|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes O10-2 Zaal



Teamondersteuning
Hoofdtrainer Cindy de Ruijter Email
Trainer Bo Martina Email
Trainer Daphne Braun Email
Hoofdtrainer Saskia Govers Email
Coach Reinier van der Ent Email
Coach Lisanne de Roever Email
Manager Willemijn van Trijen Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
28 jan MHC Alliance MO10-2-wit
16
10:25 11:10 uit Alliance, Arena
  Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE 
28 jan AMHC Westerpark MO10-oranje
16
09:35 10:20 uit Alliance, Arena
  Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE 
4 feb MHC Uitgeest MO10-1
31
08:45 09:45 uit Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
Zienlaan 4
1911TR
UITGEEST 
4 feb Hockeyclub VVV MO10-groen
31
09:35 10:35 thuis Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
Zienlaan 4
1911TR
UITGEEST 
18 feb MHC Bennebroek MO10-3
15
09:00 09:45 uit Kooi, Sporthal De
  Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN
BENNEBROEK 
18 feb MHC Uitgeest MO10-1
15
09:50 10:35 thuis Kooi, Sporthal De
  Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN
BENNEBROEK 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
  Uitgeest MO10-1 Kikkers MO10-2 9:45 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Kikkers MO10-2 VVV MO10-groen 10:35 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Uitgeest MO10-1 VVV MO10-groen 11:25 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Myra MO10-2 Alliance MO10-2-wit 12:00 Amstelveen Hockey Dome
  Bennebroek MO10-3 Alliance MO10-2-wit 12:50 Amstelveen Hockey Dome
  Myra MO10-2 Bennebroek MO10-3 13:40 Amstelveen Hockey Dome
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
  Uitgeest MO10-1 Bennebroek MO10-3 9:45 Waterakkers, Sporthal
  Bennebroek MO10-3 Myra MO10-2 10:35 Waterakkers, Sporthal
  Uitgeest MO10-1 Myra MO10-2 11:25 Waterakkers, Sporthal
ZATERDAG 18 FEBRUARI 2023
  Bennebroek MO10-3 Kikkers MO10-2 9:45 Kooi, Sporthal De
  Kikkers MO10-2 Uitgeest MO10-1 10:35 Kooi, Sporthal De
  Bennebroek MO10-3 Uitgeest MO10-1 11:25 Kooi, Sporthal De
  Westerpark MO10-oranje VVV MO10-groen 11:45 Sporthallen Zuid
  Myra MO10-2 VVV MO10-groen 12:35 Sporthallen Zuid
  Westerpark MO10-oranje Myra MO10-2 13:25 Sporthallen Zuid

Sponsors
wo 15 Februari  20:00 - 23:00
Ouderavond Jongenslijn
za 18 Februari  17:00 - 23:45
Nieuwjaars diner HB
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "not the final & last edition"
Get it on Google Play