Meisjes O12-1
Teamondersteuning | ||||
Manager | Tamara de Munk | |||
Trainer | Britt Langeveld | |||
Coach | Britt Langeveld | |||
Coach | Fiene Sluiter | |||
Trainer | Fiene Sluiter | |||
Hoofdtrainer | Saskia Govers |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | AH & BC MO12-5 | 09:10 | 10:20 | uit | route | ||
1 jun | AMHC FIT MO12-3 | 10:05 | 10:50 | thuis | Veld 3 | ||
8 jun | MHC Amstelveen MO12-1 | 12:20 | 13:30 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Kikkers MO12-1 | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 34 | 5 | 0 |
2 | Amstelveen MO12-1 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 20 | 12 | 0 |
3 | AthenA MO12-3 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 18 | 14 | 0 |
4 | IJburg MO12-3 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 20 | 0 |
5 | Amsterdam MO12-5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 8 | 18 | 0 |
6 | FIT MO12-3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 23 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA MO12-3 | Kikkers MO12-1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg MO12-3 | Amsterdam MO12-5 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amstelveen MO12-1 | FIT MO12-3 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | FIT MO12-3 | AthenA MO12-3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam MO12-5 | Amstelveen MO12-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO12-1 | IJburg MO12-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA MO12-3 | Amstelveen MO12-1 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO12-1 | Amsterdam MO12-5 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg MO12-3 | FIT MO12-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA MO12-3 | Amsterdam MO12-5 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT MO12-3 | Kikkers MO12-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amstelveen MO12-1 | IJburg MO12-3 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam MO12-5 | FIT MO12-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg MO12-3 | AthenA MO12-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO12-1 | Amstelveen MO12-1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | FIT MO12-3 | Amstelveen MO12-1 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam MO12-5 | IJburg MO12-3 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO12-1 | AthenA MO12-3 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA MO12-3 | FIT MO12-3 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg MO12-3 | Kikkers MO12-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amstelveen MO12-1 | Amsterdam MO12-5 | (4-2)scheduled | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
FIT MO12-3 | IJburg MO12-3 | 8:30 | Sportpark 'Kadoelen' | ||||||
Amsterdam MO12-5 | Kikkers MO12-1 | 10:20 | Amsterdamse Bos (Amsterdam) | ||||||
Amstelveen MO12-1 | AthenA MO12-3 | 11:30 | Startbaan (Amstelveen) | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Amsterdam MO12-5 | AthenA MO12-3 | 10:20 | Amsterdamse Bos (Amsterdam) | ||||||
IJburg MO12-3 | Amstelveen MO12-1 | 10:40 | IJburg | ||||||
Kikkers MO12-1 | FIT MO12-3 | 10:50 | Getsewoud-Noord | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
AthenA MO12-3 | IJburg MO12-3 | 8:40 | Oost Watergraafsmeer | ||||||
FIT MO12-3 | Amsterdam MO12-5 | 8:45 | Sportpark 'Kadoelen' | ||||||
Amstelveen MO12-1 | Kikkers MO12-1 | 13:30 | Startbaan (Amstelveen) |
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
zo 2 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024