|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes O18-3



Teamondersteuning
Coach Michiel Stuijt Email
Manager Dennis Hooiveld Email
Trainer Felice Veereschild Email
Coach Wendy Opdam Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt MHC Amstelveen MO18-2
25
uit route
18 mrt Waterlandse Hockey Club MO18-1
25
thuis
25 mrt Alkmaarsche M.H.C. MO18-4
thuis
1 apr BHC Overbos MO18-4
30
uit route
15 apr WFHC MO18-2
46
uit route
22 apr Pinoké MO18-8
thuis
13 mei HC Bloemendaal MO18-4
34
uit route
20 mei MHC Amstelveen MO18-2
thuis
27 mei Waterlandse Hockey Club MO18-1
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MO18-2 5 12 4 0 1 18 8 0
2 Amstelveen MO18-2 5 10 3 1 1 15 2 0
3 Kikkers MO18-3 5 9 3 0 2 14 12 0
4 Alkmaar MO18-4 5 8 2 2 1 11 11 0
5 Pinoké MO18-8 5 7 2 1 2 16 18 0
6 Overbos MO18-4 5 6 2 0 3 8 11 0
7 Bloemendaal MO18-4 5 3 1 0 4 13 16 0
8 Waterland MO18-1 5 3 1 0 4 7 24 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Amstelveen MO18-2 Bloemendaal MO18-4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar MO18-4 Kikkers MO18-3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-4 Hoorn (WFHC) MO18-2 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland MO18-1 Pinoké MO18-8 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Kikkers MO18-3 Overbos MO18-4 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-4 Waterland MO18-1 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké MO18-8 Alkmaar MO18-4 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Kikkers MO18-3 Hoorn (WFHC) MO18-2 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar MO18-4 Bloemendaal MO18-4 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Waterland MO18-1 Amstelveen MO18-2 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-4 Pinoké MO18-8 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Amstelveen MO18-2 Alkmaar MO18-4 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) MO18-2 Waterland MO18-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké MO18-8 Kikkers MO18-3 (5-6)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal MO18-4 Overbos MO18-4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Pinoké MO18-8 Hoorn (WFHC) MO18-2 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar MO18-4 Waterland MO18-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers MO18-3 Bloemendaal MO18-4 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Overbos MO18-4 Amstelveen MO18-2 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Hoorn (WFHC) MO18-2 Amstelveen MO18-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Alkmaar MO18-4 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Gemeentesportpark
  Amstelveen MO18-2 Kikkers MO18-3 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Waterland MO18-1 Overbos MO18-4 0:00 Sportpark Markgouw
  Bloemendaal MO18-4 Pinoké MO18-8 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Bloemendaal MO18-4 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Overbos MO18-4 Alkmaar MO18-4 0:00 Van Loenenlaan
  Kikkers MO18-3 Waterland MO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké MO18-8 Amstelveen MO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Overbos MO18-4 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers MO18-3 Alkmaar MO18-4 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké MO18-8 Waterland MO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal MO18-4 Amstelveen MO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Alkmaar MO18-4 Pinoké MO18-8 0:00 Gemeentesportpark
  Amstelveen MO18-2 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Waterland MO18-1 Bloemendaal MO18-4 0:00 Sportpark Markgouw
  Overbos MO18-4 Kikkers MO18-3 0:00 Van Loenenlaan
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Kikkers MO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Amstelveen MO18-2 Waterland MO18-1 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Pinoké MO18-8 Overbos MO18-4 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal MO18-4 Alkmaar MO18-4 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Alkmaar MO18-4 Amstelveen MO18-2 0:00 Gemeentesportpark
  Overbos MO18-4 Bloemendaal MO18-4 0:00 Van Loenenlaan
  Waterland MO18-1 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Sportpark Markgouw
  Kikkers MO18-3 Pinoké MO18-8 0:00 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Waterland MO18-1 Alkmaar MO18-4 0:00 Sportpark Markgouw
  Amstelveen MO18-2 Overbos MO18-4 0:00 Startbaan (Amstelveen)
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Pinoké MO18-8 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Bloemendaal MO18-4 Kikkers MO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Pinoké MO18-8 Bloemendaal MO18-4 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Overbos MO18-4 Waterland MO18-1 0:00 Van Loenenlaan
  Hoorn (WFHC) MO18-2 Alkmaar MO18-4 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers MO18-3 Amstelveen MO18-2 0:00 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Alkmaar MO18-4 Overbos MO18-4 0:00 Gemeentesportpark
  Waterland MO18-1 Kikkers MO18-3 0:00 Sportpark Markgouw
  Bloemendaal MO18-4 Hoorn (WFHC) MO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Amstelveen MO18-2 Pinoké MO18-8 0:00 Startbaan (Amstelveen)

Sponsors
wo 15 Februari  20:00 - 23:00
Ouderavond Jongenslijn
za 18 Februari  17:00 - 23:45
Nieuwjaars diner HB
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "not the final & last edition"
Get it on Google Play