|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes B3



Teamondersteuning
Trainer Tristan Apswoude Email
Coach Paul Meester Email
Coach Anouk van Rijn Email
Manager Dante van Scheppingen Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 35288 HC Athena MB4
13:40 14:10 thuis Veld 1
7 mrt 35429 S.M.H.C. Magnus MB1
55
14:50 16:15 uit route
14 mrt 35480 Waterlandse Hockey Club MB1
14:20 14:50 thuis Veld 1
21 mrt 35610 BHC Overbos MB5
30
14:00 15:00 uit route
28 mrt 35672 H.C. HISALIS MB4
thuis
4 apr 35832 HC Athena MB4
24
uit route
18 apr 35864 S.M.H.C. Magnus MB1
thuis
9 mei 35986 Waterlandse Hockey Club MB1
41
uit route
16 mei 36056 BHC Overbos MB5
thuis
6 jun 36153 H.C. HISALIS MB4
12
10:40 11:25 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hisalis MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kikkers MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Magnus MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbos MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waterland MB1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Magnus MB1Overbos MB5Kikkers MB3AthenA MB4Hisalis MB4Waterland MB1
Magnus MB1  
Overbos MB5  
Kikkers MB3  
AthenA MB4  
Hisalis MB4  
Waterland MB1  


Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Kikkers MB3 AthenA MB4 14:10 Getsewoud-Noord
  Overbos MB5 Waterland MB1 17:00 Van Loenenlaan
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Magnus MB1 Kikkers MB3 16:15 Sportcomplex Groenoord
  Overbos MB5 AthenA MB4 17:00 Van Loenenlaan
  Waterland MB1 Hisalis MB4 14:20 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Hisalis MB4 Overbos MB5 13:35 Sportp. 'Ter Specke'
  Kikkers MB3 Waterland MB1 14:50 Getsewoud-Noord
  Magnus MB1 AthenA MB4 16:15 Sportcomplex Groenoord
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Hisalis MB4 AthenA MB4 13:30 Sportp. 'Ter Specke'
  Overbos MB5 Kikkers MB3 15:00 Van Loenenlaan
  Waterland MB1 Magnus MB1 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 28 MAART 2020
  AthenA MB4 Waterland MB1 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers MB3 Hisalis MB4 Getsewoud-Noord
  Magnus MB1 Overbos MB5 16:15 Sportcomplex Groenoord
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  AthenA MB4 Kikkers MB3 Oost Watergraafsmeer
  Magnus MB1 Hisalis MB4 16:15 Sportcomplex Groenoord
  Waterland MB1 Overbos MB5 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 11 APRIL 2020
  Hisalis MB4 Magnus MB1 11:35 Sportp. 'Ter Specke'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  AthenA MB4 Overbos MB5 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis MB4 Waterland MB1 12:05 Sportp. 'Ter Specke'
  Kikkers MB3 Magnus MB1 Getsewoud-Noord
ZATERDAG 9 MEI 2020
  AthenA MB4 Magnus MB1 Oost Watergraafsmeer
  Overbos MB5 Hisalis MB4 14:00 Van Loenenlaan
  Waterland MB1 Kikkers MB3 Sportpark Markgouw
ZATERDAG 16 MEI 2020
  AthenA MB4 Hisalis MB4 Oost Watergraafsmeer
  Kikkers MB3 Overbos MB5 Getsewoud-Noord
  Magnus MB1 Waterland MB1 16:15 Sportcomplex Groenoord
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Hisalis MB4 Kikkers MB3 11:25 Sportp. 'Ter Specke'
  Overbos MB5 Magnus MB1 15:00 Van Loenenlaan
  Waterland MB1 AthenA MB4 Sportpark Markgouw

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play