|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

23 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 14102 WFHC MA1 46 11:25 13:00 uit -   info
Meisjes A2 14105 MHC Alliance MA2 20 10:40 11:30 uit -   info
Meisjes A3 14081 MHC Heerhugowaard MA3 15:20 15:50 Veld 3  info
Meisjes A4 14077 U.H.C.QUI VIVE MA4 17:00 17:30 Veld 4  info
Meisjes A5 14076 AH & BC MA5 15:10 15:40 Veld 1  info
Meisjes B1 15189 A.M.H.C. Rood-Wit MB2 27 16:15 17:30 uit -   info
Meisjes B2 15188 U.H.C.QUI VIVE MB3 15:15 16:00 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes B3 15143 Pinoké MB4 17:20 17:50 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes B4 15144 MHC Alliance MB8 20 11:20 12:10 uit -   info
Meisjes B5 15184 AH & BC MB5 23 14:55 15:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B6 15135 BHC Overbos MB5 13:20 13:50 Veld 1  info
Meisjes B7 15175 HV Myra MB4 20 16:25 17:15 uit -   info
Meisjes B8 15132 AH & BC MB7 15:10 15:40 Veld 4  info
Meisjes C1 4913 MHC Alliance MC1 09:45 10:30 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes C2 16088 MHC Heerhugowaard MC1 11:35 12:20 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes C3 16057 A.M.H.C. Rood-Wit MC4 11:40 12:10 Veld 3  info
Meisjes C4 16089 Alkmaarsche M.H.C. MC3 38 11:20 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C5 16631 Hockey Vereniging Abcoude MC3 30 13:20 14:20 uit -   info
Meisjes C6 16076 A.M.H.C. Rood-Wit MC7 13:20 13:50 Veld 4  info
Meisjes C7 16039 HC Diemen MC1 12:15 12:45 uit -   info
  Veld 2  
Meisjes D1 17016 MHCHBS MD1 07:55 08:40 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes D2 17026 AHC IJburg MD3 39 11:20 12:45 uit -   info
Meisjes D3 17036 HC Athena MD3 24 12:50 14:00 uit -   info
Meisjes D4 16971 H.C. Haarlem MD5 25 11:05 12:00 uit -   info
Meisjes D5 16995 AH & BC MD6 09:50 10:20 Veld 3  info
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes D6 16958 A.M.H.C. Rood-Wit MD8 11:30 12:00 Veld 4  info
CS begeleider: Tristan Apswoude
Jongens A1 12463 HIC JA3 17:10 17:40 Veld 3  info
Jongens B1 12644 HC Athena JB2 13:25 14:10 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens B2 12659 MHCHBS JB2 35 16:35 17:40 uit -   info
Jongens C1 13002 AH & BC JC3 23 10:35 11:45 uit -   info
Jongens C2 12994 HIC JC2 20 13:40 14:30 uit -   info
Jongens C3 13004 Z.H.C. de Kraaien JC1 13:30 14:00 Veld 3  info
Jongens D1 13480 AMHC Westerpark JD3 24 07:35 08:45 uit -   info
Jongens D2 13465 HC Athena JD5 09:40 10:10 Veld 4  info
CS begeleider: Mark Boerop

23 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 10071 MHC Bennebroek M6E2 15 09:15 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 6E2 10173 MHC Alliance M6E4 08:30 09:00 Veld 4  info
Meisjes 6E3 9947 S.M.H.C. Magnus MIX E1 55 08:05 09:30 uit -   info
  Speelveld A voor kantine  
Meisjes 8E1 10017 A.M.H.C. Rood-Wit M8E2 08:30 09:00 Veld 3  info
Meisjes 8E2 10005 A.M.H.C. F.I.T. M8E2 30 07:30 08:30 uit -   info
Meisjes 8E3 10004 H.C. HISALIS M8E3 12 08:10 08:55 uit -   info
Meisjes 8E4 8445 Hockey Vereniging Abcoude M8E3 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld 2CD  
Meisjes F1 10242 MHC Bennebroek MF2 08:30 09:00 Veld 3  info
Meisjes F2 10144 Alkmaarsche M.H.C. MF2 38 07:50 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F3 8435 MHC Heerhugowaard MF3 09:30 10:00 Veld 1  info
Jongens 6E1 9993 AHC IJburg J6E2 09:30 10:00 Veld 1  info
Jongens 8E1 10150 MHC Bennebroek J8E2 15 08:00 08:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 10087 MHC Alliance JF3 08:30 09:00 Veld 4  info


Sponsors
 
wo 20 November  19:00 - 21:30
Examen Club-Scheidsrechter (CS)
wo 27 November  19:00 - 21:30
Her-examen Club-Scheidsrechter (CS)
vr 29 November  18:00 - 04:00
Aprés-Ski Final Edition 2.0
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Jolien de Croon
Britt Schreurs
Rosanne Witte
Get it on Google Play