|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard D1 2 6 2 0 0 4 2 0
2 Buitenhout D1 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Alkemade D1 1 3 1 0 0 13 0 0
4 Saxenburg D1 2 3 1 0 1 10 3 0
5 Voorhout D1 2 3 1 0 1 5 3 0
6 Nieuwkoop D1 1 3 1 0 0 1 0 0
7 Mijdrecht D1 2 3 1 0 1 3 3 0
8 Kraaien D1 2 3 1 0 1 1 1 0
9 Kikkers D1 2 1 0 1 1 2 15 0
10 Thor D1 2 0 0 0 2 1 5 0
11 Zandvoort D1 2 0 0 0 2 0 9 0
  4e klasse 
  Dames 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn D1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Loenen D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Eemvallei D1 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Kraaien D1 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Nijkerk D1 1 3 1 0 0 2 0 0
6 Abcoude D1 1 3 1 0 0 2 1 0
7 Kikkers D1 1 3 1 0 0 2 1 0
8 Doorn D1 1 3 1 0 0 1 0 0
9 Zandvoort D1 1 3 1 0 0 1 0 0
10 UNO D1 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Zeewolde D1 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Dorsteti D1 1 0 0 0 1 1 2 0
13 Saxenburg D1 1 0 0 0 1 1 2 0
14 Buitenhout D1 1 0 0 0 1 0 1 0
15 Leerdam D1 1 0 0 0 1 0 1 0
16 Oosterbeek D1 1 0 0 0 1 4 6 0
17 Culemborg D1 1 0 0 0 1 1 3 0
18 Rijnvliet D1 1 0 0 0 1 0 2 0
19 Heerhugowaard D1 1 0 0 0 1 0 4 0
20 Vianen D1 1 0 0 0 1 1 7 0
  Silvercup - KO 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D2 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Pinoké D11 2 4 1 1 0 12 3 0
3 AMVJ D9 2 4 1 1 0 9 4 0
4 Amsterdam D11 2 3 1 0 1 2 5 0
5 HIC D10 2 0 0 0 2 3 10 0
6 VVV D10 2 0 0 0 2 0 10 0
  4e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV D13 2 6 2 0 0 6 0 0
2 Hurley D15 2 6 2 0 0 7 3 0
3 AthenA D11 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Kikkers D3 2 0 0 0 2 2 5 0
5 IJburg D2 2 0 0 0 2 0 3 0
6 Amsterdam D13 2 0 0 0 2 3 10 0
  5e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D6 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Kikkers D4 2 4 1 1 0 10 4 0
3 Abcoude D2 2 3 1 0 1 9 4 0
4 AMVJ D16 2 3 1 0 1 8 6 0
5 IJburg D3 2 1 0 1 1 3 10 0
6 AthenA D17 2 0 0 0 2 4 13 0
  6e klasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs D30A 2 6 2 0 0 16 3 0
2 HBS D30A 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Rood-Wit D30A 2 4 1 1 0 3 0 0
4 Victoria D30A 2 3 1 0 1 6 3 0
5 HIC D30A 2 3 1 0 1 2 3 0
6 AthenA D30A 2 3 1 0 1 5 7 0
7 Loenen D30A 2 3 1 0 1 1 3 0
8 Amsterdam D30B 2 1 0 1 1 1 9 0
9 Abcoude D30A 1 0 0 0 1 0 1 0
10 Craeyenhout D30A 1 0 0 0 1 0 3 0
11 Kikkers D30A 2 0 0 0 2 0 5 0
  Overgangsklasse 30+ 
  Dames B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam D30D 2 4 1 1 0 6 4 0
2 Amstelveen D30A 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Overbos D30A 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Kikkers D30B 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Qui Vive D30B 2 1 0 1 1 5 7 0
6 Pinoké D30D 2 0 0 0 2 1 4 0
  3e klasse 
  Dames Dinsdag 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate DDA 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Kikkers DDA 2 4 1 1 0 10 2 0
3 Nieuwkoop DDA 2 4 1 1 0 5 3 0
4 Hurley DDA 2 1 0 1 1 4 6 0
5 Alkmaar DDB 2 1 0 1 1 2 4 0
6 Leiden DDA 2 0 0 0 2 0 16 0
  1e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ1 2 6 2 0 0 7 3 0
2 HBS DJ1 2 3 1 0 1 11 3 0
3 Uitgeest DJ1 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Myra DJ3 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Pinoké DJ3 2 3 1 0 1 4 4 0
6 VVV DJ2 2 0 0 0 2 0 13 0
  2e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ2 2 6 2 0 0 24 3 0
2 Rood-Wit DJ1 2 6 2 0 0 15 3 0
3 AthenA DJ4 2 6 2 0 0 12 1 0
4 Amsterdam DJ6 2 0 0 0 2 3 6 0
5 Xenios DJ7 2 0 0 0 2 0 19 0
6 Bloemendaal DJ1 2 0 0 0 2 4 26 0
  3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum DJ1 2 6 2 0 0 18 3 0
2 Xenios DJ8 2 3 1 0 1 9 4 0
3 Amsterdam DJ4 2 3 1 0 1 2 5 0
4 Kikkers DJ3 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Qui Vive DJ1 2 3 1 0 1 6 16 0
6 HIC DJ3 2 0 0 0 2 3 5 0
  3e klasse 
  Dames Jong 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum DJ2 2 6 2 0 0 16 3 0
2 Xenios DJ10 2 4 1 1 0 11 5 0
3 HIC DJ5 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Kikkers DJ4 2 1 0 1 1 6 13 0
5 Xenios DJ12 1 0 0 0 1 2 8 0
6 AthenA DJ9 2 0 0 0 2 1 9 0
  4e klasse 
  Dames Jong 5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ5 2 6 2 0 0 29 1 0
2 Alkmaar DJ2 1 3 1 0 0 9 1 0
3 Saxenburg DJ4 2 3 1 0 1 12 15 0
4 Amsterdam dJ12 2 3 1 0 1 4 10 0
5 Hisalis DJ3 2 3 1 0 1 6 17 0
6 Xenios DJ16 1 0 0 0 1 1 5 0
7 Westerpark DJ8 2 0 0 0 2 3 15 0
  5e klasse 
  Dames Jong 6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg DJ3 2 6 2 0 0 9 7 0
2 Strawberries DJ1 2 3 1 0 1 8 5 0
3 Kikkers DJ6 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Reigers DJ4 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Alliance DJ2 1 0 0 0 1 2 3 0
6 Amsterdam DJ13 2 0 0 0 2 5 9 0
  5e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch H1 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Westerpark H1 2 6 2 0 0 10 5 0
3 Abcoude H1 2 4 1 1 0 6 3 0
4 FIT H1 2 4 1 1 0 5 2 0
5 Weesp H1 2 4 1 1 0 5 3 0
6 Hoorn (WFHC) H1 2 3 1 0 1 5 5 0
7 Kikkers H1 2 1 0 1 1 4 6 0
8 Purmerend H1 2 1 0 1 1 2 4 0
9 Maarssen H1 2 1 0 1 1 2 5 0
10 Haarlem H1 2 1 0 1 1 2 6 0
11 Noordwijk H1 2 1 0 1 1 2 6 0
12 Amstelveen H1 2 0 0 0 2 4 8 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs H3 2 6 2 0 0 14 2 0
2 Qui Vive H4 2 3 1 0 1 8 4 0
3 Kikkers H2 1 3 1 0 0 5 2 0
4 VVV H15 1 0 0 0 1 1 7 0
5 HBS H6 2 0 0 0 2 3 16 0
  8e klasse 
  Heren 45A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien H45A 2 4 1 1 0 6 1 0
2 Kikkers H45A 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Loenen H45C 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Rood-Wit H45B 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Amsterdam H45C 2 0 0 0 2 2 7 0
6 Abcoude H45A 2 0 0 0 2 0 7 0
  2e klasse 45+ 
  Heren A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche H35A 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Amsterdam H35B 2 4 1 1 0 6 2 0
3 hdm H35B 2 4 1 1 0 5 3 0
4 Ring Pass Delft H35A 2 4 1 1 0 5 3 0
5 AthenA H35A 2 3 1 0 1 6 5 0
6 hdm H35A 2 3 1 0 1 4 5 0
7 Kikkers H35A 2 3 1 0 1 4 7 0
8 Bloemendaal H35B 2 1 0 1 1 2 4 0
9 Victoria H35A 1 0 0 0 1 2 3 0
10 Roomburg H35A 1 0 0 0 1 1 4 0
11 Schiedam H35A 2 0 0 0 2 1 6 0
  Overgangsklasse 35+ 
Sponsors
zo 12 September  08:30 - 10:00
Hockey skills trainingen
za 18 September  00:15 - 00:15
Start Grote Club actie
za 25 September  10:00 - 14:30
Bitje happen op de club
wo 29 September  08:00 - 13:00
Sportdag OPMAAT
Get it on Google Play