|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 45+ Masters



Teamondersteuning
Trainer Joris Schreuders Email
Aanvoerder Marie Louise Scholte Email
Manager Barbara Bazen Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 mrt 16119 Pinoké D45A
25
uit route
8 mrt 299 HMHC D45A
thuis
15 mrt 332 HC Athena D45A
24
uit route
22 mrt 300 HC Bloemendaal D45A
thuis
29 mrt 341 Hockeyclub Amersfoort D45A
60
uit route
5 apr 301 Schaerweijde D45A
thuis
19 apr 860 Hockeyclub SCHC D45A
70
uit route
10 mei 302 Pinoké D45A
thuis
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort D45A 9 22 7 1 1 41 15 0
2 Hilversum D45A 10 22 7 1 2 26 11 0
3 Bloemendaal D45A 10 21 7 0 3 29 15 0
4 AthenA D45A 10 17 5 2 3 15 14 0
5 Schaerweijde D45A 10 16 5 1 4 23 19 0
6 Muiderberg D45A 10 10 3 1 6 15 19 0
7 Kikkers D45A 8 9 3 0 5 8 20 0
8 Pinoké D45A 9 8 2 2 5 10 22 0
9 SCHC D45A 10 0 0 0 10 5 37 0

Uitslagenmatrix
  Bloemendaal D45APinoké D45AHilversum / Laren D45ASCHC / Schaerweijde D45AKikkers D45AMuiderberg D45ASchaerweijde D45AAthenA D45AAmersfoort D45A
Bloemendaal D45A   4-1 4-1 1-2 5-2 2-1
Pinoké D45A   0-5 1-0 2-1 4-4
Hilversum / Laren D45A 3-1 3-0   4-0 2-0 2-1
SCHC / Schaerweijde D45A 0-6 0-2   1-4 1-4 0-2
Kikkers D45A 2-0   0-3 0-1 1-6
Muiderberg D45A 1-3 2-0 2-2 1-3   1-2
Schaerweijde D45A 0-1 2-1 4-0   1-1 3-4
AthenA D45A 1-1 3-2 3-2 2-1   0-3
Amersfoort D45A 4-2 4-1 9-0 4-0 3-4  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Bloemendaal D45A Schaerweijde D45A 5-2 Definitief
.. Hilversum / Laren D45A Pinoké D45A 3-0 Definitief
.. Kikkers D45A Muiderberg D45A 0-3 Definitief
.. AthenA D45A SCHC / Schaerweijde D45A 3-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Schaerweijde D45A Amersfoort D45A 3-4 Definitief
.. Pinoké D45A AthenA D45A 2-1 Definitief
.. Muiderberg D45A Hilversum / Laren D45A 2-2 Definitief
.. SCHC / Schaerweijde D45A Bloemendaal D45A 0-6 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Amersfoort D45A SCHC / Schaerweijde D45A 9-0 Definitief
.. AthenA D45A Muiderberg D45A 2-1 Definitief
.. Bloemendaal D45A Pinoké D45A 4-1 Definitief
.. Hilversum / Laren D45A Kikkers D45A 4-0 Definitief
MAANDAG 23 SEPTEMBER 2019
.. Kikkers D45A AthenA D45A 0-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Pinoké D45A Amersfoort D45A 4-4 Definitief
.. Muiderberg D45A Bloemendaal D45A 1-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Bloemendaal D45A Kikkers D45A 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D45A Pinoké D45A 2-1 Definitief
.. AthenA D45A Hilversum / Laren D45A 3-2 Definitief
.. Amersfoort D45A Muiderberg D45A 4-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Hilversum / Laren D45A Bloemendaal D45A 3-1 Definitief
.. Muiderberg D45A Schaerweijde D45A 1-2 Definitief
.. Pinoké D45A SCHC / Schaerweijde D45A 1-0 Definitief
.. Kikkers D45A Amersfoort D45A 1-6 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. SCHC / Schaerweijde D45A Schaerweijde D45A 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. SCHC / Schaerweijde D45A Muiderberg D45A 1-4 Definitief
.. Bloemendaal D45A AthenA D45A 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D45A Kikkers D45A 4-0 Definitief
WOENSDAG 30 OKTOBER 2019
.. Amersfoort D45A Hilversum / Laren D45A 4-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Kikkers D45A SCHC / Schaerweijde D45A 2-0 Definitief
.. Hilversum / Laren D45A Schaerweijde D45A 2-1 Definitief
.. AthenA D45A Amersfoort D45A 0-3 Definitief
.. Muiderberg D45A Pinoké D45A 2-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. SCHC / Schaerweijde D45A Hilversum / Laren D45A 0-2 Definitief
.. Amersfoort D45A Bloemendaal D45A 4-2 Definitief
.. Schaerweijde D45A AthenA D45A 1-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Muiderberg D45A Kikkers D45A 1-3 Definitief
.. Pinoké D45A Hilversum / Laren D45A 0-5 Definitief
.. SCHC / Schaerweijde D45A AthenA D45A 0-2 Definitief
.. Schaerweijde D45A Bloemendaal D45A 0-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Hilversum / Laren D45A Muiderberg D45A 2-0 Definitief
.. Bloemendaal D45A SCHC / Schaerweijde D45A 4-1 Definitief
.. Amersfoort D45A Schaerweijde D45A 3-4 Definitief
.. AthenA D45A Pinoké D45A 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 MAART 2020
  Pinoké D45A Kikkers D45A Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 8 MAART 2020
  Kikkers D45A Hilversum / Laren D45A Getsewoud-Noord
  Muiderberg D45A AthenA D45A t Kocherbos
  Pinoké D45A Bloemendaal D45A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC / Schaerweijde D45A Amersfoort D45A 15:15 Sportpark Kees Boekelaan
ZONDAG 15 MAART 2020
  Amersfoort D45A Pinoké D45A Sportpark 'Birkhoven'
  AthenA D45A Kikkers D45A Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D45A Muiderberg D45A Sportp. Aelbertsbergweg
  Schaerweijde D45A SCHC / Schaerweijde D45A Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 22 MAART 2020
  Hilversum / Laren D45A AthenA D45A Sportp. Loosdrecht
  Kikkers D45A Bloemendaal D45A Getsewoud-Noord
  Muiderberg D45A Amersfoort D45A t Kocherbos
  Pinoké D45A Schaerweijde D45A Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 29 MAART 2020
  Amersfoort D45A Kikkers D45A Sportpark 'Birkhoven'
  Bloemendaal D45A Hilversum / Laren D45A Sportp. Aelbertsbergweg
  SCHC / Schaerweijde D45A Pinoké D45A Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D45A Muiderberg D45A Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 5 APRIL 2020
  AthenA D45A Bloemendaal D45A Oost Watergraafsmeer
  Hilversum / Laren D45A Amersfoort D45A Sportp. Loosdrecht
  Kikkers D45A Schaerweijde D45A Getsewoud-Noord
  Muiderberg D45A SCHC / Schaerweijde D45A t Kocherbos
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Amersfoort D45A AthenA D45A Sportpark 'Birkhoven'
  Pinoké D45A Muiderberg D45A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  SCHC / Schaerweijde D45A Kikkers D45A Sportpark Kees Boekelaan
  Schaerweijde D45A Hilversum / Laren D45A Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 10 MEI 2020
  AthenA D45A Schaerweijde D45A Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D45A Amersfoort D45A Sportp. Aelbertsbergweg
  Hilversum / Laren D45A SCHC / Schaerweijde D45A Sportp. Loosdrecht
  Kikkers D45A Pinoké D45A Getsewoud-Noord

Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Janey van Breemen
Maaike de Bruyn
Solin Khadir
Get it on Google Play