|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Jongens C1



Teamondersteuning
Trainer Daan Leverink Email
Coach Daan Leverink Email
Manager Judith Koeleman Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 34288 AMHC FIT JC1
30
10:55 12:10 uit route
7 mrt 34329 H.V. de Terriërs JC1
11:35 12:20 thuis Adri van Munster veld (2)
14 mrt 34377 AH & BC JC4
15:15 16:00 thuis Adri van Munster veld (2)
21 mrt 34409 H.C. HISALIS JC1
12
09:20 10:20 uit route
28 mrt 34437 HC Athena JC3
thuis
4 apr 34473 AMHC FIT JC1
thuis
18 apr 34494 H.V. de Terriërs JC1
45
uit route
9 mei 34559 AH & BC JC4
23
uit route
16 mei 34581 H.C. HISALIS JC1
thuis
6 jun 34612 HC Athena JC3
24
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA JC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FIT JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hisalis JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs JC1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Amsterdam JC4Kikkers JC1Terriërs JC1FIT JC1Hisalis JC1AthenA JC3
Amsterdam JC4  
Kikkers JC1  
Terriërs JC1  
FIT JC1  
Hisalis JC1  
AthenA JC3  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  FIT JC1 Kikkers JC1 12:10 Sportp. 'Kadoelen'
  Terriërs JC1 Amsterdam JC4 9:00 Sportp. 'Het Vennewater'
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Amsterdam JC4 AthenA JC3 14:25 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hisalis JC1 FIT JC1 13:35 Sportp. 'Ter Specke'
  Kikkers JC1 Terriërs JC1 12:20 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 14 MAART 2020
  FIT JC1 AthenA JC3 12:10 Sportp. 'Kadoelen'
  Kikkers JC1 Amsterdam JC4 16:00 Getsewoud-Noord
  Terriërs JC1 Hisalis JC1 14:30 Sportp. 'Het Vennewater'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  AthenA JC3 Terriërs JC1 Oost Watergraafsmeer
  FIT JC1 Amsterdam JC4 Sportp. 'Kadoelen'
  Hisalis JC1 Kikkers JC1 10:20 Sportp. 'Ter Specke'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Amsterdam JC4 Hisalis JC1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers JC1 AthenA JC3 Getsewoud-Noord
  Terriërs JC1 FIT JC1 Sportp. 'Het Vennewater'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Amsterdam JC4 Terriërs JC1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hisalis JC1 AthenA JC3 11:45 Sportp. 'Ter Specke'
  Kikkers JC1 FIT JC1 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 11 APRIL 2020
  AthenA JC3 Hisalis JC1 Oost Watergraafsmeer
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  AthenA JC3 Amsterdam JC4 Oost Watergraafsmeer
  FIT JC1 Hisalis JC1 Sportp. 'Kadoelen'
  Terriërs JC1 Kikkers JC1 Sportp. 'Het Vennewater'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Amsterdam JC4 Kikkers JC1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA JC3 FIT JC1 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis JC1 Terriërs JC1 14:05 Sportp. 'Ter Specke'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Amsterdam JC4 FIT JC1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers JC1 Hisalis JC1 Getsewoud-Noord
  Terriërs JC1 AthenA JC3 Sportp. 'Het Vennewater'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  AthenA JC3 Kikkers JC1 Oost Watergraafsmeer
  FIT JC1 Terriërs JC1 Sportp. 'Kadoelen'
  Hisalis JC1 Amsterdam JC4 12:20 Sportp. 'Ter Specke'

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play