|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 6 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 29 maart 2020
Alle thuiswedstrijden van vandaag zijn afgelast
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Heren 1



Teamondersteuning
Coach Elmar Vermeiden Email
Trainer Elmar Vermeiden Email
Manager Olga Wolters Email
Aanvoerder Luc Nooren Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 mrt 6427 WFHC H1
13:45 14:45 thuis Adri van Munster veld (2)
  * AFGELAST * 
19 apr 7118 Noordwijk H1
thuis
10 mei 7291 MHC Amstelveen H1
thuis
17 mei 7695 M.H.C. Purmerend H1
40
13:05 14:45 uit route
24 mei 8041 MHV Maarssen H1
thuis
7 jun 8556 M.H.C. Weesp H1
40
13:05 14:45 uit route
14 jun 8791 Hockey Vereniging Abcoude H1
thuis
5 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark H1 12 31 10 1 1 56 27 0
2 Abcoude H1 12 25 8 1 3 34 21 0
3 Spandersbosch H1 12 24 7 3 2 41 27 0
4 Noordwijk H1 12 21 6 3 3 25 18 0
5 Hoorn (WFHC) H1 12 20 6 2 4 34 31 0
6 FIT H1 12 18 5 3 4 32 25 0
7 Weesp H1 12 17 5 2 5 30 33 0
8 Haarlem H1 12 13 4 1 7 32 42 0
9 Purmerend H1 12 13 3 4 5 28 26 0
10 Maarssen H1 12 12 3 3 6 22 29 0
11 Kikkers H1 12 7 2 1 9 19 38 0
12 Amstelveen H1 12 3 1 0 11 18 54 0

Uitslagenmatrix
  Abcoude H1Amstelveen H1Haarlem H1Hoorn (WFHC) H1Kikkers H1Maarssen H1Noordwijk H1Purmerend H1Weesp H1FIT H1Spandersbosch H1Westerpark H1
Abcoude H1   6-1 4-2 2-0 2-1 1-4 3-3 3-1
Amstelveen H1 1-3   2-6 2-3 2-1 0-3
Haarlem H1   1-4 3-3 2-0 4-2 2-6 2-6 1-2
Hoorn (WFHC) H1   2-1 1-4 4-3 3-2 3-3
Kikkers H1   4-3 1-2 0-5 1-5 2-7
Maarssen H1 1-4 3-5 0-5 4-1   1-2 0-2
Noordwijk H1 4-1 5-2 2-1 2-2   0-0 1-3
Purmerend H1 4-0 1-1   2-3 3-3 1-2 2-4
Weesp H1 5-3 2-3 3-2 1-1   1-1 2-4 1-7
FIT H1 2-0 4-2 1-3 2-2 1-2   3-2 2-5
Spandersbosch H1 2-1 9-4 5-1 3-2 2-2   4-7
Westerpark H1 3-5 6-0 5-3 5-5 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Hoorn (WFHC) H1 Spandersbosch H1 3-3 Definitief
.. Westerpark H1 Haarlem H1 5-3 Definitief
.. Maarssen H1 Noordwijk H1 1-2 Definitief
.. Amstelveen H1 Abcoude H1 1-3 Definitief
.. Purmerend H1 Weesp H1 2-3 Definitief
.. Kikkers H1 FIT H1 0-5 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Noordwijk H1 Hoorn (WFHC) H1 5-2 Definitief
.. Weesp H1 Maarssen H1 2-3 Definitief
.. Abcoude H1 Purmerend H1 3-3 Definitief
.. FIT H1 Amstelveen H1 4-2 Definitief
.. Haarlem H1 Kikkers H1 3-3 Definitief
.. Spandersbosch H1 Westerpark H1 4-7 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Weesp H1 Noordwijk H1 3-2 Definitief
.. Purmerend H1 FIT H1 3-3 Definitief
.. Westerpark H1 Hoorn (WFHC) H1 5-5 Definitief
.. Amstelveen H1 Haarlem H1 2-6 Definitief
.. Kikkers H1 Spandersbosch H1 1-5 Definitief
.. Maarssen H1 Abcoude H1 1-4 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Hoorn (WFHC) H1 Kikkers H1 2-1 Definitief
.. FIT H1 Maarssen H1 2-2 Definitief
.. Haarlem H1 Purmerend H1 4-2 Definitief
.. Spandersbosch H1 Amstelveen H1 9-4 Definitief
.. Abcoude H1 Weesp H1 3-1 Definitief
.. Noordwijk H1 Westerpark H1 1-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Amstelveen H1 Hoorn (WFHC) H1 2-3 Definitief
.. Abcoude H1 Noordwijk H1 1-4 Definitief
.. Purmerend H1 Spandersbosch H1 1-2 Definitief
.. Maarssen H1 Haarlem H1 3-5 Definitief
.. Kikkers H1 Westerpark H1 2-7 Definitief
.. Weesp H1 FIT H1 1-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Spandersbosch H1 Maarssen H1 2-2 Definitief
.. FIT H1 Abcoude H1 2-0 Definitief
.. Westerpark H1 Amstelveen H1 6-0 Definitief
.. Haarlem H1 Weesp H1 2-6 Definitief
.. Hoorn (WFHC) H1 Purmerend H1 1-4 Definitief
.. Noordwijk H1 Kikkers H1 2-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Amstelveen H1 Kikkers H1 2-1 Definitief
.. FIT H1 Noordwijk H1 1-2 Definitief
.. Abcoude H1 Haarlem H1 4-2 Definitief
.. Weesp H1 Spandersbosch H1 2-4 Definitief
.. Maarssen H1 Hoorn (WFHC) H1 0-5 Definitief
.. Purmerend H1 Westerpark H1 2-4 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Spandersbosch H1 Abcoude H1 2-1 Definitief
.. Haarlem H1 FIT H1 2-6 Definitief
.. Kikkers H1 Purmerend H1 4-3 Definitief
.. Hoorn (WFHC) H1 Weesp H1 4-3 Definitief
.. Noordwijk H1 Amstelveen H1 4-1 Definitief
.. Westerpark H1 Maarssen H1 2-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Haarlem H1 Noordwijk H1 2-0 Definitief
.. Maarssen H1 Kikkers H1 4-1 Definitief
.. Purmerend H1 Amstelveen H1 4-0 Definitief
.. Abcoude H1 Hoorn (WFHC) H1 2-0 Definitief
.. FIT H1 Spandersbosch H1 3-2 Definitief
.. Weesp H1 Westerpark H1 1-7 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Kikkers H1 Weesp H1 1-2 Definitief
.. Westerpark H1 Abcoude H1 3-5 Definitief
.. Hoorn (WFHC) H1 FIT H1 3-2 Definitief
.. Purmerend H1 Noordwijk H1 1-1 Definitief
.. Spandersbosch H1 Haarlem H1 5-1 Definitief
.. Amstelveen H1 Maarssen H1 0-3 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. FIT H1 Westerpark H1 2-5 Definitief
.. Abcoude H1 Kikkers H1 2-1 Definitief
.. Maarssen H1 Purmerend H1 0-2 Definitief
.. Noordwijk H1 Spandersbosch H1 0-0 Definitief
.. Weesp H1 Amstelveen H1 5-3 Definitief
.. Haarlem H1 Hoorn (WFHC) H1 1-4 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. FIT H1 Kikkers H1 1-3 Definitief
.. Weesp H1 Purmerend H1 1-1 Definitief
.. Abcoude H1 Amstelveen H1 6-1 Definitief
.. Spandersbosch H1 Hoorn (WFHC) H1 3-2 Definitief
.. Noordwijk H1 Maarssen H1 2-2 Definitief
.. Haarlem H1 Westerpark H1 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Abcoude H1 FIT H1 14:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amstelveen H1 Westerpark H1 Startbaan (Amstelveen)
  Kikkers H1 Noordwijk H1 Getsewoud-Noord
  Maarssen H1 Spandersbosch H1 14:45 Sportpark Oostwaard
  Purmerend H1 Hoorn (WFHC) H1 14:45 Sportp. 'De Munnik'
  Weesp H1 Haarlem H1 14:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 10 MEI 2020
  Haarlem H1 Abcoude H1 14:45 Sportp. Vergierdeweg
  Hoorn (WFHC) H1 Maarssen H1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers H1 Amstelveen H1 Getsewoud-Noord
  Noordwijk H1 FIT H1 14:45 t/o zwembad BinnenZee
  Spandersbosch H1 Weesp H1 14:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Westerpark H1 Purmerend H1 14:45 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 17 MEI 2020
  Abcoude H1 Spandersbosch H1 14:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Amstelveen H1 Noordwijk H1 Startbaan (Amstelveen)
  FIT H1 Haarlem H1 Sportp. 'Kadoelen'
  Maarssen H1 Westerpark H1 14:45 Sportpark Oostwaard
  Purmerend H1 Kikkers H1 14:45 Sportp. 'De Munnik'
  Weesp H1 Hoorn (WFHC) H1 14:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 24 MEI 2020
  Amstelveen H1 Purmerend H1 Startbaan (Amstelveen)
  Hoorn (WFHC) H1 Abcoude H1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers H1 Maarssen H1 Getsewoud-Noord
  Noordwijk H1 Haarlem H1 14:45 t/o zwembad BinnenZee
  Spandersbosch H1 FIT H1 14:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Westerpark H1 Weesp H1 12:45 Sportpark Spieringhorn
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Abcoude H1 Westerpark H1 14:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  FIT H1 Hoorn (WFHC) H1 Sportp. 'Kadoelen'
  Haarlem H1 Spandersbosch H1 14:45 Sportp. Vergierdeweg
  Maarssen H1 Amstelveen H1 14:45 Sportpark Oostwaard
  Noordwijk H1 Purmerend H1 14:45 t/o zwembad BinnenZee
  Weesp H1 Kikkers H1 14:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Amstelveen H1 Weesp H1 Startbaan (Amstelveen)
  Hoorn (WFHC) H1 Haarlem H1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kikkers H1 Abcoude H1 Getsewoud-Noord
  Purmerend H1 Maarssen H1 14:45 Sportp. 'De Munnik'
  Spandersbosch H1 Noordwijk H1 14:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  Westerpark H1 FIT H1 14:45 Sportpark Spieringhorn

Sponsors
 
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
do 18 Juni  07:30 - 19:00
Sportdag Sportservice
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Get it on Google Play