|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames Jong 2



Teamondersteuning
Trainer Johan Lap Email
Trainer Joris Schreuders Email
Manager Yasmijn Deen Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 sep 3188 HC Athena DJ3
24
09:20 10:30 uit route
29 sep 3280 HIC DJ2
20
10:10 11:15 uit route
6 okt 3719 H.C. HISALIS DJ2
12:15 13:00 thuis Veld 3
13 okt 3987 MHC Muiderberg DJ1
12:00 12:45 thuis Veld 4
3 nov 4262 HV Myra DJ2
20
uit route
10 nov 4525 HC Athena DJ3
14:00 14:45 thuis Veld 4
17 nov 4794 HIC DJ2
14:00 14:45 thuis Veld 3
24 nov 5063 H.C. HISALIS DJ2
12
uit route
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra DJ2 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Muiderberg DJ1 2 6 2 0 0 18 0 0
3 HIC DJ2 2 6 2 0 0 12 2 0
4 Hisalis DJ2 2 0 0 0 2 2 12 0
5 Kikkers DJ2 2 0 0 0 2 1 19 0
6 AthenA DJ3 2 0 0 0 2 0 19 0

Uitslagenmatrix
  HIC DJ2AthenA DJ3Myra DJ2Kikkers DJ2Muiderberg DJ1Hisalis DJ2
HIC DJ2   6-0
AthenA DJ3   0-13
Myra DJ2   6-0
Kikkers DJ2 1-14  
Muiderberg DJ1 5-0  
Hisalis DJ2 2-6  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. HIC DJ2 AthenA DJ3 6-0 Definitief
.. Myra DJ2 Hisalis DJ2 6-0 Definitief
.. Muiderberg DJ1 Kikkers DJ2 5-0 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. AthenA DJ3 Muiderberg DJ1 0-13 Definitief
.. Kikkers DJ2 Myra DJ2 1-14 Definitief
.. Hisalis DJ2 HIC DJ2 2-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
  AthenA DJ3 Kikkers DJ2 10:30 Oost Watergraafsmeer
  HIC DJ2 Myra DJ2 13:00 Escapade (HIC)
  Muiderberg DJ1 Hisalis DJ2 12:50 t Kocherbos
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
  HIC DJ2 Kikkers DJ2 11:15 Escapade (HIC)
  Hisalis DJ2 AthenA DJ3 10:45 Sportp. 'Ter Specke'
  Myra DJ2 Muiderberg DJ1 14:35 Sportlaan Oost (Myra)
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
  AthenA DJ3 Myra DJ2 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers DJ2 Hisalis DJ2 13:00 Getsewoud-Noord
  Muiderberg DJ1 HIC DJ2 14:40 t Kocherbos
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
  AthenA DJ3 HIC DJ2 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis DJ2 Myra DJ2 12:00 Sportp. 'Ter Specke'
  Kikkers DJ2 Muiderberg DJ1 12:45 Getsewoud-Noord
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
  HIC DJ2 Hisalis DJ2 Escapade (HIC)
  Muiderberg DJ1 AthenA DJ3 t Kocherbos
  Myra DJ2 Kikkers DJ2 Sportlaan Oost (Myra)
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
  Hisalis DJ2 Muiderberg DJ1 14:00 Sportp. 'Ter Specke'
  Kikkers DJ2 AthenA DJ3 14:45 Getsewoud-Noord
  Myra DJ2 HIC DJ2 Sportlaan Oost (Myra)
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  AthenA DJ3 Hisalis DJ2 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers DJ2 HIC DJ2 14:45 Getsewoud-Noord
  Muiderberg DJ1 Myra DJ2 t Kocherbos
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  HIC DJ2 Muiderberg DJ1 Escapade (HIC)
  Hisalis DJ2 Kikkers DJ2 Sportp. 'Ter Specke'
  Myra DJ2 AthenA DJ3 Sportlaan Oost (Myra)

Sponsors
 
wo 18 September  08:00 - 15:30
Sportdag OBS Joppe
di 24 September  18:00 - 23:00
Rabobank sessie met ouderen
wo 25 September  08:30 - 15:30
sportdag OBS Joppe (backup dag)
ma 30 September  20:00 - 22:00
Algemene Ledenvergadering (ALV)
Vandaag jarig
Gabrielle Bastiaan
Fanny Burry
Get it on Google Play