|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 16 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit Dames 2 Hockeyclub VVV D12
13:00 Thuis Heren 2 Pinoké H10
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Heren 30-1



Teamondersteuning
Trainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Wouter Bernsen Email
Manager Edgar Groen Email
Manager Rick Michels Email

Nog 19 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 okt LOHC H30-1
23
09:25 10:30 uit route
16 okt hdm H30-1
10:15 11:00 thuis Adri van Munster veld (2)
23 okt HV Victoria H30-1
0
11:15 12:00 uit route
30 okt HIC H30-1
20
uit route
6 nov A.M.H.C. Rood-Wit H30-1
11:45 12:30 thuis Adri van Munster veld (2)
13 nov De Kieviten H30-1
32
uit route
20 nov hdm H30-2
10:00 10:45 thuis Adri van Munster veld (2)
27 nov HC Schiedam H30-1
42
uit route
12 mrt HC Athena H30-1
24
uit route
19 mrt HV Victoria H30-1
thuis
26 mrt Ring Pass Delft H30-1
0
uit route
2 apr V.M.H.C. CARTOUCHE H30-1
thuis
16 apr LOHC H30-1
thuis
23 apr hdm H30-1
45
uit route
14 mei HIC H30-1
thuis
21 mei A.M.H.C. Rood-Wit H30-1
27
uit route
4 jun De Kieviten H30-1
thuis
11 jun hdm H30-2
45
uit route
18 jun HC Schiedam H30-1
thuis
9 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit H30-1 4 12 4 0 0 23 3 0
2 AthenA H30-1 4 12 4 0 0 19 2 0
3 Leiden H30-1 4 9 3 0 1 13 8 0
4 Kieviten H30-1 4 7 2 1 1 9 15 0
5 HDM H30-1 4 6 2 0 2 6 12 0
6 Ring Pass Delft H30-1 4 5 1 2 1 11 10 0
7 Victoria H30-1 3 4 1 1 1 8 6 0
8 Cartouche H30-1 4 4 1 1 2 8 10 0
9 HIC H30-1 4 4 1 1 2 10 17 0
10 HDM H30-2 4 3 1 0 3 8 8 0
11 Kikkers H30-1 3 0 0 0 3 3 10 0
12 Schiedam H30-1 4 0 0 0 4 2 19 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H30-1 Cartouche H30-1 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-1 HDM H30-2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H30-1 Schiedam H30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H30-1 Victoria H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H30-1 AthenA H30-1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. HIC H30-1 Kieviten H30-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. AthenA H30-1 Leiden H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 HIC H30-1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 HDM H30-1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kieviten H30-1 Rood-Wit H30-1 (0-9)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit H30-1 HDM H30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. HIC H30-1 Schiedam H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers H30-1 Ring Pass Delft H30-1 (3-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kieviten H30-1 Cartouche H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leiden H30-1 Victoria H30-1 (4-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-1 AthenA H30-1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. AthenA H30-1 HIC H30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ring Pass Delft H30-1 Leiden H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. HDM H30-2 Kieviten H30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Victoria H30-1 HDM H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Schiedam H30-1 Rood-Wit H30-1 (0-8)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Cartouche H30-1 Kikkers H30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Rood-Wit H30-1 AthenA H30-1 0:00 Marienweide
  Leiden H30-1 Kikkers H30-1 10:30 Sportpark de Krogt
  HDM H30-2 Cartouche H30-1 10:45 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 Schiedam H30-1 11:00 De Schulpweide
  HIC H30-1 Victoria H30-1 11:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Ring Pass Delft H30-1 14:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  AthenA H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Cartouche H30-1 Leiden H30-1 10:35 Sportpark DuiveSteyn
  Schiedam H30-1 HDM H30-2 11:00 Sportpark HC Schiedam
  Kikkers H30-1 HDM H30-1 11:00 Getsewoud-Noord
  Victoria H30-1 Rood-Wit H30-1 14:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Ring Pass Delft H30-1 HIC H30-1 14:45 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
  Victoria H30-1 Kikkers H30-1 12:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Rood-Wit H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Leiden H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Schiedam H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 AthenA H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 Victoria H30-1 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  Leiden H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 HDM H30-2 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Cartouche H30-1 HDM H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
  Kikkers H30-1 Rood-Wit H30-1 12:30 Getsewoud-Noord
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Rood-Wit H30-1 Leiden H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 HDM H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  AthenA H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Victoria H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 Kikkers H30-1 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  HIC H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Ring Pass Delft H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Kikkers H30-1 HDM H30-2 10:45 Getsewoud-Noord
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Rood-Wit H30-1 HIC H30-1 0:00 Marienweide
  AthenA H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Leiden H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 HDM H30-1 0:00 De Schulpweide
  Cartouche H30-1 Victoria H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 12 MAART 2023
  Victoria H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Leiden H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 HDM H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 HIC H30-1 0:00 De Schulpweide
  Cartouche H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 19 MAART 2023
  Rood-Wit H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 HDM H30-2 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Victoria H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 26 MAART 2023
  Ring Pass Delft H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Leiden H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 HDM H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Cartouche H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Rood-Wit H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 AthenA H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Victoria H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Kieviten H30-1 HDM H30-2 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kikkers H30-1 Leiden H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 HDM H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  Cartouche H30-1 HDM H30-2 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Rood-Wit H30-1 Victoria H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  HDM H30-2 Schiedam H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 AthenA H30-1 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 14 MEI 2023
  Leiden H30-1 HDM H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 HIC H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  AthenA H30-1 HDM H30-2 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Cartouche H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 21 MEI 2023
  Rood-Wit H30-1 Kikkers H30-1 0:00 Marienweide
  HIC H30-1 Leiden H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Schiedam H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Victoria H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 De Schulpweide
ZONDAG 4 JUNI 2023
  HDM H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 HDM H30-2 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)
  Cartouche H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Rood-Wit H30-1 HDM H30-1 0:00 Marienweide
  AthenA H30-1 Victoria H30-1 0:00 Oost Watergraafsmeer
  Schiedam H30-1 Ring Pass Delft H30-1 0:00 Sportpark HC Schiedam
  HDM H30-2 Kikkers H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten H30-1 Leiden H30-1 0:00 De Schulpweide
  Cartouche H30-1 HIC H30-1 0:00 Sportpark DuiveSteyn
ZONDAG 18 JUNI 2023
  HIC H30-1 Rood-Wit H30-1 0:00 Escapade (HIC)
  HDM H30-1 Kieviten H30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Leiden H30-1 HDM H30-2 0:00 Sportpark de Krogt
  Kikkers H30-1 Schiedam H30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Ring Pass Delft H30-1 AthenA H30-1 0:00 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H30-1 Cartouche H30-1 0:00 Sportpark Kralingseweg (Victoria)

Sponsors
za 24 September  00:00 - 00:00
Grote Clubactie 2022
do 13 Oktober  19:30 - 22:00
bijscholing KNHB scheidsrechters
za 22 Oktober  09:30 - 19:45
G-Hockey toernooi
vr 28 Oktober  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
Get it on Google Play