|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 3



Teamondersteuning
Aanvoerder Gwenny van 't Loo Email
Manager Carmen Keers Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 sep 10049 HC Athena D13
12:15 13:00 thuis Veld 3
4 okt 10284 Hockeyclub VVV D19
25
13:40 14:50 uit route
15 okt !Oefenwedstrijd D2
20:00 20:30 thuis Veld 1
  veld 1 of veld 4, ligt eraan welk veld vrij is 
25 okt 10373 HMHC Saxenburg D2
thuis
1 nov 10698 Pinoké D14
25
uit route
8 nov 10938 Hockeyclub AMVJ D12
thuis
15 nov 11167 HC Athena D13
24
uit route
22 nov 11503 Hockeyclub VVV D19
thuis
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers D3 3 7 2 1 0 13 9 0
2 VVV D19 3 7 2 1 0 8 5 0
3 AthenA D13 3 4 1 1 1 3 4 0
4 Pinoké D14 3 3 1 0 2 11 10 0
5 AMVJ D12 3 3 0 3 0 5 5 0
6 Saxenburg D2 3 0 0 0 3 9 16 0

Uitslagenmatrix
  AMVJ D12Kikkers D3Pinoké D14Saxenburg D2-OVVV D19AthenA D13
AMVJ D12   3-3 1-1
Kikkers D3   5-4
Pinoké D14   6-3 1-2
Saxenburg D2-O 2-5  
VVV D19 5-4  
AthenA D13 1-1 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Saxenburg D2-O Kikkers D3 2-5 Definitief
.. Pinoké D14 AthenA D13 1-2 Definitief
.. AMVJ D12 VVV D19 1-1 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. VVV D19 Saxenburg D2-O 5-4 Definitief
.. AthenA D13 AMVJ D12 1-1 Definitief
.. Kikkers D3 Pinoké D14 5-4 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. AMVJ D12 Kikkers D3 3-3 Definitief
.. Pinoké D14 Saxenburg D2-O 6-3 Definitief
.. AthenA D13 VVV D19 0-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
  Kikkers D3 AthenA D13 13:00 Getsewoud-Noord
  Pinoké D14 VVV D19 10:10 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg D2-O AMVJ D12 11:00 Boerhaavelaan - Oost
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
  AMVJ D12 Pinoké D14 11:40 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  AthenA D13 Saxenburg D2-O 13:30 Oost Watergraafsmeer
  VVV D19 Kikkers D3 14:50 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 25 OKTOBER 2020
  AthenA D13 Pinoké D14 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers D3 Saxenburg D2-O Getsewoud-Noord
  VVV D19 AMVJ D12 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 1 NOVEMBER 2020
  AMVJ D12 AthenA D13 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Pinoké D14 Kikkers D3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg D2-O VVV D19 11:00 Boerhaavelaan - Oost
ZONDAG 8 NOVEMBER 2020
  Kikkers D3 AMVJ D12 Getsewoud-Noord
  Saxenburg D2-O Pinoké D14 11:00 Boerhaavelaan - Oost
  VVV D19 AthenA D13 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  AMVJ D12 Saxenburg D2-O Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  AthenA D13 Kikkers D3 Oost Watergraafsmeer
  VVV D19 Pinoké D14 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Kikkers D3 VVV D19 Getsewoud-Noord
  Pinoké D14 AMVJ D12 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg D2-O AthenA D13 11:00 Boerhaavelaan - Oost

Sponsors
 
Get it on Google Play