|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 16 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit Dames 2 Hockeyclub VVV D12
13:00 Thuis Heren 2 Pinoké H10
Wedstrijdschema
Kies datum :

8 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O12-1 AMHC Westerpark MO12-4 24 09:25 10:15 uit - KG Water  info
Meisjes O12-2 Zandvoortsche Hockey Club MO12-1 08:00 08:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Liselotte van Stapele (Meisjes O16-1) en Niels Eekelschot
BEGELEIDING GEWENST
Meisjes O12-3 A.M.H.C. Rood-Wit MO12-7 27 10:45 11:40 uit - KG Semi  info
Meisjes O12-4 Hockeyclub VVV MO12-7 09:40 10:10 Veld 3  info
Fluiten: Jasmijn Opdam (Meisjes O16-1) en Francis Wehkamp (Dames 30-2)
Meisjes O14-1 Hockeyclub VVV MO14-1 25 09:50 10:45 uit - KG Water  info
Meisjes O14-2 AMHC FIT MO14-1 11:40 12:10 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Vincent ten Veen (Trim 1 ma) en Mathijs Pol (Jongens O18-1)
Meisjes O14-3 Hockey Vereniging Abcoude MO14-2 30 11:15 12:15 uit - KG Water  info
Meisjes O14-4 WFHC MO14-3 10:00 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Celeste Elsendoorn en Kelly Meyer (Dames 3)
Meisjes O14-5 Alkmaarsche M.H.C. MO14-5 11:50 12:20 Veld 4  info
Fluiten: Ilse van der Burg (Meisjes O18-2) en Dick Luikel
Meisjes O14-6 HC Bloemendaal MO14-5 11:30 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Vera Privé (Meisjes O18-3) en Dennis Terlouw
Meisjes O16-1 Alkmaarsche M.H.C. MO16-1 13:15 14:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sjaak Sijm en Sasan Issabiglou
Meisjes O16-2 AMHC FIT MO16-3 30 13:45 14:45 uit - KG Zand  info
Meisjes O16-3 HV Myra MO16-2 20 14:05 14:55 uit - KG Water  info
Meisjes O16-4 AH & BC MO16-6 23 14:40 15:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O18-1 HMHC Saxenburg MO18-1 20 13:35 14:25 uit - KG Water  info
Meisjes O18-2 MHC Amstelveen MO18-2 15:10 15:40 Veld 3  info
Fluiten: Alex voor den Dag en Rob Deutekom
Meisjes O18-3 HC Bloemendaal MO18-2 13:40 14:10 Veld 4  info
Fluiten: Robert Leverink (Heren 45-1) en Pieter Pannekeet (Heren Vet Midwinter)
Meisjes O18-4 HC Athena MO18-4 24 17:00 17:50 uit - KG Water  info
Meisjes O18-5 Pinoké MO18-4 25 16:25 17:20 uit - KG Semi  info
Jongens O12-1 MHCHBS JO12-4 09:50 10:20 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Lucas Boon (Jongens O18-1) en Marcel Boontjes (Heren Vet Midwinter)
Jongens O14-1 MHC Castricum JO14-1 15:20 15:50 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Richard Bordes en Rob Schellingerhout
Jongens O16-1 U.H.C.QUI VIVE JO16-1 22 13:25 14:15 uit - KG Water  info
Jongens O16-2 HC Athena JO16-5 24 13:10 14:00 uit - KG Water  info
Jongens O18-1 H.C. HISALIS JO18-1 16:55 17:40 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Roeland van Stapele en Edwin Rubens (Trim 1 ma)
Jongens O18-2 HC Athena JO18-3 24 16:50 17:40 uit - KG Water  info

8 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O10-1 Hockey Vereniging Mijdrecht MO10-1 08:10 08:40 Veld 3  info
Meisjes O10-2 K.H.C. Strawberries MO10-3 25 09:35 10:30 uit - KG Zand  info
Meisjes O9-1 HMHC Saxenburg MO9-2 20 07:40 08:30 uit - KG Zand  info
Meisjes O9-2 A.M.H.C. Rood-Wit Geel 08:30 09:00 Veld 4  info
Jongens O10-1 A.M.H.C. Rood-Wit Groen 08:30 09:00 Veld 4  info
Jongens O8-1 H.V. de Terriërs Zwart 08:20 08:50 Veld 3  info
Jongens O9-1 HC Bloemendaal Rood 34 08:25 09:25 uit - KG Zand  info


Sponsors
za 24 September  00:00 - 00:00
Grote Clubactie 2022
do 13 Oktober  19:30 - 22:00
bijscholing KNHB scheidsrechters
za 22 Oktober  09:30 - 19:45
G-Hockey toernooi
vr 28 Oktober  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
Get it on Google Play