Wedstrijdschema junioren
6 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
Meisjes O12-1 | MHC Amstelveen MO12-1 | 08:15 | 09:00 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Fluiten: Ferry Schrama | ||||||||
Meisjes O12-2 | MHC Bennebroek MO12-2 | 15 | 08:00 | 09:00 | uit - KG Semi | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Meisjes O12-3 | Alkmaarsche M.H.C. MO12-7 | 38 | 09:40 | 11:00 | uit - KG Semi | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Meisjes O14-1 | Z.H.C. de Kraaien MO14-1 | 10:10 | 10:55 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Meisjes O14-2 | HC Diemen MO14-1 | 13:15 | 14:00 | uit - KG Water | info | |||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Meisjes O14-3 | AHC IJburg MO14-3 | 08:10 | 08:55 | Veld 3 | info | |||
Meisjes O14-4 | MHC Alliance MO14-8 | 20 | 12:30 | 13:35 | uit - KG Zand | info | ||
Meisjes O14-5 | H.C. HISALIS MO14-4 | 12 | 10:50 | 11:45 | uit - KG Semi | info | ||
Meisjes O16-1 | Z.H.C. de Kraaien MO16-1 | 35 | 13:10 | 14:30 | uit - KG Zand | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
Meisjes O16-2 | Hockeyclub VVV MO16-2 | 25 | 14:50 | 16:00 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O16-3 | Hockeyclub VVV MO16-3 | 10:05 | 10:50 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Frank Keessen en Djim Bakker (Trim 1 ma) | ||||||||
Meisjes O16-4 | A.M.H.C. Rood-Wit MO16-4 | 11:55 | 12:40 | Veld 3 | info | |||
Fluiten: Femke Nijbroek (Trim 1 ma) | ||||||||
Meisjes O16-5 | MHC Alliance MO16-11 | 20 | 15:50 | 16:55 | uit - KG Zand | info | ||
Meisjes O18-1 | HC Athena MO18-2 | 14:00 | 14:45 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Meisjes O18-2 | Hockeyclub AMVJ MO18-2 | 30 | 15:35 | 16:50 | uit - KG Water | info | ||
Meisjes O18-3 | HIC MO18-3 | 12:25 | 13:10 | Veld 4 | info | |||
Meisjes O18-4 | MHCHBS MO18-4 | 14:15 | 15:00 | Veld 4 | info | |||
Jongens O12-1 | AH & BC JO12-6 | 23 | 09:15 | 10:20 | uit - KG Water | info | ||
Jongens O14-1 | HIC JO14-2 | 12:05 | 12:50 | Adri van Munster veld (2) | info | |||
Jongens O16-1 | A.M.H.C. Rood-Wit JO16-6 | 13:50 | 14:35 | Veld 3 | info | |||
Jongens O18-1 | HV Myra JO18-3 | 20 | 16:20 | 17:25 | uit - KG Water | info | ||
Jongens O18-2 | HC Bloemendaal JO18-4 | 34 | 16:15 | 17:30 | uit - KG Zand | info |
vr 19 April 18:00 - 23:00
Venne sportdag
vr 26 April 08:00 - 12:00
Opmaat Koningsspelen
ma 13 Mei 21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
vr 24 Mei 09:00 - 15:00
Sportdag opmaat