Meisjes O18-2
Teamondersteuning | ||||
Coach | Sandor van Rijn | |||
Trainer | Tristan Apswoude | |||
Manager | Maaike Leendertse | |||
Hoofdtrainer | Saskia Govers | |||
Coach | Marcel Boontjes | |||
Trainer | Thomas van der Ploeg | |||
Trainer | Tara Lange |
Nog 1 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | HC Bloemendaal MO18-4 | 09:20 | 10:35 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | AMVJ MO18-2 | 13 | 37 | 12 | 1 | 0 | 68 | 21 | 0 |
2 | Kikkers MO18-2 | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 54 | 23 | 0 |
3 | Bloemendaal MO18-4 | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 46 | 42 | 0 |
4 | Myra MO18-2 | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 34 | 27 | 0 |
5 | Alliance MO18-4 | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 28 | 33 | 0 |
6 | Haarlem MO18-3 | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 40 | 45 | 0 |
7 | Pinoké MO18-3 | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 32 | 50 | 0 |
8 | Amsterdam MO18-6 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 8 | 69 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal MO18-4 | Haarlem MO18-3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké MO18-3 | Alliance MO18-4 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra MO18-2 | Kikkers MO18-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam MO18-6 | AMVJ MO18-2 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Alliance MO18-4 | Bloemendaal MO18-4 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO18-2 | Amsterdam MO18-6 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AMVJ MO18-2 | Pinoké MO18-3 | (9-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem MO18-3 | Myra MO18-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Kikkers MO18-2 | AMVJ MO18-2 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal MO18-4 | Pinoké MO18-3 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam MO18-6 | Haarlem MO18-3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra MO18-2 | Alliance MO18-4 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Alliance MO18-4 | Amsterdam MO18-6 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem MO18-3 | Kikkers MO18-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AMVJ MO18-2 | Bloemendaal MO18-4 | (8-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké MO18-3 | Myra MO18-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
MAANDAG 11 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam MO18-6 | Pinoké MO18-3 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Myra MO18-2 | Bloemendaal MO18-4 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Haarlem MO18-3 | AMVJ MO18-2 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers MO18-2 | Alliance MO18-4 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Alliance MO18-4 | Haarlem MO18-3 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké MO18-3 | Kikkers MO18-2 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal MO18-4 | Amsterdam MO18-6 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra MO18-2 | AMVJ MO18-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers MO18-2 | Bloemendaal MO18-4 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AMVJ MO18-2 | Alliance MO18-4 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Haarlem MO18-3 | Pinoké MO18-3 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam MO18-6 | Myra MO18-2 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Haarlem MO18-3 | Bloemendaal MO18-4 | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO18-2 | Myra MO18-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance MO18-4 | Pinoké MO18-3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AMVJ MO18-2 | Amsterdam MO18-6 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam MO18-6 | Kikkers MO18-2 | (2-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra MO18-2 | Haarlem MO18-3 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké MO18-3 | AMVJ MO18-2 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal MO18-4 | Alliance MO18-4 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Haarlem MO18-3 | Amsterdam MO18-6 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance MO18-4 | Myra MO18-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké MO18-3 | Bloemendaal MO18-4 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AMVJ MO18-2 | Kikkers MO18-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
MAANDAG 8 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | AMVJ MO18-2 | Myra MO18-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers MO18-2 | Haarlem MO18-3 | (8-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bloemendaal MO18-4 | AMVJ MO18-2 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra MO18-2 | Pinoké MO18-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam MO18-6 | Alliance MO18-4 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bloemendaal MO18-4 | Myra MO18-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AMVJ MO18-2 | Haarlem MO18-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Pinoké MO18-3 | Amsterdam MO18-6 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance MO18-4 | Kikkers MO18-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
MAANDAG 22 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam MO18-6 | Bloemendaal MO18-4 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | ||||||||||||||
.. | Haarlem MO18-3 | Alliance MO18-4 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO18-2 | Pinoké MO18-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Bloemendaal MO18-4 | Kikkers MO18-2 | 10:35 | Sportpark Aelbertsbergweg | ||||||
Pinoké MO18-3 | Haarlem MO18-3 | 12:10 | Amsterdamse Bos (Pinoké) | ||||||
Alliance MO18-4 | AMVJ MO18-2 | 12:25 | Sportparklaan | ||||||
Myra MO18-2 | Amsterdam MO18-6 | 17:25 | Sportlaan Oost (Myra) |
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
zo 2 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024