|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 16 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Uit Dames 2 Hockeyclub VVV D12
13:00 Thuis Heren 2 Pinoké H10
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 30-1



Teamondersteuning
Trainer Marc Helmink Email
Aanvoerder Laura Bakker Email
Manager Nathalie Jansen Email

Nog 17 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 okt U.H.C.QUI VIVE D30-1
22
09:55 11:00 uit route
30 okt MHC Bennebroek D30-1
15
uit route
6 nov Pinoké D30-3
12:15 13:00 thuis Veld 3
13 nov Klein Zwitserland D30-2
40
uit route
20 nov MHC Forescate D30-1
10:15 11:00 thuis Veld 3
27 nov A.M.H.C. Rood-Wit D30-2
27
11:35 12:45 uit route
12 mrt De Kieviten D30-1
32
uit route
19 mrt hdm D30-3
thuis
26 mrt HGC D30-1
30
uit route
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D30-1
thuis
16 apr U.H.C.QUI VIVE D30-1
thuis
23 apr HC Alphen D30-1
27
uit route
14 mei MHC Bennebroek D30-1
thuis
21 mei Pinoké D30-3
25
uit route
4 jun Klein Zwitserland D30-2
thuis
11 jun MHC Forescate D30-1
30
uit route
18 jun A.M.H.C. Rood-Wit D30-2
thuis
8 thuiswedstrijden en 9 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen D30-1 5 13 4 1 0 21 3 0
2 Pinoké D30-3 4 10 3 1 0 14 1 0
3 Bennebroek D30-1 4 9 3 0 1 24 7 0
4 Qui Vive D30-1 3 9 3 0 0 19 2 0
5 Kikkers D30-1 5 9 2 3 0 14 5 0
6 Klein Zwitserland D30-2 4 6 2 0 2 14 7 0
7 HGC D30-1 4 4 1 1 2 5 11 0
8 HDM D30-3 4 3 1 0 3 6 9 0
9 Forescate D30-1 4 3 1 0 3 6 25 0
10 Roomburg D30-1 4 2 0 2 2 1 3 0
11 Kieviten D30-1 3 0 0 0 3 0 22 0
12 Rood-Wit D30-2 4 0 0 0 4 0 29 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Pinoké D30-3 Roomburg D30-1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Alphen D30-1 Forescate D30-1 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 Kieviten D30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HGC D30-1 HDM D30-3 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Qui Vive D30-1 Rood-Wit D30-2 (10-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Rood-Wit D30-2 Alphen D30-1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 Pinoké D30-3 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Forescate D30-1 Bennebroek D30-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D30-1 HGC D30-1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDM D30-3 Kikkers D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Alphen D30-1 Kieviten D30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bennebroek D30-1 Rood-Wit D30-2 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Klein Zwitserland D30-2 Roomburg D30-1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kikkers D30-1 HGC D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké D30-3 Forescate D30-1 (5-0)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
.. HDM D30-3 Qui Vive D30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. HDM D30-3 Alphen D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Rood-Wit D30-2 Pinoké D30-3 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Forescate D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-10)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kieviten D30-1 Bennebroek D30-1 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Roomburg D30-1 Kikkers D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. HGC D30-1 Qui Vive D30-1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
.. Kikkers D30-1 Alphen D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
  Pinoké D30-3 Kieviten D30-1 9:15 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Forescate D30-1 Roomburg D30-1 10:45 Sportpark 'Adegeest'
  Bennebroek D30-1 HDM D30-3 10:45 Rottegat Heemskerklaan
  Qui Vive D30-1 Kikkers D30-1 11:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  Alphen D30-1 HGC D30-1 11:00 Sportpark Zegersloot
  Klein Zwitserland D30-2 Rood-Wit D30-2 12:45 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
  Kieviten D30-1 Klein Zwitserland D30-2 10:45 De Schulpweide
  Roomburg D30-1 Qui Vive D30-1 10:45 Sportpark Roomburg
  Rood-Wit D30-2 Forescate D30-1 11:00 Marienweide
  HGC D30-1 Bennebroek D30-1 12:15 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Pinoké D30-3 14:30 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
  Bennebroek D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Pinoké D30-3 HGC D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Klein Zwitserland D30-2 HDM D30-3 10:30 Sportpark 'HCKZ'
  Forescate D30-1 Kieviten D30-1 10:45 Sportpark 'Adegeest'
  Alphen D30-1 Qui Vive D30-1 10:45 Sportpark Zegersloot
  Rood-Wit D30-2 Roomburg D30-1 12:45 Marienweide
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
  HDM D30-3 Forescate D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Roomburg D30-1 Alphen D30-1 0:00 Sportpark Roomburg
  Kieviten D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 De Schulpweide
  HGC D30-1 Klein Zwitserland D30-2 10:00 Roggewoning (HGC)
  Qui Vive D30-1 Bennebroek D30-1 12:45 Sportp.arkNoorddammerweg
  Kikkers D30-1 Pinoké D30-3 13:00 Getsewoud-Noord
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
  Kieviten D30-1 Roomburg D30-1 0:00 De Schulpweide
  Klein Zwitserland D30-2 Kikkers D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Bennebroek D30-1 Alphen D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Pinoké D30-3 Qui Vive D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Forescate D30-1 HGC D30-1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Rood-Wit D30-2 HDM D30-3 12:45 Marienweide
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
  Alphen D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Sportpark Zegersloot
  Bennebroek D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  HDM D30-3 Kieviten D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  HGC D30-1 Rood-Wit D30-2 10:00 Roggewoning (HGC)
  Qui Vive D30-1 Klein Zwitserland D30-2 10:30 Sportp.arkNoorddammerweg
  Kikkers D30-1 Forescate D30-1 11:00 Getsewoud-Noord
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
  Pinoké D30-3 Bennebroek D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Kieviten D30-1 HGC D30-1 0:00 De Schulpweide
  Forescate D30-1 Qui Vive D30-1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Roomburg D30-1 HDM D30-3 0:00 Sportpark Roomburg
  Klein Zwitserland D30-2 Alphen D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Rood-Wit D30-2 Kikkers D30-1 12:45 Marienweide
ZONDAG 12 MAART 2023
  Kieviten D30-1 Kikkers D30-1 0:00 De Schulpweide
  HDM D30-3 HGC D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Forescate D30-1 Alphen D30-1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Rood-Wit D30-2 Qui Vive D30-1 0:00 Marienweide
  Roomburg D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Sportpark Roomburg
  Klein Zwitserland D30-2 Bennebroek D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Qui Vive D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  Alphen D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportpark Zegersloot
  Bennebroek D30-1 Forescate D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  HGC D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  Kikkers D30-1 HDM D30-3 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké D30-3 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 26 MAART 2023
  Rood-Wit D30-2 Bennebroek D30-1 0:00 Marienweide
  Kieviten D30-1 Alphen D30-1 0:00 De Schulpweide
  Qui Vive D30-1 HDM D30-3 0:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  HGC D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  Roomburg D30-1 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Sportpark Roomburg
  Forescate D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Sportpark 'Adegeest'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Alphen D30-1 HDM D30-3 0:00 Sportpark Zegersloot
  Pinoké D30-3 Rood-Wit D30-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bennebroek D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Qui Vive D30-1 HGC D30-1 0:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  Kikkers D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Klein Zwitserland D30-2 Forescate D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Kikkers D30-1 Qui Vive D30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Alphen D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Bennebroek D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten D30-1 Pinoké D30-3 0:00 De Schulpweide
  Rood-Wit D30-2 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Marienweide
  Roomburg D30-1 Forescate D30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Pinoké D30-3 HDM D30-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bennebroek D30-1 HGC D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Alphen D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Qui Vive D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  Forescate D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland D30-2 Kieviten D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 14 MEI 2023
  Qui Vive D30-1 Alphen D30-1 0:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  Kikkers D30-1 Bennebroek D30-1 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kieviten D30-1 Forescate D30-1 0:00 De Schulpweide
  Roomburg D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 21 MEI 2023
  Pinoké D30-3 Kikkers D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bennebroek D30-1 Qui Vive D30-1 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Alphen D30-1 Roomburg D30-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Rood-Wit D30-2 Kieviten D30-1 0:00 Marienweide
  Forescate D30-1 HDM D30-3 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland D30-2 HGC D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Alphen D30-1 Bennebroek D30-1 0:00 Sportpark Zegersloot
  Qui Vive D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  Kikkers D30-1 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Forescate D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Rood-Wit D30-2 0:00 Sportcomplex Groenendaal
  Roomburg D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Pinoké D30-3 Alphen D30-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Kieviten D30-1 HDM D30-3 0:00 De Schulpweide
  Rood-Wit D30-2 HGC D30-1 0:00 Marienweide
  Forescate D30-1 Kikkers D30-1 0:00 Sportpark 'Adegeest'
  Klein Zwitserland D30-2 Qui Vive D30-1 0:00 Sportpark 'HCKZ'
  Roomburg D30-1 Bennebroek D30-1 0:00 Sportpark Roomburg
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Bennebroek D30-1 Pinoké D30-3 0:00 Rottegat Heemskerklaan
  Alphen D30-1 Klein Zwitserland D30-2 0:00 Sportpark Zegersloot
  Qui Vive D30-1 Forescate D30-1 0:00 Sportp.arkNoorddammerweg
  Kikkers D30-1 Rood-Wit D30-2 0:00 Getsewoud-Noord
  HGC D30-1 Kieviten D30-1 0:00 Roggewoning (HGC)
  HDM D30-3 Roomburg D30-1 0:00 Sportcomplex Groenendaal

Sponsors
za 24 September  00:00 - 00:00
Grote Clubactie 2022
do 13 Oktober  19:30 - 22:00
bijscholing KNHB scheidsrechters
za 22 Oktober  09:30 - 19:45
G-Hockey toernooi
vr 28 Oktober  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
Get it on Google Play