|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter   |   LISA   |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

16 december | Zaalhockey Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 32172 ZAAL Purmerend MA2 - Mijdrecht MA2 33 11:47 12:20 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28350 ZAAL Zandvoort JC1 - Castricum JC2 16 09:34 09:50 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29085 ZAAL Alkmaar JB1 - Hoorn (WFHC) JB1 33 09:17 09:50 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32170 ZAAL AthenA MA4 - Bennebroek MA3 33 14:17 14:50 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
ZAALBLOK 29967 ZAAL Mijdrecht MB12 - Castricum MB12 16 12:04 12:20 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1

16 december | Zaalhockey Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A2 Zaal 32038 Hockey Vereniging Mijdrecht MA2 33 12:07 13:10 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
Meisjes A2 Zaal 31904 M.H.C. Purmerend MA2 33 10:27 11:30 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
Meisjes A5 Zaal 32036 MHC Bennebroek MA3 33 14:37 15:40 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
Meisjes A5 Zaal 31902 HC Athena MA4 33 12:57 14:00 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
Meisjes A6 Zaal 34180 THC Hurley MA5 0 09:20 09:50 ZAANDAM
Let op: Uittenue mee!   
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
Meisjes A6 Zaal 34174 Z.H.C. de Kraaien MA3 0 10:10 10:40 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
Meisjes B12 Zaal 30232 MHC Castricum MB12 16 12:24 13:10 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Meisjes B12 Zaal 30101 Hockey Vereniging Mijdrecht MB12 16 10:44 11:30 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Meisjes B2 Zaal 28377 Hockey Vereniging Mijdrecht MB1 26 11:24 12:20 AMSTELVEEN
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
Meisjes B2 Zaal 28506 Pinoké MB3 26 12:14 13:10 AMSTELVEEN
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
Meisjes B6 Zaal 34581 Hockeyclub AMVJ MB34 26 08:54 09:50 AMSTELVEEN
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
Meisjes B6 Zaal 28495 AH & BC MB6 26 09:44 10:40 AMSTELVEEN
Amsterdam, Blaashal
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
Meisjes C5 Zaal 28724 AHC IJburg MC5 0 13:20 13:50 SCHAGEN
Spartahal
Zuiderweg 2A
1741NA SCHAGEN
hal: Veld 1
Meisjes C5 Zaal 29003 S.M.H.C. Magnus MC1 0 14:10 14:40 SCHAGEN
Spartahal
Zuiderweg 2A
1741NA SCHAGEN
hal: Veld 1
Meisjes D6 Zaal 27908 HIC MD5 23 08:07 09:00 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
Meisjes D6 Zaal 28040 HC Athena MD6 23 08:57 09:50 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
Jongens B1 Zaal 29351 WFHC JB1 33 07:57 09:00 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
Jongens B1 Zaal 29217 Alkmaarsche M.H.C. JB1 33 09:37 10:40 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
Jongens C2 Zaal 27410 THC Hurley JC5 23 11:27 12:20 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Gustav Mahlerlaan, Blaashal
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: Veld 1
Jongens C2 Zaal 27143 Xenios JC4 23 10:37 11:30 AMSTERDAM
Gustav Mahlerlaan, Blaashal
Gustav Mahlerlaan 2920
1081LB AMSTERDAM
hal: Veld 1
Jongens C3 Zaal 28615 Zandvoortsche Hockey Club JC1 16 08:14 09:00 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
Jongens C3 Zaal 28481 MHC Castricum JC2 16 09:54 10:40 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1

16 december | Zaalhockey Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 Zaal 12 !Oefenwedstrijd J6E1Z 0 14:30 14:45 uit -  
wit shirt
Meisjes 6E1 Zaal 10 !Oefenwedstrijd M6E2Z 13:00 13:15  
Meisjes 6E2 Zaal 11 !Oefenwedstrijd J6E1Z 0 13:45 14:00 uit -  
wit shirt
Meisjes 6E2 Zaal 10 !Oefenwedstrijd M6E1Z 0 13:00 13:15 uit -  
wit shirt
Meisjes F1 Zaal 8 !Oefenwedstrijd MF3Z 11:30 11:45  
Meisjes F1 Zaal 9 !Oefenwedstrijd MF4Z 0 12:15 12:30 uit -  
wit shirt
Meisjes F3 Zaal 7 !Oefenwedstrijd MF4Z 10:45 11:00  
Meisjes F3 Zaal 8 !Oefenwedstrijd MF1Z 0 11:30 11:45 uit -  
wit shirt
Meisjes F4 Zaal 7 !Oefenwedstrijd MF3Z 0 10:45 11:00 uit -  
wit shirt
Meisjes F4 Zaal 9 !Oefenwedstrijd MF1Z 12:15 12:30  
Jongens 6E1 Zaal 11 !Oefenwedstrijd M6E2Z 13:45 14:00  
Jongens 6E1 Zaal 12 !Oefenwedstrijd M6E1Z 14:30 14:45  


Sponsors
 
do 15 Maart  20:00 - 23:00
Coachavond
di 20 Maart  18:00 - 23:00
EHBO
Vandaag jarig
Jordan van Ewijk
Marrit Rooze
Deena Westdijk
Get it on Google Play