|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Standen
Senioren 
  Dames 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Abcoude D1 15 39 12 3 0 46 15 0
2 Nieuwkoop D1 15 34 11 1 3 43 31 0
3 Heerhugowaard D1 16 32 9 5 2 51 25 0
4 FIT D1 16 29 9 2 5 49 23 0
5 Thor D1 15 23 6 5 4 39 30 0
6 Alkemade D1 14 22 6 4 4 41 30 0
7 Kikkers D1 16 19 5 4 7 33 44 0
8 IJburg D1 16 16 4 4 8 27 39 0
9 Uitgeest D1 15 9 2 3 10 32 50 0
10 Waddinxveen D1 14 6 2 0 12 14 49 0
11 HCRB D1 16 6 1 3 12 16 55 0
  4e klasse 
  Dames 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerpark D7 5 15 5 0 0 22 7 0
2 Hoorn (WFHC) D2 6 12 4 0 2 14 10 0
3 Kikkers D2 6 9 2 3 1 15 15 0
4 Myra D6 5 5 1 2 2 7 11 0
5 VVV D14 6 4 1 1 4 8 12 0
6 Terriërs D3 6 2 0 2 4 4 15 0
  Res. 3e klasse 
  Dames A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal DA 17 46 15 1 1 71 11 0
2 Cartouche DA 16 36 11 3 2 54 17 0
3 Rood-Wit DA 17 36 11 3 3 53 34 0
4 Terriërs DA 16 29 9 2 5 41 23 0
5 Alphen DA 16 28 8 4 4 41 35 0
6 Kikkers DA 16 26 8 2 6 40 32 0
7 HBS DA 17 23 7 2 8 34 30 0
8 Myra DA 17 21 6 3 8 35 49 0
9 Kieviten DA 16 16 5 1 10 32 44 0
10 Bennebroek DA 16 11 3 2 11 17 48 0
11 Leiden DA 16 8 2 2 12 14 54 0
12 HUDITO DA 16 1 0 1 15 9 64 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Dames B 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Craeyenhout DA 16 45 15 0 1 87 20 0
2 Schiedam DA 16 37 12 1 3 54 22 0
3 hdm DB 16 32 10 2 4 47 24 0
4 Alliance DA 17 32 10 2 5 47 29 0
5 Rijswijk DA 16 30 9 3 4 54 31 0
6 Forescate DA 17 28 9 1 7 53 48 0
7 Klein Zwitserland DA 16 21 5 6 5 27 29 0
8 Roomburg DB 16 18 6 0 10 25 24 0
9 Rood-Wit DB 17 17 5 2 10 36 66 0
10 hdm DC 17 14 4 2 11 30 45 0
11 Cartouche DB 17 7 2 1 14 12 71 0
12 Kikkers DB 17 6 2 0 15 15 78 0
  Veteranen 1e klasse 
  Dames Jong 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis DJ1 6 16 5 1 0 24 9 0
2 AthenA DJ2 5 10 3 1 1 28 11 0
3 Kraaien DJ1 6 10 3 1 2 29 14 0
4 Hurley DJ2 6 10 3 1 2 28 15 0
5 Kikkers DJ1 5 3 1 0 4 21 21 0
6 Pinoké DJ1 6 0 0 0 6 2 62 0
  Jong 3e klasse 
  Dames Jong 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers DJ2 5 13 4 1 0 22 7 0
2 Overbos DJ1 4 10 3 1 0 16 6 0
3 HBS DJ3 4 3 1 0 3 10 12 0
4 Saxenburg DJ1 4 3 1 0 3 6 14 0
5 Xenios DJ2 5 3 1 0 4 9 24 0
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong 3 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kikkers DJ3 6 15 5 0 1 15 6 0
2 Overbos DJ2 5 9 3 0 2 20 10 0
3 Hoorn (WFHC) DJ1 6 9 3 0 3 17 16 0
4 Kraaien DJ3 5 7 2 1 2 13 7 0
5 HBS DJ2 6 7 2 1 3 14 16 0
6 Terriërs DJ3 6 3 1 0 5 6 30 0
  Jong 4e klasse 
  Heren 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Forescate H1 17 35 11 2 4 50 23 0
2 Terriërs H1 17 35 11 2 4 47 31 0
3 Amstelveen H1 17 33 11 0 6 57 39 0
4 Overbos H1 16 32 10 2 4 54 33 0
5 Alphen H1 17 29 9 2 6 44 33 0
6 AMVJ H1 17 27 7 6 4 40 32 0
7 Kikkers H1 17 25 7 4 6 39 47 0
8 Westerpark H1 16 19 5 4 7 38 44 0
9 Haarlem H1 17 17 5 2 10 39 60 0
10 Purmerend H1 17 15 4 3 10 31 52 0
11 AthenA H1 17 13 4 1 12 33 45 0
12 Maarssen H1 17 8 2 2 13 35 68 0
  2e klasse 
  Heren 2 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rood-Wit H4 6 14 4 2 0 24 12 0
2 Strawberries H3 5 10 3 1 1 13 4 0
3 AMVJ H10 5 10 3 1 1 17 17 0
4 Westerpark H8 6 6 2 0 4 15 20 0
5 Kikkers H2 5 5 1 2 2 11 15 0
6 HBS H5 5 0 0 0 5 6 18 0
  Res. 4e klasse 
  Heren A 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal HE 17 39 12 3 2 59 26 0
2 Forescate HA 17 34 11 1 5 55 38 0
3 Schiedam HA 16 33 10 3 3 47 23 0
4 Kieviten HA 17 32 10 2 5 55 31 0
5 Kikkers HA 17 28 8 4 5 76 48 0
6 Bloemendaal HC 16 27 8 3 5 45 29 0
7 Qui Vive HA 17 22 7 1 9 53 60 0
8 Rood-Wit HB 17 21 7 0 10 33 57 0
9 Roomburg HB 16 20 6 2 8 51 40 0
10 Rood-Wit HC 16 18 6 0 10 43 52 0
11 Leiden HB 16 13 4 1 11 35 43 0
12 Haarlem HA 16 0 0 0 16 25 130 0
  Veteranen 1e klasse 
  Heren B 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal HJ 5 11 3 2 0 12 5 0
2 Zandvoort HA 5 10 3 1 1 18 13 0
3 Bennebroek HB 6 9 3 0 3 17 11 0
4 Rood-Wit HF 6 8 2 2 2 11 13 0
5 Kikkers HB 6 5 1 2 3 10 16 0
6 Alliance HC 6 3 0 3 3 6 16 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren C 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam HE 6 18 6 0 0 31 1 0
2 Alkmaar HB 6 12 4 0 2 14 9 0
3 Mijdrecht HA 6 7 2 1 3 17 15 0
4 Hisalis HA 6 7 2 1 3 14 20 0
5 Qui Vive HB 6 6 2 0 4 6 14 0
6 Kikkers HC 6 3 1 0 5 6 29 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren Jong 1 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Huizen HJ2 5 12 4 0 1 42 11 0
2 AMVJ HJ3 5 12 4 0 1 33 7 0
3 Pinoké HJ2 5 12 4 0 1 21 9 0
4 Amsterdam HJ3 5 10 3 1 1 21 11 0
5 HBS HJ1 6 6 2 0 4 11 19 0
6 FIT HJ2 5 4 1 1 3 10 13 0
7 Spire (WFHC) HJ1 5 3 1 0 4 12 34 0
8 Kikkers HJ2 6 3 1 0 5 4 50 0
  Jong 3e klasse 
  Heren Vet Midwinter 
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Phoenix HC 5 15 5 0 0 15 8 0
2 Roomburg HLA 5 7 2 1 2 19 17 0
3 Bleiswijk HB 5 7 2 1 2 17 17 0
4 AMVJ HA 4 4 1 1 2 7 10 0
5 Kikkers HB 4 3 1 0 3 8 12 0
6 Loenen HB 3 1 0 1 2 8 10 0
  1e klasse 
Sponsors
 
ma 7 Mei  20:00 - 22:00
bestuursvergadering
zo 20 Mei  08:00 - 19:00
Kikker Open- het familie en vriendentoernooi
za 23 Juni  08:00 - 15:00
Jongste Jeugddag
ma 23 Juli  07:00 - 23:00
Bovelander&Bovelander hockeykamp
Get it on Google Play