|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Zaalhockey Junioren 
  Jongens A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HIC JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbos JA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké JA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Purmerend JA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hurley JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Overbos JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pinoké JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal JB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reigers JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JB56-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Uitgeest JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JC1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Westerpark JC2 2 3 1 0 1 6 8 0
3 Amsterdam JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Myra JC2 2 0 0 0 2 4 9 0
  1e klasse 
  Jongens C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JC5 2 6 2 0 0 16 4 0
2 Alliance JC4 2 1 0 1 1 4 8 0
3 Kikkers JC2 2 1 0 1 1 4 12 0
4 FIT JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit JC56-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Jongens D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ JD2 1 3 1 0 0 6 1 0
2 Abcoude JD2 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Xenios JD2 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Kikkers JD1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 VVV JD12C 1 0 0 0 1 3 4 0
6 Alliance JD3 2 0 0 0 2 2 8 0
  2e klasse 
  Meisjes A1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HIC MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Qui Vive MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes A2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HIC MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myra MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Qui Vive MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Xenios MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MA8 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit MA34-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saxenburg MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes A4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MA7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Xenios MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AthenA MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HBS MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Overbos MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes B2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saxenburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Qui Vive MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Xenios MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes B4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bloemendaal MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 IJburg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spaarndam MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB9 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bennebroek MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bloemendaal MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarlem MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rood-Wit MB67-C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saxenburg MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Meisjes B6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AMVJ MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Diemen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FIT MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hurley MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MB6 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes C1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC1 2 6 2 0 0 11 4 0
2 Hurley MC2 2 3 1 0 1 9 6 0
3 Abcoude MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 AMVJ MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarlem MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Amsterdam MC2 2 0 0 0 2 5 15 0
  Sub-topklasse 
  Meisjes C11-C Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MC11-C 2 4 1 1 0 4 3 0
2 Saxenburg MC12-C 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Strawberries MC12-C 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Westerpark MC12-C 2 3 1 0 1 3 3 0
5 Qui Vive MC12-C 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Castricum MC12-C 2 0 0 0 2 3 6 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MC2 2 4 1 1 0 8 4 0
2 AthenA MC2 2 3 1 0 1 6 7 0
3 Kikkers MC2 2 1 0 1 1 3 6 0
4 AMVJ MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bloemendaal MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reigers MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rood-Wit MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC3 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Kikkers MC3 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Amsterdam MC4 2 3 1 0 1 3 3 0
4 IJburg MC5 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Saxenburg MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alliance MC8 2 0 0 0 2 4 7 0
7 Xenios MC4 2 0 0 0 2 1 5 0
  3e klasse 
  Meisjes C4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC5 2 6 2 0 0 11 6 0
2 Alliance MC7 2 4 1 1 0 8 4 0
3 IJburg MC4 2 4 1 1 0 9 7 0
4 Kikkers MC4 2 3 1 0 1 14 8 0
5 AthenA MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra MC4 2 0 0 0 2 3 9 0
7 FIT MC4 2 0 0 0 2 4 15 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MC1 2 6 2 0 0 19 3 0
2 Rood-Wit MC5 2 3 1 0 1 13 7 0
3 Alliance MC9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bennebroek MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarlem MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HBS MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kikkers MC5 2 0 0 0 2 1 23 0
  3e klasse 
  Meisjes C6 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra MC6 2 6 2 0 0 13 7 0
2 Kikkers MC6 2 1 0 1 1 6 8 0
3 Xenios MC7 2 1 0 1 1 3 7 0
4 Alliance MC12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bennebroek MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Saxenburg MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Westerpark MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Meisjes D1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoorn (WFHC) MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hurley MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 IJburg MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uitgeest MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Xenios MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D2 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alliance MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AMVJ MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kikkers MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zandvoort MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes D3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MD7 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Bennebroek MD5 2 6 2 0 0 8 4 0
3 Alliance MD9 2 3 1 0 1 11 6 0
4 Haarlem MD7 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Rood-Wit MD5-C 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kikkers MD3 2 0 0 0 2 7 9 0
7 Strawberries MD4 2 0 0 0 2 0 13 0
  4e klasse 
  Meisjes D4 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MD5 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Xenios MD5 2 3 1 0 1 10 6 0
3 Myra MD5 1 3 1 0 0 6 3 0
4 Alliance MD8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MD5 1 0 0 0 1 3 6 0
7 Mijdrecht MD2 2 0 0 0 2 1 15 0
  4e klasse 
Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
vr 28 Januari  18:00 - 00:00
Pub quiz
vr 25 Maart  18:00 - 00:00
Apre Ski
Get it on Google Play