|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema junioren
Kies datum :

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 6528 HC Athena MA3 24 16:30 17:40 uit -   info
Meisjes A2 6698 H.V. de Terriërs MA2 45 16:25 17:40 uit -   info
Meisjes A3 6530 THC Hurley MA3 15:30 16:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Lotte van Vliet (Dames 1) en Anne ter Avest (Dames 1)
Meisjes A4 6687 AHC IJburg MA5 39 16:40 17:50 uit -   info
  Let op: Wedstrijd wordt bij de Kikkers gespeeld. IJburg zorgt voor scheidsrechters!!  
Meisjes A5 6354 Hockeyclub AMVJ MA3 15:30 16:00 Veld 4  info
Meisjes B1 6673 H.C. HISALIS MB1 12 12:25 13:25 uit -   info
Meisjes B2 6675 HV Myra MB3 20 16:10 17:15 uit -   info
Meisjes B3 6681 MHC de Reigers MB3 13 13:45 14:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4 6497 HIC MB4 13:40 14:10 Veld 3  info
Fluiten: Veronique Krot (Dames A) en Karen Haartsen (Dames A)
Meisjes B5 7768 MHC Alliance MB7 15:30 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Tobias Roquas (Heren 2) en Dominic Jansen schipper (Heren 2)
Meisjes B6 6663 Hockey Vereniging Abcoude MB2 13:40 14:10 Veld 4  info
Fluiten: Edwin Rubens (Trim 1 ma) en Nina Nunnink (Dames Jong 4)
Meisjes B7 6490 H.V. de Terriërs MB7 45 16:05 17:20 uit -   info
Meisjes B8 6503 A.M.H.C. Rood-Wit MB6 27 16:30 17:30 uit -   info
Meisjes C1 3119 A.M.H.C. Rood-Wit MC1 11:35 12:20 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes C2 6250 MHC Alliance MC2 20 11:05 12:10 uit -   info
Meisjes C3 6583 MHC Alliance MC7 20 07:40 08:30 uit -   info
Meisjes C4 6232 HIC MC4 20 11:40 12:30 uit -   info
Meisjes C5 6400 Xenios MC5 11:50 12:20 Veld 3  info
Fluiten: Daniek Michels (Meisjes A3) en Cathelijne Boer (Meisjes A3)
Meisjes C6 6234 Z.H.C. de Kraaien MC5 11:50 12:20 Veld 4  info
Fluiten: Jonna Berg (Meisjes A5) en Dianne Schoof (Meisjes B5)
CS begeleider: Marc Boerop
Meisjes D1 6454 MHC Alliance MD4 07:55 08:40 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes D2 6609 Hockey Vereniging Abcoude MD3 30 11:15 12:30 uit -   info
Meisjes D3 6428 AHC IJburg MD5 39 07:05 08:30 uit -   info
  Let op: Wedstrijd wordt bij Athena gespeeld. IJburg zorgt voor scheidsrechters!!  
Meisjes D4 6616 MHC Alliance MD8 20 07:40 08:30 uit -   info
Meisjes D5 6256 AHC IJburg MD8 39 10:35 11:45 uit -   info
  Let op: Wedstrijd wordt bij de Kikkers gespeeld. IJburg zorgt voor scheidsrechters!!  
Meisjes D6 6261 AMHC Westerpark MD5 10:00 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Charlotte Beere (Meisjes A5) en Emelie Mijer (Meisjes B4)
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Jongens A1 6389 AHC IJburg JA1 17:20 17:50 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens B1 6549 H.C. Haarlem JB1 13:25 14:10 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens B2 6375 H.C. Haarlem JB2 25 13:05 14:00 uit -   info
Jongens C1 6646 AHC IJburg JC2 39 12:45 14:10 uit -   info
Jongens C2 6653 MHC Castricum JC1 10:00 10:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Xander Beere (Jongens A1) en Romir Bhagwandin (Jongens A1)
Jongens C3 6482 A.M.H.C. F.I.T. JC2 30 13:00 14:00 uit -   info
Jongens D1 6629 A.M.H.C. F.I.T. JD2 30 10:00 11:15 uit -   info
Jongens D2 6461 AMHC Westerpark JD5 10:00 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Thomas van der Ploeg (Jongens B1) en Stan Deutekom (Jongens A1)
CS begeleider: Joop van der Burg


Sponsors
 
wo 18 September  08:00 - 15:30
Sportdag OBS Joppe
di 24 September  18:00 - 23:00
Rabobank sessie met ouderen
wo 25 September  08:30 - 15:30
sportdag OBS Joppe (backup dag)
ma 30 September  20:00 - 22:00
Algemene Ledenvergadering (ALV)
Vandaag jarig
Chantal Koopman - Rutte
Rob van lonkhuijzen
Alex Stuijt
Get it on Google Play