|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames Jong 1



Teamondersteuning
Trainer Johan Lap Email
Aanvoerder Carlijn Priester Email
Manager Ruby Hillegers Email

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 sep 10073 MHC Amstelveen DJ1
14:15 15:00 thuis Veld 4
4 okt 10315 HC Athena DJ3
24
10:40 11:50 uit route
25 okt 10396 HC Spire DJ1
thuis
1 nov 10711 Pinoké DJ4
25
uit route
8 nov 10962 Hockeyclub AMVJ DJ2
thuis
15 nov 11202 MHC Amstelveen DJ1
25
uit route
22 nov 11527 HC Athena DJ3
thuis
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amstelveen DJ1 3 9 3 0 0 13 5 0
2 Kikkers DJ1 3 6 2 0 1 14 6 0
3 AMVJ DJ2 3 6 2 0 1 11 6 0
4 Spire DJ1 3 4 1 1 1 12 13 0
5 Pinoké DJ4 3 1 0 1 2 9 11 0
6 AthenA DJ3 3 0 0 0 3 1 19 0

Uitslagenmatrix
  Kikkers DJ1AthenA DJ3Amstelveen DJ1AMVJ DJ2Spire DJ1Pinoké DJ4
Kikkers DJ1   2-1
AthenA DJ3   0-7
Amstelveen DJ1 6-0   2-1
AMVJ DJ2 4-3 6-1  
Spire DJ1 1-9  
Pinoké DJ4 4-5 4-4  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Spire DJ1 Kikkers DJ1 1-9 Definitief
.. Pinoké DJ4 Amstelveen DJ1 4-5 Definitief
.. AMVJ DJ2 AthenA DJ3 6-1 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. AthenA DJ3 Spire DJ1 0-7 Definitief
.. Amstelveen DJ1 AMVJ DJ2 2-1 Definitief
.. Kikkers DJ1 Pinoké DJ4 2-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. AMVJ DJ2 Kikkers DJ1 4-3 Definitief
.. Pinoké DJ4 Spire DJ1 4-4 Definitief
.. Amstelveen DJ1 AthenA DJ3 6-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
  Kikkers DJ1 Amstelveen DJ1 15:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké DJ4 AthenA DJ3 16:50 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Spire DJ1 AMVJ DJ2 12:15 Locatie Hoogwoud (Opmeer)
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  AMVJ DJ2 Pinoké DJ4 8:30 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Amstelveen DJ1 Spire DJ1 14:00 Startbaan (Amstelveen)
  AthenA DJ3 Kikkers DJ1 11:50 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  Amstelveen DJ1 Pinoké DJ4 Startbaan (Amstelveen)
  AthenA DJ3 AMVJ DJ2 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers DJ1 Spire DJ1 Getsewoud-Noord
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  AMVJ DJ2 Amstelveen DJ1 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Pinoké DJ4 Kikkers DJ1 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Spire DJ1 AthenA DJ3 14:00 Locatie Hoogwoud (Opmeer)
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  AthenA DJ3 Amstelveen DJ1 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers DJ1 AMVJ DJ2 Getsewoud-Noord
  Spire DJ1 Pinoké DJ4 15:45 Locatie Hoogwoud (Opmeer)
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  AMVJ DJ2 Spire DJ1 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Amstelveen DJ1 Kikkers DJ1 Startbaan (Amstelveen)
  AthenA DJ3 Pinoké DJ4 Oost Watergraafsmeer
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Kikkers DJ1 AthenA DJ3 Getsewoud-Noord
  Pinoké DJ4 AMVJ DJ2 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Spire DJ1 Amstelveen DJ1 10:30 Locatie Hoogwoud (Opmeer)

Sponsors
 
Get it on Google Play