|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes D6

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Anouk Vogel Email
Manager Harald van Driel Email
Coach Dennis Hooiveld Email
Coach Michel de Bruin Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 37391 AMHC Westerpark MD4
13:40 14:10 thuis Veld 4
  CS begeleider: Marc Boerop 
7 mrt 37452 HMHC Saxenburg MD5
20
10:40 11:30 uit route
14 mrt 37577 S.M.H.C. Magnus MD1
10:00 10:30 thuis Veld 3
21 mrt 37639 MHC Bennebroek MD3
thuis
28 mrt 37728 AHC IJburg MD7
39
uit route
4 apr 37857 AMHC Westerpark MD4
24
09:20 10:15 uit route
18 apr 37949 HMHC Saxenburg MD5
thuis
9 mei 38020 S.M.H.C. Magnus MD1
55
09:35 11:00 uit route
16 mei 38182 MHC Bennebroek MD3
15
uit route
6 jun 38197 AHC IJburg MD7
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 IJburg MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Magnus MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Saxenburg MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerpark MD4 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Bennebroek MD3Magnus MD1Kikkers MD6Westerpark MD4Saxenburg MD5IJburg MD7
Bennebroek MD3  
Magnus MD1  
Kikkers MD6  
Westerpark MD4  
Saxenburg MD5  
IJburg MD7  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  IJburg MD7 Bennebroek MD3 13:05 z-IJburg
  Kikkers MD6 Westerpark MD4 14:10 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 Saxenburg MD5 11:00 Sportcomplex Groenoord
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Bennebroek MD3 Magnus MD1 14:20 Rottegat Heemskerklaan
  Saxenburg MD5 Kikkers MD6 11:30 Boerhaavelaan - Oost
  Westerpark MD4 IJburg MD7 12:15 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 14 MAART 2020
  IJburg MD7 Saxenburg MD5 z-IJburg
  Kikkers MD6 Magnus MD1 10:30 Getsewoud-Noord
  Westerpark MD4 Bennebroek MD3 10:15 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Kikkers MD6 Bennebroek MD3 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 IJburg MD7 11:00 Sportcomplex Groenoord
  Saxenburg MD5 Westerpark MD4 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Bennebroek MD3 Saxenburg MD5 12:30 Rottegat Heemskerklaan
  IJburg MD7 Kikkers MD6 z-IJburg
  Westerpark MD4 Magnus MD1 12:45 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Bennebroek MD3 IJburg MD7 12:30 Rottegat Heemskerklaan
  Saxenburg MD5 Magnus MD1 Boerhaavelaan - Oost
  Westerpark MD4 Kikkers MD6 10:15 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  IJburg MD7 Westerpark MD4 z-IJburg
  Kikkers MD6 Saxenburg MD5 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 Bennebroek MD3 11:00 Sportcomplex Groenoord
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Bennebroek MD3 Westerpark MD4 Rottegat Heemskerklaan
  Magnus MD1 Kikkers MD6 11:00 Sportcomplex Groenoord
  Saxenburg MD5 IJburg MD7 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Bennebroek MD3 Kikkers MD6 Rottegat Heemskerklaan
  IJburg MD7 Magnus MD1 z-IJburg
  Westerpark MD4 Saxenburg MD5 11:45 Sportpark Spieringhorn
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Kikkers MD6 IJburg MD7 Getsewoud-Noord
  Magnus MD1 Westerpark MD4 11:00 Sportcomplex Groenoord
  Saxenburg MD5 Bennebroek MD3 Boerhaavelaan - Oost

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play