Jongens O12-1
Teamondersteuning | ||||
Manager | Ilona Schrama | |||
Hoofdtrainer | Saskia Govers | |||
Coach | Robin Storm | |||
Trainer | Robin Storm |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | Hockey Vereniging Abcoude JO12-2 | 09:05 | 10:20 | uit | route | ||
1 jun | AMHC Westerpark JO12-4 | 10:10 | 11:15 | uit | route | ||
8 jun | AH & BC JO12-6 | 11:35 | 12:20 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Kikkers JO12-1 | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 16 | 9 | 0 |
2 | Abcoude JO12-2 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 27 | 14 | 0 |
3 | Amsterdam JO12-6 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 14 | 12 | 0 |
4 | Westerpark JO12-4 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 13 | 9 | 0 |
5 | FIT JO12-3 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 14 | 34 | 0 |
6 | Myra JO12-2 | 6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 8 | 14 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO12-1 | Myra JO12-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude JO12-2 | FIT JO12-3 | (9-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Myra JO12-2 | Amsterdam JO12-6 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT JO12-3 | Kikkers JO12-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam JO12-6 | FIT JO12-3 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers JO12-1 | Abcoude JO12-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | FIT JO12-3 | Myra JO12-2 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude JO12-2 | Amsterdam JO12-6 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Amsterdam JO12-6 | Kikkers JO12-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra JO12-2 | Abcoude JO12-2 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark JO12-4 | FIT JO12-3 | (8-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | FIT JO12-3 | Abcoude JO12-2 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Westerpark JO12-4 | Amsterdam JO12-6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Myra JO12-2 | Kikkers JO12-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Abcoude JO12-2 | Westerpark JO12-4 | (5-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers JO12-1 | FIT JO12-3 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Amsterdam JO12-6 | Myra JO12-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Abcoude JO12-2 | Kikkers JO12-1 | 10:20 | Sportpark 'Hollandse Kade' | ||||||
Westerpark JO12-4 | Myra JO12-2 | 11:35 | Sportpark Spieringhorn | ||||||
FIT JO12-3 | Amsterdam JO12-6 | 12:00 | Sportpark 'Kadoelen' | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Amsterdam JO12-6 | Abcoude JO12-2 | 9:45 | Amsterdamse Bos (Amsterdam) | ||||||
Westerpark JO12-4 | Kikkers JO12-1 | 11:15 | Sportpark Spieringhorn | ||||||
Myra JO12-2 | FIT JO12-3 | 11:50 | Sportlaan Oost (Myra) | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Abcoude JO12-2 | Myra JO12-2 | 10:30 | Sportpark 'Hollandse Kade' | ||||||
FIT JO12-3 | Westerpark JO12-4 | 12:00 | Sportpark 'Kadoelen' | ||||||
Kikkers JO12-1 | Amsterdam JO12-6 | 12:20 | Getsewoud-Noord |
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
zo 2 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024