|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

21 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 15108 HC Alphen MA1 13:15 14:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Richard Bordes en Roeland van Stapele
Meisjes A2 17551 HIC MA4 11:15 12:00 Veld 1  info
Fluiten: Carlijn Priester (Dames 2) en Ruby Hillegers (Dames 2)
Meisjes A3 17627 HSC Hermes MA1 75 13:00 14:45 uit -   info
Meisjes A4 17568 AMHC FIT MA3 13:20 13:50 Veld 3  info
Fluiten: Roland Wagener (Heren Vet Midwinter)
Meisjes B1 37771 MHC Bennebroek MB1 15 10:05 11:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B2 37881 MHC Alliance MB4 16:55 17:40 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Nathalie Jansen (Dames A) en Ika van Campen (Dames A)
Meisjes B3 38056 HC Bloemendaal MB3 34 16:20 17:40 uit -   info
Meisjes B4 38106 K.H.C. Strawberries MB2 25 13:15 14:10 uit -   info
Meisjes B5 38416 K.H.C. Strawberries MB3 11:30 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Rosa van Veen (Dames Jong 6) en Samantha Russel (Meisjes B3)
Meisjes B6 38583 AHC IJburg MB7 39 13:40 14:50 uit -   info
Meisjes C1 38641 HV Myra MC1 20 16:55 18:00 uit -   info
Meisjes C2 38771 MHC Alliance MC3 07:45 08:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Michael ten Veen (Heren A) en Aldwin Langeveld
Meisjes C3 39106 Waterlandse Hockey Club MC2 12:15 13:00 uit -   info
Meisjes C4 39071 Z.H.C. de Kraaien MC2 11:50 12:20 Veld 4  info
Fluiten: Sabine Boontjes (Meisjes B2)
BEGELEIDING voor Sabine, door SANDER
Meisjes C5 39316 WFHC Hoorn (WFHC) MC3 46 11:35 12:55 uit -   info
Meisjes C6 39450 AMHC FIT MC6 13:40 14:10 Veld 4  info
Fluiten: Gerben van Zwaan en Emma de Jong (Meisjes B2)
BEGELEIDING voor EMMA, door Tristan
Meisjes D1 39810 AMHC Westerpark MD1 24 08:35 09:45 uit -   info
Meisjes D2 40065 HMHC Saxenburg MD2 09:25 10:10 Veld 3  info
Fluiten: Dirk Keessen (Jongens B1) en Natalie van Veggel (Dames Dinsdag)
BEGELEIDING
Meisjes D3 45109 HC Bloemendaal MD7 09:25 10:10 Veld 1  info
  Bloemendaal neemt twee scheidsrechters mee  
Op verzoek uit/thuis omgewisseld. Bloemendaal neemt scheidsen mee.
Meisjes D4 40260 HV Myra MD6 20 10:00 10:50 uit -   info
Jongens A1 17609 BHC Overbos JA1 30 11:15 12:30 uit -   info
Jongens B1 36460 AMHC Westerpark JB1 15:05 15:50 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sasan Issabiglou en Peter Hokke
Jongens B2 36680 AMHC Westerpark JB3 24 14:35 15:30 uit -   info
Jongens C1 36870 A.M.H.C. Rood-Wit JC3 11:25 12:10 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sybrenne Haye (Dames Dinsdag) en Joop van der Burg (Heren Vet Midwinter)
Jongens C2 37192 H.C. HISALIS JC2 12 08:00 08:45 uit -   info
Jongens D1 37431 AH & BC JD3 09:35 10:20 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sjaak Sijm en Rob Schellingerhout


Sponsors
zo 22 Mei  18:00 - 23:00
TD thema
vr 27 Mei  10:00 - 18:00
Scholen toernooi
vr 27 Mei  19:00 - 00:15
Pub quiz
zo 5 Juni  09:00 - 22:30
Kikker open
Get it on Google Play