|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Meisjes A3



Teamondersteuning
Trainer Tristan Apswoude Email
Manager Siemon-jan Boer Email
Coach Suzanna de Vries Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 14235 HV Myra MA3
20
16:10 17:00 uit route
7 mrt 14265 AH & BC MA6
17:20 17:50 thuis Adri van Munster veld (2)
14 mrt 14333 AHC IJburg MA3
15:30 16:00 thuis Veld 3
21 mrt 14399 WFHC MA2
46
11:35 12:55 uit route
28 mrt 14483 HC Athena MA4
thuis
4 apr 14561 MHC Heerhugowaard MA3
45
uit route
18 apr 14636 Pinoké MA4
25
uit route
9 mei 14668 HV Myra MA3
thuis
16 mei 14747 AH & BC MA6
23
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MA3 5 15 5 0 0 17 3 0
2 Hoorn (WFHC) MA2 5 10 3 1 1 14 4 0
3 Heerhugowaard MA3 5 8 2 2 1 9 8 0
4 Amsterdam MA6 5 7 2 1 2 16 23 0
5 Pinoké MA4 5 5 1 2 2 10 11 0
6 AthenA MA4 5 4 1 1 3 4 8 0
7 IJburg MA3 5 4 1 1 3 11 17 0
8 Myra MA3 5 3 1 0 4 6 13 0

Uitslagenmatrix
  Pinoké MA4Hoorn (WFHC) MA2Myra MA3Kikkers MA3AthenA MA4Amsterdam MA6IJburg MA3Heerhugowaard MA3
Pinoké MA4   6-2 2-2
Hoorn (WFHC) MA2   2-0 4-0 1-1
Myra MA3   1-0 1-4
Kikkers MA3 5-1 2-0   5-1
AthenA MA4 1-0 0-1   2-2
Amsterdam MA6 1-7 5-4  
IJburg MA3 1-4 4-6  
Heerhugowaard MA3 1-1 2-0 4-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. AthenA MA4 Pinoké MA4 1-0 Definitief
.. IJburg MA3 Kikkers MA3 1-4 Definitief
.. Amsterdam MA6 Myra MA3 5-4 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Myra MA3 IJburg MA3 1-4 Definitief
.. Kikkers MA3 Hoorn (WFHC) MA2 2-0 Definitief
.. Pinoké MA4 Amsterdam MA6 6-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. AthenA MA4 Kikkers MA3 0-1 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA2 Myra MA3 2-0 Definitief
.. Heerhugowaard MA3 Pinoké MA4 1-1 Definitief
.. IJburg MA3 Amsterdam MA6 4-6 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Myra MA3 AthenA MA4 1-0 Definitief
.. Kikkers MA3 Heerhugowaard MA3 5-1 Definitief
.. Pinoké MA4 IJburg MA3 2-2 Definitief
.. Amsterdam MA6 Hoorn (WFHC) MA2 1-7 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. AthenA MA4 Amsterdam MA6 2-2 Definitief
.. Hoorn (WFHC) MA2 IJburg MA3 4-0 Definitief
.. Heerhugowaard MA3 Myra MA3 2-0 Definitief
.. Kikkers MA3 Pinoké MA4 5-1 Definitief
MAANDAG 2 DECEMBER 2019
.. Hoorn (WFHC) MA2 Heerhugowaard MA3 1-1 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Heerhugowaard MA3 AthenA MA4 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Amsterdam MA6 Heerhugowaard MA3 15:40 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hoorn (WFHC) MA2 Pinoké MA4 13:15 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  IJburg MA3 AthenA MA4 16:15 z-IJburg
  Myra MA3 Kikkers MA3 17:00 Sportlaan Oost (Myra)
ZATERDAG 7 MAART 2020
  AthenA MA4 Hoorn (WFHC) MA2 15:50 Oost Watergraafsmeer
  Heerhugowaard MA3 IJburg MA3 13:30 Sportpark 'De Vork'
  Kikkers MA3 Amsterdam MA6 17:50 Getsewoud-Noord
  Myra MA3 Pinoké MA4 16:05 Sportlaan Oost (Myra)
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Heerhugowaard MA3 Hoorn (WFHC) MA2 Sportpark 'De Vork'
  Kikkers MA3 IJburg MA3 16:00 Getsewoud-Noord
  Myra MA3 Amsterdam MA6 15:45 Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké MA4 AthenA MA4 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Amsterdam MA6 Pinoké MA4 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA MA4 Heerhugowaard MA3 Oost Watergraafsmeer
  Hoorn (WFHC) MA2 Kikkers MA3 12:55 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  IJburg MA3 Myra MA3 z-IJburg
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Amsterdam MA6 IJburg MA3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kikkers MA3 AthenA MA4 Getsewoud-Noord
  Myra MA3 Hoorn (WFHC) MA2 Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké MA4 Heerhugowaard MA3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  AthenA MA4 Myra MA3 Oost Watergraafsmeer
  Heerhugowaard MA3 Kikkers MA3 Sportpark 'De Vork'
  Hoorn (WFHC) MA2 Amsterdam MA6 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  IJburg MA3 Pinoké MA4 z-IJburg
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Amsterdam MA6 AthenA MA4 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  IJburg MA3 Hoorn (WFHC) MA2 z-IJburg
  Myra MA3 Heerhugowaard MA3 Sportlaan Oost (Myra)
  Pinoké MA4 Kikkers MA3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 9 MEI 2020
  AthenA MA4 IJburg MA3 Oost Watergraafsmeer
  Heerhugowaard MA3 Amsterdam MA6 Sportpark 'De Vork'
  Kikkers MA3 Myra MA3 Getsewoud-Noord
  Pinoké MA4 Hoorn (WFHC) MA2 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Amsterdam MA6 Kikkers MA3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hoorn (WFHC) MA2 AthenA MA4 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  IJburg MA3 Heerhugowaard MA3 z-IJburg
  Pinoké MA4 Myra MA3 Amsterdamse Bos (Pinoké)

Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play