|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 8 april 2023
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit Meisjes O16-1 Hockeyclub AMVJ MO16-1
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D1 12 33 11 0 1 48 12 0
2 Rijnvliet D1 12 27 9 0 3 29 21 0
3 Heerhugowaard D1 12 23 7 2 3 27 19 0
4 Scoop Delft D1 12 21 7 0 5 32 23 0
5 Kraaien D1 12 19 6 1 5 28 22 0
6 Voorhout D1 12 19 6 1 5 26 29 0
7 Saxenburg D1 12 17 5 2 5 29 28 0
8 Buitenhout D1 11 11 3 2 6 16 21 0
9 HCRB D1 12 11 3 2 7 18 27 0
10 Waddinxveen D1 12 5 1 2 9 14 41 0
11 Thor D1 11 2 0 2 9 11 35 0
   
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D15 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Hurley D17 2 3 1 0 1 9 4 0
3 Kikkers D2-O 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Pinoké D13 2 3 1 0 1 6 7 0
5 AMVJ D16 1 0 0 0 1 3 4 0
6 Amsterdam D14 1 0 0 0 1 1 8 0
   
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance D3-O 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Westerpark D14 2 6 2 0 0 4 2 0
3 Kikkers D3 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Hurley D18 1 0 0 0 1 0 1 0
5 Xenios D6 1 0 0 0 1 1 4 0
6 AMVJ D11 2 0 0 0 2 2 7 0
   
  Dames 30-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké D30-3 10 25 8 1 1 31 6 0
2 Klein Zwitserland D30-2 10 19 6 1 3 30 17 0
3 Qui Vive D30-1 8 16 5 1 2 23 11 0
4 Kikkers D30-1 9 14 4 2 3 19 14 0
5 Forescate D30-1 10 13 4 1 5 17 39 0
6 Bennebroek D30-1 10 12 4 0 6 23 28 0
7 Roomburg D30-1 10 8 2 2 6 11 19 0
8 HDM D30-3 9 7 2 1 6 11 18 0
9 Alphen D30-1 9 7 2 1 6 17 32 0
10 HGC D30-1 1 3 1 0 0 2 0 0
   
  Dames 30-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D30-2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Alliance D30-2 2 4 1 1 0 12 3 0
3 Amstelveen D30-1 2 4 1 1 0 5 3 0
4 VVV D30-1 2 3 1 0 1 3 4 0
5 Bloemendaal D30-6 2 0 0 0 2 3 10 0
6 Overbos D30-1 2 0 0 0 2 1 11 0
   
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark D13 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Strawberries D4 2 4 1 1 0 11 5 0
3 Kikkers D4 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Kraaien D3 2 1 0 1 1 3 4 0
5 AMVJ D13 2 1 0 1 1 4 8 0
6 Hurley D22 2 1 0 1 1 2 8 0
   
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DDA 9 27 9 0 0 72 8 0
2 Forescate DDA 11 24 8 0 3 56 32 0
3 Roomburg DDA 10 24 8 0 2 38 17 0
4 Hurley DDA 10 14 4 2 4 22 27 0
5 Nieuwkoop DDA 10 13 3 4 3 20 24 0
6 Leiden DDA 10 12 3 3 4 20 37 0
7 Berkel-Rodenrijs DDA 10 10 3 1 6 13 26 0
8 Leonidas DDA 11 10 2 4 5 14 38 0
9 Ring Pass Delft DDA 10 5 1 2 7 15 32 0
10 Voorhout DDA 9 3 1 0 8 11 40 0
   
  Dames Onder 25-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA DO25-2 2 6 2 0 0 8 0 0
2 Kikkers DO25-1 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Xenios DO25-5 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Pinoké DO25-5 2 3 1 0 1 6 8 0
5 Amsterdam DO25-5 2 1 0 1 1 0 2 0
6 Hisalis DO25-2 2 0 0 0 2 3 11 0
   
  Dames Onder 25-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DO25-2 2 6 2 0 0 9 3 0
2 AthenA DO25-3 1 3 1 0 0 7 0 0
3 Overbos DO25-1 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Amsterdam DO25-6 1 0 0 0 1 2 5 0
5 Xenios DO25-3 2 0 0 0 2 1 7 0
6 Pinoké DO25-2 1 0 0 0 1 0 7 0
   
  Dames Onder 25-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios DO25-6 2 6 2 0 0 9 4 0
2 FIT DO25-2 2 3 1 0 1 7 3 0
3 Amsterdam DO25-11 2 3 1 0 1 7 7 0
4 AthenA DO25-7 2 3 1 0 1 6 7 0
5 Kikkers DO25-3 2 3 1 0 1 3 7 0
6 Reigers DO25-2 2 0 0 0 2 4 8 0
   
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H3 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Pinoké H15 1 3 1 0 0 12 2 0
3 Kikkers H2 2 3 1 0 1 4 5 0
4 Hurley H8 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Amsterdam H10 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Alliance H2 2 0 0 0 2 3 21 0
   
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers H3 2 6 2 0 0 15 4 0
2 Overbos H5 2 3 1 0 1 10 4 0
3 VVV H12 1 3 1 0 0 4 0 0
4 AthenA H8 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Hurley H20 2 3 1 0 1 6 9 0
6 Bennebroek H3 2 0 0 0 2 3 11 0
7 AMVJ H14 1 0 0 0 1 0 9 0
   
  Heren 30-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H30-1 13 32 10 2 1 54 13 0
2 Leiden H30-1 13 30 10 0 3 44 21 0
3 AthenA H30-1 13 25 8 1 4 41 21 0
4 Kieviten H30-1 13 21 6 3 4 34 33 0
5 HDM H30-2 13 16 5 1 7 22 22 0
6 HIC H30-1 13 16 4 4 5 33 38 0
7 Cartouche H30-1 13 16 4 4 5 25 31 0
8 Ring Pass Delft H30-1 13 16 4 4 5 35 43 0
9 Victoria H30-1 13 14 4 2 7 26 30 0
10 HDM H30-1 13 14 4 2 7 21 33 0
11 Schiedam H30-1 13 12 3 3 7 20 41 0
12 Kikkers H30-1 13 8 2 2 9 17 46 0
   
  Heren 45-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H45-3 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Ypenburg H45-1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Voorhout H45-1 2 6 2 0 0 3 0 0
4 Kikkers H45-1 2 0 0 0 2 2 6 0
5 Pijnacker H45-2 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Qui Vive H45-1 2 0 0 0 2 0 5 0
   
Junioren 
  Jongens O12-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JO12-4 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Saxenburg JO12-2 1 3 1 0 0 6 4 0
3 FIT JO12-3 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Abcoude JO12-2 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Kikkers JO12-1 1 0 0 0 1 4 6 0
6 Westerpark JO12-2 1 0 0 0 1 1 8 0
   
  Jongens O14-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JO14-1 2 4 1 1 0 5 3 0
2 Overbos JO14-1 1 3 1 0 0 9 3 0
3 Hurley JO14-4 2 2 0 2 0 6 6 0
4 Haarlem JO14-1 2 2 0 2 0 5 5 0
5 Alliance JO14-2 1 1 0 1 0 3 3 0
6 Rood-Wit JO14-3 2 0 0 0 2 4 12 0
   
  Jongens O16-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JO16-3 2 6 2 0 0 13 2 0
2 VVV JO16-1 2 3 1 0 1 7 3 0
3 Xenios JO16-2 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Kikkers JO16-1 2 3 1 0 1 3 8 0
5 AthenA JO16-2 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Hurley JO16-3 2 0 0 0 2 2 12 0
   
  Jongens O16-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis JO16-2 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Alliance JO16-4 2 3 1 0 1 7 3 0
3 Myra JO16-3 1 3 1 0 0 4 3 0
4 HIC JO16-3 1 3 1 0 0 3 2 0
5 HBS JO16-4 1 1 0 1 0 2 2 0
6 Kikkers JO16-2 2 1 0 1 1 2 7 0
7 Bennebroek JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Uitgeest JO16-1 1 0 0 0 1 3 4 0
9 AthenA JO16-5 1 0 0 0 1 1 6 0
   
  Jongens O18-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive JO18-1 7 19 6 1 0 28 10 0
2 IJburg JO18-1 7 15 5 0 2 21 14 0
3 Alkmaar JO18-1 6 14 4 2 0 28 14 0
4 Saxenburg JO18-1 7 10 3 1 3 15 20 0
5 Haarlem JO18-1 7 6 2 0 5 15 23 0
6 AMVJ JO18-1 7 5 1 2 4 16 22 0
7 Bloemendaal JO18-2 6 4 1 1 4 9 20 0
8 Kikkers JO18-1 7 3 0 3 4 10 19 0
   
  Jongens O18-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JO18-2 6 16 5 1 0 25 11 0
2 Hermes JO18-1 6 15 5 0 1 31 13 0
3 Alliance JO18-3 6 12 4 0 2 20 5 0
4 Hurley JO18-3 7 12 4 0 3 19 13 0
5 Kikkers JO18-2 7 11 3 2 2 17 16 0
6 Pinoké JO18-4 6 6 2 0 4 13 26 0
7 Hoorn (WFHC) JO18-1 6 1 0 1 5 10 27 0
8 Bloemendaal JO18-3 6 0 0 0 6 5 29 0
   
  Meisjes O12-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MO12-1 1 3 1 0 0 7 2 0
2 HBS MO12-1 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Kikkers MO12-1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Abcoude MO12-1 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Reigers MO12-1 1 0 0 0 1 2 7 0
6 Haarlem MO12-1 1 0 0 0 1 0 5 0
   
  Meisjes O12-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MO12-2 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Abcoude MO12-2 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Kikkers MO12-2 1 3 1 0 0 4 1 0
4 HIC MO12-2 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Bennebroek MO12-3 1 0 0 0 1 1 6 0
6 Bloemendaal MO12-5 1 0 0 0 1 0 5 0
   
  Meisjes O12-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MO12-5 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Alliance MO12-7 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Rood-Wit MO12-7 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Hisalis MO12-3 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Zandvoort MO12-2 1 0 0 0 1 1 5 0
6 Kikkers MO12-3 1 0 0 0 1 1 7 0
   
  Meisjes O12-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MO12-7 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Kikkers MO12-4 1 3 1 0 0 7 2 0
3 Amstelveen MO12-3 1 3 1 0 0 5 2 0
4 Qui Vive MO12-4 1 0 0 0 1 0 2 0
5 AthenA MO12-7 1 0 0 0 1 2 5 0
6 AMVJ MO12-7 2 0 0 0 2 4 12 0
   
  Meisjes O14-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MO14-2 2 6 2 0 0 12 5 0
2 Rood-Wit MO14-2 2 3 1 0 1 4 4 0
3 Bloemendaal MO14-2 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Kikkers MO14-1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Saxenburg MO14-1 1 0 0 0 1 0 3 0
6 Bennebroek MO14-1 1 0 0 0 1 4 8 0
   
  Meisjes O14-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV MO14-1 2 4 1 1 0 7 4 0
2 Amstelveen MO14-1 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Hisalis MO14-1 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Mijdrecht MO14-1 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Kikkers MO14-2 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Amsterdam MO14-3 2 1 0 1 1 2 5 0
   
  Meisjes O14-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MO14-4 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Myra MO14-3 2 3 1 0 1 6 3 0
3 Qui Vive MO14-2 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Kikkers MO14-3 1 1 0 1 0 3 3 0
5 HBS MO14-3 2 1 0 1 1 3 6 0
6 Rood-Wit MO14-4 2 0 0 0 2 3 11 0
   
  Meisjes O14-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MO14-5 1 3 1 0 0 5 1 0
2 Alliance MO14-8 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Haarlem MO14-6 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Westerpark MO14-3 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Bennebroek MO14-4 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Kikkers MO14-4 1 0 0 0 1 1 5 0
   
  Meisjes O14-5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MO14-10 1 3 1 0 0 3 0 0
2 Mijdrecht MO14-3 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Kikkers MO14-5 1 3 1 0 0 4 3 0
4 Zandvoort MO14-3 1 0 0 0 1 3 4 0
5 Qui Vive MO14-4 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Rood-Wit MO14-7 1 0 0 0 1 0 3 0
   
  Meisjes O14-6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MO14-3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Uitgeest MO14-4 2 3 1 0 1 8 5 0
3 Saxenburg MO14-4 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Kikkers MO14-6 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Reigers MO14-5 2 3 1 0 1 2 5 0
6 Castricum MO14-3 2 0 0 0 2 1 7 0
   
  Meisjes O16-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ommoord MO16-1 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Rijswijk MO16-1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Craeyenhout MO16-1 2 3 1 0 1 2 2 0
4 Westland MO16-1 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Kikkers MO16-1 1 0 0 0 1 0 1 0
6 AMVJ MO16-1 1 0 0 0 1 0 4 0
   
  Meisjes O16-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MO16-1 2 4 1 1 0 3 1 0
2 Pinoké MO16-2 1 3 1 0 0 7 2 0
3 Rood-Wit MO16-2 1 3 1 0 0 4 2 0
4 Alliance MO16-2 1 1 0 1 0 0 0 0
5 Kikkers MO16-2 1 0 0 0 1 2 4 0
6 HBS MO16-2 2 0 0 0 2 3 10 0
   
  Meisjes O16-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MO16-2 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Kikkers MO16-3 2 4 1 1 0 3 1 0
3 HBS MO16-3 2 2 0 2 0 3 3 0
4 AthenA MO16-4 2 1 0 1 1 2 3 0
5 Alliance MO16-5 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Reigers MO16-3 2 1 0 1 1 1 3 0
   
  Meisjes O16-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO16-4 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Overbos MO16-4 1 3 1 0 0 4 2 0
3 Alliance MO16-10 2 3 1 0 1 8 8 0
4 Bennebroek MO16-4 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Xenios MO16-6 2 1 0 1 1 4 7 0
6 Kraaien MO16-3 2 0 0 0 2 4 10 0
   
  Meisjes O18-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MO18-1 6 18 6 0 0 25 6 0
2 HBS MO18-1 6 15 5 0 1 10 5 0
3 Kikkers MO18-1 6 10 3 1 2 9 9 0
4 Hoorn (WFHC) MO18-1 6 8 2 2 2 12 13 0
5 Zoetermeer MO18-1 6 7 2 1 3 12 13 0
6 Bennebroek MO18-1 6 6 2 0 4 11 15 0
7 Roomburg MO18-1 6 3 1 0 5 10 18 0
8 Haarlem MO18-1 6 2 0 2 4 4 14 0
   
  Meisjes O18-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO18-2 7 21 7 0 0 34 11 0
2 Pinoké MO18-6 6 15 5 0 1 19 9 0
3 Hisalis MO18-2 6 8 2 2 2 14 10 0
4 AthenA MO18-3 6 8 2 2 2 11 10 0
5 FIT MO18-3 6 7 2 1 3 11 14 0
6 Amsterdam MO18-6 6 5 1 2 3 12 22 0
7 IJburg MO18-3 5 4 1 1 3 8 19 0
8 Uitgeest MO18-2 6 0 0 0 6 10 24 0
   
  Meisjes O18-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen MO18-2 7 16 5 1 1 23 3 0
2 Hoorn (WFHC) MO18-2 6 13 4 1 1 20 10 0
3 Kikkers MO18-3 7 12 4 0 3 17 19 0
4 Alkmaar MO18-4 6 11 3 2 1 14 12 0
5 Pinoké MO18-8 6 7 2 1 3 17 20 0
6 Overbos MO18-4 6 6 2 0 4 9 14 0
7 Bloemendaal MO18-4 6 4 1 1 4 15 18 0
8 Waterland MO18-1 6 3 1 0 5 8 27 0
   
  Meisjes O18-4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MO18-1 7 15 4 3 0 28 16 0
2 Alkmaar MO18-3 7 12 3 3 1 22 15 0
3 HIC MO18-5 7 10 3 1 3 33 33 0
4 VVV MO18-3 7 10 2 4 1 23 18 0
5 Kikkers MO18-4 7 9 2 3 2 17 20 0
6 Terriërs MO18-4 6 8 2 2 2 15 11 0
7 Saxenburg MO18-4 6 5 1 2 3 13 15 0
8 Purmerend MO18-3 7 2 0 2 5 9 32 0
   
  Meisjes O18-5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO18-5 7 15 5 0 2 18 8 0
2 Hoorn (WFHC) MO18-3 6 13 4 1 1 21 7 0
3 Haarlem MO18-3 5 12 4 0 1 39 4 0
4 Alkmaar MO18-5 6 10 3 1 2 16 10 0
5 FIT MO18-5 7 10 3 1 3 18 21 0
6 AthenA MO18-5 6 9 3 0 3 5 19 0
7 Myra MO18-3 6 3 1 0 5 8 23 0
8 Hisalis MO18-3 7 1 0 1 6 9 42 0
   
Jongste Jeugd 
  Jongens O10-1 
     
  Jongens O8-1 Mix 
     
  Jongens O9-1 
     
  Meisjes O10-1 
     
  Meisjes O10-2 
     
  Meisjes O8-1 
     
  Meisjes O9-1 
     
  Meisjes O9-2 
     
Zaalhockey Senioren 
  Dames 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht D1 10 30 10 0 0 48 9 0
2 Saxenburg D1 10 18 6 0 4 26 23 0
3 Heerhugowaard D1 10 16 5 1 4 37 25 0
4 Kikkers D1 10 13 4 1 5 24 35 0
5 Kraaien D1 10 10 3 1 6 20 30 0
6 Strawberries D1 10 1 0 1 9 13 46 0
   
  Dames 2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT D2 10 21 7 0 3 42 24 0
2 Westerpark D2 10 21 6 3 1 43 27 0
3 Kraaien D2 10 17 5 2 3 26 21 0
4 Qui Vive D2 10 13 3 4 3 36 26 0
5 Kikkers D2 10 9 2 3 5 28 43 0
6 Hoorn (WFHC) D3 10 2 0 2 8 23 57 0
   
  Dames 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké D13 12 33 11 0 1 77 20 0
2 Alkmaar D2 12 30 10 0 2 70 25 0
3 Kikkers D3 12 21 7 0 5 45 45 0
4 AthenA D16 12 18 6 0 6 43 38 0
5 Overbos D4 12 12 4 0 8 38 41 0
6 Westerpark D3 12 12 4 0 8 30 42 0
7 Westerpark D5 12 -3 0 0 12 9 101 3
   
  Dames 30-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D30-1 10 27 9 0 1 29 7 0
2 Abcoude D30-1 11 25 8 1 2 26 11 0
3 AthenA D30-2 12 24 7 3 2 39 19 0
4 Alkmaar D30-1 11 20 6 2 3 41 20 0
5 Athena D45-1 12 8 2 2 8 18 54 0
6 Hurley D30-1 12 6 1 3 8 16 33 0
7 Haarlem D30-1 12 3 0 3 9 12 37 0
   
  Dames 4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D5 12 29 9 2 1 67 19 0
2 AMVJ D14 12 28 9 1 2 59 21 0
3 Westerpark D4 12 21 6 3 3 46 36 0
4 Strawberries D4 11 13 4 1 6 35 49 0
5 Kikkers D4 11 11 3 2 6 28 34 0
6 Overbos D6 12 10 4 1 7 33 53 3
7 Purmerend D3 12 0 1 0 11 17 73 3
   
  Dames 5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D5 12 29 9 2 1 67 19 0
2 AMVJ D14 12 28 9 1 2 59 21 0
3 Westerpark D4 12 21 6 3 3 46 36 0
4 Strawberries D4 11 13 4 1 6 35 49 0
5 Kikkers D4 11 11 3 2 6 28 34 0
6 Overbos D6 12 10 4 1 7 33 53 3
7 Purmerend D3 12 0 1 0 11 17 73 3
   
  Dames O25-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance DO25-1 12 27 9 0 3 40 19 0
2 Myra DO25-1 12 27 8 3 1 41 15 0
3 Purmerend DO25-2 12 24 7 3 2 47 21 0
4 Kikkers DO25-2 12 22 7 1 4 61 27 0
5 Pinoké DO25-3 11 10 3 1 7 22 47 0
6 Westerpark DO25-1 12 9 3 0 9 31 53 0
7 Amsterdam DO25-11 11 -3 0 0 11 11 71 3
   
  Dames O25-3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DO25-5 12 34 11 1 0 47 13 0
2 HBS DO25-2 12 21 6 3 3 45 25 0
3 Alkmaar DO25-2 12 17 5 2 5 33 34 0
4 AthenA DO25-8 12 16 5 1 6 25 37 0
5 Uitgeest DO25-2 12 13 4 1 7 26 30 0
6 Kikkers DO25-3 12 11 3 2 7 28 32 0
7 AMVJ DO25-3 12 8 2 2 8 16 49 0
   
  Dames O25-4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DO25-4 12 33 11 0 1 75 23 0
2 Pinoké DO25-5 12 28 9 1 2 60 32 0
3 Myra DO25-4 12 21 7 0 5 54 49 0
4 Terriërs DO25-1 12 20 6 2 4 42 31 0
5 AthenA DO25-5 12 10 3 1 8 28 61 0
6 Alkmaar DO25-1 12 5 1 2 9 26 50 0
7 Strawberries DO25-1 12 5 1 2 9 22 61 0
   
  Heren 3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT H2 12 31 10 1 1 69 28 0
2 Reigers H5 12 28 9 1 2 50 37 0
3 Westerpark H5 12 18 6 0 6 43 42 0
4 Myra H3 12 16 5 1 6 52 48 0
5 AMVJ H6 12 11 3 2 7 41 55 0
6 HIC H4 12 10 2 4 6 37 47 0
7 Kikkers H3 12 7 2 1 9 37 72 0
   
Zaalhockey Junioren 
  Jongens O12-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers JO12-1 12 36 12 0 0 81 17 0
2 Kikkers JO12-1 12 23 7 2 3 53 23 0
3 Terriërs JO12-1 11 22 7 1 3 54 31 0
4 Saxenburg JO12-2 11 15 4 3 4 35 41 0
5 Abcoude JO12-2 12 9 3 0 9 27 53 0
6 AMVJ JO12-3 12 8 2 2 8 31 74 0
7 Myra JO12-3 10 3 1 0 9 11 53 0
   
  Jongens O12-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg JO12-1 12 36 12 0 0 94 26 0
2 Pinoké JO12-5 12 21 6 3 3 62 41 0
3 Haarlem JO12-2 12 20 6 2 4 55 33 0
4 HBS JO12-5 12 18 5 3 4 35 51 0
5 Westerpark JO12-2 12 13 4 1 7 31 49 0
6 Hurley JO12-5 12 13 4 1 7 32 65 0
7 Kikkers JO12-2 12 0 0 0 12 25 69 0
   
  Jongens O14-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos JO14-1 12 36 12 0 0 98 27 0
2 Kikkers JO14-1 12 22 6 4 2 34 28 0
3 Hurley JO14-3 12 20 6 2 4 30 26 0
4 Pinoké JO14-3 12 15 4 3 5 23 26 0
5 FIT JO14-2 12 10 3 1 8 22 37 0
6 Rood-Wit JO14-4 12 8 2 2 8 25 53 0
7 Xenios JO14-2 12 8 2 2 8 22 57 0
   
  Jongens O16-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JO16-1 12 30 10 0 2 50 23 0
2 Hurley JO16-3 12 24 8 0 4 55 44 0
3 Overbos JO16-1 12 19 6 1 5 52 54 0
4 Bloemendaal JO16-3 12 16 5 1 6 43 46 0
5 Myra JO16-2 12 15 4 3 5 46 46 0
6 Rood-Wit JO16-3 12 10 3 1 8 34 51 0
7 Strawberries JO16-1 12 9 3 0 9 42 58 0
   
  Jongens O16-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JO16-3 12 30 10 0 2 74 27 0
2 Hurley JO16-5 12 28 9 1 2 60 28 0
3 Pinoké JO16-5 12 22 7 1 4 61 33 0
4 AthenA JO16-5 12 21 7 0 5 39 41 0
5 Myra JO16-3 12 9 2 3 7 37 45 0
6 Kikkers JO16-2 12 7 2 1 9 32 82 0
7 HIC JO16-3 12 6 2 0 10 23 70 0
   
  Jongens O18-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JO18-12-C 12 30 10 0 2 88 30 0
2 Myra JO18-1 12 28 9 1 2 69 34 0
3 AthenA JO18-1 11 22 7 1 3 42 27 0
4 Pinoké JO18-11-C 12 16 5 1 6 57 48 0
5 IJburg JO18-1 11 9 3 0 8 26 55 0
6 Kikkers JO18-1 12 7 2 1 9 28 51 0
7 Rood-Wit JO18-12-C 10 6 2 0 8 29 94 0
   
  Jongens O18-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JO18-2 12 36 12 0 0 78 21 0
2 Kikkers JO18-2 12 25 8 1 3 46 19 0
3 Overbos JO18-2 12 18 5 3 4 30 39 0
4 IJburg JO18-2 12 17 5 2 5 49 39 0
5 HBS JO18-3 12 15 5 0 7 36 53 0
6 Myra JO18-3 12 11 3 2 7 38 44 0
7 Westerpark JO18-4 12 0 0 0 12 21 83 0
   
  Meisjes O12-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO12-1 12 34 11 1 0 69 16 0
2 AMVJ MO12-13-C 12 28 9 1 2 55 19 0
3 Alliance MO12-13-C 12 19 6 1 5 40 35 0
4 Qui Vive MO12-12-C 12 14 4 2 6 32 41 0
5 IJburg MO12-3 12 11 3 2 7 23 44 0
6 AthenA MO12-6 12 11 3 2 7 22 44 0
7 Myra MO12-2 12 4 1 1 10 17 59 0
   
  Meisjes O12-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MO12-3 12 34 11 1 0 80 22 0
2 Kikkers MO12-2 12 21 6 3 3 28 27 0
3 Mijdrecht MO12-1 12 18 6 0 6 41 32 0
4 Alliance MO12-4 12 18 5 3 4 41 37 0
5 Zandvoort MO12-1 12 16 5 1 6 33 28 0
6 HBS MO12-4 12 13 4 1 7 21 42 0
7 Myra MO12-5 12 1 0 1 11 13 69 0
   
  Meisjes O12-3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV MO12-6 12 34 11 1 0 64 19 0
2 Reigers MO12-3 12 24 7 3 2 41 31 0
3 Terriërs MO12-4 12 22 7 1 4 41 30 0
4 Haarlem MO12-4 12 17 5 2 5 32 32 0
5 HBS MO12-6 12 10 2 4 6 29 39 0
6 Kikkers MO12-3 12 7 1 4 7 28 38 0
7 AMVJ MO12-6 12 4 1 1 10 18 64 0
   
  Meisjes O12-4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Diemen MO12-3 10 20 6 2 2 27 19 0
2 VVV MO12-8 10 18 5 3 2 31 18 0
3 Kikkers MO12-4 10 18 5 3 2 29 21 0
4 Qui Vive MO12-4 10 14 4 2 4 26 20 0
5 AthenA MO12-4 10 12 3 3 4 21 20 0
6 HIC MO12-7 10 1 0 1 9 14 50 0
   
  Meisjes O14-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MO14-1 12 29 9 2 1 51 18 0
2 HIC MO14-1 12 25 7 4 1 38 20 0
3 Reigers MO14-1 12 24 7 3 2 37 21 0
4 Kikkers MO14-1 12 21 6 3 3 27 15 0
5 Myra MO14-1 12 8 2 2 8 31 35 0
6 Purmerend MO14-1 12 8 2 2 8 21 40 0
7 Xenios MO14-2 12 3 1 0 11 19 75 0
   
  Meisjes O14-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MO14-1 12 31 10 1 1 58 24 0
2 Mijdrecht MO14-1 12 26 8 2 2 52 23 0
3 Bloemendaal MO14-2 12 22 7 1 4 45 38 0
4 AMVJ MO14-2 12 20 6 2 4 39 31 0
5 Alliance MO14-3 12 13 4 1 7 43 40 0
6 HIC MO14-7 12 10 3 1 8 32 52 0
7 Kikkers MO14-2 12 0 0 0 12 15 76 0
   
  Meisjes O14-3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MO14-4 12 27 9 0 3 66 36 0
2 Alkmaar MO14-3 12 22 7 1 4 49 41 0
3 Kikkers MO14-3 12 21 6 3 3 40 38 0
4 Overbos MO14-2 12 16 4 4 4 39 41 0
5 Reigers MO14-3 12 14 4 2 6 37 41 0
6 HBS MO14-3 12 14 4 2 6 36 43 0
7 Castricum MO14-2 12 5 1 2 9 29 56 0
   
  Meisjes O14-4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MO14-3 12 29 9 2 1 68 31 0
2 Waterland MO14-2 12 26 8 2 2 57 35 0
3 Westerpark MO14-4 12 17 5 2 5 39 42 0
4 Spaarndam MO14-1 12 17 5 2 5 45 50 0
5 Amsterdam MO14-7 12 14 4 2 6 44 58 0
6 Kikkers MO14-4 12 8 2 2 8 40 56 0
7 VVV MO14-5 12 7 1 4 7 24 45 0
   
  Meisjes O14-5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MO14-8 12 28 9 1 2 61 25 0
2 Uitgeest MO14-3 12 21 7 0 5 37 34 0
3 Bloemendaal MO14-5 12 19 6 1 5 49 41 0
4 Alliance MO14-9 12 19 6 1 5 42 46 0
5 Westerpark MO14-3 12 17 5 2 5 36 42 0
6 Rood-Wit MO14-6 12 11 3 2 7 32 43 0
7 Kikkers MO14-5 12 6 1 3 8 22 48 0
   
  Meisjes O14-6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MO14-4 12 26 8 2 2 57 35 0
2 AthenA MO14-6 12 22 7 1 4 49 41 0
3 Mijdrecht MO14-3 12 20 6 2 4 49 38 0
4 Hoorn (WFHC) MO14-3 12 19 6 1 5 44 37 0
5 VVV MO14-6 12 19 6 1 5 36 43 0
6 Kikkers MO14-6 12 14 4 2 6 40 44 0
7 HIC MO14-6 12 1 0 1 11 26 63 0
   
  Meisjes O16-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MO16-1 12 34 11 1 0 40 16 0
2 IJburg MO16-1 12 23 7 2 3 31 20 0
3 Haarlem MO16-1 12 16 5 1 6 34 26 0
4 Myra MO16-1 12 15 5 0 7 20 32 0
5 Xenios MO16-1 12 13 4 1 7 27 42 0
6 Kikkers MO16-1 12 11 3 2 7 22 27 0
7 Alkmaar MO16-1 12 10 3 1 8 25 36 0
   
  Meisjes O16-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MO16-2 12 31 10 1 1 43 11 0
2 Alkmaar MO16-2 12 19 6 1 5 29 25 0
3 Kikkers MO16-2 12 17 5 2 5 27 36 0
4 AMVJ MO16-2 12 16 5 1 6 26 30 0
5 HBS MO16-2 12 15 4 3 5 27 30 0
6 AthenA MO16-2 12 13 3 4 5 19 24 0
7 FIT MO16-2 12 7 1 4 7 23 38 0
   
  Meisjes O16-3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MO16-3 12 30 10 0 2 43 24 0
2 Alliance MO16-4 12 22 7 1 4 45 26 0
3 Rood-Wit MO16-3 12 22 7 1 4 32 26 0
4 Qui Vive MO16-2 12 16 5 1 6 29 28 0
5 HIC MO16-3 12 13 4 1 7 27 38 0
6 Kikkers MO16-3 12 13 4 1 7 22 38 0
7 HBS MO16-3 12 7 2 1 9 31 49 0
   
  Meisjes O16-4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MO16-2 12 28 9 1 2 56 22 0
2 Alliance MO16-9 12 25 8 1 3 43 32 0
3 HBS MO16-5 12 20 6 2 4 55 48 0
4 Magnus MO16-1 12 19 6 1 5 48 33 0
5 Alkmaar MO16-5 12 16 5 1 6 35 40 0
6 Castricum MO16-4 12 8 2 2 8 22 47 0
7 Kikkers MO16-4 12 4 0 4 8 22 59 0
   
  Meisjes O16-5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MO16-5 12 31 10 1 1 49 25 0
2 Xenios MO16-6 12 20 6 2 4 46 52 0
3 FIT MO16-6 12 18 5 3 4 36 33 0
4 Bennebroek MO16-4 12 17 5 2 5 46 41 0
5 AthenA MO16-7 12 12 3 3 6 55 57 0
6 Kraaien MO16-3 12 12 3 3 6 56 61 0
7 Kikkers MO16-5 12 8 2 2 8 43 62 0
   
  Meisjes O18-1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MO18-1 12 23 7 2 3 39 21 0
2 HIC MO18-1 12 22 6 4 2 37 28 0
3 AthenA MO18-1 12 20 6 2 4 36 25 0
4 Alkmaar MO18-1 12 20 6 2 4 40 35 0
5 Terriërs MO18-1 12 11 3 2 7 30 42 0
6 Kikkers MO18-1 12 11 3 2 7 22 46 0
7 HBS MO18-1 12 10 2 4 6 36 43 0
   
  Meisjes O18-2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MO18-2 12 33 11 0 1 69 23 0
2 Alliance MO18-4 12 27 9 0 3 40 25 0
3 Haarlem MO18-2 12 21 7 0 5 53 34 0
4 IJburg MO18-3 12 21 7 0 5 47 37 0
5 Reigers MO18-2 12 18 6 0 6 28 46 0
6 HBS MO18-23-C 12 3 1 0 11 18 52 0
7 Bloemendaal MO18-4 12 3 1 0 11 26 64 0
   
  Meisjes O18-3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam MO18-1 12 34 11 1 0 79 32 0
2 Alliance MO18-5 12 27 9 0 3 64 38 0
3 Kikkers MO18-3 12 18 6 0 6 41 56 0
4 Bloemendaal MO18-2 12 16 5 1 6 57 50 0
5 Reigers MO18-3 12 12 4 0 8 39 62 0
6 Westerpark MO18-2 12 9 3 0 9 40 55 0
7 Pinoké MO18-8 12 9 3 0 9 39 66 0
   
  Meisjes O18-4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MO18-3 12 26 8 2 2 54 26 0
2 Kraaien MO18-2 12 24 7 3 2 54 26 0
3 Spaarndam MO18-2 12 16 5 1 6 41 41 0
4 Kikkers MO18-4 12 15 5 0 7 35 41 0
5 HIC MO18-5 12 15 5 0 7 45 78 0
6 Bloemendaal MO18-3 12 13 4 1 7 51 50 0
7 HBS MO18-4 12 13 4 1 7 29 47 0
   
  Meisjes O18-5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MO18-1 12 25 8 1 3 53 34 0
2 Saxenburg MO18-4 12 22 7 1 4 38 35 0
3 Kikkers MO18-5 12 21 7 0 5 32 28 0
4 Haarlem MO18-4 12 18 6 0 6 41 24 0
5 Overbos MO18-5 12 17 5 2 5 29 34 0
6 Haarlem MO18-5 12 13 4 1 7 35 40 0
7 Hoorn (WFHC) MO18-4 12 7 2 1 9 35 68 0
   
Zaalhockey Jongste Jeugd 
  Jongens O10-1 Zaal 
     
  Meisjes O10-1 Zaal 
     
  Meisjes O10-2 Zaal 
     
Sponsors
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "not the final & last edition"
vr 31 Maart  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
za 1 April  18:00 - 23:45
Junior Apre-ski feest
ma 10 April  09:30 - 23:00
Scholentoernooi
Get it on Google Play