|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uitgeest D1 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Kikkers D1 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Voorhout D1 2 6 2 0 0 4 1 0
4 Heerhugowaard D1 2 6 2 0 0 4 2 0
5 Alkemade D1 2 4 1 1 0 12 2 0
6 Wateringse veld D1 2 4 1 1 0 5 4 0
7 Saxenburg D1 2 1 0 1 1 4 5 0
8 Scoop Delft D1 2 1 0 1 1 4 6 0
9 Zandvoort D1 2 0 0 0 2 1 3 0
10 Kraaien D1 2 0 0 0 2 5 8 0
11 Thor D1 2 0 0 0 2 3 6 0
12 Evergreen D1 2 0 0 0 2 1 12 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heerhugowaard D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kraaien D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Montfoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkoop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saxenburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Scoop Delft D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Uitgeest D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Voorhout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wateringse veld D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woerden D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ D15 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Haarlem D5 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Kikkers D2 2 3 1 0 1 4 4 0
4 AthenA D12 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Overbos D5 2 0 0 0 2 3 6 0
6 Rood-Wit D3 2 0 0 0 2 4 11 0
  Res. 6e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D4 2 6 2 0 0 9 1 0
2 VVV D8 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Amsterdam D11 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Kikkers D3 2 3 1 0 1 5 3 0
5 AMVJ D6 2 0 0 0 2 1 8 0
6 Haarlem D4 2 0 0 0 2 0 9 0
  Res. 4e klasse 
  Dames 45+ Masters 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal D45A 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Hilversum D45A 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Muiderberg D45A 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Amersfoort D45A 1 3 1 0 0 4 3 0
5 AthenA D45A 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Pinoké D45A 2 3 1 0 1 2 4 0
7 Kikkers D45A 1 0 0 0 1 0 3 0
8 Schaerweijde D45A 2 0 0 0 2 5 9 0
9 SCHC D45A 2 0 0 0 2 2 9 0
  45+ Hoofdklasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DA 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Victoria DA 2 4 1 1 0 7 6 0
3 Rood-Wit DA 2 4 1 1 0 5 4 0
4 HBS DA 2 3 1 0 1 6 2 0
5 Amsterdam DB 1 3 1 0 0 3 1 0
6 HIC DA 2 3 1 0 1 9 8 0
7 Terriërs DA 2 3 1 0 1 7 6 0
8 Craeyenhout DA 2 3 1 0 1 9 9 0
9 Alphen DA 1 0 0 0 1 0 5 0
10 Kikkers DA 2 0 0 0 2 6 12 0
11 Kieviten DA 2 0 0 0 2 3 10 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar DDB 3 7 2 1 0 8 3 0
2 Kikkers DDA 3 5 1 2 0 5 2 0
3 Hurley DDA 3 4 1 1 1 8 4 0
4 Leiden DDA 3 4 1 1 1 6 5 0
5 Voorhout DDA 3 4 1 1 1 6 6 0
6 Amstelveen DDA 3 0 0 0 3 0 13 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DJ4 2 6 2 0 0 3 0 0
2 Xenios DJ2 2 4 1 1 0 8 6 0
3 Amstelveen DJ1 2 3 1 0 1 9 9 0
4 Hisalis DJ1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Hurley DJ2 2 1 0 1 1 7 9 0
6 Kikkers DJ1 2 0 0 0 2 3 6 0
  Jong 2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DJ2 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Muiderberg DJ1 2 6 2 0 0 18 0 0
3 HIC DJ2 2 6 2 0 0 12 2 0
4 Hisalis DJ2 2 0 0 0 2 2 12 0
5 Kikkers DJ2 2 0 0 0 2 1 19 0
6 AthenA DJ3 2 0 0 0 2 0 19 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek DJ1 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Kikkers DJ3 2 4 1 1 0 8 3 0
3 VVV DJ2 2 4 1 1 0 8 3 0
4 AthenA DJ6 2 3 1 0 1 4 8 0
5 Strawberries DJ1 2 0 0 0 2 2 10 0
6 Xenios DJ4 2 0 0 0 2 2 10 0
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spire (WFHC) DJ1 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Amstelveen DJ3 2 6 2 0 0 13 1 0
3 Uitgeest DJ1 2 3 1 0 1 11 7 0
4 Reigers DJ1 2 3 1 0 1 5 8 0
5 Kikkers DJ4 2 0 0 0 2 2 14 0
6 AthenA DJ5 2 0 0 0 2 0 14 0
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT DJ1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Hoorn (WFHC) DJ2 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Amsterdam DJ7 1 0 0 0 1 0 4 0
4 Castricum DJ1 1 0 0 0 1 0 4 0
5 Overbos DJ2 2 0 0 0 2 3 8 0
  Jong 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT H1 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Westerpark H1 2 6 2 0 0 12 7 0
3 Noordwijk H1 2 6 2 0 0 7 3 0
4 Abcoude H1 2 4 1 1 0 6 4 0
5 Weesp H1 2 3 1 0 1 5 5 0
6 Maarssen H1 2 3 1 0 1 4 4 0
7 Purmerend H1 2 1 0 1 1 5 6 0
8 Haarlem H1 2 1 0 1 1 6 8 0
9 Spandersbosch H1 2 1 0 1 1 7 10 0
10 Hoorn (WFHC) H1 2 1 0 1 1 5 8 0
11 Kikkers H1 2 1 0 1 1 3 8 0
12 Amstelveen H1 2 0 0 0 2 3 7 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries H5 2 6 2 0 0 12 4 0
2 VVV H12 2 3 1 0 1 11 4 0
3 AthenA H9 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Terriërs H4 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Reigers H4 2 3 1 0 1 3 3 0
6 Kikkers H2 2 0 0 0 2 4 20 0
  Res. 7e klasse 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm HA 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Kikkers HA 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Ring Pass Delft HA 2 6 2 0 0 5 0 0
4 Amsterdam HB 2 6 2 0 0 9 5 0
5 Schiedam HA 2 3 1 0 1 8 5 0
6 Cartouche HA 2 3 1 0 1 2 2 0
7 Leiden HA 2 3 1 0 1 3 4 0
8 Roomburg HA 2 3 1 0 1 2 6 0
9 Victoria HA 2 0 0 0 2 1 4 0
10 hdm HB 2 0 0 0 2 0 4 0
11 Bloemendaal HB 2 0 0 0 2 0 6 0
12 Klein Zwitserland HB 2 0 0 0 2 1 8 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV HA 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Alliance HB 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Abcoude HC 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Noordwijk HB 1 0 0 0 1 3 6 0
5 IJburg HB 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Kikkers HB 2 0 0 0 2 0 11 0
  Veteranen 4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Houten HJ1 2 6 2 0 0 4 0 0
2 Kikkers HJ1 2 4 1 1 0 6 5 0
3 Voordaan HJ1 2 2 0 2 0 5 5 0
4 AMVJ HJ2 2 1 0 1 1 5 6 0
5 Phoenix HJ1 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Alliance HJ1 2 1 0 1 1 3 6 0
  Jong 1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar JA2 2 6 2 0 0 16 3 0
2 HBS JA2 2 6 2 0 0 11 3 0
3 HIC JA2 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Bloemendaal JA3 2 3 1 0 1 5 6 0
5 IJburg JA1 2 0 0 0 2 4 10 0
6 Kikkers JA1 2 0 0 0 2 2 16 0
  2e klasse 
  Jongens B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JB1 2 6 2 0 0 12 4 0
2 Kikkers JB1 1 3 1 0 0 6 1 0
3 Castricum JB1 2 3 1 0 1 7 8 0
4 Haarlem JB1 1 0 0 0 1 2 4 0
5 AMVJ JB1 1 0 0 0 1 1 6 0
6 AthenA JB2 1 0 0 0 1 1 6 0
  1e klasse 
  Jongens B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JB4 2 6 2 0 0 10 3 0
2 AthenA JB3 2 6 2 0 0 11 8 0
3 VVV JB1 2 4 1 1 0 9 3 0
4 Haarlem JB2 2 1 0 1 1 3 7 0
5 Kikkers JB2 2 0 0 0 2 7 12 0
6 Myra JB2 2 0 0 0 2 4 11 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC JC1 2 4 1 1 0 5 1 0
2 HBS JC2 2 4 1 1 0 3 1 0
3 AthenA JC2 1 3 1 0 0 8 0 0
4 Kikkers JC1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 Amsterdam JC4 2 0 0 0 2 2 5 0
6 IJburg JC2 2 0 0 0 2 0 12 0
  1e klasse 
  Jongens C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JC2 2 6 2 0 0 11 5 0
2 Castricum JC1 2 3 1 0 1 7 2 0
3 Waterland JC1 2 3 1 0 1 6 6 0
4 VVV JC2 2 3 1 0 1 4 8 0
5 Alliance JC3 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Uitgeest JC1 2 1 0 1 1 2 7 0
  3e klasse 
  Jongens C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT JC2 2 6 2 0 0 11 0 0
2 HBS JC3 2 6 2 0 0 14 5 0
3 Kikkers JC3 2 4 1 1 0 2 1 0
4 Rood-Wit JC4 2 1 0 1 1 0 1 0
5 Heerhugowaard JC1 2 0 0 0 2 2 9 0
6 Amsterdam JC6 2 0 0 0 2 4 17 0
  3e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra JD2 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Kikkers JD1 2 4 1 1 0 8 2 0
3 Haarlem JD2 2 4 1 1 0 5 4 0
4 FIT JD2 2 3 1 0 1 5 8 0
5 AthenA JD3 2 0 0 0 2 2 10 0
6 VVV JD2 2 0 0 0 2 0 11 0
  2e klasse 
  Jongens D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JD5 2 6 2 0 0 8 2 0
2 HBS JD4 2 4 1 1 0 10 2 0
3 AthenA JD6 2 3 1 0 1 9 4 0
4 Westerpark JD5 2 2 0 2 0 5 5 0
5 Rood-Wit JD6 2 1 0 1 1 3 10 0
6 Kikkers JD2 2 0 0 0 2 0 12 0
  5e klasse 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MA2 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Kikkers MA1 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Alliance MA2 2 3 1 0 1 3 5 0
4 Xenios MA2 2 3 1 0 1 5 12 0
5 Overbos MA2 2 0 0 0 2 2 6 0
6 AthenA MA3 2 0 0 0 2 1 7 0
  2e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MA1 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Strawberries MA1 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Uitgeest MA1 2 4 1 1 0 8 3 0
4 Kikkers MA2 2 3 1 0 1 2 1 0
5 HBS MA2 2 0 0 0 2 0 7 0
6 Terriërs MA2 2 0 0 0 2 1 10 0
  2e klasse 
  Meisjes A3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MA2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Mijdrecht MA1 2 6 2 0 0 6 1 0
3 Amsterdam MA4 2 2 0 2 0 1 1 0
4 Haarlem MA2 2 1 0 1 1 0 1 0
5 Kikkers MA3 2 1 0 1 1 2 7 0
6 Hurley MA3 2 0 0 0 2 2 8 0
  3e klasse 
  Meisjes A4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MA6 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Terriërs MA4 2 3 1 0 1 8 2 0
3 IJburg MA5 2 3 1 0 1 11 7 0
4 Alkmaar MA5 2 3 1 0 1 6 10 0
5 Kikkers ma4 2 3 1 0 1 2 6 0
6 Haarlem MA6 2 0 0 0 2 2 11 0
  6e klasse 
  Meisjes A5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA4 2 6 2 0 0 17 6 0
2 AMVJ MA3 2 6 2 0 0 12 3 0
3 HBS MA5 2 3 1 0 1 3 4 0
4 Kikkers MA5 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Hisalis MA3 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Hoorn (WFHC) MA3 2 0 0 0 2 6 17 0
  5e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MB1 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Bennebroek MB1 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Saxenburg MB1 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Hisalis MB1 2 2 0 2 0 4 4 0
5 Rood-Wit MB2 2 1 0 1 1 5 9 0
6 Uitgeest MB1 2 0 0 0 2 1 11 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MB1 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Kikkers MB2 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Qui Vive MB2 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Myra MB3 2 3 1 0 1 2 5 0
5 Hisalis MB2 2 1 0 1 1 5 7 0
6 Overbos MB2 2 0 0 0 2 1 11 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MB2 2 6 2 0 0 5 1 0
2 HBS MB4 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Bennebroek MB2 2 3 1 0 1 4 3 0
4 HIC MB3 2 1 0 1 1 4 6 0
5 Kikkers MB3 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Reigers MB3 2 0 0 0 2 0 4 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MB5 2 6 2 0 0 7 1 0
2 HIC MB4 2 4 1 1 0 6 2 0
3 Pinoké MB5 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Magnus MB1 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Kikkers MB4 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Strawberries MB3 2 0 0 0 2 1 6 0
  4e klasse 
  Meisjes B5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Magnus MB2 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Kikkers MB5 2 3 1 0 1 6 2 0
3 Alkmaar MB6 2 3 1 0 1 7 5 0
4 Kraaien MB3 2 3 1 0 1 2 3 0
5 Spaarndam MB1 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Alliance MB7 2 0 0 0 2 2 10 0
  4e klasse 
  Meisjes B6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MB4 2 6 2 0 0 8 4 0
2 Kikkers MB6 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Terriërs MB6 2 3 1 0 1 6 6 0
4 Abcoude MB2 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Overbos MB5 2 1 0 1 1 3 4 0
6 Haarlem MB4 2 0 0 0 2 3 8 0
  4e klasse 
  Meisjes B7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV MB3 2 4 1 1 0 10 2 0
2 Kikkers MB7 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Mijdrecht MB2 2 4 1 1 0 5 4 0
4 Haarlem MB6 2 3 1 0 1 5 2 0
5 Terriërs MB7 2 1 0 1 1 3 11 0
6 Kraaien MB4 2 0 0 0 2 0 7 0
  5e klasse 
  Meisjes B8 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MB4 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Hoorn (WFHC) MB3 2 4 1 1 0 12 1 0
3 Rood-Wit MB6 2 3 1 0 1 6 10 0
4 Kikkers MB8 2 3 1 0 1 3 12 0
5 Heerhugowaard MB1 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Castricum MB5 2 0 0 0 2 1 7 0
  6e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MC1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Hurley MC1 2 4 1 1 0 9 2 0
3 Alliance MC1 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Xenios MC1 2 3 1 0 1 3 5 0
5 Rood-Wit MC1 2 1 0 1 1 4 5 0
6 Kikkers MC1 2 0 0 0 2 1 12 0
  Topklasse 
  Meisjes C2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MC2 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Abcoude MC1 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Purmerend MC1 2 3 1 0 1 6 4 0
4 Bloemendaal MC2 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Kikkers MC2 2 0 0 0 2 2 5 0
6 AthenA MC3 2 0 0 0 2 1 7 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MC6 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Amsterdam MC5 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Kikkers MC3 2 3 1 0 1 3 2 0
4 Bloemendaal MC4 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Alliance MC7 2 0 0 0 2 3 7 0
6 IJburg MC7 2 0 0 0 2 2 7 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MC5 2 6 2 0 0 20 0 0
2 Kikkers MC4 2 6 2 0 0 15 1 0
3 HIC MC4 2 3 1 0 1 9 6 0
4 Castricum MC3 2 1 0 1 1 3 6 0
5 Pinoké MC6 2 1 0 1 1 4 11 0
6 Hermes MC2 2 0 0 0 2 0 27 0
  4e klasse 
  Meisjes C5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MC1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 AMVJ MC3 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Terriërs MC5 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Xenios MC5 2 1 0 1 1 1 2 0
5 Kikkers MC5 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Spaarndam MC2 2 0 0 0 2 4 11 0
  4e klasse 
  Meisjes C6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC6 2 6 2 0 0 14 3 0
2 Saxenburg MC6 2 6 2 0 0 5 0 0
3 Alliance MC10 2 6 2 0 0 8 4 0
4 Kraaien MC5 2 0 0 0 2 3 7 0
5 Haarlem MC6 2 0 0 0 2 2 7 0
6 Overbos MC5 2 0 0 0 2 2 13 0
  6e klasse 
  Meisjes C7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MC5 2 3 1 0 1 11 9 0
2 Kikkers MC7 2 3 1 0 1 9 7 0
3 Xenios MC7 2 3 1 0 1 9 8 0
4 Diemen MC1 1 3 1 0 0 3 2 0
5 FIT MC8 1 0 0 0 1 1 7 0
  7e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MD2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Kikkers MD1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Saxenburg MD1 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Alliance MD4 2 1 0 1 1 4 8 0
5 Rood-Wit MD4 2 1 0 1 1 2 7 0
6 Amsterdam MD2 2 0 0 0 2 3 10 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien MD1 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Bennebroek MD2 2 6 2 0 0 4 0 0
3 Strawberries MD1 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Reigers MD2 2 1 0 1 1 3 4 0
5 Kikkers MD2 2 1 0 1 1 1 6 0
6 Abcoude MD3 2 0 0 0 2 1 9 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD3 2 6 2 0 0 14 0 0
2 AthenA MD4 2 4 1 1 0 6 4 0
3 Bloemendaal MD4 2 3 1 0 1 4 3 0
4 IJburg MD5 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Amsterdam MD6 2 1 0 1 1 0 11 0
6 Qui Vive MD4 2 0 0 0 2 1 7 0
  3e klasse 
  Meisjes D4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam MD2 2 6 2 0 0 12 2 0
2 Pinoké MD5 2 4 1 1 0 7 3 0
3 Kikkers MD4 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Alliance MD8 1 1 0 1 0 2 2 0
5 IJburg MD9 1 0 0 0 1 1 7 0
6 Mijdrecht MD3 2 0 0 0 2 3 12 0
  4e klasse 
  Meisjes D5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MD4 2 6 2 0 0 11 8 0
2 Saxenburg MD5 2 3 1 0 1 10 9 0
3 Kikkers MD5 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Hurley MD6 1 1 0 1 0 1 1 0
5 AthenA MD5 2 1 0 1 1 2 4 0
6 IJburg MD8 1 0 0 0 1 2 4 0
  4e klasse 
  Meisjes D6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD6 2 6 2 0 0 11 3 0
2 HBS MD5 1 3 1 0 0 7 0 0
3 Myra MD5 2 3 1 0 1 6 6 0
4 VVV MD5 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Westerpark MD5 1 0 0 0 1 0 4 0
6 Strawberries MD4 2 0 0 0 2 1 12 0
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens 6E1 
    Niveau 3 
  Jongens 8E1 
    Niveau 3 
  Jongens F1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 6E2 
    Niveau 3 
  Meisjes 6E3 
    Niveau 4 
  Meisjes 8E1 
    Niveau 1 
  Meisjes 8E2 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E3 
    Niveau 3 
  Meisjes 8E4 
    Niveau 5 
  Meisjes F1 
    Niveau 1 
  Meisjes F2 
    Niveau 1 
Sponsors
 
wo 18 September  08:00 - 15:30
Sportdag OBS Joppe
di 24 September  18:00 - 23:00
Rabobank sessie met ouderen
wo 25 September  08:30 - 15:30
sportdag OBS Joppe (backup dag)
ma 30 September  20:00 - 22:00
Algemene Ledenvergadering (ALV)
Vandaag jarig
Chantal Koopman - Rutte
Rob van lonkhuijzen
Alex Stuijt
Get it on Google Play