|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

1 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O12-1 MHC de Reigers MO12-1 13 15:05 15:45 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes O12-2 Hockey Vereniging Abcoude MO12-2 11:55 12:25 Veld 4  info
Fluiten: Charlotte Sijbers (Dames 30-1) en Sterre van den Heuvel (Meisjes O18-5)
Meisjes O12-3 Zandvoortsche Hockey Club MO12-2 32 09:40 10:40 uit - KG Water  info
Meisjes O12-4 U.H.C.QUI VIVE MO12-4 22 08:10 09:00 uit - KG Water  info
Meisjes O14-1 HMHC Saxenburg MO14-1 09:50 10:20 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Rob Schellingerhout en Sybrenne Haye (Dames Dinsdag)
Meisjes O14-2 H.C. HISALIS MO14-1 12 07:50 08:30 uit - KG Semi  info
Meisjes O14-3 MHC Alliance MO14-4 11:00 11:30 Veld 3  info
Fluiten: Frank Keessen en Tycho van Osenbruggen (Jongens O18-1)
Meisjes O14-4 AMHC Westerpark MO14-3 24 13:05 13:55 uit - KG Semi  info
Meisjes O14-5 A.M.H.C. Rood-Wit MO14-7 27 12:30 13:25 uit - KG Zand  info
Meisjes O14-6 H.C. HISALIS MO14-3 09:10 09:40 Veld 3  info
Fluiten: Irma Luijken
Meisjes O16-1 OMHC MO16-1 11:25 12:10 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Sjaak Sijm en Edwin Rubens (Trim 1 ma)
Meisjes O16-2 H.C. HISALIS MO16-1 12 13:35 14:15 uit - KG Water  info
Meisjes O16-3 HC Athena MO16-4 24 16:35 17:40 uit - KG Water  info
Meisjes O16-4 BHC Overbos MO16-4 30 10:10 11:10 uit - KG Zand  info
Meisjes O18-1 WFHC MO18-1 46 13:45 15:00 uit - KG Water  info
Meisjes O18-2 HC Athena MO18-3 24 16:10 17:00 uit - KG Water  info
Meisjes O18-3 BHC Overbos MO18-4 30 13:45 14:45 uit - KG Zand  info
Meisjes O18-4 Zandvoortsche Hockey Club MO18-1 32 14:50 15:50 uit - KG Water  info
Meisjes O18-5 HV Myra MO18-3 14:40 15:10 Veld 3  info
Fluiten: Lieke Kweldam (Dames Onder 25-3) en Jasmijn Konings (Dames Onder 25-3)
Jongens O12-1 AMHC Westerpark JO12-2 24 09:10 10:00 uit - KG Water  info
Jongens O14-1 MHC Alliance JO14-2 08:00 08:30 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Joop van der Burg (Heren Vet Midwinter) en Martien Donkervliet (Trim 1 ma)
Jongens O16-1 Pinok√© JO16-3 13:30 14:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Marc Boerop en Sasan Issabiglou
Jongens O16-2 H.C. HISALIS JO16-2 12 11:45 12:25 uit - KG Water  info
Jongens O18-1 AHC IJburg JO18-1 15:05 15:50 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Martien Donkervliet (Trim 1 ma) en Roeland van Stapele
Jongens O18-2 WFHC JO18-1 12:50 13:20 Veld 3  info
Fluiten: Peter van den Heuvel en Joyce Braun (Dames 1)

1 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes O10-1 HIC MO10-Lila 09:25 09:55 Veld 4  info
Meisjes O10-2 MHC Alliance MO10-2-Wit 20 08:10 09:00 uit - KG Zand  info
Meisjes O8-1 Hockeyclub AMVJ MO8-4 08:00 08:30 Veld 3  info
Meisjes O9-1 H.C. HISALIS MO9-1 08:15 08:45 Veld 4  info
Meisjes O9-2 BHC Overbos MO9-1 10:45 11:15 Veld 4  info
Jongens O8-1 Mix U.H.C.QUI VIVE JO8-2 08:25 08:55 Veld 4  info
Jongens O10-1 HMHC Saxenburg JO10-blauw 20 08:40 09:30 uit - KG Zand  info
Jongens O9-1 THC Hurley JO9-2 08:00 08:30 Veld 3  info


Sponsors
vr 31 Maart  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
za 1 April  18:00 - 23:45
Junior Apre-ski feest
ma 10 April  09:30 - 23:00
Scholentoernooi
vr 14 April  17:00 - 23:00
Happy Hour/ouder Friday
Get it on Google Play