|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames Jong 3



Teamondersteuning
Trainer Dimitri Zantvoord Email
Aanvoerder Jayda Conijn Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 nov 4169 Xenios DJ4
14:30 15:15 thuis Veld 3
10 nov 4356 MHC Bennebroek DJ1
15
uit route
17 nov 4799 K.H.C. Strawberries DJ1
25
uit route
24 nov 4886 HC Athena DJ6
12:00 12:45 thuis Veld 4
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ3 6 16 5 1 0 24 7 0
2 VVV DJ2 6 13 4 1 1 25 9 0
3 Bennebroek DJ1 6 10 3 1 2 21 11 0
4 Xenios DJ4 6 7 2 1 3 13 16 0
5 AthenA DJ6 6 6 2 0 4 10 21 0
6 Strawberries DJ1 6 0 0 0 6 4 33 0

Uitslagenmatrix
  Bennebroek DJ1VVV DJ2Strawberries DJ1Xenios DJ4AthenA DJ6Kikkers DJ3
Bennebroek DJ1   4-1 3-1
VVV DJ2 3-2   6-1 2-3
Strawberries DJ1 0-7   0-2 2-5
Xenios DJ4 3-3 1-3   1-6
AthenA DJ6 3-2 0-5   0-3
Kikkers DJ3 3-2 2-2 7-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Kikkers DJ3 VVV DJ2 2-2 Definitief
.. Bennebroek DJ1 Xenios DJ4 4-1 Definitief
.. AthenA DJ6 Strawberries DJ1 3-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Xenios DJ4 Kikkers DJ3 1-6 Definitief
.. Strawberries DJ1 Bennebroek DJ1 0-7 Definitief
.. VVV DJ2 AthenA DJ6 6-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. AthenA DJ6 Xenios DJ4 0-5 Definitief
.. Kikkers DJ3 Bennebroek DJ1 3-2 Definitief
.. VVV DJ2 Strawberries DJ1 (9-0)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Kikkers DJ3 Strawberries DJ1 7-0 Definitief
.. Bennebroek DJ1 AthenA DJ6 3-1 Definitief
.. Xenios DJ4 VVV DJ2 1-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Strawberries DJ1 Xenios DJ4 0-2 Definitief
.. AthenA DJ6 Kikkers DJ3 0-3 Definitief
.. VVV DJ2 Bennebroek DJ1 3-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. VVV DJ2 Kikkers DJ3 2-3 Definitief
.. Xenios DJ4 Bennebroek DJ1 3-3 Definitief
.. Strawberries DJ1 AthenA DJ6 2-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  AthenA DJ6 VVV DJ2 Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek DJ1 Strawberries DJ1 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers DJ3 Xenios DJ4 15:15 Getsewoud-Noord
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Bennebroek DJ1 Kikkers DJ3 Rottegat Heemskerklaan
  Strawberries DJ1 VVV DJ2 sportp. Schoonenberg
  Xenios DJ4 AthenA DJ6 14:45 Sportpark Sloten-Oost
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  AthenA DJ6 Bennebroek DJ1 Oost Watergraafsmeer
  Strawberries DJ1 Kikkers DJ3 sportp. Schoonenberg
  VVV DJ2 Xenios DJ4 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Bennebroek DJ1 VVV DJ2 Rottegat Heemskerklaan
  Kikkers DJ3 AthenA DJ6 12:45 Getsewoud-Noord
  Xenios DJ4 Strawberries DJ1 10:30 Sportpark Sloten-Oost

Sponsors
 
za 26 Oktober  08:00 - 23:00
G-hocketoernooi
ma 4 November  19:00 - 21:30
Informatie avond nieuwe leden
di 12 November  19:00 - 21:30
e-learning Club-Scheidsrechter (CS) terugkomavond
wo 20 November  19:00 - 21:30
Examen Club-Scheidsrechter (CS)
Vandaag jarig
Lone Cramer
Jeanette Gort
Chanel van Rijn
Get it on Google Play