|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames 1



Teamondersteuning
Trainer Sander van den Broek Email
Coach Sander van den Broek Email
Manager Lotta Roos Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mei 13938 Zandvoortsche Hockey Club D1
thuis
17 mei 13984 Thor D1
25
11:20 12:45 uit route
24 mei 14065 MHC Voorhout D1
thuis
7 jun 14133 MHC Heerhugowaard D1
45
11:00 12:45 uit route
14 jun 14188 Scoop Delft D1
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uitgeest D1 12 34 11 1 0 43 18 0
2 Voorhout D1 12 27 9 0 3 36 18 0
3 Alkemade D1 12 26 8 2 2 53 17 0
4 Wateringse veld D1 12 23 7 2 3 40 19 0
5 Scoop Delft D1 12 22 7 1 4 51 20 0
6 Kikkers D1 12 22 7 1 4 27 21 0
7 Saxenburg D1 12 17 5 2 5 22 23 0
8 Kraaien D1 12 15 5 0 7 32 27 0
9 Thor D1 12 10 3 1 8 19 42 0
10 Heerhugowaard D1 12 10 3 1 8 15 44 0
11 Zandvoort D1 12 4 1 1 10 14 32 0
12 Evergreen D1 12 0 0 0 12 3 74 0

Uitslagenmatrix
  Kraaien D1Heerhugowaard D1Evergreen D1Alkemade D1Kikkers D1Saxenburg D1Uitgeest D1Voorhout D1Zandvoort D1Wateringse veld D1Scoop Delft D1Thor D1
Kraaien D1   2-5 0-2 3-4 2-3 4-1 5-4 1-2
Heerhugowaard D1 1-6   1-4 2-2 2-5 0-4 2-1 1-4
Evergreen D1 0-2 0-2   0-6 0-6 1-6
Alkemade D1 10-0   4-4 2-0 5-1 5-3
Kikkers D1 4-2 3-0 3-2   3-0 0-0
Saxenburg D1 1-0 1-2 1-0   1-2 3-2
Uitgeest D1 6-0 3-2   1-0 7-2 3-1
Voorhout D1 12-0 4-2 3-2   2-1 1-5 3-2 3-1
Zandvoort D1 6-0 0-5 1-2 0-1   0-0 0-2
Wateringse veld D1 4-0 2-2 4-0 5-0 2-3   6-2
Scoop Delft D1 11-0 12-1 5-1 3-3 0-2 3-1  
Thor D1 0-5 3-2 0-8 1-3 2-1 2-3 0-7  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Zandvoort D1 Voorhout D1 0-1 Definitief
.. Saxenburg D1 Heerhugowaard D1 1-2 Definitief
.. Uitgeest D1 Scoop Delft D1 3-1 Definitief
.. Kikkers D1 Kraaien D1 4-2 Definitief
.. Alkemade D1 Evergreen D1 10-0 Definitief
.. Thor D1 Wateringse veld D1 2-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Kraaien D1 Uitgeest D1 3-4 Definitief
.. Scoop Delft D1 Saxenburg D1 3-3 Definitief
.. Heerhugowaard D1 Zandvoort D1 2-1 Definitief
.. Voorhout D1 Thor D1 3-1 Definitief
.. Wateringse veld D1 Alkemade D1 2-2 Definitief
.. Evergreen D1 Kikkers D1 (1-2)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Kikkers D1 Alkemade D1 3-2 Definitief
.. Uitgeest D1 Evergreen D1 6-0 Definitief
.. Saxenburg D1 Kraaien D1 1-0 Definitief
.. Zandvoort D1 Scoop Delft D1 0-2 Definitief
.. Thor D1 Heerhugowaard D1 3-2 Definitief
.. Voorhout D1 Wateringse veld D1 1-5 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Thor D1 Scoop Delft D1 0-7 Definitief
.. Evergreen D1 Saxenburg D1 0-6 Definitief
.. Kraaien D1 Zandvoort D1 4-1 Definitief
.. Heerhugowaard D1 Voorhout D1 0-4 Definitief
.. Wateringse veld D1 Kikkers D1 4-0 Definitief
.. Alkemade D1 Uitgeest D1 4-4 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Voorhout D1 Scoop Delft D1 3-2 Definitief
.. Heerhugowaard D1 Wateringse veld D1 1-4 Definitief
.. Uitgeest D1 Kikkers D1 3-2 Definitief
.. Saxenburg D1 Alkemade D1 1-0 Definitief
.. Zandvoort D1 Evergreen D1 6-0 Definitief
.. Thor D1 Kraaien D1 0-5 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Wateringse veld D1 Uitgeest D1 2-3 Definitief
.. Scoop Delft D1 Heerhugowaard D1 11-0 Definitief
.. Kraaien D1 Voorhout D1 2-3 Definitief
.. Evergreen D1 Thor D1 1-6 Definitief
.. Alkemade D1 Zandvoort D1 5-1 Definitief
.. Kikkers D1 Saxenburg D1 3-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Zandvoort D1 Kikkers D1 0-5 Definitief
.. Saxenburg D1 Uitgeest D1 1-2 Definitief
.. Scoop Delft D1 Wateringse veld D1 3-1 Definitief
.. Heerhugowaard D1 Kraaien D1 1-6 Definitief
.. Voorhout D1 Evergreen D1 12-0 Definitief
.. Thor D1 Alkemade D1 0-8 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Kraaien D1 Scoop Delft D1 1-2 Definitief
.. Uitgeest D1 Zandvoort D1 7-2 Definitief
.. Kikkers D1 Thor D1 0-0 Definitief
.. Alkemade D1 Voorhout D1 2-0 Definitief
.. Evergreen D1 Heerhugowaard D1 0-2 Definitief
.. Wateringse veld D1 Saxenburg D1 5-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Zandvoort D1 Saxenburg D1 1-2 Definitief
.. Kraaien D1 Wateringse veld D1 5-4 Definitief
.. Scoop Delft D1 Evergreen D1 12-1 Definitief
.. Heerhugowaard D1 Alkemade D1 1-4 Definitief
.. Voorhout D1 Kikkers D1 4-2 Definitief
.. Thor D1 Uitgeest D1 1-3 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Evergreen D1 Kraaien D1 0-2 Definitief
.. Alkemade D1 Scoop Delft D1 5-3 Definitief
.. Kikkers D1 Heerhugowaard D1 3-0 Definitief
.. Uitgeest D1 Voorhout D1 1-0 Definitief
.. Saxenburg D1 Thor D1 3-2 Definitief
.. Zandvoort D1 Wateringse veld D1 0-0 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Wateringse veld D1 Evergreen D1 4-0 Definitief
.. Voorhout D1 Saxenburg D1 3-2 Definitief
.. Heerhugowaard D1 Uitgeest D1 2-5 Definitief
.. Scoop Delft D1 Kikkers D1 5-1 Definitief
.. Kraaien D1 Alkemade D1 2-5 Definitief
.. Thor D1 Zandvoort D1 2-1 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Voorhout D1 Zandvoort D1 2-1 Definitief
.. Heerhugowaard D1 Saxenburg D1 2-2 Definitief
.. Scoop Delft D1 Uitgeest D1 0-2 Definitief
.. Wateringse veld D1 Thor D1 6-2 Definitief
.. Kraaien D1 Kikkers D1 0-2 Definitief
.. Evergreen D1 Alkemade D1 0-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alkemade D1 Thor D1 12:45 Hertogspark
  Evergreen D1 Voorhout D1 14:45 Sportp. Schweitzerdreef
  Kikkers D1 Zandvoort D1 Getsewoud-Noord
  Kraaien D1 Heerhugowaard D1 12:45 Sportp. Zuiderweg
  Uitgeest D1 Saxenburg D1 11:00 Sportp. 'De Koog'
  Wateringse veld D1 Scoop Delft D1 13:00 Wateringse Veld
ZONDAG 17 MEI 2020
  Heerhugowaard D1 Evergreen D1 12:45 Sportpark 'De Vork'
  Saxenburg D1 Wateringse veld D1 Boerhaavelaan - Oost
  Scoop Delft D1 Kraaien D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Thor D1 Kikkers D1 12:45 Gorlaeus Sportcomplex
  Voorhout D1 Alkemade D1 12:45 Sportp. Elsgeest
  Zandvoort D1 Uitgeest D1 13:00 Sportpark Duintjesveld
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alkemade D1 Heerhugowaard D1 12:45 Hertogspark
  Evergreen D1 Scoop Delft D1 12:45 Sportp. Schweitzerdreef
  Kikkers D1 Voorhout D1 Getsewoud-Noord
  Saxenburg D1 Zandvoort D1 Boerhaavelaan - Oost
  Uitgeest D1 Thor D1 11:00 Sportp. 'De Koog'
  Wateringse veld D1 Kraaien D1 13:00 Wateringse Veld
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Heerhugowaard D1 Kikkers D1 12:45 Sportpark 'De Vork'
  Kraaien D1 Evergreen D1 Sportp. Zuiderweg
  Scoop Delft D1 Alkemade D1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  Thor D1 Saxenburg D1 12:45 Gorlaeus Sportcomplex
  Voorhout D1 Uitgeest D1 12:45 Sportp. Elsgeest
  Wateringse veld D1 Zandvoort D1 13:00 Wateringse Veld
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alkemade D1 Kraaien D1 12:45 Hertogspark
  Evergreen D1 Wateringse veld D1 14:45 Sportp. Schweitzerdreef
  Kikkers D1 Scoop Delft D1 Getsewoud-Noord
  Saxenburg D1 Voorhout D1 Boerhaavelaan - Oost
  Uitgeest D1 Heerhugowaard D1 12:50 Sportp. 'De Koog'
  Zandvoort D1 Thor D1 13:00 Sportpark Duintjesveld

Sponsors
 
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
do 18 Juni  07:30 - 19:00
Sportdag Sportservice
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
ma 6 Juli  08:00 - 18:00
Bovelander & Bovelander Hockeykamp
Get it on Google Play