|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uitgeest D1 11 31 10 1 0 41 18 0
2 Voorhout D1 11 24 8 0 3 34 17 0
3 Alkemade D1 11 23 7 2 2 47 17 0
4 Scoop Delft D1 11 22 7 1 3 51 18 0
5 Wateringse veld D1 11 20 6 2 3 34 17 0
6 Kikkers D1 11 19 6 1 4 25 21 0
7 Saxenburg D1 11 16 5 1 5 20 21 0
8 Kraaien D1 11 15 5 0 6 32 25 0
9 Thor D1 11 10 3 1 7 17 36 0
10 Heerhugowaard D1 11 9 3 0 8 13 42 0
11 Zandvoort D1 11 4 1 1 9 13 30 0
12 Evergreen D1 11 0 0 0 11 3 68 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum D1 1 3 1 0 0 4 1 0
2 Nieuwegein D1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Hisalis D1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Baarn D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Hoorn (WFHC) D1 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Purmerend D1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 FIT D1 1 3 1 0 0 1 0 0
8 Abcoude D1 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Loenen D1 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Noordwijk D1 1 0 0 0 1 1 2 0
11 Hilversum D1 1 0 0 0 1 0 1 0
12 Shinty D1 1 0 0 0 1 1 3 0
13 Kikkers D1 1 0 0 0 1 1 4 0
14 Montfoort D1 1 0 0 0 1 0 3 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem D5 10 25 8 1 1 32 7 0
2 AMVJ D15 10 19 6 1 3 22 15 0
3 Kikkers D2 10 14 4 2 4 16 17 0
4 Overbos D5 10 13 4 1 5 31 19 0
5 AthenA D12 10 13 4 1 5 22 33 0
6 Rood-Wit D3 10 3 1 0 9 14 46 0
  Res. 6e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D4 10 27 9 0 1 39 8 0
2 VVV D8 10 16 5 1 4 21 15 0
3 Kikkers D3 10 16 4 4 2 15 15 0
4 Amsterdam D11 10 15 4 3 3 17 14 0
5 AMVJ D6 10 10 3 1 6 13 20 0
6 Haarlem D4 10 1 0 1 9 7 40 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 45+ Masters 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort D45A 9 22 7 1 1 41 15 0
2 Hilversum D45A 10 22 7 1 2 26 11 0
3 Bloemendaal D45A 10 21 7 0 3 29 15 0
4 AthenA D45A 10 17 5 2 3 15 14 0
5 Schaerweijde D45A 10 16 5 1 4 23 19 0
6 Muiderberg D45A 10 10 3 1 6 15 19 0
7 Kikkers D45A 8 9 3 0 5 8 20 0
8 Pinoké D45A 9 8 2 2 5 10 22 0
9 hdm D45A 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCHC D45A 10 0 0 0 10 5 37 0
  45+ Hoofdklasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DA 10 30 10 0 0 45 11 0
2 Craeyenhout DA 10 18 5 3 2 37 25 0
3 Amsterdam DB 10 15 4 3 3 24 19 0
4 Kikkers DA 10 15 4 3 3 24 23 0
5 Victoria DA 10 14 3 5 2 27 26 0
6 HIC DA 10 13 4 1 5 14 24 0
7 Rood-Wit DA 10 13 3 4 3 15 13 0
8 Terriërs DA 10 12 3 3 4 31 24 0
9 HBS DA 10 10 3 1 6 18 24 0
10 Kieviten DA 10 7 2 1 7 19 32 0
11 Alphen DA 10 5 1 2 7 7 40 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DDA 11 29 9 2 0 39 2 0
2 Alkmaar DDB 11 18 5 3 3 26 22 0
3 Leiden DDA 11 18 5 3 3 18 14 0
4 Hurley DDA 12 17 5 2 5 33 22 0
5 Voorhout DDA 11 10 3 1 7 17 30 0
6 Amstelveen DDA 12 4 1 1 10 10 53 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis DJ1 10 24 8 0 2 41 18 0
2 Xenios DJ2 10 20 6 2 2 36 23 0
3 Amsterdam DJ4 10 16 5 1 4 19 19 0
4 Amstelveen DJ1 10 15 5 0 5 26 23 0
5 Hurley DJ2 10 10 3 1 6 23 30 0
6 Kikkers DJ1 10 3 1 0 9 8 40 0
  Jong 2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DJ2 10 27 9 0 1 69 9 0
2 Muiderberg DJ1 10 27 9 0 1 59 14 0
3 HIC DJ2 10 16 5 1 4 31 30 0
4 Hisalis DJ2 10 12 4 0 6 20 33 0
5 AthenA DJ3 10 4 1 1 8 10 56 0
6 Kikkers DJ2 10 3 1 0 9 13 60 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ3 10 28 9 1 0 48 11 0
2 VVV DJ2 10 22 7 1 2 42 16 0
3 Bennebroek DJ1 10 19 6 1 3 45 21 0
4 Xenios DJ4 10 13 4 1 5 24 32 0
5 AthenA DJ6 10 6 2 0 8 16 46 0
6 Strawberries DJ1 10 0 0 0 10 7 56 0
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ DJ5 9 22 7 1 1 47 16 0
2 Amsterdam DJ11 9 22 7 1 1 40 15 0
3 Myra DJ4 9 15 4 3 2 26 15 0
4 Reigers DJ2 9 7 2 1 6 16 31 0
5 HIC DJ4 9 6 2 0 7 14 35 0
6 Kikkers DJ4 5 -3 0 0 5 2 33 3
  Jong 5e klasse 
  Dames Jong 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT DJ1 8 24 8 0 0 52 7 0
2 Hoorn (WFHC) DJ2 8 13 4 1 3 21 23 0
3 Amsterdam DJ7 8 11 3 2 3 18 27 0
4 Overbos DJ2 8 7 2 1 5 13 22 0
5 Castricum DJ1 8 2 0 2 6 3 28 0
  Jong 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H1 11 28 9 1 1 54 26 0
2 Noordwijk H1 11 22 7 1 3 28 20 0
3 Abcoude H1 11 22 7 1 3 28 20 0
4 Spandersbosch H1 11 20 6 2 3 42 30 0
5 Hoorn (WFHC) H1 11 20 6 2 3 32 28 0
6 FIT H1 11 18 5 3 3 31 22 0
7 Weesp H1 11 16 5 1 5 29 32 0
8 Haarlem H1 11 13 4 1 6 31 40 0
9 Purmerend H1 11 12 3 3 5 27 25 0
10 Maarssen H1 11 11 3 2 6 20 27 0
11 Kikkers H1 11 4 1 1 9 16 37 0
12 Amstelveen H1 11 3 1 0 10 17 48 0
  2e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend H1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Hoorn (WFHC) H1 1 3 1 0 0 7 2 0
3 Castricum H1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Weesp H1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 AthenA H1 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Kraaien H1 1 0 0 0 1 1 3 0
7 Strawberries H1 1 0 0 0 1 2 7 0
8 Kikkers H1 1 0 0 0 1 1 7 0
  Silvercup - KO 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries H5 10 22 8 1 1 42 18 3
2 Reigers H4 10 21 7 0 3 32 21 0
3 VVV H12 10 18 6 0 4 41 19 0
4 AthenA H9 10 13 4 1 5 23 23 0
5 Terriërs H4 10 11 3 2 5 23 26 0
6 Kikkers H2 10 0 0 0 10 13 67 0
  Res. 7e klasse 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm HA 11 25 8 1 2 32 14 0
2 Kikkers HA 11 24 7 3 1 30 22 0
3 Bloemendaal HB 11 22 7 1 3 22 18 0
4 Victoria HA 11 19 6 1 4 21 15 0
5 Roomburg HA 11 18 6 0 5 25 22 0
6 Leiden HA 11 18 5 3 3 22 18 0
7 Schiedam HA 11 17 5 2 4 27 24 0
8 Amsterdam HB 11 17 5 2 4 34 35 0
9 Cartouche HA 11 11 3 2 6 14 23 0
10 Ring Pass Delft HA 11 10 3 1 7 20 28 0
11 hdm HB 11 7 2 1 8 15 20 0
12 Klein Zwitserland HB 11 1 0 1 10 15 38 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance HB 10 27 9 0 1 39 6 0
2 VVV HA 10 22 7 1 2 28 13 0
3 Abcoude HC 10 16 5 1 4 19 17 0
4 Noordwijk HB 10 13 5 1 4 19 27 3
5 Kikkers HB 10 4 1 1 8 6 31 0
6 IJburg HB 10 3 1 0 9 8 25 0
  Veteranen 4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten HJ1 10 22 7 1 2 26 12 0
2 Kikkers HJ1 10 20 6 2 2 27 20 0
3 Voordaan HJ1 10 14 4 2 4 29 27 0
4 Phoenix HJ1 9 13 4 1 4 24 19 0
5 Alliance HJ1 10 8 2 2 6 21 36 0
6 AMVJ HJ2 9 5 1 2 6 18 31 0
  Jong 1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers JA2 5 15 5 0 0 33 3 0
2 Qui Vive JA2 5 8 2 2 1 14 14 0
3 HIC JA3 5 8 2 2 1 13 13 0
4 Rood-Wit JA6 5 6 1 3 1 19 20 0
5 Kikkers JA1 5 3 1 0 4 11 22 0
6 Amsterdam JA3 5 1 0 1 4 6 24 0
  3e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem JB1 5 15 5 0 0 26 5 0
2 Terriërs JB1 5 12 4 0 1 18 8 0
3 Kikkers JB1 5 9 3 0 2 13 7 0
4 Bloemendaal JB3 5 6 2 0 3 13 14 0
5 Hurley JB4 5 3 1 0 4 4 22 0
6 AthenA JB2 5 0 0 0 5 3 21 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JB3 5 11 3 2 0 26 7 0
2 Kikkers JB2 5 10 3 1 1 17 12 0
3 Kraaien JB1 5 10 3 1 1 11 6 0
4 AthenA JB3 5 4 1 1 3 8 14 0
5 HBS JB2 5 4 1 1 3 9 19 0
6 Bloemendaal JB4 5 2 0 2 3 5 18 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JC3 5 13 4 1 0 29 8 0
2 Hurley JC3 5 11 3 2 0 11 2 0
3 Haarlem JC1 5 10 3 1 1 18 13 0
4 Kikkers JC1 5 4 1 1 3 9 19 0
5 VVV JC1 5 4 1 1 3 9 26 0
6 HIC JC1 5 0 0 0 5 9 17 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JC2 5 13 4 1 0 30 7 0
2 Rood-Wit JC4 5 11 3 2 0 21 8 0
3 Waterland JC1 5 10 3 1 1 20 12 0
4 Heerhugowaard JC1 5 6 2 0 3 19 20 0
5 AthenA JC4 5 3 1 0 4 12 26 0
6 HIC JC2 5 0 0 0 5 6 35 0
  3e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien JC1 5 15 5 0 0 39 6 0
2 Kikkers JC3 5 12 4 0 1 31 6 0
3 HBS JC3 5 9 3 0 2 18 14 0
4 Uitgeest JC1 5 6 2 0 3 5 12 0
5 Bennebroek JC2 5 3 1 0 4 14 26 0
6 Saxenburg JC1 5 0 0 0 5 1 44 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance JD2 5 13 4 1 0 30 7 0
2 Hurley JD5 5 10 3 1 1 14 9 0
3 Westerpark JD3 5 9 3 0 2 18 11 0
4 Kikkers JD1 5 9 3 0 2 13 9 0
5 Xenios JD3 5 3 1 0 4 5 20 0
6 Qui Vive JD2 5 0 0 0 5 4 28 0
  2e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD5 5 12 4 0 1 14 6 0
2 Rood-Wit JD6 5 10 3 1 1 19 7 0
3 AthenA JD5 5 10 3 1 1 14 4 0
4 Haarlem JD3 5 6 2 0 3 19 17 0
5 Amsterdam JD6 5 6 2 0 3 14 13 0
6 Kikkers JD2 5 0 0 0 5 3 36 0
  5e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MA1 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Amstelveen MA1 5 13 4 1 0 16 5 0
3 Abcoude MA1 5 8 2 2 1 8 5 0
4 Bloemendaal MA2 5 7 2 1 2 6 6 0
5 Purmerend MA1 5 6 1 3 1 6 5 0
6 Amsterdam MA2 5 5 1 2 2 8 9 0
7 Kikkers MA1 5 3 1 0 4 6 18 0
8 Saxenburg MA1 5 0 0 0 5 4 19 0
  1e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uitgeest MA1 5 13 4 1 0 18 6 0
2 Strawberries MA1 5 13 4 1 0 15 3 0
3 VVV MA1 5 8 2 2 1 7 4 0
4 Rood-Wit MA2 5 7 2 1 2 14 15 0
5 Kikkers MA2 5 5 1 2 2 5 8 0
6 Overbos MA2 5 4 1 1 3 9 16 0
7 Alliance MA2 5 4 1 1 3 3 10 0
8 Qui Vive MA3 5 1 0 1 4 5 14 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MA3 5 15 5 0 0 17 3 0
2 Hoorn (WFHC) MA2 5 10 3 1 1 14 4 0
3 Heerhugowaard MA3 5 8 2 2 1 9 8 0
4 Amsterdam MA6 5 7 2 1 2 16 23 0
5 Pinoké MA4 5 5 1 2 2 10 11 0
6 AthenA MA4 5 4 1 1 3 4 8 0
7 IJburg MA3 5 4 1 1 3 11 17 0
8 Myra MA3 5 3 1 0 4 6 13 0
  4e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MA4 4 12 4 0 0 21 5 0
2 Alkmaar MA5 5 10 3 1 1 22 14 0
3 IJburg MA5 4 9 3 0 1 13 12 0
4 AthenA MA5 5 8 2 2 1 15 12 0
5 Overbos MA4 4 1 0 1 3 12 20 0
6 Uitgeest MA2 4 1 0 1 3 10 18 0
7 Kikkers ma4 4 1 0 1 3 7 19 0
  6e klasse 
  Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MA6 5 15 5 0 0 20 2 0
2 Hisalis MA3 5 12 4 0 1 15 10 0
3 Kikkers MA5 5 7 2 1 2 14 15 0
4 IJburg MA6 5 7 2 1 2 7 9 0
5 Terriërs MA4 5 6 2 0 3 10 12 0
6 Amsterdam MA5 5 6 1 3 1 9 13 0
7 Rood-Wit MA5 5 4 1 1 3 9 13 0
8 Abcoude MA3 5 0 0 0 5 7 17 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Shinty MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Were Di MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Landelijke Subtopklasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MB2 5 12 4 0 1 21 6 0
2 Mijdrecht MB1 5 9 3 0 2 14 5 0
3 Kikkers MB2 5 9 3 0 2 14 12 0
4 Pinoké MB3 5 7 2 1 2 6 8 0
5 Rood-Wit MB3 5 6 2 0 3 4 15 0
6 Qui Vive MB3 5 1 0 1 4 2 15 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MB4 5 13 4 1 0 19 7 0
2 Mijdrecht MB2 5 10 3 1 1 13 13 0
3 Kikkers MB3 5 9 3 0 2 20 14 0
4 Saxenburg MB3 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Terriërs MB6 5 3 1 0 4 8 13 0
6 Alkmaar MB6 5 3 1 0 4 7 16 0
  4e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB8 5 15 5 0 0 26 7 0
2 Kikkers MB4 5 9 3 0 2 18 10 0
3 Castricum MB3 5 7 2 1 2 10 12 0
4 Spaarndam MB1 5 7 2 1 2 14 18 0
5 Kraaien MB2 5 6 2 0 3 8 7 0
6 Amsterdam MB6 5 0 0 0 5 5 27 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MB3 5 13 4 1 0 21 3 0
2 Kikkers MB5 5 11 3 2 0 23 7 0
3 FIT MB4 5 7 2 1 2 12 15 0
4 Magnus MB1 5 4 1 1 3 13 21 0
5 Amsterdam MB5 5 4 1 1 3 10 24 0
6 Haarlem MB4 5 2 0 2 3 6 15 0
  4e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB6 5 15 5 0 0 12 2 0
2 Abcoude MB2 5 9 3 0 2 11 9 0
3 Overbos MB5 5 7 2 1 2 8 7 0
4 Pinoké MB5 5 6 2 0 3 10 10 0
5 Rood-Wit MB5 5 4 1 1 3 5 14 0
6 Kraaien MB3 5 3 1 0 4 8 12 0
  4e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MB5 5 11 3 2 0 26 6 0
2 Hermes MB1 5 11 3 2 0 12 3 0
3 Myra MB4 5 11 3 2 0 10 5 0
4 VVV MB3 5 6 2 0 3 7 11 0
5 Spire MB2 5 3 1 0 4 4 21 0
6 Kikkers MB7 5 0 0 0 5 5 18 0
  5e klasse 
  Meisjes B8 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MB5 5 12 4 0 1 19 4 0
2 Terriërs MB5 5 11 3 2 0 16 9 0
3 FIT MB5 5 10 3 1 1 16 9 0
4 Overbos MB6 5 6 2 0 3 9 11 0
5 Amsterdam MB7 5 2 0 2 3 10 23 0
6 Kikkers MB8 5 1 0 1 4 3 17 0
  6e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC1 10 28 9 1 0 40 7 0
2 Rood-Wit MC1 10 18 5 3 2 27 14 0
3 Amsterdam MC1 10 15 5 0 5 19 22 0
4 Alliance MC1 10 15 4 3 3 27 14 0
5 Xenios MC1 10 10 3 1 6 17 23 0
6 Kikkers MC1 10 0 0 0 10 2 52 0
  Topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC2 5 15 5 0 0 23 1 0
2 Heerhugowaard MC1 5 12 4 0 1 21 12 0
3 Terriërs MC2 5 7 2 1 2 11 17 0
4 Purmerend MC2 5 4 1 1 3 5 10 0
5 Overbos MC3 5 3 0 3 2 8 14 0
6 Amsterdam MC5 5 1 0 1 4 4 18 0
  2e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MC4 5 13 4 1 0 19 7 0
2 Alliance MC6 5 11 3 2 0 16 9 0
3 Kikkers MC3 5 7 2 1 2 13 8 0
4 Bennebroek MC3 5 5 1 2 2 10 11 0
5 Westerpark MC4 5 5 1 2 2 6 12 0
6 Xenios MC4 5 0 0 0 5 5 22 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MC3 5 12 4 0 1 17 6 0
2 AthenA MC6 5 12 4 0 1 14 4 0
3 Kikkers MC4 5 6 3 0 2 14 4 3
4 Spaarndam MC2 5 6 2 0 3 9 12 0
5 Alkmaar MC3 5 4 1 1 3 6 12 0
6 Rood-Wit MC6 5 1 0 1 4 5 27 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC5 5 12 4 0 1 19 11 0
2 Abcoude MC3 5 12 4 0 1 17 11 0
3 Alliance MC10 5 3 1 0 4 13 19 0
4 FIT MC6 5 3 1 0 4 10 18 0
  5e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MC3 5 13 4 1 0 10 2 0
2 Alkmaar MC7 5 8 2 2 1 15 5 0
3 Reigers MC4 5 8 2 2 1 12 12 0
4 Kraaien MC3 5 4 1 1 3 10 15 0
5 Kikkers MC6 5 4 1 1 3 12 18 0
6 Rood-Wit MC7 5 4 1 1 3 8 15 0
  5e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis MC5 5 15 5 0 0 51 4 0
2 Overbos MC5 5 7 2 1 2 22 17 0
3 Westerpark MC5 5 7 2 1 2 14 13 0
4 FIT MC8 5 7 2 1 2 12 22 0
5 Kikkers MC7 5 5 1 2 2 11 26 0
6 Diemen MC1 5 1 0 1 4 7 35 0
  7e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MD1 5 15 5 0 0 21 1 0
2 Myra MD1 5 12 4 0 1 12 2 0
3 VVV MD1 5 7 2 1 2 12 9 0
4 Kikkers MD1 5 6 2 0 3 10 12 0
5 Rood-Wit MD3 5 4 1 1 3 7 15 0
6 Amsterdam MD5 5 0 0 0 5 4 27 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD2 5 13 4 1 0 10 3 0
2 HIC MD2 5 9 2 3 0 12 1 0
3 VVV MD2 5 6 1 3 1 7 3 0
4 Mijdrecht MD2 5 5 1 2 2 8 8 0
5 IJburg MD3 5 5 1 2 2 6 12 0
6 Pinoké MD4 5 1 0 1 4 1 17 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MD4 5 15 5 0 0 27 2 0
2 Qui Vive MD3 5 10 3 1 1 8 9 0
3 Kikkers MD3 5 8 2 2 1 9 12 0
4 AthenA MD3 5 7 2 1 2 13 13 0
5 Uitgeest MD1 5 3 1 0 4 4 17 0
6 Rood-Wit MD4 5 0 0 0 5 3 11 0
  2e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MD4 5 15 5 0 0 18 4 0
2 Overbos MD4 5 9 3 0 2 8 8 0
3 Abcoude MD4 5 6 1 3 1 9 11 0
4 IJburg MD6 5 5 1 2 2 13 11 0
5 Kikkers MD4 5 5 1 2 2 8 9 0
6 Haarlem MD5 5 1 0 1 4 2 15 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MD3 5 15 5 0 0 26 7 0
2 HBS MD5 5 12 4 0 1 26 7 0
3 Amsterdam MD6 5 7 2 1 2 10 16 0
4 Saxenburg MD3 5 7 2 1 2 7 18 0
5 Magnus MD1 5 3 1 0 4 15 26 0
6 Kikkers MD5 5 0 0 0 5 9 19 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MD9 5 15 5 0 0 28 7 0
2 Saxenburg MD5 5 12 4 0 1 15 12 0
3 Kikkers MD6 5 7 2 1 2 19 15 0
4 Rood-Wit MD8 5 3 0 3 2 15 20 0
5 AthenA MD5 5 2 0 2 3 6 11 0
6 Kraaien MD3 5 2 0 2 3 5 23 0
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 2 
  Jongens 8E1 
    Niveau 2 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 2 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 2 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 5 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
  Meisjes F3 
    Niveau 1 
Zaalhockey Senioren 
  DAMES 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend D1 10 23 7 2 1 48 17 0
2 Abcoude D1 10 20 6 2 2 33 28 0
3 Kikkers D1 12 18 6 0 6 41 42 0
4 IJburg D1 10 16 5 1 4 31 31 0
5 Bennebroek D1 10 11 3 2 5 37 31 0
6 Mijdrecht D1 10 10 2 4 4 23 37 0
7 Zandvoort D1 10 4 1 1 8 16 43 0
  2e klasse 
  DAMES 2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen D2 8 24 8 0 0 67 23 0
2 Heerhugowaard D2 8 21 7 0 1 50 13 0
3 HBS D4 8 13 4 1 3 33 31 0
4 Amsterdam D4 10 13 4 1 5 31 33 0
5 Kikkers D2 10 12 4 0 6 20 31 0
6 Purmerend D2 8 6 2 0 6 26 43 0
7 Purmerend D3 8 0 0 0 8 10 63 0
  Res. 2e klasse 
  DAMES 3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D3 7 19 6 1 0 32 11 0
2 AthenA D11 10 18 6 0 4 29 27 0
3 Amstelveen D3 7 15 5 0 2 26 18 0
4 FIT D2 10 13 4 1 5 29 24 0
5 AthenA D8 8 9 3 0 5 18 13 0
6 Hermes D1 8 9 3 0 5 19 28 0
7 AMVJ D21 8 3 1 0 7 11 43 0
  Res. 3e klasse 
  DAMES A ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude DA 10 28 9 1 0 46 9 0
2 Kikkers DA 8 18 6 0 2 35 9 0
3 Alkmaar DA 10 18 6 0 4 34 22 0
4 AthenA DA 8 13 4 1 3 33 19 0
5 Haarlem DA 8 9 3 0 5 19 38 0
6 Hurley DA 8 3 1 0 7 9 27 0
7 Reigers DVA 8 0 0 0 8 7 59 0
  Veteranen 1e klasse 
  DAMES JONG 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké DJ1 10 24 7 3 0 44 26 0
2 AMVJ DJ1 8 18 6 0 2 32 15 0
3 AthenA DJ1 10 17 5 2 3 33 29 0
4 Amsterdam DJ1 8 13 4 1 3 31 25 0
5 HBS DJ1 10 13 4 1 5 27 32 0
6 Kikkers DJ1 8 7 2 1 5 19 24 0
7 Xenios DJ1 12 2 0 2 10 18 53 0
  Jong - Topklasse 
  DAMES JONG 2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark DJ1 8 24 8 0 0 44 7 0
2 Hoorn (WFHC) DJ1 8 19 6 1 1 33 12 0
3 Overbos DJ2 8 14 4 2 2 27 26 0
4 IJburg DJ1 10 10 3 1 6 19 31 0
5 Kikkers DJ2 7 6 2 0 5 21 21 0
6 Magnus DJ1 9 6 2 0 7 12 41 0
7 Reigers DJ2 8 5 1 2 5 20 38 0
  Jong - 1e klasse 
  DAMES JONG 3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard D1 10 21 6 3 1 32 20 0
2 Myra DJ2 8 20 6 2 0 30 8 0
3 Kikkers DJ3 8 15 5 0 3 28 17 0
4 HBS DJ2 8 12 4 0 4 26 33 0
5 AthenA DJ2 10 9 3 0 7 28 33 0
6 Amstelveen DJ2 8 7 2 1 5 23 31 0
7 HIC DJ2 8 3 1 0 7 14 39 0
  Jong - 1e klasse 
  DAMES JONG 4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht DJ1 8 24 8 0 0 66 7 0
2 Mijdrecht DJ2 10 24 8 0 2 65 15 0
3 Spire DJ1 10 16 5 1 4 31 29 0
4 Myra DJ3 8 10 3 1 4 14 26 0
5 HIC DJ4 8 7 2 1 5 12 44 0
6 Kikkers DJ4 8 7 2 1 5 13 47 0
7 Waterland DJ1 8 0 0 0 8 5 38 0
  Jong - 2e klasse 
  HEREN 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum H1 10 25 8 1 1 54 21 0
2 AMVJ H1 10 25 8 1 1 54 25 0
3 Kikkers H1 12 21 7 0 5 48 36 0
4 Purmerend H1 10 20 6 2 2 42 17 0
5 Heerhugowaard H1 10 9 3 0 7 24 45 0
6 Saxenburg H1 10 3 1 0 9 34 67 0
7 IJburg H1 10 3 1 0 9 23 68 0
  2e klasse 
  HEREN 2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H6 6 16 5 1 0 52 18 0
2 Reigers H3 8 16 5 1 2 47 34 0
3 AthenA H3 8 16 5 1 2 32 19 0
4 Strawberries H2 8 9 3 0 5 31 36 0
5 Spire H2 8 7 2 1 5 23 60 0
6 Kikkers H3 10 6 2 0 8 36 54 0
  Res. 1e klasse 
  HEREN JONG 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien HJ1 10 21 6 3 1 26 20 0
2 Kikkers HJ1 8 19 6 1 1 37 19 0
3 FIT HJ1 8 16 5 1 2 22 18 0
4 Reigers HJ1 8 13 4 1 3 36 21 0
5 Alliance HJ1 8 8 2 2 4 17 17 0
6 AthenA HJ1 10 5 1 2 7 18 31 0
7 Xenios HJ1 8 3 1 0 7 10 40 0
  Jong - Topklasse 
Zaalhockey Junioren 
  JONGENS A1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké JA4 10 30 10 0 0 43 21 0
2 Purmerend JA1 8 19 6 1 1 45 17 0
3 Hurley JA3 10 16 5 1 4 37 39 0
4 Kikkers JA1 10 15 5 0 5 34 29 0
5 Waterland JA1 10 8 2 2 6 26 30 0
6 HIC JA3 8 4 1 1 6 21 40 0
7 Westerpark JA2 10 4 1 1 8 17 47 0
  1e klasse 
  JONGENS B1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive JB1 10 26 8 2 0 54 8 0
2 Amsterdam JB3 10 24 8 0 2 35 21 0
3 Hoorn (WFHC) JB1 10 12 3 3 4 32 33 0
4 Kikkers JB1 8 10 3 1 4 35 20 0
5 Strawberries JB1 10 9 2 3 5 29 35 0
6 FIT JB2 10 9 2 3 5 20 35 0
7 Mijdrecht JB1 8 3 1 0 7 7 60 0
  1e klasse 
  JONGENS B2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JB3 8 24 8 0 0 44 15 0
2 Overbos JB1 8 18 6 0 2 47 22 0
3 Bennebroek JB2 8 16 5 1 2 36 16 0
4 Kikkers JB2 8 13 4 1 3 38 38 0
5 Spaarndam JB1 8 12 4 0 4 43 46 0
6 Alliance JB3 10 6 2 0 8 36 42 0
7 Reigers JB2 10 0 0 0 10 11 76 0
  2e klasse 
  JONGENS C1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JC2 10 17 5 2 3 39 30 0
2 IJburg JC1 8 16 5 1 2 41 22 0
3 Reigers JC1 8 15 4 3 1 38 32 0
4 Kikkers JC1 10 13 4 1 5 41 40 0
5 Alliance JC2 8 11 3 2 3 21 33 0
6 Abcoude JC12 8 9 2 3 3 24 30 0
7 Spaarndam JC1 8 2 0 2 6 31 48 0
  Sub-topklasse 
  JONGENS C2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT JC1 10 27 9 0 1 63 23 0
2 Amsterdam JC5 8 24 8 0 0 58 9 0
3 Overbos JC1 10 15 5 0 5 37 24 0
4 HIC JC1 10 15 5 0 5 42 33 0
5 Westerpark JC2 10 12 4 0 6 35 56 0
6 Kikkers JC2 8 3 1 0 7 17 47 0
7 Rood-Wit JC4 10 3 1 0 9 18 78 0
  1e klasse 
  JONGENS C3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV JC1 8 24 8 0 0 41 18 0
2 Qui Vive JC12 8 21 7 0 1 42 11 0
3 AthenA JC3 8 13 4 1 3 24 20 0
4 Xenios JC3 10 10 3 1 6 26 44 0
5 Kikkers JC3 10 9 2 3 5 23 37 0
6 Pinoké JC4 8 6 2 0 6 22 27 0
7 Amsterdam JC3 8 3 0 3 5 13 34 0
  1e klasse 
  JONGENS D1 ZAAL` 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD2 10 25 8 1 1 46 19 0
2 IJburg JD3 10 21 7 0 3 49 24 0
3 Hurley JD3 10 20 6 2 2 39 22 0
4 Bloemendaal JD3 8 12 4 0 4 20 15 0
5 Kikkers JD1 10 11 3 2 5 25 35 0
6 Haarlem JD2 8 5 1 2 5 17 36 0
7 Xenios JD2 10 1 0 1 9 9 54 0
  1e klasse 
  JONGENS D12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JD12 10 30 10 0 0 86 8 0
2 Westerpark JD2 8 18 6 0 2 41 19 0
3 IJburg JD2 8 15 5 0 3 27 18 0
4 FIT JD3 8 12 4 0 4 23 23 0
5 IJburg JD4 10 9 3 0 7 30 42 0
6 Castricum JD1 8 6 2 0 6 22 39 0
7 Diemen JD1 8 0 0 0 8 2 82 0
  3e klasse 
  JONGENS D2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark JD5 10 24 8 0 2 44 23 0
2 Qui Vive JD3 8 19 6 1 1 40 20 0
3 Bloemendaal JD6 10 16 5 1 4 35 30 0
4 HIC JD3 8 13 4 1 3 19 21 0
5 Rood-Wit JD6 8 7 2 1 5 19 23 0
6 Kikkers JD2 8 5 1 2 5 14 38 0
7 Alkmaar JD3 8 3 1 0 7 21 37 0
  4e klasse 
  MEISJES A1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MA2 8 22 7 1 0 53 8 0
2 VVV MA1 8 19 6 1 1 27 19 0
3 Kikkers MA1 10 16 5 1 4 28 22 0
4 Qui Vive MA3 8 10 3 1 4 21 28 0
5 Haarlem MA2 8 10 3 1 4 16 30 0
6 Alliance MA2 8 7 2 1 5 12 32 0
7 Westerpark MA1 10 2 0 2 8 24 42 0
  1e klasse 
  MEISJES A2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MA1 12 31 10 1 1 43 10 0
2 Saxenburg MA1 8 19 6 1 1 26 11 0
3 Kikkers MA2 10 16 5 1 4 27 25 0
4 IJburg MA2 10 10 3 1 6 17 26 0
5 HBS MA2 8 10 3 1 4 20 30 0
6 Rood-Wit MA2 10 7 2 1 7 17 29 0
7 AthenA MA3 8 3 1 0 7 7 26 0
  1e klasse 
  MEISJES A3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen MA12 10 30 10 0 0 62 9 0
2 Kikkers MA3 8 18 6 0 2 28 15 0
3 Bennebroek MA2 8 13 4 1 3 25 15 0
4 Reigers MA2 8 11 3 2 3 16 17 0
5 Saxenburg MA2 8 6 2 0 6 15 39 0
6 HBS MA4 8 5 1 2 5 14 45 0
7 Zandvoort MA1 10 4 1 1 8 25 45 0
  2e klasse 
  MEISJES A4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MA2 12 26 8 2 2 82 18 0
2 AMVJ MA3 12 25 7 4 1 47 22 0
3 Terriërs MA2 8 20 6 2 0 40 9 0
4 Alliance MA4 10 13 4 1 5 26 33 0
5 AthenA MA6 12 7 2 1 9 20 71 0
6 Kikkers MA4 8 6 2 0 6 20 46 0
7 IJburg MA6 10 3 2 0 8 22 58 3
  3e klasse 
  MEISJES A5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MA5 10 22 7 1 2 45 30 0
2 Magnus MA1 10 22 7 1 2 34 29 0
3 Strawberries MA2 8 21 7 0 1 38 17 0
4 Spaarndam MA1 8 11 3 2 3 26 26 0
5 Hermes MA2 12 10 3 1 8 41 51 0
6 Haarlem MA3 7 6 2 0 5 16 23 0
7 Amsterdam MA7 9 1 0 1 8 18 42 0
  3e klasse 
  MEISJES B1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MB1 6 15 5 0 1 31 16 0
2 Alliance MB1 6 15 5 0 1 22 7 0
3 IJburg MB1 8 11 3 2 3 21 23 0
4 Kikkers MB1 6 10 3 1 2 27 22 0
5 Myra MB1 8 8 2 2 4 22 38 0
6 Amsterdam MB2 8 1 0 1 7 16 33 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES B12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB12 10 30 10 0 0 53 17 0
2 HIC MB12 10 13 4 1 5 39 33 0
3 Alkmaar MB12C 8 11 3 2 3 26 25 0
4 Terriërs MB12 8 11 3 2 3 32 35 0
5 Kikkers MB12 8 9 3 0 5 15 36 0
6 Bloemendaal MB12 8 8 2 2 4 37 36 0
7 Alliance MB12C 8 4 1 1 6 22 42 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES B2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark MB1 10 22 7 1 2 42 18 0
2 Strawberries MB1 8 20 6 2 0 28 14 0
3 HBS MB2 8 15 5 0 3 31 21 0
4 Hoorn (WFHC) MB1 10 12 4 0 6 24 21 0
5 Kikkers MB2 8 10 3 1 4 22 23 0
6 Qui Vive MB2 8 6 2 0 6 13 35 0
7 Saxenburg MB2 8 3 1 0 7 17 45 0
  1e klasse 
  MEISJES B3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MB4 8 20 6 2 0 51 16 0
2 Spaarndam MB1 10 18 6 0 4 35 36 0
3 Amsterdam MB5 10 15 5 0 5 39 42 0
4 Mijdrecht MB2 8 12 4 0 4 23 23 0
5 Kikkers MB3 8 12 3 3 2 29 25 0
6 Pinoké MB5 8 6 1 3 4 27 38 0
7 Abcoude MB2 8 3 1 0 7 15 39 0
  3e klasse 
  MEISJES B4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MB3 10 24 8 0 2 26 17 0
2 Xenios MB3 10 17 5 2 3 55 35 0
3 HIC MB4 8 17 5 2 1 26 18 0
4 Kikkers MB4 8 10 3 1 4 29 30 0
5 Kraaien MB3 8 10 3 1 4 19 20 0
6 Waterland MB1 8 4 1 1 6 20 42 0
7 FIT MB4 8 3 0 3 5 19 32 0
  3e klasse 
  MEISJES B5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MB12C 10 21 7 0 3 52 37 0
2 Alliance MB6 10 19 6 1 3 53 31 0
3 Kikkers MB5 8 17 5 2 1 45 19 0
4 Rood-Wit MB4 8 15 5 0 3 27 24 0
5 Bennebroek MB3 8 10 3 1 4 34 43 0
6 Saxenburg MB3 8 6 2 0 6 22 32 0
7 Spire MB2 8 0 0 0 8 11 58 0
  3e klasse 
  MEISJES B6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB6 10 20 6 2 2 35 26 0
2 Alliance MB8 8 18 6 0 2 30 20 0
3 Pinoké MB4 8 14 4 2 2 32 21 0
4 Xenios MB4 10 13 3 4 3 20 22 0
5 HIC MB3 8 10 3 1 4 26 24 0
6 Amsterdam MB6 8 5 1 2 5 19 34 0
7 Rood-Wit MB5 8 4 1 1 6 17 32 0
  3e klasse 
  MEISJES B7 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MB5 12 31 10 1 1 50 19 0
2 Kikkers MB7 8 13 4 1 3 29 22 0
3 Alliance MB7 8 13 4 1 3 22 19 0
4 Saxenburg MB5 10 13 4 1 5 34 33 0
5 Zandvoort MB2 10 12 4 0 6 17 29 0
6 Bennebroek MB4 8 10 3 1 4 29 27 0
7 Myra MB5 10 4 1 1 8 19 51 0
  4e klasse 
  MEISJES B8 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB4 10 30 10 0 0 72 8 0
2 Qui Vive MB4 10 24 8 0 2 40 20 0
3 HIC MB6 10 21 7 0 3 44 29 0
4 Myra MB4 10 15 5 0 5 42 26 0
5 Bloemendaal MB6 10 9 3 0 7 27 59 0
6 Alliance MB10 10 4 1 1 8 21 49 0
7 Kikkers MB8 12 4 1 1 10 20 75 0
  4e klasse 
  MEISJES C1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MC1 12 30 10 0 2 67 21 0
2 Kikkers MC1 8 24 8 0 0 42 9 0
3 Haarlem MC1 10 14 4 2 4 28 33 0
4 Alkmaar MC1 8 12 4 0 4 24 19 0
5 Myra MC1 8 11 3 2 3 25 21 0
6 AthenA MC2 10 6 2 0 8 18 39 0
7 Rood-Wit MC3 10 0 0 0 10 2 64 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES C12 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive MC12 10 20 6 2 2 36 22 0
2 AMVJ MC12C 8 19 6 1 1 30 13 0
3 Saxenburg MC12 10 16 5 1 4 34 27 0
4 Xenios MC12 8 15 5 0 3 28 29 0
5 Abcoude MC12 8 13 4 1 3 24 21 0
6 Kikkers MC12 8 3 1 0 7 15 29 0
7 Amstelveen MC12 8 1 0 1 7 11 37 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES C2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MC2 12 25 8 1 3 40 25 0
2 HBS MC2 12 24 7 3 2 44 27 0
3 Overbos MC1 12 21 7 0 5 40 38 0
4 Kikkers MC2 12 20 6 2 4 30 25 0
5 Uitgeest MC4 12 16 4 4 4 35 38 0
6 Reigers MC2 12 10 2 4 6 22 31 0
7 Haarlem MC2 12 2 0 2 10 23 50 0
  1e klasse 
  MEISJES C3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MC2 10 22 7 1 2 39 35 0
2 Hurley MC4 10 21 7 0 3 47 20 0
3 FIT MC3 8 13 4 1 3 30 28 0
4 Rood-Wit MC5 8 9 3 0 5 22 28 0
5 IJburg MC4 8 9 3 0 5 20 33 0
6 Kikkers MC3 8 8 2 2 4 20 20 0
7 Alliance MC6 8 6 2 0 6 16 30 0
  2e klasse 
  MEISJES C4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MC4 12 29 9 2 1 45 23 0
2 Kikkers MC4 8 21 7 0 1 39 14 0
3 Myra MC3 10 15 5 0 5 23 27 0
4 AMVJ MC3 8 14 4 2 2 26 15 0
5 IJburg MC7 10 12 4 0 6 30 44 0
6 VVV MC3 10 4 1 1 8 19 36 0
7 Pinoké MC7 8 1 0 1 7 16 39 0
  3e klasse 
  MEISJES C5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MC6 10 21 6 3 1 29 10 0
2 Mijdrecht MC2 10 17 5 2 3 42 25 0
3 Kikkers MC5 10 17 5 2 3 24 30 0
4 Alkmaar MC7 12 16 5 1 6 34 28 0
5 Hermes MC2 10 14 4 2 4 21 35 0
6 Magnus MC1 10 10 3 1 6 22 25 0
7 Kraaien MC3 10 7 2 1 7 22 41 0
  4e klasse 
  MEISJES C6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MC7 10 25 8 1 1 66 25 0
2 Reigers MC4 10 20 6 2 2 36 24 0
3 Xenios MC6 10 19 6 1 3 34 30 0
4 Kikkers MC6 10 17 5 2 3 38 40 0
5 Alkmaar MC3 10 7 2 1 7 28 40 0
6 Myra MC4 8 5 1 2 5 19 41 0
7 HBS MC5 8 1 0 1 7 18 39 0
  4e klasse 
  MEISJES C7 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MC6 10 25 8 1 1 55 26 0
2 Uitgeest MC3 10 19 6 1 3 45 32 0
3 Reigers MC5 10 16 5 1 4 38 33 0
4 HIC MC7 8 13 4 1 3 32 24 0
5 Alliance MC10 8 12 4 0 4 29 25 0
6 Kikkers MC7 10 7 2 1 7 26 60 0
7 Amstelveen MC31 10 4 1 1 8 24 49 0
  5e klasse 
  MEISJES D1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos MD1 10 24 7 3 0 28 14 0
2 IJburg MD1 10 20 6 2 2 32 20 0
3 Kikkers MD1 10 14 4 2 4 28 23 0
4 Westerpark MD1 8 10 2 4 2 28 22 0
5 Qui Vive MD1 10 9 3 0 7 12 20 0
6 Amsterdam MD4 8 8 2 2 4 22 35 0
7 Rood-Wit MD3 10 7 2 1 7 15 31 0
  1e klasse 
  MEISJES D2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD2 8 22 7 1 0 41 12 0
2 HBS MD3 8 19 6 1 1 42 22 0
3 Strawberries MD1 8 18 6 0 2 35 15 0
4 Saxenburg MD2 10 13 4 1 5 28 47 0
5 Myra MD3 10 11 3 2 5 37 39 0
6 Xenios MD4 8 2 0 2 6 16 38 0
7 Uitgeest MD2 8 1 0 1 7 9 35 0
  2e klasse 
  MEISJES D3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MD2 10 27 9 0 1 48 18 0
2 Kikkers MD3 10 22 7 1 2 37 20 0
3 AMVJ MD3 9 19 6 1 2 23 20 0
4 Qui Vive MD3 8 11 3 2 3 24 23 0
5 Hoorn (WFHC) MD2 9 7 2 1 6 18 27 0
6 Rood-Wit MD5 12 5 2 2 8 20 40 3
7 HIC MD4 10 4 1 1 8 16 38 0
  2e klasse 
  MEISJES D4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MD1 8 24 8 0 0 47 7 0
2 IJburg MD5 10 18 5 3 2 30 19 0
3 HIC MD5 10 11 3 2 5 17 27 0
4 Myra MD4 8 9 2 3 3 14 19 0
5 Saxenburg MD3 8 9 2 3 3 16 26 0
6 Alliance MD9 8 8 2 2 4 15 27 0
7 Kikkers MD4 8 4 1 1 6 10 24 0
  4e klasse 
  MEISJES D5 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MD10 10 20 6 2 2 46 20 0
2 Bennebroek MD4 8 16 5 1 2 32 20 0
3 IJburg MD6 7 15 5 0 2 19 20 0
4 VVV MD4 8 14 4 2 2 31 16 0
5 FIT MD4 8 11 3 2 3 31 16 0
6 Kikkers MD5 7 4 1 1 5 19 30 0
7 Kraaien MD3 8 0 0 0 8 6 62 0
  4e klasse 
  MEISJES D6 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MD7 10 24 8 0 2 49 27 0
2 Alkmaar MD4 12 20 6 2 4 34 34 0
3 HBS MD6 10 19 6 1 3 48 24 0
4 Amstelveen MD3 10 16 5 1 4 28 27 0
5 Kikkers MD6 10 10 3 1 6 35 43 0
6 Alliance MD13 10 10 3 1 6 27 51 0
7 Heerhugowaard MD2 10 6 2 0 8 27 42 0
  5e klasse 
Zaalhockey Jongste Jeugd 
  JONGENS 8E1 ZAAL 
    Niveau 2 
  MEISJES 8E1 ZAAL 
    Niveau 2 
  MEISJES 8E2 ZAAL 
    Niveau 3 
  MEISJES 8E3 ZAAL 
    Niveau 4 
  MEISJES 8E4 ZAAL 
    Niveau 4 
Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Fabienne Kuijper
Lili Poole
Get it on Google Play