|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 30-1



Teamondersteuning
Trainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Laura Bakker Email
Manager Nathalie Jansen Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt MHC Forescate D30-1
11:00 thuis
12 mrt De Kieviten D30-1
32
uit route
19 mrt hdm D30-3
thuis
26 mrt HGC D30-1
30
uit route
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D30-1
thuis
16 apr U.H.C.QUI VIVE D30-1
thuis
23 apr HC Alphen D30-1
27
uit route
14 mei MHC Bennebroek D30-1
thuis
21 mei Pinoké D30-3
25
uit route
4 jun Klein Zwitserland D30-2
thuis
11 jun MHC Forescate D30-1
30
uit route
18 jun A.M.H.C. Rood-Wit D30-2
thuis
7 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Qui Vive D30-1 11 25 8 1 2 46 12 0
2 Pinoké D30-3 10 25 8 1 1 37 5 0
3 Klein Zwitserland D30-2 11 25 8 1 2 39 14 0
4 Forescate D30-1 10 17 5 2 3 27 32 0
5 Bennebroek D30-1 11 16 5 1 5 39 24 0
6 HDM D30-3 11 16 5 1 5 22 16 0
7 Alphen D30-1 10 16 5 1 4 27 22 0
8 Kikkers D30-1 10 15 4 3 3 25 14 0
9 Roomburg D30-1 11 14 4 2 5 26 14 0
10 HGC D30-1 11 12 3 3 5 17 22 0
11 Rood-Wit D30-2 11 1 0 1 10 2 70 0
12 Kieviten D30-1 11 -2 0 1 10 3 65 3


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Pinoké D30-3 Roomburg D30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Forescate D30-1 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 Kieviten D30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HGC D30-1 HDM D30-3 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D30-1 Rood-Wit D30-2 (10-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit D30-2 Alphen D30-1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 Pinoké D30-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate D30-1 Bennebroek D30-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D30-1 HGC D30-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-3 Kikkers D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Alphen D30-1 Kieviten D30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Rood-Wit D30-2 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 Roomburg D30-1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 HGC D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-3 Forescate D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
.. HDM D30-3 Qui Vive D30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. HDM D30-3 Alphen D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit D30-2 Pinoké D30-3 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-10)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kieviten D30-1 Bennebroek D30-1 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D30-1 Kikkers D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HGC D30-1 Qui Vive D30-1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
.. Kikkers D30-1 Alphen D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Pinoké D30-3 Kieviten D30-1 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 HDM D30-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D30-1 Roomburg D30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D30-1 Kikkers D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 HGC D30-1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 Rood-Wit D30-2 (8-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Kieviten D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D30-1 Qui Vive D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit D30-2 Forescate D30-1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. HGC D30-1 Bennebroek D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-3 Pinoké D30-3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Bennebroek D30-1 Kikkers D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 HDM D30-3 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Qui Vive D30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit D30-2 Roomburg D30-1 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-3 HGC D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 2 NOVEMBER 2022
.. Kieviten D30-1 Qui Vive D30-1 (0-8)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. HGC D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kieviten D30-1 Rood-Wit D30-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-3 Forescate D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D30-1 Bennebroek D30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 Pinoké D30-3 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D30-1 Alphen D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 9 NOVEMBER 2022
.. Kieviten D30-1 Roomburg D30-1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Forescate D30-1 HGC D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Alphen D30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 Kikkers D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit D30-2 HDM D30-3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-3 Qui Vive D30-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. HDM D30-3 Kieviten D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Forescate D30-1 Qui Vive D30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit D30-2 Kikkers D30-1 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D30-1 HDM D30-3 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 Alphen D30-1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kieviten D30-1 HGC D30-1 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-3 Bennebroek D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. Bennebroek D30-1 Roomburg D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. HGC D30-1 Rood-Wit D30-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate D30-1 Kieviten D30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Kikkers D30-1 Forescate D30-1 0:00 Getsewoud-Noord
ZONDAG 12 MAART 2023
  Kieviten D30-1 Kikkers D30-1 0:00 De Schulpweide
  HDM D30-3 HGC D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Forescate D30-1 Alphen D30-1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Rood-Wit D30-2 Qui Vive D30-1 0:00 Marienweide
  Roomburg D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Sportpark Roomburg
  Klein Zwitserland D30-2 Bennebroek D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Qui Vive D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Alphen D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportpark Zegersloot
  Bennebroek D30-1 Forescate D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Pinoké D30-3 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  HGC D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  Kikkers D30-1 HDM D30-3 0:00 Getsewoud-Noord
ZONDAG 26 MAART 2023
  Rood-Wit D30-2 Bennebroek D30-1 0:00 Marienweide
  Kieviten D30-1 Alphen D30-1 0:00 De Schulpweide
  Qui Vive D30-1 HDM D30-3 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  HGC D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  Roomburg D30-1 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Sportpark Roomburg
  Forescate D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Sportpark 'Adegeest'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Alphen D30-1 HDM D30-3 0:00 Sportpark Zegersloot
  Pinoké D30-3 Rood-Wit D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bennebroek D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Qui Vive D30-1 HGC D30-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Kikkers D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Klein Zwitserland D30-2 Forescate D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kikkers D30-1 Qui Vive D30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Alphen D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Bennebroek D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten D30-1 Pinoké D30-3 0:00 De Schulpweide
  Rood-Wit D30-2 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Marienweide
  Roomburg D30-1 Forescate D30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Pinoké D30-3 HDM D30-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bennebroek D30-1 HGC D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Alphen D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Qui Vive D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Forescate D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland D30-2 Kieviten D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Qui Vive D30-1 Alphen D30-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Kikkers D30-1 Bennebroek D30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten D30-1 Forescate D30-1 0:00 De Schulpweide
  Roomburg D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Pinoké D30-3 Kikkers D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bennebroek D30-1 Qui Vive D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Alphen D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Rood-Wit D30-2 Kieviten D30-1 0:00 Marienweide
  Forescate D30-1 HDM D30-3 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland D30-2 HGC D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Alphen D30-1 Bennebroek D30-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Qui Vive D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Kikkers D30-1 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Forescate D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Roomburg D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Pinoké D30-3 Alphen D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Kieviten D30-1 HDM D30-3 0:00 De Schulpweide
  Rood-Wit D30-2 HGC D30-1 0:00 Marienweide
  Forescate D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland D30-2 Qui Vive D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Roomburg D30-1 Bennebroek D30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Bennebroek D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Alphen D30-1 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Sportpark Zegersloot
  Qui Vive D30-1 Forescate D30-1 0:00 Sportpark Noorddammerweg
  Kikkers D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Roomburg D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal

Sponsors
ma 12 December  20:00 - 22:00
Algemene Ledenvergadering
za 11 Februari  18:00 - 23:45
Diner om de Wereld
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "the final & last edition"
Get it on Google Play