|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

21 december | Zaalhockey Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MEISJES A1 ZAAL 27215 H.C. Haarlem MA2 29 16:55 17:55 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MEISJES A1 ZAAL 27282 Hockeyclub VVV MA1 29 16:05 17:05 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MEISJES A3 ZAAL 27392 MHCHBS MA4 35 14:00 15:05 ZANDVOORT
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1
MEISJES A3 ZAAL 27382 Zandvoortsche Hockey Club MA1 35 13:10 14:15 ZANDVOORT
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1
MEISJES A5 ZAAL 27616 AH & BC MA7 25 12:50 13:45 RIJPWETERING
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
MEISJES A5 ZAAL 27617 H.C. Haarlem MA3 25 14:30 15:25 RIJPWETERING
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
MEISJES B3 ZAAL 25254 Hockey Vereniging Abcoude MB2 0 14:20 14:50 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: Veld 1
MEISJES B3 ZAAL 25334 Hockey Vereniging Mijdrecht MB2 0 15:10 15:40 WILNIS
Willisstee, Sporthal
Pieter Joostenlaan 24
3648XR WILNIS
hal: Veld 1
MEISJES B7 ZAAL 25555 MHC Bennebroek MB4 25 10:20 11:15 RIJPWETERING
Let op: Uittenue mee!   
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
MEISJES B7 ZAAL 25543 MHC de Reigers MB5 25 12:00 12:55 RIJPWETERING
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
MEISJES B8 ZAAL 25460 HC Bloemendaal MB6 27 16:20 17:20 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
MEISJES B8 ZAAL 25411 U.H.C.QUI VIVE MB4 27 17:10 18:10 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
MEISJES C1 ZAAL 23582 MHCHBS MC1 22 10:10 11:05 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 2
MEISJES C1 ZAAL 23583 HV Myra MC1 22 09:20 10:15 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 2
MEISJES C12 ZAAL 23745 U.H.C.QUI VIVE MC12 19 08:25 09:15 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES C12 ZAAL 24868 Hockeyclub AMVJ MC12C 19 09:15 10:05 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES C2 ZAAL 23817 MHCHBS MC2 19 10:55 11:45 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES C2 ZAAL 23805 H.C. Haarlem MC2 19 12:35 13:25 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES C4 ZAAL 24335 Hockeyclub VVV MC3 22 10:10 11:05 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 1
MEISJES C4 ZAAL 24323 HV Myra MC3 22 11:00 11:55 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: Veld 1
MEISJES C6 ZAAL 24544 MHCHBS MC5 32 10:40 11:45 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MEISJES C6 ZAAL 24543 MHC de Reigers MC4 32 11:30 12:35 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MEISJES C7 ZAAL 24708 MHC Alliance MC10 23 11:40 12:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MEISJES C7 ZAAL 24728 HIC MC7 23 10:50 11:45 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JONGENS A1 ZAAL 26829 AMHC Westerpark JA2 19 15:05 15:55 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
JONGENS A1 ZAAL 26828 HIC JA3 19 13:25 14:15 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
JONGENS B1 ZAAL 26323 AMHC FIT JB2 27 11:35 12:35 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
JONGENS B1 ZAAL 26338 K.H.C. Strawberries JB1 27 10:45 11:45 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
JONGENS C1 ZAAL 23037 AHC IJburg JC1 31 10:40 11:45 AMSTERDAM
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JONGENS C1 ZAAL 23004 A.M.H.C. Rood-Wit JC2 31 11:30 12:35 AMSTERDAM
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
JONGENS C3 ZAAL 23086 AH & BC JC3 26 09:55 10:55 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JONGENS C3 ZAAL 23161 Xenios JC3 26 09:05 10:05 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1

21 december | Zaalhockey Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MEISJES 8E3 ZAAL 21903 Hockeyclub AMVJ M8E4 25 09:10 10:05 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
MEISJES 8E3 ZAAL 21916 U.H.C.QUI VIVE M8E2 25 08:20 09:15 DE KWAKEL
KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN DE KWAKEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 24863 ZAAL Qui Vive MC12 - AMVJ MC12C 19 10:35 10:55 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 23804 ZAAL Haarlem MC2 - HBS MC2 19 12:15 12:35 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 25554 ZAAL Bennebroek MB4 - Reigers MB5 25 11:40 12:05 RIJPWETERING
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27680 ZAAL Amsterdam MA7 - Haarlem MA3 25 14:10 14:35 RIJPWETERING
Hertogshal , De
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
ZAALBLOK 26991 ZAAL HIC JA3 - Westerpark JA2 19 14:45 15:05 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1


Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Rick Keereweer
Get it on Google Play