|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 6 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 29 maart 2020
Alle thuiswedstrijden van vandaag zijn afgelast
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes C6



Teamondersteuning
Manager Ilse Griekspoor Email
Trainer Jeffrey Koppenol Email
Coach Sandor van Rjn Email
Coach Jurgen van de Laarschot Email
Manager Inge Rees Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 apr 36835 AHC IJburg MC7
thuis
9 mei 36439 MHC de Reigers MC4
thuis
16 mei 37033 MHC Bennebroek MC4
thuis
6 jun 37141 THC Hurley MC6
25
uit route
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude MC3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 IJburg MC7 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Reigers MC4 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Bennebroek MC4 2 1 0 1 1 3 8 0
5 Hurley MC6 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Kikkers MC6 2 0 0 0 2 1 7 0

Uitslagenmatrix
  Reigers MC4Hurley MC6Abcoude MC3Bennebroek MC4Kikkers MC6IJburg MC7
Reigers MC4   2-0
Hurley MC6   2-3
Abcoude MC3   6-1
Bennebroek MC4 2-2  
Kikkers MC6 0-3  
IJburg MC7 4-1  

Uitslagen
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
.. Hurley MC6 IJburg MC7 2-3 Definitief
.. Bennebroek MC4 Reigers MC4 2-2 Definitief
.. Kikkers MC6 Abcoude MC3 0-3 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. IJburg MC7 Kikkers MC6 4-1 Definitief
.. Abcoude MC3 Bennebroek MC4 6-1 Definitief
.. Reigers MC4 Hurley MC6 2-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Bennebroek MC4 Abcoude MC3 12:00 Rottegat Heemskerklaan
  Hurley MC6 Reigers MC4 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kikkers MC6 IJburg MC7 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Abcoude MC3 IJburg MC7 12:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  Bennebroek MC4 Hurley MC6 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers MC6 Reigers MC4 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Abcoude MC3 Hurley MC6 12:30 Sportp. 'Hollandse Kade'
  IJburg MC7 Reigers MC4 z-IJburg
  Kikkers MC6 Bennebroek MC4 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Bennebroek MC4 IJburg MC7 Rottegat Heemskerklaan
  Hurley MC6 Kikkers MC6 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Reigers MC4 Abcoude MC3 8:30 Sportp. Arnolduspark

Sponsors
 
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
do 18 Juni  07:30 - 19:00
Sportdag Sportservice
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Get it on Google Play