|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames O25-3 Zaal



Teamondersteuning
Manager Iris van der Laan - Kroon Email
Coach Robert van 't Loo Email
Trainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Eva Curiel Email
Aanvoerder Julie Jo-ann van 't Loo Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 jan HV Myra DO25-5
24
13:05 13:55 uit Amstelveen Hockey Dome
  Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP
AMSTELVEEN 
29 jan Hockeyclub AMVJ DO25-3
24
12:15 13:05 uit Amstelveen Hockey Dome
  Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP
AMSTELVEEN 
5 feb HC Athena DO25-8
32
17:05 18:05 uit Universum sc/ UVA
  Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM 
5 feb MHC Uitgeest DO25-2
32
16:15 17:15 thuis Universum sc/ UVA
  Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM 
12 feb MHC Uitgeest DO25-2
31
10:45 11:45 uit Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
Zienlaan 4
1911TR
UITGEEST 
12 feb MHCHBS DO25-2
31
11:35 12:35 thuis Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
Zienlaan 4
1911TR
UITGEEST 
19 feb Alkmaarsche M.H.C. DO25-2
27
12:10 13:05 uit Polderhuis, Sporthal Het
  Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK
VELSERBROEK 
19 feb MHCHBS DO25-2
27
11:20 12:15 uit Polderhuis, Sporthal Het
  Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK
VELSERBROEK 
2 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DO25-5 6 16 5 1 0 20 7 0
2 Alkmaar DO25-2 6 10 3 1 2 16 15 0
3 HBS DO25-2 4 9 3 0 1 17 7 0
4 AthenA DO25-8 4 6 2 0 2 12 14 0
5 Kikkers DO25-3 4 4 1 1 2 9 9 0
6 Uitgeest DO25-2 6 4 1 1 4 12 16 0
7 AMVJ DO25-3 6 2 0 2 4 9 27 0


Uitslagen
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
.. Uitgeest DO25-2 Myra DO25-5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HBS DO25-2 AthenA DO25-8 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA DO25-8 AMVJ DO25-3 (6-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar DO25-2 Myra DO25-5 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. HBS DO25-2 AMVJ DO25-3 (12-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest DO25-2 Alkmaar DO25-2 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 JANUARI 2023
.. Kikkers DO25-3 Myra DO25-5 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Myra DO25-5 AthenA DO25-8 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar DO25-2 AMVJ DO25-3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kikkers DO25-3 AthenA DO25-8 (3-4)final Nog niet bevestigd.
.. Uitgeest DO25-2 AMVJ DO25-3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Alkmaar DO25-2 Uitgeest DO25-2 (7-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 15 JANUARI 2023
.. Kikkers DO25-3 Alkmaar DO25-2 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Myra DO25-5 HBS DO25-2 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AMVJ DO25-3 Alkmaar DO25-2 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HBS DO25-2 Uitgeest DO25-2 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers DO25-3 AMVJ DO25-3 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Myra DO25-5 Uitgeest DO25-2 (2-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 29 JANUARI 2023
  Myra DO25-5 AMVJ DO25-3 12:15 Amstelveen Hockey Dome
  AMVJ DO25-3 Kikkers DO25-3 13:05 Amstelveen Hockey Dome
  Myra DO25-5 Kikkers DO25-3 13:55 Amstelveen Hockey Dome
  Alkmaar DO25-2 AthenA DO25-8 14:45 Hoornse Vaart, sporthal
  AthenA DO25-8 HBS DO25-2 15:35 Hoornse Vaart, sporthal
  Alkmaar DO25-2 HBS DO25-2 16:25 Hoornse Vaart, sporthal
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
  AMVJ DO25-3 HBS DO25-2 14:45 Bloemhof
  HBS DO25-2 Myra DO25-5 15:35 Bloemhof
  AMVJ DO25-3 Myra DO25-5 16:25 Bloemhof
  AthenA DO25-8 Uitgeest DO25-2 16:25 Universum sc/ UVA
  Kikkers DO25-3 Uitgeest DO25-2 17:15 Universum sc/ UVA
  AthenA DO25-8 Kikkers DO25-3 18:05 Universum sc/ UVA
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
  AthenA DO25-8 Alkmaar DO25-2 9:45 Universum sc/ UVA
  Myra DO25-5 Alkmaar DO25-2 10:35 Universum sc/ UVA
  AthenA DO25-8 Myra DO25-5 11:25 Universum sc/ UVA
  Uitgeest DO25-2 Kikkers DO25-3 11:45 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Kikkers DO25-3 HBS DO25-2 12:35 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
  Uitgeest DO25-2 HBS DO25-2 13:25 Uitgeest sc/ De Zien, Sporthal
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
  HBS DO25-2 Kikkers DO25-3 12:15 Polderhuis, Sporthal Het
  AMVJ DO25-3 Uitgeest DO25-2 12:15 Waterlelie, Sportcentrum De
  Uitgeest DO25-2 AthenA DO25-8 13:05 Waterlelie, Sportcentrum De
  Alkmaar DO25-2 Kikkers DO25-3 13:05 Polderhuis, Sporthal Het
  HBS DO25-2 Alkmaar DO25-2 13:55 Polderhuis, Sporthal Het
  AMVJ DO25-3 AthenA DO25-8 13:55 Waterlelie, Sportcentrum De

Sponsors
wo 15 Februari  20:00 - 23:00
Ouderavond Jongenslijn
za 18 Februari  17:00 - 23:45
Nieuwjaars diner HB
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "not the final & last edition"
Get it on Google Play