0 11 3 0
3 FIT DJ2 4 6 2 0 2 10 12 0
4 Kraaien DJ2 4 3 1 0 3 10 16 0
5 Kikkers DJ5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarlem DJ2 3 0 0 0 3 7 17 0
  4e klasse 
  Dames Jong 6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg DJ3 5 12 4 0 1 20 14 0
2 Kikkers DJ6 5 10 3 1 1 18 11 0
3 Reigers DJ4 5 10 3 1 1 15 14 0
4 Strawberries DJ1 5 7 2 1 2 14 12 0
5 Amsterdam DJ13 5 2 0 2 3 10 17 0
6 Alliance DJ2 5 1 0 1 4 4 13 0
  5e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch H1 6 14 4 2 0 21 8 0
2 Westerpark H1 6 14 4 2 0 22 13 0
3 Abcoude H1 6 11 3 2 1 19 9 0
4 Amstelveen H1 6 10 3 1 2 21 11 0
5 Weesp H1 6 9 2 3 1 10 9 0
6 Hoorn (WFHC) H1 6 8 2 2 2 17 18 0
7 Kikkers H1 6 7 2 1 3 9 20 0
8 Haarlem H1 6 6 1 3 2 10 14 0
9 Purmerend H1 6 6 1 3 2 10 15 0
10 Noordwijk H1 6 5 1 2 3 11 19 0
11 FIT H1 6 4 1 1 4 9 11 0
12 Maarssen H1 6 2 0 2 4 7 19 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Castricum H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Catwijck H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hisalis H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoorn (WFHC) H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kraaien H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mijdrecht H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuwkoop H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nijkerk H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Noordwijk H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Purmerend H1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Strawberries H1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Westerpark H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs H3 4 12 4 0 0 21 6 0
2 Kikkers H2 4 9 3 0 1 17 8 0
3 Qui Vive H4 4 6 2 0 2 12 7 0
4 VVV H15 4 3 1 0 3 8 21 0
5 HBS H6 4 0 0 0 4 6 22 0
  8e klasse 
  Heren 45A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen H45C 6 15 5 0 1 19 8 0
2 Kraaien H45A 6 13 4 1 1 18 17 0
3 Kikkers H45A 5 10 3 1 1 17 5 0
4 Rood-Wit H45B 6 7 2 1 3 15 12 0
5 Abcoude H45A 4 1 0 1 3 2 13 0
6 Amsterdam H45C 5 0 0 0 5 3 19 0
  2e klasse 45+ 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H35A 6 12 4 0 2 13 9 0
2 Cartouche H35A 6 9 3 0 3 13 11 0
3 Amsterdam H35B 6 8 2 2 2 11 9 0
4 Ring Pass Delft H35A 5 8 2 2 1 9 7 0
5 Roomburg H35A 5 8 2 2 1 10 9 0
6 Victoria H35A 5 7 2 1 2 10 8 0
7 hdm H35B 5 7 2 1 2 13 12 0
8 hdm H35A 5 7 2 1 2 10 12 0
9 Kikkers H35A 6 7 2 1 3 12 18 0
10 Schiedam H35A 5 6 2 0 3 7 10 0
11 Bloemendaal H35B 6 5 1 2 3 8 11 0
  Overgangsklasse 35+ 
Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
ma 11 Oktober  00:15 - 00:00
Vervanging kunstgras veld 4
za 30 Oktober  18:00 - 00:00
Halloween
Get it on Google Play