|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

23 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O12-1 MHC Alliance MO12-3 20 09:35 10:40 uit - KG Zand  info
Meisjes O12-2 MHC de Reigers MO12-3 13 09:50 10:45 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O12-3 A.M.H.C. Rood-Wit MO12-4 08:20 09:05 Veld 3  info
Fluiten: Emma Pieters (Meisjes O16-5) en Francis Wehkamp (Dames 30-2)
Meisjes O14-1 AMHC Westerpark MO14-1 10:10 10:55 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Edwin Rubens (Trim 1 ma) en Joop van der Burg (Heren 45-1)
Meisjes O14-2 Hockey Vereniging Abcoude MO14-2 10:15 11:00 Veld 3  info
Fluiten: Barry Kerdijk en Julienne van Looij (Meisjes O18-4)
Meisjes O14-3 MHCHBS MO14-5 13:00 13:45 Veld 4  info
Fluiten: Nynke Adema (Meisjes O18-4) en Carlijne Piet (Dames Dinsdag)
Meisjes O14-4 AMHC Westerpark MO14-3 24 11:15 12:20 uit - KG Water  info
Meisjes O14-5 MHCHBS MO14-6 35 13:05 14:25 uit - KG Zand  info
Meisjes O16-1 HIC MO16-2 12:05 12:50 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Roeland van Stapele
Meisjes O16-2 H.C. HISALIS MO16-1 12:10 12:55 Veld 3  info
Fluiten: Angelique van den Broek - Beemer
Meisjes O16-3 MHC Alliance MO16-6 20 10:10 11:15 uit - KG Zand  info
Meisjes O16-4 Xenios MO16-5 14:55 15:40 Veld 4  info
Fluiten: Jersey Jansen Schipper (Dames Onder 25-2)
2e scheids komt van Xenios ivm verplaatsing tijd op hun verzoek.
Meisjes O16-5 MHC Bennebroek MO16-3 14:05 14:50 Veld 3  info
Fluiten: Marius van der Wal en Alex Stuijt (Dames Onder 25-4)
Meisjes O18-1 HMHC Saxenburg MO18-1 20 15:05 16:10 uit - KG Water  info
Meisjes O18-2 H.C. Haarlem MO18-2 25 15:55 17:05 uit - KG Water  info
Meisjes O18-3 HC Spaarndam MO18-1 30 13:30 14:45 uit - KG Zand  info
Meisjes O18-4 H.C. Haarlem MO18-6 16:00 16:45 Veld 3  info
Fluiten: Arnoud Hensing (Heren 45-1) en Bastiaan Bazen (Heren 45-1)
Jongens O12-1 HMHC Saxenburg JO12-1 20 12:15 13:20 uit - KG Zand  info
Jongens O14-1 A.M.H.C. Rood-Wit JO14-6 08:15 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens O16-1 Pinok√© JO16-4 15:55 16:40 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Richard Bordes en Sybrenne Haye (Dames Dinsdag)
Jongens O18-1 H.C. HISALIS JO18-1 14:00 14:45 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sasan Issabiglou en Sjaak Sijm
Jongens O18-2 MHCHBS JO18-3 35 13:25 14:45 uit - KG Water  info


Sponsors
vr 29 September  18:00 - 23:00
Happy (h)ou(de)r Friday
vr 29 September  20:00 - 23:45
Eerste7's hockey wedstrijd avond
vr 6 Oktober  20:00 - 00:00
Dames 1 feest
za 28 Oktober  09:00 - 18:30
G Hockey Toernooi
Get it on Google Play