|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter   |   LISA   |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 21 januari 2018
Tijd T/U Team Tegen team
15:40 Uit Meisjes B12 Zaal MHC Castricum MB12
Wedstrijdschema
Kies datum :

21 januari | Zaalhockey Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Dames 2 Zaal 29330 MHC Bennebroek D4 16 10:40 11:30 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Dames 2 Zaal 29196 MHC Amstelveen D3 16 12:20 13:10 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Dames Jong 1 Zaal 34041 Xenios DJ1 13 14:55 15:40 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
Dames Jong 1 Zaal 34040 Hockeyclub AMVJ DJ1 13 13:15 14:00 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
Dames jong 2 zaal 30390 Z.H.C. de Kraaien DJ1 0 13:30 14:00 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
Dames jong 2 zaal 30256 AH & BC DJ1 0 14:20 14:50 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33887 ZAAL Amsterdam H4 - HIC H2 16 14:30 14:50 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29061 ZAAL Amstelveen D3 - Bennebroek D4 16 12:00 12:20 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34052 ZAAL Xenios DJ1 - AMVJ DJ1 13 14:35 14:50 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33412 ZAAL AthenA J8E4 - Bloemendaal J8E3 13 09:35 09:50 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29648 ZAAL HBS MD12 - Rood-Wit MD12 16 09:30 09:50 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 25921 ZAAL HBS MD6 - Bloemendaal MD6 13 12:05 12:20 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 33842 K.H.C. Strawberries H1 23 16:25 17:20 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
Heren 1 zaal 33847 AMHC Westerpark H1 23 17:15 18:10 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
Heren 2 Zaal 33905 HIC H2 16 14:50 15:40 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Heren 2 Zaal 33904 AH & BC H4 16 13:10 14:00 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Heren Jong 1 Zaal 26196 HC Athena HJ1 0 14:30 15:00 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
Heren Jong 1 Zaal 26159 Z.H.C. de Kraaien HJ1 0 15:20 15:50 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2

21 januari | Zaalhockey Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes B12 Zaal 31716 MHC Castricum MB12 37 14:30 15:40 CASTRICUM
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1
* AFGELAST *
Meisjes B12 Zaal 31842 HMHC Saxenburg MB12 37 13:40 14:50 CASTRICUM
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1
Meisjes C8 Zaal 27250 HC Athena MC6 0 12:25 12:55 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes C8 Zaal 27391 HIC MC6 0 11:35 12:05 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
Meisjes D1 Zaal 31795 MHC Castricum MD1 25 11:25 12:20 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
Meisjes D1 Zaal 31667 A.M.H.C. Rood-Wit MD2 25 12:15 13:10 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL HAARLEM
hal: Veld 1
Meisjes D12 Zaal 29782 MHCHBS MD12 16 09:50 10:40 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Meisjes D12 Zaal 29515 A.M.H.C. Rood-Wit MD12 16 08:10 09:00 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Meisjes D3 Zaal 30051 Hockeyclub AMVJ MD4 29 13:00 14:00 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
Meisjes D3 Zaal 29917 Hockey Vereniging Abcoude MD2 29 13:50 14:50 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
Meisjes D4 Zaal 25884 MHCHBS MD6 13 10:45 11:30 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
Meisjes D4 Zaal 25847 HC Bloemendaal MD6 13 12:25 13:10 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
Meisjes D6 Zaal 27370 HIC MD5 17 14:00 14:50 HOOFDDORP
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
Meisjes D6 Zaal 27236 MHC de Reigers MD4 17 14:50 15:40 HOOFDDORP
Let op: Uittenue mee!   
Reiger Dome/ Arnolduspark
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
Meisjes D7 Zaal 32584 Hockey Vereniging Abcoude MD5 0 13:30 14:00 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
Meisjes D7 Zaal 32327 HIC MD7 0 14:20 14:50 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: veld 1
Jongens D1 Zaal 28801 Hockeyclub AMVJ JD1 29 13:00 14:00 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
Jongens D1 Zaal 28669 HC Athena JD2 29 13:50 14:50 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Amstelhal/ Borchland
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
Jongens D2 Zaal 27864 HIC JD2 23 08:05 09:00 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
Jongens D2 Zaal 28000 HV Myra JD4 23 08:55 09:50 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2

21 januari | Zaalhockey Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E2 Zaal 33339 H.V. de Terriƫrs M8E2 42 07:45 09:00 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC HEILOO
hal: Veld 1
Meisjes 8E2 Zaal 33317 MHCHBS M8E2 42 08:35 09:50 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC HEILOO
hal: Veld 1
Jongens 8E1 Zaal 33392 HC Athena J8E4 13 08:15 09:00 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
Jongens 8E1 Zaal 33370 HC Bloemendaal J8E3 13 09:55 10:40 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1


Sponsors
 
do 25 Januari  19:00 - 20:30
Conditietraining voor alle ABCD-leden
do 1 Februari  19:00 - 20:30
Conditietraining voor alle ABCD-leden
do 8 Februari  19:00 - 20:30
Conditietraining voor alle ABCD-leden
do 15 Februari  19:00 - 20:30
Conditietraining voor alle ABCD-leden
Vandaag jarig
Lieke Liselot van Groeningen
Fee Punselie
Get it on Google Play