Dames Dinsdag
Teamondersteuning | ||||
Manager | Nathalie Jansen | |||
Aanvoerder | Natalie van Veggel |
Nog 2 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
14 mei | THC Hurley DDA | 09:45 | 10:30 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
21 mei | MHC Forescate DDA | thuis | |||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Forescate DDA | 15 | 39 | 13 | 0 | 2 | 67 | 28 | 0 |
2 | Nieuwkoop DDA | 16 | 31 | 10 | 1 | 5 | 58 | 30 | 0 |
3 | Hurley DDA | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 41 | 39 | 0 |
4 | Kikkers DDA | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 34 | 11 | 0 |
5 | Roomburg DDA | 17 | 21 | 7 | 0 | 10 | 41 | 42 | 0 |
6 | Berkel-Rodenrijs DDA | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 33 | 52 | 0 |
7 | Voorhout DDA | 17 | 4 | 1 | 1 | 15 | 7 | 79 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Nieuwkoop DDA | Roomburg DDA | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Forescate DDA | Kikkers DDA | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Hurley DDA | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Roomburg DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voorhout DDA | Nieuwkoop DDA | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Nieuwkoop DDA | Kikkers DDA | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Roomburg DDA | Hurley DDA | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Voorhout DDA | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 3 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Hurley DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Forescate DDA | Nieuwkoop DDA | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 10 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Voorhout DDA | Hurley DDA | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Forescate DDA | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 24 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Forescate DDA | Roomburg DDA | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Voorhout DDA | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 31 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Hurley DDA | Kikkers DDA | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Nieuwkoop DDA | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Hurley DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voorhout DDA | Forescate DDA | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Forescate DDA | Voorhout DDA | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Roomburg DDA | Nieuwkoop DDA | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Nieuwkoop DDA | Hurley DDA | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Hurley DDA | Roomburg DDA | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers DDA | Nieuwkoop DDA | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voorhout DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 28 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Forescate DDA | Hurley DDA | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 5 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Nieuwkoop DDA | Forescate DDA | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 12 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Hurley DDA | Voorhout DDA | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Forescate DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 13 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers DDA | Roomburg DDA | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Roomburg DDA | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwkoop DDA | Voorhout DDA | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Kikkers DDA | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 27 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Voorhout DDA | Kikkers DDA | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hurley DDA | Nieuwkoop DDA | (1-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Roomburg DDA | Forescate DDA | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 5 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Hurley DDA | Roomburg DDA | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Forescate DDA | Voorhout DDA | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 12 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Nieuwkoop DDA | Roomburg DDA | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Hurley DDA | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 19 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Hurley DDA | Forescate DDA | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voorhout DDA | Nieuwkoop DDA | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Roomburg DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 26 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Voorhout DDA | Roomburg DDA | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Voorhout DDA | Roomburg DDA | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (8-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 2 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Roomburg DDA | Nieuwkoop DDA | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 9 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Voorhout DDA | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Forescate DDA | Nieuwkoop DDA | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 16 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Voorhout DDA | Hurley DDA | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Berkel-Rodenrijs DDA | Forescate DDA | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Roomburg DDA | Kikkers DDA | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 23 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Voorhout DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Forescate DDA | Roomburg DDA | (10-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nieuwkoop DDA | Hurley DDA | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
DINSDAG 14 MEI 2024 | |||||||||
Berkel-Rodenrijs DDA | Nieuwkoop DDA | 0:00 | Sportpark 'Het Hoge Land' | ||||||
Voorhout DDA | Forescate DDA | 0:00 | Sportpark Elsgeest | ||||||
Kikkers DDA | Hurley DDA | 10:30 | Getsewoud-Noord | ||||||
DINSDAG 21 MEI 2024 | |||||||||
Kikkers DDA | Forescate DDA | 0:00 | Getsewoud-Noord | ||||||
DINSDAG 28 MEI 2024 | |||||||||
Nieuwkoop DDA | Berkel-Rodenrijs DDA | 10:00 | Sportpark 'De Dulen' | ||||||
Roomburg DDA | Voorhout DDA | 10:00 | Sportpark Roomburg |
ma 13 Mei 21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024