Jongens O14-1
Teamondersteuning | ||||
Coach | Sydney Brouwer | |||
Begeleider | Sander Zwart | |||
Manager | Cecile Leinarts | |||
Trainer | Sydney Brouwer | |||
Hoofdtrainer | Saskia Govers |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | MHC Bennebroek JO14-2 | 11:40 | 12:40 | uit | route | ||
1 jun | HMHC Saxenburg JO14-1 | 12:00 | 12:45 | thuis | Veld 3 | ||
8 jun | HIC JO14-2 | 09:15 | 10:20 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Bennebroek JO14-2 | 7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 32 | 7 | 0 |
2 | Saxenburg JO14-1 | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 32 | 13 | 0 |
3 | HBS JO14-4 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 19 | 14 | 0 |
4 | Kikkers JO14-1 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 8 | 15 | 0 |
5 | HIC JO14-2 | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 17 | 30 | 0 |
6 | Alliance JO14-5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 32 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | HIC JO14-2 | Saxenburg JO14-1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS JO14-4 | Kikkers JO14-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO14-5 | Bennebroek JO14-2 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO14-1 | Alliance JO14-5 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Saxenburg JO14-1 | HBS JO14-4 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek JO14-2 | HIC JO14-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO14-1 | Bennebroek JO14-2 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO14-5 | Saxenburg JO14-1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS JO14-4 | HIC JO14-2 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | HBS JO14-4 | Bennebroek JO14-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HIC JO14-2 | Alliance JO14-5 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Saxenburg JO14-1 | Kikkers JO14-1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bennebroek JO14-2 | Saxenburg JO14-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers JO14-1 | HIC JO14-2 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Alliance JO14-5 | HBS JO14-4 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers JO14-1 | HBS JO14-4 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Saxenburg JO14-1 | HIC JO14-2 | (9-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek JO14-2 | Alliance JO14-5 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Alliance JO14-5 | Kikkers JO14-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HIC JO14-2 | Bennebroek JO14-2 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HBS JO14-4 | Saxenburg JO14-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
HIC JO14-2 | HBS JO14-4 | 10:40 | Escapade (HIC) | ||||||
Saxenburg JO14-1 | Alliance JO14-5 | 11:40 | Boerhaavelaan - Oost | ||||||
Bennebroek JO14-2 | Kikkers JO14-1 | 12:40 | Rottegat Heemskerklaan | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Alliance JO14-5 | HIC JO14-2 | 11:30 | Sportparklaan | ||||||
Kikkers JO14-1 | Saxenburg JO14-1 | 12:45 | Getsewoud-Noord | ||||||
Bennebroek JO14-2 | HBS JO14-4 | 14:30 | Rottegat Heemskerklaan | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
HIC JO14-2 | Kikkers JO14-1 | 10:20 | Escapade (HIC) | ||||||
Saxenburg JO14-1 | Bennebroek JO14-2 | 13:15 | Boerhaavelaan - Oost | ||||||
HBS JO14-4 | Alliance JO14-5 | 17:40 | Sportpark 'Bleek en Berg' |
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024
zo 2 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024