Dames Onder 25-3
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Johan Lap | |||
Manager | Eva Curiel | |||
Aanvoerder | Julie Jo-ann van 't Loo | |||
Begeleider | Robert van 't Loo |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | A.M.H.C. Rood-Wit DO25-1 | 11:35 | 12:45 | uit | route | ||
2 jun | MHCHBS DO25-1 | 12:15 | 13:00 | thuis | Veld 4 | ||
9 jun | AH & BC DO25-4 | 16:20 | 17:30 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | HBS DO25-1 | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 33 | 8 | 0 |
2 | Xenios DO25-5 | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 21 | 20 | 0 |
3 | Bennebroek DO25-1 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 22 | 19 | 0 |
4 | Rood-Wit DO25-1 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 14 | 19 | 0 |
5 | Amsterdam DO25-4 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 13 | 12 | 0 |
6 | Kikkers DO25-3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 31 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam DO25-4 | HBS DO25-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek DO25-1 | Rood-Wit DO25-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios DO25-5 | Kikkers DO25-3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers DO25-3 | Bennebroek DO25-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit DO25-1 | Amsterdam DO25-4 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS DO25-1 | Xenios DO25-5 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Xenios DO25-5 | Amsterdam DO25-4 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek DO25-1 | HBS DO25-1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers DO25-3 | Rood-Wit DO25-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | HBS DO25-1 | Kikkers DO25-3 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam DO25-4 | Bennebroek DO25-1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios DO25-5 | Rood-Wit DO25-1 | (6-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Rood-Wit DO25-1 | HBS DO25-1 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek DO25-1 | Xenios DO25-5 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers DO25-3 | Amsterdam DO25-4 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Rood-Wit DO25-1 | Bennebroek DO25-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS DO25-1 | Amsterdam DO25-4 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers DO25-3 | Xenios DO25-5 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bennebroek DO25-1 | Kikkers DO25-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam DO25-4 | Rood-Wit DO25-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Xenios DO25-5 | HBS DO25-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Rood-Wit DO25-1 | Kikkers DO25-3 | 12:45 | Marienweide | ||||||
HBS DO25-1 | Bennebroek DO25-1 | 13:30 | Sportpark 'Bleek en Berg' | ||||||
Amsterdam DO25-4 | Xenios DO25-5 | 17:40 | Amsterdamse Bos (Amsterdam) | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Bennebroek DO25-1 | Amsterdam DO25-4 | 12:30 | Rottegat Heemskerklaan | ||||||
Rood-Wit DO25-1 | Xenios DO25-5 | 12:45 | Marienweide | ||||||
Kikkers DO25-3 | HBS DO25-1 | 13:00 | Getsewoud-Noord | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
HBS DO25-1 | Rood-Wit DO25-1 | 13:15 | Sportpark 'Bleek en Berg' | ||||||
Xenios DO25-5 | Bennebroek DO25-1 | 14:45 | Sportpark Sloten-Oost | ||||||
Amsterdam DO25-4 | Kikkers DO25-3 | 17:30 | Amsterdamse Bos (Amsterdam) |
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
zo 2 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024