|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Jongens O18-2



Teamondersteuning
Hoofdtrainer Saskia Govers Email
Manager Muriel Somers Email
Trainer Joost Zon Email
Coach Joost Zon Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt THC Hurley JO18-3
thuis
18 mrt HSC Hermes JO18-1
75
12:00 13:45 uit route
25 mrt Hockey Vereniging Abcoude JO18-2
30
uit route
1 apr WFHC JO18-1
thuis
15 apr Pinoké JO18-4
thuis
22 apr HC Bloemendaal JO18-3
34
uit route
13 mei MHC Alliance JO18-3
thuis
20 mei THC Hurley JO18-3
25
uit route
27 mei HSC Hermes JO18-1
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Abcoude JO18-2 5 13 4 1 0 20 10 0
2 Hermes JO18-1 5 12 4 0 1 25 9 0
3 Alliance JO18-3 5 9 3 0 2 14 5 0
4 Hurley JO18-3 5 9 3 0 2 14 10 0
5 Kikkers JO18-2 5 8 2 2 1 10 10 0
6 Pinoké JO18-4 5 6 2 0 3 13 21 0
7 Hoorn (WFHC) JO18-1 5 1 0 1 4 9 22 0
8 Bloemendaal JO18-3 5 0 0 0 5 5 23 0


Uitslagen
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
.. Alliance JO18-3 Hoorn (WFHC) JO18-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké JO18-4 Hermes JO18-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers JO18-2 Abcoude JO18-2 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-3 Hurley JO18-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
.. Hoorn (WFHC) JO18-1 Kikkers JO18-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO18-2 Pinoké JO18-4 (9-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO18-3 Alliance JO18-3 (0-1)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
.. Alliance JO18-3 Hermes JO18-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-3 Abcoude JO18-2 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO18-3 Hoorn (WFHC) JO18-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Pinoké JO18-4 Kikkers JO18-2 (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
.. Hermes JO18-1 Hurley JO18-3 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kikkers JO18-2 Bloemendaal JO18-3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hoorn (WFHC) JO18-1 Pinoké JO18-4 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude JO18-2 Alliance JO18-3 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
.. Hermes JO18-1 Hoorn (WFHC) JO18-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bloemendaal JO18-3 Pinoké JO18-4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Alliance JO18-3 Kikkers JO18-2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hurley JO18-3 Abcoude JO18-2 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
.. Hermes JO18-1 Bloemendaal JO18-3 (12-0)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MAART 2023
  Pinoké JO18-4 Alliance JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Bloemendaal JO18-3 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers JO18-2 Hurley JO18-3 0:00 Getsewoud-Noord
  Abcoude JO18-2 Hermes JO18-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
ZATERDAG 18 MAART 2023
  Alliance JO18-3 Bloemendaal JO18-3 0:00 Sportparklaan
  Hurley JO18-3 Pinoké JO18-4 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Abcoude JO18-2 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Hermes JO18-1 Kikkers JO18-2 13:45 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 25 MAART 2023
  Abcoude JO18-2 Kikkers JO18-2 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Alliance JO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Hurley JO18-3 Bloemendaal JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Hermes JO18-1 Pinoké JO18-4 12:00 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 1 APRIL 2023
  Alliance JO18-3 Hurley JO18-3 0:00 Sportparklaan
  Bloemendaal JO18-3 Hermes JO18-1 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers JO18-2 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké JO18-4 Abcoude JO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 15 APRIL 2023
  Abcoude JO18-2 Bloemendaal JO18-3 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Kikkers JO18-2 Pinoké JO18-4 0:00 Getsewoud-Noord
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Hurley JO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Hermes JO18-1 Alliance JO18-3 13:45 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 22 APRIL 2023
  Alliance JO18-3 Abcoude JO18-2 0:00 Sportparklaan
  Bloemendaal JO18-3 Kikkers JO18-2 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Hurley JO18-3 Hermes JO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké JO18-4 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 13 MEI 2023
  Pinoké JO18-4 Bloemendaal JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Abcoude JO18-2 Hurley JO18-3 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
  Kikkers JO18-2 Alliance JO18-3 0:00 Getsewoud-Noord
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Hermes JO18-1 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 20 MEI 2023
  Hoorn (WFHC) JO18-1 Bloemendaal JO18-3 0:00 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Alliance JO18-3 Pinoké JO18-4 0:00 Sportparklaan
  Hurley JO18-3 Kikkers JO18-2 0:00 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Hermes JO18-1 Abcoude JO18-2 12:00 Sportpark 'De Linie'
ZATERDAG 27 MEI 2023
  Bloemendaal JO18-3 Alliance JO18-3 0:00 Sportpark Aelbertsbergweg
  Kikkers JO18-2 Hermes JO18-1 0:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké JO18-4 Hurley JO18-3 0:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Abcoude JO18-2 Hoorn (WFHC) JO18-1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'

Sponsors
wo 15 Februari  20:00 - 23:00
Ouderavond Jongenslijn
za 18 Februari  17:00 - 23:45
Nieuwjaars diner HB
wo 15 Maart  07:00 - 23:00
Stem locatie
vr 24 Maart  18:00 - 23:45
Apre-ski feest "not the final & last edition"
Get it on Google Play