Dames 1
Teamondersteuning | ||||
Manager | Elsbeth Gabel-offers | |||
Hoofdtrainer | Marc Helmink | |||
Aanvoerder | Roos Schutte | |||
Coach | Marc Helmink | |||
Begeleider | Tessa Bronkhorst |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | DMHC Shinty D1 | uit | route | ||||
2 jun | AHC IJburg D1 | 11:45 | 12:45 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
9 jun | Hockey Vereniging Abcoude D1 | 11:15 | 12:45 | uit | route | ||
16 jun | HMHC D1 | 11:45 | 12:45 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Rapid D1 | 18 | 47 | 15 | 2 | 1 | 61 | 18 | 0 |
2 | Spandersbosch D1 | 18 | 44 | 14 | 2 | 2 | 55 | 21 | 0 |
3 | Hilversum D1 | 19 | 44 | 14 | 2 | 3 | 42 | 21 | 0 |
4 | IJburg D1 | 18 | 39 | 12 | 3 | 3 | 35 | 14 | 0 |
5 | Kikkers D1 | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 28 | 35 | 0 |
6 | Loenen D1 | 18 | 25 | 8 | 1 | 9 | 46 | 31 | 0 |
7 | Shinty D1 | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 24 | 26 | 0 |
8 | Abcoude D1 | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 24 | 27 | 0 |
9 | UNO D1 | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 32 | 39 | 0 |
10 | Mijdrecht D1 | 18 | 14 | 3 | 5 | 10 | 19 | 45 | 0 |
11 | Zeewolde D1 | 18 | 8 | 2 | 2 | 14 | 22 | 67 | 0 |
12 | Rijnvliet D1 | 19 | 4 | 1 | 1 | 17 | 17 | 61 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | UNO D1 | Hilversum D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid D1 | Rijnvliet D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | Spandersbosch D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg D1 | Zeewolde D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | Abcoude D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Mijdrecht D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Kikkers D1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | Loenen D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | Shinty D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | UNO D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | Rapid D1 | (1-11)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | IJburg D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | UNO D1 | Spandersbosch D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | Mijdrecht D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | Rapid D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Rijnvliet D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg D1 | Hilversum D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | Zeewolde D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | IJburg D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Shinty D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | UNO D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | Loenen D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | Abcoude D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid D1 | Kikkers D1 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Shinty D1 | Rijnvliet D1 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg D1 | Spandersbosch D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Loenen D1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D1 | Rapid D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | Mijdrecht D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | Zeewolde D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Rapid D1 | Shinty D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | UNO D1 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | Hilversum D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Abcoude D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | IJburg D1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | Kikkers D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | IJburg D1 | Rapid D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | Loenen D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D1 | Kikkers D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | Zeewolde D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | Spandersbosch D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | Rijnvliet D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Rapid D1 | Abcoude D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | IJburg D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Mijdrecht D1 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | Hilversum D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Shinty D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | UNO D1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | Rijnvliet D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Zeewolde D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | Loenen D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | Rapid D1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | UNO D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg D1 | Kikkers D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
VRIJDAG 17 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Rapid D1 | Mijdrecht D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | UNO D1 | IJburg D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | Hilversum D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Abcoude D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | Spandersbosch D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | Zeewolde D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | Loenen D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Rapid D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg D1 | Shinty D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | Rijnvliet D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | UNO D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | Kikkers D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Loenen D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | Rapid D1 | (2-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | Shinty D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | UNO D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | Kikkers D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | IJburg D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | UNO D1 | Mijdrecht D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | Hilversum D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid D1 | Zeewolde D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | Rijnvliet D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Spandersbosch D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | IJburg D1 | Abcoude D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | Kikkers D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid D1 | Loenen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | UNO D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | Shinty D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | IJburg D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | Abcoude D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | IJburg D1 | Mijdrecht D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D1 | Rijnvliet D1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | Spandersbosch D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | Zeewolde D1 | (9-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Rapid D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | Hilversum D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Rapid D1 | UNO D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | Shinty D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | IJburg D1 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | Hilversum D1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mijdrecht D1 | Abcoude D1 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | Kikkers D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | IJburg D1 | Rijnvliet D1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Shinty D1 | Rapid D1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hilversum D1 | Mijdrecht D1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | Zeewolde D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | UNO D1 | Loenen D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Abcoude D1 | Spandersbosch D1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Rijnvliet D1 | Abcoude D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rapid D1 | IJburg D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Loenen D1 | Shinty D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Spandersbosch D1 | Hilversum D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zeewolde D1 | Mijdrecht D1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers D1 | UNO D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 25 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Hilversum D1 | Rijnvliet D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Shinty D1 | Kikkers D1 | 0:00 | Beerschoten-Willinksburg | ||||||
IJburg D1 | Loenen D1 | 12:45 | IJburg | ||||||
Mijdrecht D1 | Spandersbosch D1 | 12:45 | Sport- en recreatiep. | ||||||
Abcoude D1 | Rapid D1 | 12:45 | Sportpark 'Hollandse Kade' | ||||||
UNO D1 | Zeewolde D1 | 12:45 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Loenen D1 | Abcoude D1 | 0:00 | Sportpark 'De Heul' | ||||||
Rijnvliet D1 | Mijdrecht D1 | 12:45 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
Rapid D1 | Hilversum D1 | 12:45 | Sportpark Molenvliet | ||||||
Kikkers D1 | IJburg D1 | 12:45 | Getsewoud-Noord | ||||||
UNO D1 | Shinty D1 | 12:45 | Sportpark Vechtzoom | ||||||
Zeewolde D1 | Spandersbosch D1 | 12:45 | Sportpark Horsterweg | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Spandersbosch D1 | Rijnvliet D1 | 0:00 | Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch) | ||||||
Hilversum D1 | Loenen D1 | 0:00 | Sportpark Loosdrecht | ||||||
Mijdrecht D1 | Rapid D1 | 12:45 | Sport- en recreatiep. | ||||||
Abcoude D1 | Kikkers D1 | 12:45 | Sportpark 'Hollandse Kade' | ||||||
Zeewolde D1 | Shinty D1 | 12:45 | Sportpark Horsterweg | ||||||
IJburg D1 | UNO D1 | 12:45 | IJburg | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Loenen D1 | Mijdrecht D1 | 0:00 | Sportpark 'De Heul' | ||||||
Shinty D1 | IJburg D1 | 0:00 | Beerschoten-Willinksburg | ||||||
Rapid D1 | Spandersbosch D1 | 12:45 | Sportpark Molenvliet | ||||||
Rijnvliet D1 | Zeewolde D1 | 12:45 | Sportpark Rijnvliet | ||||||
Kikkers D1 | Hilversum D1 | 12:45 | Getsewoud-Noord | ||||||
UNO D1 | Abcoude D1 | 12:45 | Sportpark Vechtzoom |
ma 13 Mei 21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024